Sex podle znamení: Zjistěte, s kým si v posteli nejvíc porozumíte

Sex podle znamení: Zjistěte, s kým si v posteli nejvíc porozumíte

Hvězdy prozradí mnohé. Podle temperamentu jednotlivých znamení zvěrokruhu dokážou odhadnout, která znamení se k sobě hodí více a která méně. Kde půjde o romantiku, vášeň, nebo to nepůjde vůbec. Pokud se jimi při výběru partnerů budete řídit, pak sex podle znamení může být rozhodně zajímavou zkušeností.

Čtěte také:

Sex podle ájurvédy

Sex podle znamení přehledně:

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

I když je Kozoroh nespoutaný a vášnivý milovník, je pro něj důležité potěšení jeho partnera. Sex pro něj není jen vášeň, ale i spousta citu a pokud partnera nemiluje, nemá ze sexu ten správný požitek. Dokáže být ale také až nesnesitelně žárlivý.

S kým si rozumí:

Kozoroh zažije spoustu vášně i něhy s Býkem anebo Pannou, u které dokáže prolomit ledový obal a dostat z ní pořádnou dávku smyslnosti. Ve svém oddělování prostého tělesného potěšení a skutečného citu si bude vyhovovat i se Střelcem.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Spontánní a přímočarý Vodnář si nepotrpí na průtahy a rád jde přímo na věc. Nechce se mu ani dlouho zpovídat parnera, co se mu líbí. Dává přednost tomu, aby si sám řekl, co má rád a Vodnář pak jeho přání velice rád splní. Líbí se mu také, když má o všem přehled. Tma není nic pro něj.

S kým si rozumí:

Vodnáři bude skvěle vyhovovat Beran anebo Štír, který nezná hranice a bourá tabu. Společně si řeknou, co by se jim líbilo a vrhnou se naplnit svá přání. Rozhodně se při tom zatřese zem! Potěšení najde v peřinách i s Blížencem.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

I když mají Ryby vášeň doslova v krvi a rády flirtují, navzdory signálům a nonverbální komunikaci musí iniciativu převzít jejich partner. V posteli se dočká překvapení. Dosud mlčenlivé a tajuplné Ryby si řeknou, co chtějí. A co chtějí, to ví opravdu dobře!

S kým si rozumí:

Zájem Ryb polichotí Lvům i Beranům, kteří se budou snažit udělat svým partnerům ze společných chvil nezapomenutelné okamžiky. Romantiku mohou Ryby zažít ve vztahu s Býkem, který se jim bude snažit věnovat naplno a se Štírem, který patří mezi znamení zvěrokruhu, které dávají do milování vše.

Beran (21.3.-20.4)

Beran uplatňuje svou touhu vyniknout a být tím nejlepším i v sexuální oblasti. Rád experimentuje a objevuje. Stereotyp ho ubíjí a nuda je pro něj vulgární slovo. Při intimních chvílích ho těší překvapovat, v oblibě má různé pomůcky i netradiční místa. Občas může jeho partnery otrávit jeho spěch. Ve chvíli, kdy objeví svou spřízněnou duši, zůstává Beran věrným a spolehlivým partnerem.

S kým si rozumí:

Beranovi samozřejmě nejlépe vyhovuje další Beran, který bude ochotně akceptovat všechny jeho návrhy. Dalším vhodným znamením jsou Váhy, Lev anebo Býk. Chvíle plné vášně zažije i se Štírem.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Smyslnější znamení, než je Býk, snad ve zvěrokruhu neexistuje. I když jsou divocí, dost je krotí jejich zemitá, konzervativní povaha. Nemají proto příliš rádi rychlovky, baví je pomalejší, ale zato vášnivý a intenzivní sex. Ten považují v životě za důležitý a případný neúspěch je dokáže poznamenat podle závažnosti na celý den nebo i měsíc.

S kým si rozumí:

Vhodným partnerem je pro Býka Štír, který je stejně vášnivým budou se proto skvěle doplňovat. Mírnou těžkopádnost v nápadech vyrovnají Váhy a intimní okamžiky pořádně oživí Střelec. Pokud Býk touží po něžných okamžicích, pak by si měl vybrat Raka.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženec, který se jako dva v jednom projevuje i v běžném životě, nezklame v tomto ohledu ani v posteli. Je buď jako „mouchy, snězte si mě", nebo doslova jako uragán vášně. Svého partnera nechává obvykle čekat, až se dostane do toho správného rozpoložení, ale potom to stojí za to.

