Partnerský horoskop na rok 2023

Partnerský horoskop na rok 2023 nabídne změny, posun ve vztahu i nové lásky

Partnerský horoskop na rok 2023 přináší zajímavé informace ohledně milostných vztahů. Čekají nás změny, které by však měli být převážně ku prospěchu. Mají nás posunout v našem milostném životě zase o kus dál. Ukáže se nám nový směr naší cesty a získáme i jiný náhled na náš současný život. Hledáte-li dlouhodobě lásku, romantiku nebo chcete-li vstoupit do manželství, pak by se vám v tomto roce mohly vaše touhy vyplnit.

Partnerský horoskop na rok 2023 uvádí, že velkého překvapení ve svém milostném životě se dočkají především zemská znamení zvěrokruhu, mezi která patří Kozoroh, Býk a Panna. V roce 2023 potkají někoho, kdo jim doslova obrátí svět vzhůru nohama. A padnou i veškerá jejich přesvědčení o tom, že by se nikdy do dlouhodobého vztahu nebo manželství, nepouštěli. Po dlouhém úsilí hledání té pravé lásky budou mít konečně ženy-Lvice štěstí. Svoji spřízněnou duši potkají ve chvíli, kdy to budou nejméně očekávat. Zvědaví a dobrodružní muži-Váhy zase prožijí něco velkého, může jít i o tajný románek

Podívejte se na charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu. A co partnerský horoskop na rok 2023 předpovídá právě vám?

Čtěte také:

Láska je chemie. Vědci přesně ví, co se děje v našem těle, když jsme zamilovaní!

Jak okořenit partnerský život? Vyzkoušejte tantrický sex a podlehněte pomalému milování

Láska na první pohled může existovat. Také jste jí propadli?

Partnerský horoskop na rok 2023: Beran

Letos by se měli Berani naučit ovládat svoji unáhlenou až prudkou povahu. Přemýšlejte o tom, jaká slova z úst vypouštíte. Neuváženost by vás tentokrát mohla vyjít pěkně draho. Naštěstí se z největšího průšvihu dostanete díky své chytrosti a mazanosti. Partnerský horoskop na rok 2023 uvádí, že budete mít v tomto roce spoustu ctitelů. Neměli byste se však nechat zbytečně zlákat. Starejte se raději o to, co máte doma. Tam totiž hrozí atmosféra konfliktů a nepokojů. Tudíž se zvýší hořkost ve vašem vztahu a budete mít chuť utíkat. Ale nedělejte to. Snažte se najít, když už ne řešení, pak alespoň kompromis. Lépe na tom Berani, kteří jsou oficiálně sezdaní než ti, kteří spolu žijí “jen tak” na “psí knížku”. V druhé půli roku však očekávejte zklidnění vaší situace a vše se obrátí ke štěstí. Uvidíte, že vás tato letošní “drobná krize” nakonec posílí. Beran, Lev a Střelec jsou ohnivá znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich více. 

Partnerský horoskop na rok 2023: Býk

Partnerský horoskop na rok 2023 předpovídá, že nad vámi bude držet ochranné ruce Venuše. A ta je, podle astrologie, považována za dárkyni lásky a krásy. Bude nad vámi bdít a chránit vás. Tudíž se nemusíte obávat, že by láska z vašeho milostného života vyprchala. Dařit se bude i těm, kteří se rozhodnou v tomto roce vstoupit do svazku manželského. Případně byste měli alespoň letos stihnout zásnuby. Ideálním měsícem pro veškeré tyto oficiality, bude říjen. Ti, kteří již v manželství jsou, budou řešit nějaké těžkosti a problémy. Važte slova, která před svým partnerem vypouštíte z úst! Pokud vás protějšek něčím nazlobí, za každou cenu se snažte svůj hněv ovládnout. Stres v této oblasti vašeho života očekávejte především v měsících únoru, březnu a dubnu. 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Lunární kalendář na rok 2023 podrobně.

