Cikánský horoskop 2023

Cikánský horoskop 2023: Tajuplná a magická předpověď na celý rok

Cikánský horoskop 2023 slibuje, že se rozhodně máme na co těšit. Je na čase uvést všechny své záležitosti do pořádku, zbavit se zlozbyků, zamyslet se nad svým životem a stanovit si nové cíle, za kterými půjdeme. Vše půjde mnohem lépe a jednodušeji než kdykoliv jindy. Rok 2023 by mohl být rokem splněných tužeb a přání.

Cikánský horoskop 2023 nás má upozornit na výkyvy v našem životě a může nám pomoci najít správnou životní cestu. Objeví se šance a příležitosti, které nám pomohou v životě vykročit tím správným směrem. A když k tomu přidáte trochu snahy, dostanete v tomto roce všechno, co chcete.

Přečtěte si, co předpovídá dávný středověký horoskop

Cikáni byli mistři svého řemesla, proto i v dnešní době má prastarý cikánský horoskop velkou váhu. Cikáni byli schopni nahlédnout do budoucnosti a rovněž praktikovali magii i magické rituály. K věštění využívali především karty a křišťálovou kouli. Nechybělo ani věštění z ruky. Jejich věštby se většinou zcela naplnily. Cikánský horoskop na rok 2022 pokračuje v tradici poctivého cikánského řemesla. Podívejte se na to, co vás v tomto roce čeká a nejspíš ani nemine.

Čtěte také:

Cikánský horoskop – charakteristika znamení zvěrokruhu

Charakteristiky znamení zvěrokruhu přehledně - pro všechny horoskopy

Vůně podle horoskopu: Vonné svíčky vybírejte podle znamení zvěrokruhu

Cikánský horoskop na rok 2023 podle jednotlivých znamení:

Co nás čeká v příštích dvanácti měsících? Cikánský horoskop na rok 2023 poodkryje roušku tajemství budoucnosti. Co se v našem životě změní? Na co se máme připravit? A jaké budou naše další životní kroky? Najděte si své znamení, čtěte a inspirujte se. Zároveň si projděte i charakteristiku jednotlivých znamení zvěrokruhu. 

Cikánský horoskop 2023: Nůž 

21. 3. – 20. 4.

Mili zrozenci Nože. Neustále si dáváte nějaká nová předsevzetí, přitom už předem víte, že je nesplníte. Tak na to nemyslete a i letos to pusťte z hlavy. Cikánský horoskop 2023 uvádí, že v tomto roce budou ve vašem životě hrát hlavní roli emoce. Budou vás ovlivňovat i naprosté maličkosti a nejednou vás vyvedou z míry. Největší sílu v ovlivňování vašeho emocionálního stavu bude hrát milostný a pracovní život. Lásku budete nějak řešit především v první polovině roku, práci pak v té polovině druhé. Objeví se nové nabídky, možnosti a příležitosti. Značně je podpoří planety Saturn a Jupiter. Dobrou zprávou je, že po celý rok budete mít dostatek energie a sílu všechno řešit. A budete motivování i k novým projektům, což značně zlepší vaši finanční situaci.

Cikánský horoskop 2023: Koruna

21. 4. – 20. 5.

Cikánský horoskop 2023 věští zrozencům Koruny změny. Naštěstí jen ty dobré. Abyste mohli následovat své sny, bude třeba některé věci ve vašem životě upravit. Vždy a za každé situace se snažte ze sebe vydat jen to nejlepší. Rozhodně v tomto roce nemusíte očekávat nějaké trable a trápení. Vše, co čeho se pustíte, bude s požehnáním hvězd a vašeho osudu. Mohli byste se dokonce přihlásit na nějakou školu nebo se začít učit něco nového. Planety vás ve vašem rozhodnutí budou značně podporovat.

Cikánský horoskop 2023: Svícen 

21. 5. – 20. 6.

