Africký horoskop 2023

Africký horoskop 2023: Netradiční astrologie s přesností předpovídá náš další osud

Africký horoskop 2023 předpovídá další osud dvanácti znamením. Tentokrát se snaží být spíše pozitivní a nabízí velké posuny v životech jedinců, plnění snů, přání, ale i překonání dlouho se táhnoucích obtížích a problémů. Především osobní a pracovní vztahy budeme řešit. A některé věci se budou muset už konečně definitivně uzavřít.

Africký horoskop na rok 2023

Zcela jiný rozměr proti našemu tradičnímu západnímu horoskopu má africká astrologie. U jednotlivých znameních jsou uváděny především kladné vlastnosti a důraz je kladen rovněž na to, co bychom mohli lépe udělat lépe ve svém životě a jak se můžeme posunout. Snaží se být více pozitivní a pomáhat člověku k jeho rozvoji. Jaký osud africký horoskop na rok 2023 přichystal právě vám a co vám věští do dalších dnů příštího roku? Najděte své znamení a začtěte se.

Africký horoskop 2023: Baobab (4. ledna – 3. února)

Věřte své intuici a běžte si za svým, radí africký horoskop 2023. I když stojíte nohama pevně na zemi a jste schopni uvěřit jen tomu, co si vlastníma rukama osaháte, nechte tentokrát některé věci na “vyšší moci”. Budete nuceni odsunout svůj příliš realistický a materialistický pohled na svět. V tomto roce se budete muset vypořádat s mnohými překážkami ve svém osobním životě. Především pak půjde o milostné vztahy a o konflikty v partnerském životě. Počítejte také s tím, že tento rok pro vás bude v mnoha ohledech revoluční. Tak se nebraňte změnám a nechte věci a události, ať se odehrávají tak, jak se odehrávají. Jen vše sledujte jako napínavý film. Bude to mít dobrý konec, nebojte. Na všechno budete mít dostatek síly i energie

Čtěte také:

Sex podle znamení: Zjistěte, s kým si v posteli nejvíc porozumíte

Jaké novoroční předsevzetí byste si měli dát podle znamení zvěrokruhu?

Andělská znamení se mohou skrývat za zdánlivě obyčejnými věcmi

Africký horoskop 2023: Jantar (4. února – 5. března)

Africký horoskop 2023 předpovídá, že letos budete vystaveni důležitým změnám v životě. Tedy především v tom pracovním. Neberte nic na lehkou váhu. Jděte svojí vyšlapanou cestou a neohlížejte se ani vlevo ani vpravo. Nebojte se vyjádřit svůj názor, avšak příliš se s ostatními nehádejte. Impulzivní a příliš svobomyslné chování by vám mohlo způsobit nemalé potíže. Budete-li přemýšlet o změně zaměstnání, běžte do toho, nezapomeňte si však každý svůj krok pořádně promyslet. V tomto roce si užijete poměrně dost nezávislosti, budete si užívat “svobodný život”. I vztahy půjdou tak trochu stranou. Zde však buďte velice opatrní, ať vám váš partner/ partnerka neuteče!

Africký horoskop 2023: Rodina (6. března – 4. dubna)

V roce 2023 se můžete těšit na spoustu energie a síly, které vám pomohou s dlouho očekávanými změnami ve vašem osobním i kariérním životě. Díky motivaci, která vám rozhodně nebude chybět, se budete neustále posouvat vpřed. Vstup do dalšího roku vašeho života bude svým způsobem transformační. Díky ideálnímu postavení planet pro vaše znamení, budete schopni dosáhnout svých cílů. I když Rodina drží ráda pospolu, budete mít letos vztahy docela náročné, na to se připravte. Neustále budete něco řešit. Jestliže se vám v některé oblasti bude skutečně nadmíru dařit, pak to bude oblast pracovní. Budete kreativní a budete mít spoustu neotřelých nápadů. Letos poznáte spoustu nových lidí, mezi kterými objevíte i svoji spřízněnou duši.