Partnerský horoskop na rok 2023: Blíženci

Rok 2023 se zdá být pro Blížence příznivý, alespoň tak to vidí partnerský horoskop na rok 2023. V tomto roce zažijete lásku, romantiku i spoustu něhy. Splní se vám i vaše touha vdát se nebo oženit. Minimálně tedy začnete něco již plánovat. V tomto roce budete trávit spoustu času se svým partnerem. Pokud po někom již dlouho pokukujete, pak je ten správný čas projevit své city a vyznat lásku. Pokud jste již sezdaní, pak vás v tomto roce čeká spoustu změn. Něco se odehraje mezi vámi a vaším partnerem. Mělo by jít o pozitivní událost. Počítejte však s tím, že bude mít poměrně zásadní vliv na váš manželský život. U vašeho partnera/ vaší partnerky vyroste ego. To by pak mohl být následně určitý problém. A mohlo by to mezi vámi zvýšit i napětí. Nezadaní Blíženci budou mít šanci potkat lásku v měsících březen a duben. Dobře se kolem sebe rozhlížejte, někde tam je… Naopak ti, kteří již jsou zadaní, mohou v listopadu či prosinci procházet drobnou krizí.

Partnerský horoskop na rok 2023

Partnerský horoskop na rok 2023: Rak

Rok 2023 bude pro Raky skvělým rokem. Hojnost je čeká snad v každé oblasti jejich života, té milostné rozhodně nevyjímaje. Těšit se můžete na jistý pokrok a také změny. Ty ovšem nemusí být vždy k dobrému. Jestliže se s se svým protějškem pohaštěříte, mohlo by to vést k jistým nedorozuměním mezi vámi dvěma. Problémy mohou nastat především v období od poloviny března, uvádí partnerský horoskop na rok 2023. Rozhodně byste neměli problémy zametat pod koberec, ale pravidelně o svých sporech a problémech hovořit. Lépe se bude dařit již sezdaným párům. Vesměs je nečekají žádné velké změny. Ovšem pokud už manželé nějaké problémy řeší nebo jsou v krizi, pak se budou v tomto roce konflitky prohlubovat. To může ve výsledku vést k ještě většímu psychickému stresu. Planeta Jupiter vám však pomůže vaše vztahy urovnat a přinese do vztahu více lásky. Krizi překonáte. Měli byste se ale naučit trávit spolu lépe a kvalitněji čas. Pracujte na tom. Rak, Štír a Ryby jsou vodní znamení –⁠ přečtěte si o vodních znameních

Partnerský horoskop na rok 2023: Lev

Lvi, vás letos čekají ve vztazích určité změny. V každém případě byste si vždy a za všech okolností měli dávat pozor na to, jak komunikujete. Svůj hněv se snažte za každých okolností ovládat. Slova volte moudře, aby v případě konfliktů nedocházelo k ještě větším sporům. Dobrou zprávou je i to, že by se veškeré nesnáze v milostných vztazích měly v druhé půli roku urovnat. Pozor ale na měsíce duben a květen, kdy je riziko vmísení se třetí osoby do vašeho vztahu. Sezdaní Lvi budou mít v letošním roce manželství spokojené, ubezpečuje partnerský horoskop na rok 2023. A doporučuje, abyste si udělali více času pro sebe, vyrazte třeba na nějaký příjemný výlet nebo na společnou dovolenou. Ideální doba je v půli tohoto roku.

Partnerský horoskop na rok 2023: Panna

Partnerský horoskop na rok 2023 Pannám přeje. Mají velkou šanci dosáhnout všeho, po čem v této oblasti touží. Jen pozor na začátek roku, v tento čas musíte být opatrnější. Ostatně právě měsíc leden se jeví, jako jediný ze všech dvanácti měsíců, k milostnému životu nenakloněný. Ve zbytku roku se bude nejvíce dařit převážně svobodným, nazadaným a nesezdaným osobám. Ti, kteří žijí v manželství, budou neustále řešit nějaké problémy, varuje partnerský horoskop na rok 2023. Jediným pozitivním časem pro vás bude čas od září do prosince. Do té doby budete neustále jen řešit nějaké spory a neshody. Nejpozději v prosinci se však vaše situace zlepší a váš milostný život se dostane na úplně novou úroveň. A nebojte se, žádný rozvod se nekoná, spory budou překonány. 

