Africký horoskop na rok 2021

Africký horoskop na rok 2021: Která z charakterových vlastností u vás převažuje?

Obyvatelé afrického kontinentu mají svůj vlastní druh astrologie. Africký horoskop má, stejně jako ten náš, tucet znamení. Afričané horoskopům věří a dost na ně dají. Projděte si, co věští africký horoskop na rok 2021. A co připravil právě vám?

Africký horoskop se předával z generace na generaci. Napomáhá lépe porozumět sobě samému i tomu, jak vzít pevně do rukou svůj vlastní osud. Podle data narození jsou vám přisouzeny vlastnosti, které vás v životě značně ovlivňují. Je zcela odlišný oproti našemu tradičnímu západnímu horoskopu. Jaký osud vám připravil africký horoskop na rok 2021?

Africký horoskop na rok 2021: Baobab (4. ledna – 3. února)

Africký horoskop na rok 2021 uvádí, že právě Baobab je jedno z nejsilnějších znamení afrického zvěrokruhu vůbec. Právě proto jej také celý otevírá. Zrozenci v tomto znamení jsou pevní, stabilní a silní. Stejně jako tento strom, o kterém se říká, že je neporazitelný. Vždy mají dost sil na to, aby si vydobyly vítězství. Snadno obstojí v každé zkoušce. Jsou sebevědomí, poctiví a chytří. Letos se jim bude velice dařit v podnikání. Mají vše dobře naplánované a promyšlené. Měli by si polepšit i finančně. Pozor však na zrádce, nějaký by se kolem vás mohl objevit.

Čtěte také:

Tkáňové soli v kostce: Schusslerovy soli podle horoskopu

Bylinkový horoskop: Nejlepší bylinky pro všechna znamení zvěrokruhu

Africký horoskop na rok 2021: Jantar (4. února – 5. března)

Jantar je drahý a obdivovaný kámen. Zrozenci v jeho znamení mají silný smysl pro morálku a poctivost. Vždy stojí na straně dobra. Mají silně vyvinutý instinkt. Bojují proti každé nepravosti. Nelíbí se jim, když někdo nejedná fér. Letos se s tím však budou muset poprat, jak upozorňuje africký horoskop na rok 2021. Nejhorší na tom je, že půjde o přítele, od kterého by zradu nečekali. Také začnete plánovat nějakou delší cestu. Nejspíš na ní budete sami a bude velmi dobrodružná. Ale už dlouho toužíte někam vyrazit jen vy sami. Potřebujete to jako sůl. Vše si ale dobře naplánujte.

Africký horoskop na rok 2021: Rodina (6. března – 4. dubna)

Lidé jsou pro vás velmi důležití a bez přátel si nedovedete svůj život vůbec představit. Možná se dá tak trochu říci, že jste závislí na ostatních lidech. Těžko by ale ostatní hledali někoho věrnějšího své rodině. Uděláte pro ni první poslední. Vždy budete za lidi kolem sebe bojovat do posledního dechu. Jste solidární, empatičtí a rádi pomáháte druhým. Potřebujete ale žít v harmonii, jinak se z vás mohou stát nesnesitelní nerváci. Zkuste, jak velí africký horoskop na rok 2021, více poslouchat své podvědomí. Snaží se vám neustále něco našeptávat. A některé myšlenky nejsou úplně špatné.

Africký horoskop na rok 2021: Láska a přátelství (5. dubna – 4. května)

Lidé, kteří se narodili pod vlivem tohoto znamení jsou si v životě jistí v kramflecích doslova na každém kroku. Jsou moudří a vždy vědí, kterým směrem fouká vítr. Ostatní je mají rádi, protože zrozenci Lásky a přátelství jsou neuvěřitelně vtipní. Navíc umí druhému vždy pomoci, pokud je to třeba. Na toto znamení se můžete vždy spolehnout. A co jim věští africký horoskop na rok 2021? Zkuste se trošku přizpůsobit dnešní době a zahoďte své zkostnatělé názory, velmi vám to prospěje.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Lunární kalendář na rok 2021!

Africký horoskop na rok 2021: Tržnice (5. května – 4. června)

Africký horoskop na rok 2021 říká, že zrozenci ve znamení Tržnice jsou stabilní jedinci s klidným a prosperujícím životem. Mají však tendenci být trochu impulzivní. Zejména, pokud se jim zdá, že jim hýbe půda pod nohama. Máte za úkol v tomto životě naučit se většímu klidu. Zbytečně často plýtváte energií a pak se vám zdá, že jí máte nedostatek. Také máte tendence upadat do špatných nálad a depresí. Měli byste se lépe naučit ovládat své emoce. Velmi by vám prospěl kurz meditací nebo zážitkové psychologie.