S kým si rozumí:

Ideálním partnerem je Střelec díky jeho smyslu pro nejrůznější zpestření intimních chvil. Partner stejného znamení zvěrokruhu je jako u jiných sázkou na jistotu, u Blížence ale může nastat chvíle, kdy každý z dvojice bude právě v jiném rozpoložení. Se Štírem zažije spolehlivě vzrušující okamžiky.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Rak je submisivní partner a má rád, když iniciativu stejně jako v životě také v sexu převezme někdo druhý. Rád a s chutí pak přistoupí na jeho hru. Umí být vášnivým milencem a pro partnera se snaží udělat vše, co mu vidí na očích.

S kým si rozumí:

Pro Raky jsou nejlepšími partnery Lvi, kteří je povedou a bude se jim to náramně líbit. Váhy nebo Štíři zase splní i nejtajnější sny a žhavé chvíle připraví Rakům Kozoroh. I když se někdy neshodnou v komunikaci, intimní chvilky obrousí všechny tyto hrany.

Lev (23. 7.–23. 8.)

Lvi jsou nenasytní milenci. Jsou dynamičtí, energičtí, neunavitelní a dokonalí. Doslova jako králové. V jejich podání je vášeň žhavá a neutuchající, rádi jsou dominantní a určují, kudy se budou společné chvíle ubírat. Zároveň dokážou být velkorysými a něžnými partnery.

S kým si rozumí:

Doslova spalující vášeň mohou zažít se Štírem. S tím si ale nebudou rozumět jinde, než právě v posteli. S Býkem to bude jiskřit, ale tak, že se zatřese svět. A Raky dostane Lev přesně tam, kde bude chtít. Sex podle znamení s Lvem bude zkrátka stát za to!

Panna (24. 8.–22. 9.)

Panna si hned tak někoho k tělu nepustí. Nejenom v posteli, ale i v životě působí občas chladně a nepřístupně. Není tím, kdo by vyvíjel iniciativy, vedoucí ke společné cestě do postele a sex pro ni není hlavní prioritou. Když však potká toho pravého, vše se rázem změní.

S kým si rozumí:

Pannu překvapivě rozpálí Kozoroh, který v ní dokáže vzbudit touhy a převést s ní do reality i ta nejtajnější přání, o kterých se Panna bojí mluvit. Jako u dalších znamení zažehne plamen vášně i u Panny Štír a Ryby ji přinutí odhodit tvář ledové královny.

Sex podle znamení

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Elegantní Váhy nejsou jen tak pro každého. Rozhodně u nich nepochodí nikdo, kdo se je pokouší sbalit na jednu noc, i když v sobě skrývají silný pramen vášně. Váhy mají jasno v tom, co se jim líbí. Jejich partner musí být inteligentní i vynalézavý a připravit Váhám romantické okamžiky.

S kým si rozumí:

Váha nejlépe porozumí komplikované povaze jiné Váhy a mohou tak společně objevit spoustu nových věcí. Sex podle znamení říká, že Váhám bude vyhovovat i Beran nebo Střelec, který dokáže Váhy rozpálit a rád si počká, než Váhy přijdou na chuť jeho tempu.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Štíři patří k těm nejvášnivějším znamením zvěrokruhu. Neznají tabu a prakticky není nic, co by je znejistělo, přivedlo do rozpaků nebo šokovalo. Mají chuť vyzkoušet naprosto vše. Neznají překážky a když to není v realitě, tak aspoň v jejich fantazii, která neustále pracuje na plné obrátky.

S kým si rozumí:

Nejlepším milostným partnerem pro Štíra je samozřejmě opět Štír. Rozumět si bude i s Rybami, které potěší svou chutí experimentovat i bezbřehou fantazií anebo Rakem, kterého převálcuje svým temperamentem.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Střelec dokáže přesně rozeznat skutečnou lásku a pouhý sex. Ten pro něj znamená vynikající zábavu, ale dokud nepotká toho pravého, není to nic, než ukrácení dlouhé chvíle. Střelci vynikají spontánností a šarmem, který k nim přitahuje všechna znamení zvěrokruhu.

S kým si rozumí:

Vodnář se skvěle přizpůsobí milostnému tempu Střelce, zatímco Ryby budou nakloněny nejrůznějšímu experimentování. Ideální ale je, samozřejmě, opět další Střelec. Zažijí spolu ohňostroj vášně, jakému se hned tak něco nevyrovná.

SERIÁL

Přečtěte si také další články z našeho seriálu.

Dieta podle znamení zvěrokruhu

Dovolená podle znamení zvěrokruhu

Sex podle znamení zvěrokruhu

Erotogenní zóny podle znamení zvěrokruhu

Připravte si zapečenou cuketu podle znamení zvěrokruhu

Vajíčková pomazánka podle znamení zvěrokruhu 13x jinakDiskuse k článku

 • Mia

  22:28 10. 9. 2018 +4
  Zdravím, jen tak ze zvědavosti.. Proč žádné znamení nenajde uspokojení ve vodnáři? Vše se tak nějak proplétá a vodnáři, jak píšete, vyhovují Berani, Štíři nebo Blíženci, ale jiné se o Vodnářích nezmiňují.