Partnerský horoskop na rok 2023: Váhy

Lidé ve znamení Vah budou v tomto roce se svým milostným životem spokojeni. Jestliže v oblasti vztahů něco řešíte, měli byste téma rozhodně otevřít společně se svým partnerem a pořádně vše rozebrat. Uvidíte, jak to vyčistí i vzduch a pomůže vám to posunout se ve vztahu dále. O něco náročnější bude rok 2023 pro sezdané jedince. Vdané a ženaté Váhy moc klidu v této oblasti mít nebudou. Budete si připadat sami a opuštění. Měli byste to dát svému protějšku najevo a mluvit s ním o svých pocitech, jinak se z tohoto roztočeného kolotoče nedostanete ven. Alternativou je i návštěva psychologa. Proberte s ním vše, co máte na srdci a poslechněte si postoj a rady odborníka. Mohlo by vám to poměrně hodně pomoci. Partnerský horoskop na rok 2023 radí: překvapte něčím svého partnera, udělejte mu radost.

JAK JSTE NA TOM? Partnerská numerologie - vypočítejte si, zda se k sobě s partnerem hodíte.

Partnerský horoskop na rok 2023: Štír

Lidé narození ve znamení Štíra budou mít letos v milostných vztazích klid. Bát se nemusejí žádných výkyvů ani negativních nálad. Naopak, partnerský horoskop na rok 2023 uvádí, aby se Štíři připravili na nárůst lásky a romantiky. Jen začátkem roku je možné, že budete řešit nějakou nepříjemnou situaci nebo problém se svým protějškem. Nepůjde však o nic vážného a velice rychle se celá situace urovná a dostanete se zase tam, kde jste byli. Věřte tomu, že s momentálním partnerem/ partnerkou jste na správném místě a všechno je tak, jak to má být. Vaše láska ve vztahu letos jen poroste. Budete mít spoustu možností, jak svůj vztah prohloubit, jak si lépe pozorumět. Nezadaní by se měli zaměřit především na měsíce září, říjen a listopad. Budou mít totiž šanci potkat pravou lásku svého života. Sezdaní jedinci si konečně vyřeší spory, které mezi sebou mají. Budete budovat a budete spolu i nadále růst. Všechny nepříjemné situace, kterými si letos projdete, jen podpoří a upevní vaši vzájemnou důvěru. Nejpříznivějším obdobím pro vás bude září až prosinec.

Partnerský horoskop na rok 2023: Střelec

Partnerský horoskop na rok 2023 uvádí, že Střelci budou se svým milostným životem spokojení. Dařit se jim bude jak v rodinném, tak i milostném životě. Ovšem pozor. Pokud nejste ve vztahu spokojeni, může se objevit šance “pořídit si” milence či milenku. O všem, co s v této oblasti uděláte, přemýšlejte. Abyste pozděli nelitovali, že jste přišli o mnohem víc. Tendence zabřednout do mileneckých vztahů budou mít především emocionálně nevyrovnaní nebo z nějakého důvodu psychicky rozhození jedinci. Měli byste se prvně dát dohromady, zkontaktujte terapeuta nebo kouče, kteří vám mohou pomoci s tím, aby váš život zajel zase do těch správných kolejí. Následně je pak velká šance, že ve vašem stávajícím vztahu dojde k inovaci. Ti, kteří jsou již sezdaní, by měli být opatrní zejména na začátku roku. Právě leden a únor mohou do manželského života přinést určité problémy. Pokuste se každý sport vyřešit tím, že si se svým protějškem sednete a vše v klidu prodiskutujete. A pamatujte na to, že jsou slova, která mohou vašeho partnera/ partnerku zranit, i když je budete vyslovovat v dobré víře.

Partnerský horoskop na rok 2023: Kozoroh

Kozoroh bude mít trochu bolestivý začátek roku, ale v dalších měsících by se všechno mělo urovnat. Právě v lednu a únoru se mohou v milostných vztazích objevit problémy a nedorozumění. Namísto útěku před nepřízní osudu se snažte každý spor otevřít a se svým protějškem pořádně prodiskutovat. Už jen síla mysli může přitáhnout do vašeho života určitou pozitivitu. Nebuďte věčně zachmuření, na to není nikdo zvědavý. A váš partner/ partnerka už vůbec ne. Snažte se za každou cenu udržet ve svém životě lásku. Oba se nyní od sebe musíte z nějakého důvodu vzdálit, abyste si později k sobě zase našli cestu. A vy ji najdete, ujišťuje partnerský horoskop na rok 2023.