Jestliže zrozenci znamení Svícen litují některých kroků, které v minulém roce udělali, tak letos pochopí, proč se vydali právě touto cestou. Je třeba, abyste se nyní zaměřili na všechny změny a transformace, které se ve vašem životě udály. Pamatujte, že všechno se stalo přesně tak, jak mělo. Neudělali jste nic špatně a rozhodně jste nesešli na nesprávnou cestu. Letos se puzzle doskládá a vám všechno dojde. Cikánský horoskop 2023 naznačuje, že letos zažijete opravdu krásné chvíle a spoustu vám toho v životě dojde. Čeká vás hodně štěstí.

Cikánský horoskop 2023

Cikánský horoskop 2023: Kolo 

21. 6. – 21. 7.

I když se někdy zdá, že někdy nic nefunguje, nebojte se. S novým rokem se spousta věcí změní. I když to nepůjde tak rychle, jak byste si přáli. Celý scénář totiž vypadá, jako by do vašeho života vůbec nepatřil. Nevzdávejte se, milí zrozenci Kola! Už brzy se vám opět začne dařit a zbavíte se veškerých problémů, které vám doposud kazily všední dny. Lepší situace začne být zhruba ve druhé čtvrtině roku, nadále se pak bude vše už jen zlepšovat. Cikánský horoskop 2023 naznačuje ale i nějaké překážky, které budete muset překonat. Všechny své činy a skutky si pořádně promyslete. A nikdy nedělejte nic proti svému přesvědčení.

Cikánský horoskop 2023: Hvězda 

22. 7. – 22. 8.

Cikánský horoskop 2023 zrozencům Hvězdy předpovídá rok plný příležitostí. Letos je vaší vládnoucí planetou Slunce a to vás bude hodně posouvat před. I přes chaotický začátek roku, se kterým se budete muset nějak poprat. Naštěstí to rychle všechno skončí a vy budete mnohem šťastnější a spokojenější než jste byli. Velice dobře se vám bude dařit především v oblasti lásky a vztahů. Možná i nějakou novou lásku potkáte. Každopádně to bude krásné. Jen v polovině roku vám mohou zaměstnat hlavu nějaké problémy v práci. Když si ale udržíte pozitivní přístup a budete vše dělat, jak nejlépe umíte a dovedete, vyjdete ze všeho s hlavou vztyčenou. 

Baví vás, co na vás prozradí hvězdy? Připravili jsme pro vás také lunární kalendář

Cikánský horoskop 2023: Zvon 

23. 8. – 22. 9.

Zrozneci znamení Zvon by měli myslet na to, že nejsou středobodem vesmíru a všechno nebude vždycky jen podle nich. Ne, opravdu nejste dokonalí! Cikánský horoskop 2023 vás varuje, abyste se v tomto roce vyvarovali unáhlených závěrů. Je to sice jen drobná rada, ale budete-li na ni myslet, ušetří vám spoustu starostí a problémů navíc. V tomto roce vás čekají vzestupy i pády. Dá se říci, že si s nimi užijete jízdu jako na horské dráze. Nepropadejte však do depresivních stavů, to ničemu nepomůže. Snažte se držet nohama na zemi, řešte jen to, co vás aktuálně pálí a radujte se ze všeho, co vám momentálně dělá radost.

Cikánský horoskop 2023: Mince 

23. 9. – 22. 10.

Ve vašem životě je důležitá rovnováha. Pokud ji nemáte, jste celí nesví. A přesně takový bude i rok pro zrozence Mince. Cikánský horoskop 2023 předpovídá, že budete ve svém životě muset udělat nějaké změny, abyste opět rovnováhy zase dosáhli. Planety vás budou ve vašich rozhodnutích podporovat a budou vám pomáhat. Pamatujte si však, že ne všechno, co považujete za správné, bude fungovat. Nebojte se proto požádat o pomoc, když ji budete potřebovat. Rozhodně to není žádná ostuda. Naopak: pomůže vám to otevřít dveře ke klidu a spokojenosti.

Cikánský horoskop 2023: Dýka 

23. 10. – 21. 11.