Africký horoskop 2023

Africký horoskop 2023: Láska a přátelství (5. dubna – 4. května)

Do nového roku vstupujete s jasnou vizí a vysněnými cíli. A mnoho věcí se ve vašem životě v tomto roce změní, uvádí africký horoskop 2023. Vaší silnou stránkou je však sebevědomí a schopnost efektivně argumentovat a debatovat, což se vám bude velice hodit. Máte šanci v tomto roce dosáhnout velkých cílů. Připraveny jsou však pro vás i mnohé výzvy, které nebudou vždy jednoduché. Je na vás, abyste se k nim postavili čelem. Čeká vás i mnoho zážitků spojených s cestováním a poznáváním nových zajímavých lidí. Pracovat byste také měli na své kondici a rozhodně by vám neuškodilo odlehčit svůj jídelníček. Ocení to nejen vaše tělo, ale i psychika. Minimálně budete mít lepší náladu a budete zářit.

Africký horoskop 2023: Tržnice (5. května – 4. června)

V roce 2023 se budete hodně honit za penězi a novými zážitky. Vaší silnou stránkou však bude vytrvalost a ctižádost. Rozhodně byste měli za svým cílem jít přímo a neohlížejte se na názory ostatních. Budete totiž na své cestě potkávat lidi, kteří se vás budou snažit převést jinam či zcela odvést vaši pozornost. Nenechejte se! Skvělé chvíle si užijete v partnerském a milostném životě. Těšit se totiž můžete na velmi silné a emotivní zážitky. A také byste se mohli začít něco učit. Mohli byste třeba navštěvovat speciální semináře, které vás ve vašem životě posunou zase o kousek dál.

Africký horoskop 2023: Předkové (5. června – 4. července)

Africký horoskop 2023 věští mnoho změn. Především pak v kariérním životě. Naštěstí však budete plni energie, což vám pomůže dosáhnout přesně toho, co chcete. Měli byste se chopit každé příležitosti k učení, jelikož letos bude vaší silnou stránkou paměť a schopnost učit se. Dávejte si však pozor na přílišnou roztržitost a nestabilitu, která se budete projevovat zejména ve vztazích. Najděte si nějakou zajímavou knížku a čtěte, to vás bude hodně bavit. Rovněž je doporučeno, že byste se měli více vzdělávat v cizích jazycích. A pokud žádný cizí jazyk neumíte, pak je nejvyšší čas nějaký se naučit. Tak který si vyberete?

Africký horoskop 2023: Moudrá duše (5. července – 4. srpna)

Tento rok pro vás bude ve znamení vztahů. Zaměřte svou energii především na budování vztahů se svými blízkými a také s partnerem/ partnerkou. Budete mít silně ochranitelské sklony a zatoužíte vytvořit lepší domov. Ovšem nepřehánějte to. Snažte se stát nohama pevně na zemi, i když je to někdy hodně těžké. Avšak přehnaná důvěra by mohla následně zranit vaše city, varuje africký horoskop 2023. Budete mít spoustu nápadů, ale ne všechny bude vhodné realizovat. Zároveň se ve vás letos probudí ambice, díky kterým dosáhnete skvělých výsledků ve sportovních aktivitách. Že byste se snad rozhodli uběhnout maraton?

NEPŘEHLÉDNĚTE: Lunární kalendář na rok 2023!

Africký horoskop 2023: Uzavřený kruh (5. srpna – 3. září)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení, které africký horoskop označuje jako Uzavřený kruh, budou mít rok plný sebevědomí a pevného duševního zdraví. Ať uděláte cokoliv, dosáhnete všechno, co chcete. Vaše touha stát se středem pozornosti se bude naplňovat především v první polovině roku. Budete na své okolí působit jako zralí profesionálové a půjdete příkladem všem ostatním. Přesto africký horoskop 2023 radí, že byste si měli zachovat určitou míru sebekritiky. Přílišné sebevědomí totiž může působit navenek až příliš arogantně. Nicméně do dalšího roku vykročíte pravou nohou, vidí africký horoskop 2023. Plnění vašich snů půjde samo a bez velkého úsilí. Jen v práci budete docela dost roztěkaní. Trošku se zklidněte a snažte se udržet si zdravou míru motivace a disciplíny. 