Africký horoskop na rok 2021: Předkové (5. června – 4. července)

Jste mocné znamení, které díky své síle, šarmu a moudrosti vždy dostane, co chce. Jste rození vůdci, ale neměli byste lidmi tolik manipulovat. Kvůli tomu můžete ztratit mnoho přátel. Avšak pokud chcete něco za každou cenu získat, jste ochotni jít přes mrtvoly. Tomuto znamení paradoxně prospívá, pokud v práci nebude ve vedoucí pozici. Ostatně i o kariéře bude letošní rok, jak uvádí africký horoskop na rok 2021. Budete měnit mnoho, dosud pevně zajetých, věcí.

Africký horoskop na rok 2021: Moudrá duše (5. července – 4. srpna)

Podle afrického horoskopu patří toto znamení mezi velmi empatické. Jste plní porozumění a nasloucháte druhým. Díky tomu jste velice oblíbení. Jste svědomití a máte smysl pro povinnost. Vašimi obrovskými benefity jsou síla a přirozená autorita. Vždy jste schopni udělat cokoli, i kdybyste to museli dělat uprostřed noci. Jediné, po čem toužíte, a málo se vám toho dostává, je samota. Naučte se být trošku sobečtí a dopřejte si každý den alespoň chvíli jen pro sebe. A zaměřte se také na svůj jídelníček, v opačném případě byste mohli totiž časem řešit drobné zdravotní obtíže, které se budou týkat zažívání.

Africký horoskop na rok 2021: Uzavřený kruh (5. srpna – 3. září)

Toto znamení afrického horoskopu patří mezi nejšťastnější a nejoptimističtější. Máte chuť v životě cokoliv zkoušet. Milujete nové výzvy. Jste však poměrně dost chamtiví a toužíte po slávě. Rádi se bavíte, jste docela egoističtí. Milujete sex a občas máte chuť na nějaký zálet. Buďte v této oblasti opatrní, abyste neudělali zbytečně nějaký krok vedle! Africký horoskop na rok 2021 také předpovídá, že budete hodně cestovat. Už od začátku roku byste si měli dělat proto finanční rezervu, která vám přijde v létě velice vhod.

Africký horoskop na rok 2021

Africký horoskop na rok 2021: Cestovatel (4. září – 3. října)

Patříte mezi znamení, které má silný všeobecný přehled. Jste člověk, který si poradí s ledasčím a nic ho jen tak nepřekvapí. Jediné, co opravdu nesnášíte, je rutina. S nadšením zkoušíte nové věci. Do všeho se pouštíte s nadšením. Rádi plníte své sny. Jediné, co byste se měli naučit – lépe zvládat své emoce. Tato oblast rozhodně není vaší silnou stránkou. A neměli byste se tím nechat pohltit. Africký horoskop na rok 2021 říká, že je čas změnit své postoje vůči druhým lidem.

Africký horoskop na rok 2021: Vzdálenost (4. října – 3. listopadu)

Jste věční snílci a máte tendence utíkat před problémy a dilematy. Neumíte se správně rozhodovat. Neustále tápete. Měli byste v této oblasti na sobě pořádně zapracovat. Řešení náročnějších situací rozhodně není vaší silnou stránkou. Víte ale, jak věci v životě posunout vpřed, neradi odkládáte věci na zítřek. Naučte se být více realističtí, dávejte si v životě konkrétní cíle. Pomůže vám to najít cestu k životnímu úspěchu. A jak říká africký horoskop na rok 2021, nenechte se v tomto roce svést na scestí špatnými rádci. Naučte se rozhodovat sami za sebe.

Africký horoskop na rok 2021: Zvídavé dítě (4. listopadu – 3. prosince)

Zvídavé dítě, stejně jako zrozenci v tomto znamení, je naivní, veselé, čestné, spontánní, a tak trochu jiné. Přináší ostatním do života štěstí. Zatímco sami by občas kus štěstí sami potřebovali. Jsou to jedinci společenští, věrní, vychytralí a nadaní v komunikaci. Jsou to silní vyjednavači a jsou oblíbení u ostatních lidí. Tento rok, jak uvádí africký horoskop na rok 2021, byste však měli vystoupit ze své komfortní zóny a nastoupit na jiný autobus. Nejspíš se bude jednat o oblast vztahů. Rozhodně si ale tento autobus nenechejte ujet.