Dýka je v životě sólista a nemá moc ráda, pokud ji ostatní poučují nebo jí do něčeho zasahují. Někdy je ale potřeba udělat v životě nějaké drobné úpravy či změny a rozhodně je někdy potřeba, aby vám někdo pomohl. Nezříkejte se pomoci ostatních. Budete je potřebovat, abyste mohli přivítat do svého života šťastné časy. Trápení už bylo dost. Cikánský horoskop 2023 radí, abyste si sepsali seznam svých novoročních předsevzetí za poslední roky a pustili se ihned do jeho realizace. A čím pomaleji všechno půjde, tím to ve výsledku bude stabilnější. Je to sice náročné, ale touto změnou je nutné si projít, abyste si osvojili trpělivost a vytrvalost. Což k životu nutně potřebujete.

Cikánský horoskop 2023

Cikánský horoskop 2023: Sekera 

22. 11. – 21. 12.

Milí zrozenci Sekery, hned na úvod je dobré sdělit vám, že tento rok pro vás bude značně příznivý. Budete se učit nové věci a rovněž se budete radovat z mnohých úspěchů. Planety nad vámi budou držet ochranné ruce a požehnají vám. Tento rok by pro vás mohl být skutečně perfektním rokem, uvádí cikánský horoskop 2023. Avšak pozor, i v tomto dobrém roce přijdou mnohé změny a zvraty. Proto je tu jedno drobné varování: neriskujte a všechno co budete dělat, mějte pořádně promyšlené.

Cikánský horoskop 2023: Podkova 

22. 12. – 20. 1.

Cikánský horoskop 2023 radí, abyste se letos nevzdávali. Co si vezmete do hlavy, to dotáhněte! Stůjte pevně na nohou a stůjte si za vším, co vypustíte z úst. Vaše pevné zásady vám nejen zajistí úspěch, ale pomohou vám také dotáhnout plány ještě z minulého roku. A nemyslete si, že v životě narazíte na nějaké zkratky, po kterých se budete moci vydat. Všechno si budete muset odžít a projít si tou nejdelší možnou cestu. Abyste si to vychutnali naplno. Dělejte to, v čem jste nejlepší a vždy a za všech okolností buďte sami sebou!

Cikánský horoskop 2023: Pohár 

21. 1. – 19. 2.

V letošním roce byste měli pracovat především na sobě a na tom, abyste se v životě posunuli někam dál. Zrozenci znamení Pohár jsou poměrně impulzivní v některých situacích, proto by se měli naučit zklidnit se. Tento rok bude především o osobním rozvoji. A také o tom, abyste pochopili, kterým směrem ve svém životě máte vynakládat energii. Posílejte ji jen na ta správná místa, ostatní pusťte. Také si pamatujte, že nesmíte ignorovat žádná varování, která vám brání v některých krocích ve vašem životě. Cikánský horoskop 2023 uzavírá, že tento rok zvládnete bez úhony. A i když budete řešit spoustu problémů, nakonec usoudíte, že byl rok 2023 přeci jen dobrý.

Cikánský horoskop 2023: Kaple 

20. 2. – 20. 3. 

Drazí zrozenci znamení Kaple. Chcete stále víc! Což si takhle uvědomit, že byste měli být především vděční za to, co máte? Pokud to nepochopíte, pak vám planety ukáží, co je v životě opravdu důležité. Celkově vás ale čeká štěstí, které si budete do svého života přitahovat. Měli byste v tomto roce zapracovat na hesle: jeden dobrý skutek denně. Ať už to bude cokoliv. A všechno si klidně zapisujte, abyste se mohli na konci roku podívat na to, co dobrého jste prokazatelně zvládli udělat. Cikánský horoskop 2023 varuje před depresivními stavy, do kterých budete často upadat. Abyste mohli být opravdu šťastní, držte se svých zásad a předsevzetí.