Partnerský horoskop na rok 2023

Partnerský horoskop na rok 2023: Vodnář

Partnerský horoskop na rok 2023 Vodnářům v milostném životě přeje. Vztahy, které vychládají, maji šanci znovu zažehnout jiskru. Nic není ztraceno! To mějte na paměti, ať budete ve svém vztahu letos řešit cokoliv. A partnerský horoskop na rok 2023 slibuje, že se váš milostný život rozhodně posune k lepšímu. Někteří jedinci, kteří již dlouho žijí v partnerském svazku, se mohou dokonce rozhodnout pro vstup do manželství. A bude jim přáno. Vodnáři, kteří žijí v manželství, budou řešit problémy. Nebude to jednoduchý rok. Vše se totiž urovná až na jeho konci. Jestliže se objeví nějaký spor, věnujte maximální pozornost tomu, abyste jej co nejdříve vyřešili. V polovině roku byste měli společně odjet na dovolenou nebo se alespoň věnovat jeden druhému. Přes prázdniny vám hvězdy dopřejí vcelku klidné dny, využijte toho. Jakmile dát do vztahu opravdu vše a budete se sobě navzájem věnovat, začne opět vzkvétat láska i romantika. Buďte trpěliví! Váhy, Vodnáři a Blíženci patří mezi vzdušná znamení –⁠ přečtěte si o vzdušných znameních

Partnerský horoskop na rok 2023: Ryby

Ryby budou mít letošní rok, po stránce milostných vztahů, dobrý. Pro nezadané zrozence tohoto znamení může být tento rok tím nejzvláštnějším. Mohli by totiž konečně potkat někoho, s kým si v milostné oblasti budou rozumět. Nemusí to být hned partner do života, může jít třeba jen o milence. Pokud někoho budete žádat o ruku, pak byste si měli mít skutečně jistí. A mělo by to být prováděno s opravdovou láskou a čistým srdcem. Jestliže si se svazkem nejste, byť jen trochu, jistí, v žádném případě se do ničeho nepouštějte. Některé Ryby mohou mít v tomto roce řadu nedorozumění se svým protějškem. Z nějakého důvodu se bude střetávat vaše ego s egem vašeho partnera. A to pak nebudou nastávat hezké situace. Ale vydržte. V druhé půli roku by se mělo vše zklidnit a zase se dostanete do klidu, ujišťuje partnerský horoskop na rok 2023. Lidé, kteří žijí v manželství, prožijí pohádkový začátek roku se svým partnerem/ partnerkou, ale pak to začne jít z kopce. Budete čelit mnoha problémům, které budete muset řešit společně. Pokud je společně řešit nebudete, začne docházet k hádkám. To mějte rozhodně na paměti. S partnerem/ partnerkou byste měli společně někam vyrazit. Ať už třeba jen na wellness víkend nebo na dovolenou.

ČTĚTE TAKÉ:
Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop na rok Zajíce
Čínský horoskop na rok 2023
Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PONDĚLÍ 03. 10. 2022
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni
ÚTERÝ 04. 10. 2022
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni
STŘEDA 05. 10. 2022
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
ČTVRTEK 06. 10. 2022
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
PÁTEK 07. 10. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 08. 10. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 09. 10. 2022
beran
Měsíc putuje ve znamení Berana, dnes je úplněk. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Pokud trpíte na migrény, pijte…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Osobní a profesní koučink Brno: Marta Němečková
Pomáhám lidem řešit osobní, vztahové, pracovní…
Centrum Gaudia: Narativní a systemická terapie Praha 3
systemická terapie - kurzy vzdělávání - koučink
Profesní a osobní rozvoj s Global Management Studio s.r.o.
Global Management Studio poskytuje…
Profesní a osobní rozvoj s Global Management Studio s.r.o.
Global Management Studio poskytuje…

okna

Když jsou špinavá.