Africký horoskop na rok 2021: Sklizeň a sýpka (4. prosince – 3. ledna)

Africký horoskop na rok 2021, že jste klidné, šťastné a spokojené znamení. Nic si neberete příliš osobně, snažíte se žít v přítomnosti. Jste velice chytří, málo mluvíte. Ve vašem osudu je zapsáno, že v tomto životě budete velice úspěšní a bohatí. Jste moudří a velkorysí. Baví vás zpříjemňovat život ostatním. Máte skvělé vyhlídky do budoucna, potřebujete se však naučit více odpočívat. Od lidí, kteří vás unavují, odejděte. Nenechte si brát svoji cennou energii.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2021

Horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Mayský horoskop 2021
Indiánský horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Alchymistický horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola
Úplněk 2021 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

NEDĚLE 28. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 29. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 30. 11. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
STŘEDA 01. 12. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
ČTVRTEK 02. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
PÁTEK 03. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
SOBOTA 04. 12. 2021
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, dnes je novoluní. Přejte si přání, při novoluní se plní. Je vhodný den na vnitřní očistu těla. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni

Řešíte, jak se zbavit akné? Vyzkoušejte rady, které skutečně fungují

Akné není jen výsadou mladistvých, jak by se mohlo zdát. I spousta dospělých lidí se potýká s tímto nepříjemným, nejen kosmetickým problémem. Pravda, v drtivé většině jsou to ženy. Na stav pokožky má vliv více ...

Odcizení ve vztahu: Co jej způsobuje a jak ho řešit?

Odcizení ve vztahu se může dostavit především po mnohaletém soužití dvou lidí. Je to jakýsi klín, který brání spokojenému partnerskému životu. Může se jevit i jako určité zklamání, jež následuje po fázi zamilov...

Kácení stromů na zahradě: Na co myslet, než se do něj pustíte?

Rozhodli jste se letos pro kácení stromů na zahradě? Pak to nemusí být tak snadné, jak se na první pohled zdá. Ještě než se starších a nemocných stromů zbavíte, měli byste si podrobně nastudovat, zda potřebujet...

Jste sova nebo skřivan? Spánkový režim ovlivňují naše geny

Jste sova nebo skřivan? Na světě jsou dva druhy lidí. Jedni, kteří se probouzejí brzy ráno a večer už moc nefungují. A tí, kteří nejsou schopni fungovat po ránu, nejlépe se jim cokoliv dělá večer a chodí spát a...

Nejčastější psychosomatická onemocnění aneb Zjistěte příčinu svých obtíží

Psychosomatická onemocnění už zamotala hlavu kdejakému lékaři. Jejich spouštěčem je téměř vždy disharmonie lidské psychiky. Nežádoucí fyzické projevy s tím související, mohou postihnout v podstatě kteroukoliv č...

Vánoce 2021 podle horoskopu: Jaké budou vaše letošní svátky podle hvězd?

Vánoce 2021 se kvapem blíží. Užívat si je budeme plnými doušky v kruhu rodinném již za měsíc. Zajímá vás, jak sváteční dny prožijete podle hvězd zrovna vy? To vám nastíníme právě teď ve vánočním horoskopu! Prož...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Domácí hydratační koupel dodá vaší pokožce opět zdravý vzhled

Domácí hydratační koupel se v podzimních a zimních měsících stává čím dál více aktuální. Pokožka má totiž v chladném počasí tendence k značnému vysušování. Avšak i přesto, že použijete do celotělové lázně vyživ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Medové perníčky podle zkušených babiček 4x jinak. Vyzkoušíte je?

Medové perníčky připravuje každá hospodyňka po svém. Zejména babičky mají své osvědčené a letité recepty, které po generace předávají ve své rodině. A právě jejich recepty vám nyní přinášíme, což se může v před...

Nas****st vládne republikou...

Taky ste si toho všimli? Ptáte se čeho? Přeci tý abnormálně velký nas****sti v naší společnosti. A nebude to lepší. Teď se kvůli očkování rozděluje společnost ještě víc... Neočkovaný budou závidět vočkovanejm a vůbec, bude to celý v řiti.