ČTĚTE TAKÉ:

Horoskop 2023
Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce
Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop na rok Zajíce
Finanční horoskop 2023: Čeká nás rok štědrosti a přílivu financí
Partnerský horoskop na rok 2023 nabídne změny, posun ve vztahu i nové lásky
Pracovní horoskop 2023: Pozitivní posuny v kariéře, povýšení nebo vysněné zaměstnání? Hvězdy nám letos přejí
Keltský horoskop 2023 pro všechna znamení: Co vám daly stromy do vínku, jak s tím naložit a na co se připravit v příštích dnech?
Andělský horoskop 2023: Budoucnost podle předpovědi andělů. Co vás čeká?
Egyptský horoskop 2023: Jaký osud předpovídají bohové vašim dalším dnům?
Úplněk 2023 podrobně! Co nám předpovídají jednotlivé úplňky na aktuální měsíce v roce?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PÁTEK 19. 04. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
SOBOTA 20. 04. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
NEDĚLE 21. 04. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 22. 04. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
ÚTERÝ 23. 04. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
STŘEDA 24. 04. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, dnes je úplněk. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
ČTVRTEK 25. 04. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Nabídka rychlé a nebankovní půjčky pro každého do 24 hodin

Dobrý den, pane / paní Půjčte si peníze přímo bez hodnocení (půjčka je nyní levněj�...

Nabídka rychlé a nebankovní půjčky pro každého do 24 hodin

Dobrý den, pane / paní Půjčte si peníze přímo bez hodnocení (půjčka je nyní levněj�...

prací prostředky e shop

já jsem si oblíbila netoxické čističe Method nebo tierra verde. Obojí kupuji na eshopu Al...
Zobrazit všechna témata

Nezapomenutelná žádost o ruku aneb Kde vyslovit „Vezmeš si mě?“

Chcete, aby vaše žádost o ruku měla jistý punc originality a došly vám nápady? Pak pro vás máme hned několik tipů, díky nimž pozdvihnete tak důležitý okamžik života na vyšší úroveň. Svůj způsob si v našem výčtu...

Na sázení letniček se vrhněte ideálně v květnu. Jaké druhy vybrat?

Teplé jarní počasí je jako stvořené k sázení letniček. Pokud si tedy chcete zkrášlit svou zahradu nebo i balkon pestrobarevnými kvítky nejrůznějších jednoletých rostlin, s polovinou května se pomalu začněte chy...

Sociální sítě u dětí: Kdy je povolit a jaká přináší rizika?

Sociální sítě jsou v 21. století tématem číslo jedna. Od jejich vzniku si na ně lidé velmi rychle zvykli, a tak jsou dnes nedílnou součástí mnoha životů. Kde je ale ona zdravá uživatelská míra a existuje nějaká...

Lepší život bez plastů: 6 nápadů, jak nahradit běžné plastové pomocníky

Dnešní doba velí jasně: měli bychom se snažit žít ekologicky a především se musíme zbavit plastů. Odborníci neustále varují, že nám život ničí i takzvané mikroplasty. Jsou ve vzduchu, v dešti, v jídle, ve vodě ...

Věříte v paranormální jevy? Psychologická fakta možná vaše přesvědčení vyvrátí

Proč i v 21. století věří stále tolik lidí na paranormální jevy? Psychologové mají na toto téma jasné vysvětlení, které vás možná ve výsledku překvapí. Nehledejte za ním však nic „duchařského“ ani abnormálního,...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Krémová polévka s krůtím masem a divokou rýží – vhodné pro diabetiky

Ve velkém hrnci (na středním plamenu) rozehřejte olej. Přidejte pokrájené houby (žampiony), celer, mrkev a šalotku. Vše promíchejte a restujte asi 5 minut. Dále vsypte do hrnce hladkou mouku, sůl, pepř a opékej...

Kvasinková infekce u psa: Jak ji rozpoznat a léčit?

Kvasinková infekce u psa bývá poměrně častým problémem. Když se včas a adekvátně neléčí, může se rozšířit a způsobovat nejedny nepříjemné kožní potíže. Ty zpravidla zasahují uši pejska, tlapky, kožní záhyby neb...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Pocit vysvobození

Dneska bych si tu dovolila pár řádek o pocitu vysvobození. Každej si pod tim představí něco jinýho, ale já pod tim vidim jediný - vyjdeme ze svazujících myšlenkovejch okovů, který maj podobu strachu, předsudků, zloby, smutku a bůhví čeho ještě. Tyhle okovy si ostatně nasazuje téměř každej člověk zcela dobrovolně a pak mu dá sakra práci s tim něco udělat - respektive se jich zbavit.