Agentura BOVA - semináře a školení v oblasti práva

Od roku 1991 se Agentura Bova zaměřuje na profesionální vzdělání dospělých. Nabízí kurzy, školení a semináře v právních oborech. Navíc vydává odbornou právnickou a ekonomickou literaturu. Spolehněte se na odbornost lektorů a profesionální přístup. 

Vzdělání v širokém okruhu právního odvětví 

Agentura Bova v Praze nabízí vzdělávací programy v opravdu širokém okruhu právního odvětví. Pořádá semináře, kurzy a školení z oblasti obchodního, občanského, procesního, pracovního, trestního i správního práva. Nechybí vzdělání ani z oblasti práva životního, stavebního, daňového nebo v oblasti sociálního zabezpečení. 

Témata seminářů jsou vždy aktuální. Agentura rychle a flexibilně reaguje na chystané i nastalé legislativní změny, na novou judikaturu i další faktory, které každý den ovlivňují praxi jejich zákazníků. 

Vysoká odbornost lektorů je zajištěna 

Jedním ze zásadních pilířů agentury jsou zkušení a profesionální lektoři. Spolupráce je navázaná se špičkovými experty v daných oblastech. Cílem je, aby lidé dostali nejlepší a nejrelevantnější informace od nejpovolanějších zdrojů. Přednášek se ujímají často uznávaní advokáti, soudci nebo autoři legislativních norem. 

Na webových stránkách si vyberte jaké odvětví práva vás zajímá a podívejte se, jaké veškeré přednášky můžete navštívit. Mnohé semináře můžete mít formou on-line, což vám usnadní skloubit pracovní i osobní život.

Dominik Illy - Brain Based Coach

Karviná
+420 776 049 676
Dominik Illy nabízí své služby jako kouč osobního rozvoje. Chcete se i vy zdokonalovat? Kontaktujte nás!

Radka Evjáková - koučink, NLP

Vazovova 3211/8, 143 00 Praha - Modřany
+420 602 437 041
Radka Evjáková se zabývá koučinkem a NLP, neboli neurolingvistickým programováním). Pomůže vám v oblasti osobního rozvoje, hledání osobní vize nebo například podpoře sebedůvěry. Chcete i vy zjistit, jaké je vaše poslání?
Studio Cesty k sobě DAM v Písku nabízí pestrou škálu procedur a terapií, které vám pomohou nalézt sebe sama, vyřešit dlouhodobé fyzické i psychické potíže, nastolit zdravý životní styl a načerpat novou životní energii. K používaným metodám alternativní léčby a technikám relaxace a regenerace patří např. regresní terapie, rodinné konstelace, reiki, autogenní trénink, různé druhy meditací, harmonizace čaker, masáže, Raindrop technika, aromaterapie, léčení kameny, automatická kresba a mnoho dalších.  Alternativní terapie Písek Zabýváme se odstraněním psychických bloků, které si mnoho lidí nese z minulosti a brání jim ve štěstí, vztazích, prožívání a osobním rozvoji. Používáme metody alternativní léčby, které pracují s energiemi, jejich harmonizací a správným prouděním. Jedním z mnoha směrů činností jsou i druidské aktivity a semináře, které vás seznámí nejen s energií země, stromů a kamenů. Máte-li jakýkoli zdravotní nebo psychický problém, navštivte Studio Cesty k sobě DAM v Písku a nechte si poradit, jaká optimální terapie je vhodná pro jeho vyřešení.
Jana Berenika Maněnová z ateliéru Berenika Art v Plzni se prostřednictvím transformačních rituálů a technik zabývá propojením spirituality a praktického života. Spojením těchto dvou sfér můžete docílit vyšší kvality prožitků, šťastnějšího života, posílit vztahy a rozvíjet svou osobnost v mnoha oblastech života. Berenika Art se věnuje také automatické kresbě, tvorbě unikátních obrazů s přírodními a zvířecími motivy a ilustraci.  Transformační rituály pro sebepoznání a osobní rozvoj Cítíte se nenaplnění, osamělí, ztracení,...? Chcete změnit svůj život k lepšímu a dojít k hlubokému sebepoznání? Posvátný transformační rituál Vision Quest pocházející od přírodních národů jižní a severní Ameriky je přesně pro vás. Rituálem provází Jorge Redtail Hawk, který byl adoptovaný indiánským kmenem Lakotů a je mnohonásobným Tanečníkem Slunce. Mimo civilizaci  a skrze tvorbu a poznání dojdete k duchovnímu naplnění vlastního života.

Nejlepší sirupy do kávy si vyrobíte sami doma a za pár korun

No, pro mne je káva KÁVA a měla by i kávou zůstat, tj. s čistou chutí a vůní kávy. A že cukr do kávy nepatří? ...

Entezopatie

Dobrý den p. Jano jsem na tom stejně, bolesti,které mám snad všude. Jak jste vy na tom ?Příspěvek je starý 4 r...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/