Africký horoskop 2023: Cestovatel (4. září – 3. října)

V tomto roce budete mít mnoho příležitostí k objevení vaší dlouho hledané vášně. Po čem toužíte? Co byste rádi dělali? Vaším problémem je to, že máte problém u něčeho delší dobu vydržet. Africký horoskop 2023 vám však přináší dávku vytrvalosti a disciplíny. Proto byste se měli této příležitosti chopit a naplno ji využít. V práci se můžete těšit na spoustu dobrých nápadů a následné pozitivní reakce ostatních. Kvůli tomu, že se ve vašem životě začnou odehrávat určité změny, můžete občas pociťovat tlak, který může způsobit bolesti hlavy a zbytečný stres. Bude proto nejlepší, pokud se občas na chvíli zastavíte a srovnáte si své priority. Udělejte si pořádek i doma. Vyhoďte staré nepotřebné věci, ať jste připraveni na svůj “nový” život.

Africký horoskop 2023

Africký horoskop 2023: Vzdálenost (4. října – 3. listopadu)

Africký horoskop 2023 přináší letos spoustu zajímavých výzev souvisejících především s kariérou. Jelikož jste od přírody ambiciózní, tento rok vás bude značně těšit. Je tu však jedno varování: měli byste jednat a rozhodovat se rozvážněji. Jak známo, jste poměrně dost netrpěliví, tudíž by vaše neuvážená rozhodnutí mohla být spíše na škodu. Nové možnosti v práci se vám otevřou díky vašemu pozitivnímu přístupu. Je třeba soustředit se především na sebe a učit se nové věci. Je šance, že odstartujete nějakou novou kariéru. Ať už na nové pozici v současném zaměstnání, v nové práci anebo třeba uděláte obří změnu a začnete podnikat. Nicméně změny k lepšímu tu rozhodně jsou. Začnete i s někým, koho již déle znáte, spolupracovat. Pamatujte také na to, že si musíte za svými rozhodnutími vždy a za každých okolností stát! Ve vaší nové pracovní roli vás značně podpoří partner/ partnerka. Ostatně milostný a partnerský život bude v tomto roce na jedničku!

Africký horoskop 2023: Zvídavé dítě (4. listopadu – 3. prosince)

Zástupci tohoto znamení budou mít v tomto roce větší sebevědomí a pevnější vůli, což jim pomůže v mnoha oblastech života, které jsou pro ně důležité. Ať už se rozhodnete dělat cokoliv, nic pro vás nebude překážkou. Do nového roku vstupujete s velkou dávkou odvahy a píle. A bude se vám dařit. Africký horoskop 2023 uvádí, že budete mít v první polovině roku poměrně nabitý program. Ale zároveň budete také náchylnější ke zdravotním problémům. Zejména dýchací cesty a krční páteř by vás mohly potrápit. Vzpomenou si na vás staří přátelé a oprášíte vztahy. To vám pomůže vyčistit svou mysl a přinese vám to i dobrou náladu. V druhé polovině roku se pak budete cítit unavení a přepracovaní. Je tedy nejvyšší čas na to, abyste si udělali více času sami na sebe a odpočívali. V tomto čase budete i citově zranitelnější a budete mít tendence více se do sebe uzavírat. Hýčkejte se dobrým jídlem a pusťte si nějaký pěkný film. To vám pomůže a udělá vám to dobře.

Africký horoskop 2023: Sklizeň a sýpka (4. prosince – 3. ledna)

Letošní rok se ponese ve znamení vztahů. Nezoufejte, pokud máte pocit, že se vám v posledních letech ve vztazích příliš nedařilo. Nyní budete mít šanci všechno dohnat. Budete musre pracovat nejen na vztazích s ostatními, ale také na vztahu k sobě samému. To vám pomůže dívat se na sebe i na lidi kolem sebe jinak a také vám to pomůže začít dělat v životě ty správné kroky. Uděláte ve svém osobním životě změny, které jste nebyli schopni udělat léta. Toto období vám bude hrát do karet. Obměňte šatník, změňte účes, začněte se lépe stravovat, vyzkoušejte si nějaký sport. Zkrátka a dobře: měňte věci ve svém osobním životě. Začne se následně měnit i všechno kolem vás. K lepšímu. V první polovině roku zatoužíte po větší socializaci a budete se hodně vídat s přáteli. Poznáte i nové lidi a někdo z nich po vás zatouží. Možná, že to bude právě ta spřízněná duše, kterou již dlouho hledáte. Budete mít spoustu pozitivní energie, což pro vás bude neuvěřitelný motor a po celý rok si zachováte zdravý optimismus.

DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2023:

Horoskop 2023
Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce
Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop na rok Zajíce
Finanční horoskop 2023: Čeká nás rok štědrosti a přílivu financí
Partnerský horoskop na rok 2023 nabídne změny, posun ve vztahu i nové lásky
Pracovní horoskop 2023: Pozitivní posuny v kariéře, povýšení nebo vysněné zaměstnání? Hvězdy nám letos přejí
Keltský horoskop 2023 pro všechna znamení: Co vám daly stromy do vínku, jak s tím naložit a na co se připravit v příštích dnech?
Andělský horoskop 2023: Budoucnost podle předpovědi andělů. Co vás čeká?
Cyklický horoskop 2023: Příroda, živly a jejich pohled na lidskou budoucnost
Cikánský horoskop 2023: Tajuplná a magická předpověď na celý rok
Indický horoskop 2023: Horoskop starých Indů předpovídá, jaký rok čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu
Egyptský horoskop 2023: Jaký osud předpovídají bohové vašim dalším dnům?
Úplněk 2023 podrobně! Co nám předpovídají jednotlivé úplňky na aktuální měsíce v roce?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

STŘEDA 30. 11. 2022
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
ČTVRTEK 01. 12. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
PÁTEK 02. 12. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 03. 12. 2022
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
NEDĚLE 04. 12. 2022
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 05. 12. 2022
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
ÚTERÝ 06. 12. 2022
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Dýně Hokaido – recepty: 12 skvělých receptů z dýně Hokaido, které z vás udělají mistry kuchaře!

Bábovka je super. Jen jsem do ní nedala kakao, ale rozinky a na kousky nakrájené vlašské ořechy.

Body shaming nelze podceňovat. Jak se bránit kritice týkající se tělesných proporcí?

Sladěte dámský kabát se stylovými botami a kozačkami a vytvořte dokonalý elegantní vzhled. Pokud však chcete v...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...

likvidace hlubokokořenících vytrvalých plevelů

Dobrý den, kdy je prosím vás nejvhodnější období pro mechanickou likvidaci šťovíku n...

Domácí péče o lámavé nehty

Potřebovala bych poradit. O nehty se poslední dobou snažím dobře pečovat. Umělé nehty m...

okna

Když jsou špinavá.
Zobrazit všechna témata

Jste s partnerem spřízněné duše? Tyto indicie vám napoví

Spřízněné duše jsou dle mnoha definic lidé, kteří hluboce souzní a vzájemně si poskytují bezpečí, bezděčnou lásku i pochopení. Pokud na ně věříte, bude vás tento článek zajímat! Podle jakých charakteristik pozn...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Nastává adventní čas. Jak ho využít ve vlastní prospěch?

Adventní čas započne v roce 2022 poslední listopadovou nedělí, tj. 27. 11. Mnozí věřící lidé v něm vidí hluboký význam příchodu Ježíše Krista na tento svět. Vánoce jsou vlastně oslavou narození Ježíška, který l...

Hrníčkové vánoční perníčky

V menším hrnci si zahřejte mírně Heru a rozmíchejte v ní i med a moučkový cukr. Poté do tekutější a zchladlé směsi vsypte prosátou hladkou mouku, kypřící prášek, mletou skořici, perníkové koření a doplňte vajíč...

Výchova psa není snadnou "disciplínou". K jakým nejčastějším chybám dochází?

Výchova psa se stává čím dál častějším tématem, neboť koronavirová krize způsobila hromadné pořizování domácích mazlíčků do rodin. Pokud jste zodpovědným a milujícím majitelem psa, jistě se budete chtít v tomto...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Ovocná bublanina našich babiček: Inspirujte se osmi recepty!

Ovocná bublanina má své stále místo v mnoha českých rodinách. Tradici jejího mlsání zpravidla zahájily šikovné prababičky a babičky, které se vskutku uměly u plotny ohánět! Inspirujte se tedy jejich recepty a u...

Děláte skutečně to, co vás baví?

Práce, job, zaměstnání... každej tomu řiká jinak. Všichni ale za tim vidíme jediný - prachy, úspěch, svobodu. Říká se, že bez práce nejsou koláče. Asi to tak bude. Když nemáte kačku v ruce, nenajíte se. Prostě budete mít hlad. Tak je nastavenej svět. Materialismus, kapitalismus, bo nevim jak to pojmenovat. Peníze jsou dobrej sluha, ale zlej pán, no né? A položili jste si někdy otázku, jestli vám stojí za to, co teďka děláte? Jako myslim tim to, v čem pracujete???