  Proč to tak je?

  Těším se na brzkou odpověď

  MS

Lunární kalendář

PONDĚLÍ 30. 01. 2023
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
ÚTERÝ 31. 01. 2023
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
STŘEDA 01. 02. 2023
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ČTVRTEK 02. 02. 2023
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
PÁTEK 03. 02. 2023
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 04. 02. 2023
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 05. 02. 2023
lev
Měsíc putuje znamením Lva, dnes je úplněk. Jezte střídmě, běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny.…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Babské rady na migrénu mohou pomoci zmírnit bolest. Kdy však navštívit lékaře?

official and trusted online slots. so much fun


<a href="https://melodi88.pro/" > "Melodi88" </a>

Přátelství je křehký vztah, o který je potřeba pečovat: Co o něm tvrdí psychologové a jak odhalit toxického přítele?

Staré přísloví říká: "V nouzi poznáš přítele". A platí to i v dnešní době. Na to nikdo nepotřebuje psychologa,...

Jak se vyrovnat s rozchodem?

Jsem tak rád, že se moje rozpadlé manželství obnovilo. Už je to více než měsíc a zdá se, že se věci vrátily do...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...

Lunární kalendář

Dobrý den váš lunární kalendář nemá správné časy. Při vstupu luny do znamenímám...

okna

Mytí oken, ubývající měsíc. Váhy nebudou šmouhy.

Tetovani-specha!

V jake fazi je nejlepsi se nechat tetovat prosim? Urcite ubyvajicim, a znameni? Anebo naopak ...
Zobrazit všechna témata

Proč nás přitahují toxické vztahy, jak je poznat a ideálně se jim vyhnout?

Toxické vztahy jsou takové, které se vyznačují nedostatkem důvěry, respektu a zdravé komunikace. Bohužel se v dnešní době psychologové těmito vztahy zaobírají prakticky denně. Proč vlastně v toxické vztahu setr...

Černá magie a její negativní energie: Jak působí a lze se jí bránit?

Černá magie v sobě neskrývá nic než destruktivní energie, prostřednictvím kterých je ubližováno konkrétním lidem. Nazvat tyto praktiky plné zla můžeme i jako čarodějnictví. Avšak spatřovat v nich lze nejen různ...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Parní sauna a její výhody pro naše zdraví

Parní sauna je běžnou součástí bazénů a dokonce i některých fitness center. Je to zajímavá alternativa klasické sauny. Většinou ti, kteří nevydrží horko v běžné sauně, parní saunu zvládají s přehledem. Navíc má...

Chůze pro zdraví: Kolik kroků bychom měli denně optimálně ujít?

Abychom zůstali zdraví a v dobré kondici, je nutné zařadit do denního režimu pohyb. Ale jaký pohyb je pro člověka vlastně optimální? Nejpřirozenější je pochopitelně obyčejná chůze. Ostatně pro mnohé je i tou ne...

Hrníčkové vánoční perníčky

V menším hrnci si zahřejte mírně Heru a rozmíchejte v ní i med a moučkový cukr. Poté do tekutější a zchladlé směsi vsypte prosátou hladkou mouku, kypřící prášek, mletou skořici, perníkové koření a doplňte vajíč...

Bizoni v ČR a jejich chov. Kolik jich u nás žije?

Bizoni jsou fascinující zvířata, která je možné spatřit dokonce i v naší domovině. Pojďme se tedy pozastavit nad tím, jak se jim daří u nás v České republice a jak to momentálně vypadá s jejich chovem.

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Babské rady na migrénu mohou pomoci zmírnit bolest. Kdy však navštívit lékaře?

Babské rady na migrénu nejsou všemocné, avšak představují jakousi první berličku v případě, že chcete bolesti hlavy utlumit, a přitom neužívat analgetika. Přiblížíme vám několik takových lidových rad a zároveň ...

Děláte skutečně to, co vás baví?

Práce, job, zaměstnání... každej tomu řiká jinak. Všichni ale za tim vidíme jediný - prachy, úspěch, svobodu. Říká se, že bez práce nejsou koláče. Asi to tak bude. Když nemáte kačku v ruce, nenajíte se. Prostě budete mít hlad. Tak je nastavenej svět. Materialismus, kapitalismus, bo nevim jak to pojmenovat. Peníze jsou dobrej sluha, ale zlej pán, no né? A položili jste si někdy otázku, jestli vám stojí za to, co teďka děláte? Jako myslim tim to, v čem pracujete???