okna

kdy mýt okna

operace žlučníku

dobrý den, je pro mě vhodný termín 22.7.2022 k operaci odstranění žlučníku? Jsem naroz...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

Magnetka znamení PANNA

Magnetka podle znamení zvěrokruhu
149 Kč

Náramek pro Kozoroha OCHRANA

Náramek pro ochranu, sílu, sebedůvěru, sebepoznání a nadhled
390 Kč

Náramek onyx s lapisem SEBEDŮVĚRA

Náramek se surovým lapisem pro ochranu, duchovní poznání,…
430 Kč

Mýdlo Visaka 75g

Ájurvédské bylinné mýdlo Svěží pocit po umytí, příjemná…
69 Kč

Krém na obličej ALOE VERA 50ml ESI

Hydratuje, chrání a zklidňuje suchou, citlivou a zarudlou…
362 Kč

Dejte si jedlé kaštany. Skvěle chutnají, ničí záněty v těle a pomáhají hubnout

Kdo by neměl rád jedlé kaštany! Hlavně ty pečené, které nás nádherně zahřejí. Navíc mají vynikající chuť a našemu organismu dávají víc než si vůbec dokážeme představit. Jsou zdravé nejen pro naše fyzické tělo, ...

Výročí svatby můžete slavit každý rok. Poradíme, na co vsadit

Výročí svatby se zpravidla slaví po několika letech v manželství. Pojmout tento den však můžete po svém. Pokud budete chtít oslavit každý společný rok, kdy jste svoji, nic vám v tom nebrání. Jde o pěknou tradic...

Neslyšící dítě v rodině: Jak si počínat při výchově?

Neslyšící dítě může vyvolávat v rodičích značné obavy z budoucnosti. Matka i otec se mohou ptát sami sebe „Najde se svým deficitem kamarády, partnera nebo práci?“. Zvýšený strach o takového potomka je normální,...

I podzimní svatba může mít své kouzlo! Nechte se inspirovat

Podzimní svatba skýtá řadu pozitiv! Vždyť barevná příroda přímo vybízí ke kouzelným fotografiím zamilovaného páru. Vytěžte z tohoto období co nejvíce a užijte si svůj nezapomenutelný den naplno. Poradíme vám, n...

Nejčastější psychické problémy moderního člověka: Jak se s nimi vyrovnat?

Jednadvacáté století nám jako lidstvu přineslo mnoho skvělých vymožeností, které usnadňují nemalým dílem každodenní bytí. Jenže psychické problémy nemizí, ba naopak. Je jich s těmito moderními výdobytky doby čí...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Přirozená autorita motivuje a inspiruje. Jak ji vybudovat?

Přirozená autorita není záležitostí vrozenou. Je zapotřebí, aby ji člověk rozvíjel. Když se tak nestane, může si ji uměle vynucovat, což není ta nejlepší cesta. S lidmi nepřirozeně autoritativními se však setká...

Sendvič s hruškou a modrým sýrem

Nejprve si v toustovači rozpečte chlebové plátky. Poté je potřete máslem dle libosti. Dále si nadrťte vlašské oříšky, lze je i opražit na pánvi bez tuku, a posypte jimi dva pláty chleba. Dále si omyjte a nakráj...

Fretka domácí je všetečka i veselý společník. Jak ji chovat?

Fretka domácí se může stát dokonalým mazlíčkem, pokud nemáte čas na venčení psa, nebo zrovna dvakrát nemusíte kočky. Počítat však musíte s tím, že se jedná o velice zvídavé zvíře, které prošmejdí každé zákoutí ...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Děláte skutečně to, co vás baví?

Práce, job, zaměstnání... každej tomu řiká jinak. Všichni ale za tim vidíme jediný - prachy, úspěch, svobodu. Říká se, že bez práce nejsou koláče. Asi to tak bude. Když nemáte kačku v ruce, nenajíte se. Prostě budete mít hlad. Tak je nastavenej svět. Materialismus, kapitalismus, bo nevim jak to pojmenovat. Peníze jsou dobrej sluha, ale zlej pán, no né? A položili jste si někdy otázku, jestli vám stojí za to, co teďka děláte? Jako myslim tim to, v čem pracujete???