Sex podle znamení: Zjistěte, s kým si v posteli nejvíc porozumíte

Sex podle znamení: Zjistěte, s kým si v posteli nejvíc porozumíte

Hvězdy prozradí mnohé. Podle temperamentu jednotlivých znamení zvěrokruhu dokážou odhadnout, která znamení se k sobě hodí více a která méně. Kde půjde o romantiku, vášeň, nebo to nepůjde vůbec. Pokud se jimi při výběru partnerů budete řídit, pak sex podle znamení může být rozhodně zajímavou zkušeností.

Čtěte také:

Sex podle ájurvédy

Sex podle znamení přehledně:

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

I když je Kozoroh nespoutaný a vášnivý milovník, je pro něj důležité potěšení jeho partnera. Sex pro něj není jen vášeň, ale i spousta citu a pokud partnera nemiluje, nemá ze sexu ten správný požitek. Dokáže být ale také až nesnesitelně žárlivý.

S kým si rozumí:

Kozoroh zažije spoustu vášně i něhy s Býkem anebo Pannou, u které dokáže prolomit ledový obal a dostat z ní pořádnou dávku smyslnosti. Ve svém oddělování prostého tělesného potěšení a skutečného citu si bude vyhovovat i se Střelcem.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Spontánní a přímočarý Vodnář si nepotrpí na průtahy a rád jde přímo na věc. Nechce se mu ani dlouho zpovídat parnera, co se mu líbí. Dává přednost tomu, aby si sám řekl, co má rád a Vodnář pak jeho přání velice rád splní. Líbí se mu také, když má o všem přehled. Tma není nic pro něj.

S kým si rozumí:

Vodnáři bude skvěle vyhovovat Beran anebo Štír, který nezná hranice a bourá tabu. Společně si řeknou, co by se jim líbilo a vrhnou se naplnit svá přání. Rozhodně se při tom zatřese zem! Potěšení najde v peřinách i s Blížencem.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

I když mají Ryby vášeň doslova v krvi a rády flirtují, navzdory signálům a nonverbální komunikaci musí iniciativu převzít jejich partner. V posteli se dočká překvapení. Dosud mlčenlivé a tajuplné Ryby si řeknou, co chtějí. A co chtějí, to ví opravdu dobře!

S kým si rozumí:

Zájem Ryb polichotí Lvům i Beranům, kteří se budou snažit udělat svým partnerům ze společných chvil nezapomenutelné okamžiky. Romantiku mohou Ryby zažít ve vztahu s Býkem, který se jim bude snažit věnovat naplno a se Štírem, který patří mezi znamení zvěrokruhu, které dávají do milování vše.

Beran (21.3.-20.4)

Beran uplatňuje svou touhu vyniknout a být tím nejlepším i v sexuální oblasti. Rád experimentuje a objevuje. Stereotyp ho ubíjí a nuda je pro něj vulgární slovo. Při intimních chvílích ho těší překvapovat, v oblibě má různé pomůcky i netradiční místa. Občas může jeho partnery otrávit jeho spěch. Ve chvíli, kdy objeví svou spřízněnou duši, zůstává Beran věrným a spolehlivým partnerem.

S kým si rozumí:

Beranovi samozřejmě nejlépe vyhovuje další Beran, který bude ochotně akceptovat všechny jeho návrhy. Dalším vhodným znamením jsou Váhy, Lev anebo Býk. Chvíle plné vášně zažije i se Štírem.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Smyslnější znamení, než je Býk, snad ve zvěrokruhu neexistuje. I když jsou divocí, dost je krotí jejich zemitá, konzervativní povaha. Nemají proto příliš rádi rychlovky, baví je pomalejší, ale zato vášnivý a intenzivní sex. Ten považují v životě za důležitý a případný neúspěch je dokáže poznamenat podle závažnosti na celý den nebo i měsíc.

S kým si rozumí:

Vhodným partnerem je pro Býka Štír, který je stejně vášnivým budou se proto skvěle doplňovat. Mírnou těžkopádnost v nápadech vyrovnají Váhy a intimní okamžiky pořádně oživí Střelec. Pokud Býk touží po něžných okamžicích, pak by si měl vybrat Raka.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženec, který se jako dva v jednom projevuje i v běžném životě, nezklame v tomto ohledu ani v posteli. Je buď jako „mouchy, snězte si mě", nebo doslova jako uragán vášně. Svého partnera nechává obvykle čekat, až se dostane do toho správného rozpoložení, ale potom to stojí za to.

S kým si rozumí:

Ideálním partnerem je Střelec díky jeho smyslu pro nejrůznější zpestření intimních chvil. Partner stejného znamení zvěrokruhu je jako u jiných sázkou na jistotu, u Blížence ale může nastat chvíle, kdy každý z dvojice bude právě v jiném rozpoložení. Se Štírem zažije spolehlivě vzrušující okamžiky.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Rak je submisivní partner a má rád, když iniciativu stejně jako v životě také v sexu převezme někdo druhý. Rád a s chutí pak přistoupí na jeho hru. Umí být vášnivým milencem a pro partnera se snaží udělat vše, co mu vidí na očích.

S kým si rozumí:

Pro Raky jsou nejlepšími partnery Lvi, kteří je povedou a bude se jim to náramně líbit. Váhy nebo Štíři zase splní i nejtajnější sny a žhavé chvíle připraví Rakům Kozoroh. I když se někdy neshodnou v komunikaci, intimní chvilky obrousí všechny tyto hrany.

Lev (23. 7.–23. 8.)

Lvi jsou nenasytní milenci. Jsou dynamičtí, energičtí, neunavitelní a dokonalí. Doslova jako králové. V jejich podání je vášeň žhavá a neutuchající, rádi jsou dominantní a určují, kudy se budou společné chvíle ubírat. Zároveň dokážou být velkorysými a něžnými partnery.

S kým si rozumí:

Doslova spalující vášeň mohou zažít se Štírem. S tím si ale nebudou rozumět jinde, než právě v posteli. S Býkem to bude jiskřit, ale tak, že se zatřese svět. A Raky dostane Lev přesně tam, kde bude chtít. Sex podle znamení s Lvem bude zkrátka stát za to!

Panna (24. 8.–22. 9.)

Panna si hned tak někoho k tělu nepustí. Nejenom v posteli, ale i v životě působí občas chladně a nepřístupně. Není tím, kdo by vyvíjel iniciativy, vedoucí ke společné cestě do postele a sex pro ni není hlavní prioritou. Když však potká toho pravého, vše se rázem změní.

S kým si rozumí:

Pannu překvapivě rozpálí Kozoroh, který v ní dokáže vzbudit touhy a převést s ní do reality i ta nejtajnější přání, o kterých se Panna bojí mluvit. Jako u dalších znamení zažehne plamen vášně i u Panny Štír a Ryby ji přinutí odhodit tvář ledové královny.

Sex podle znamení

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Elegantní Váhy nejsou jen tak pro každého. Rozhodně u nich nepochodí nikdo, kdo se je pokouší sbalit na jednu noc, i když v sobě skrývají silný pramen vášně. Váhy mají jasno v tom, co se jim líbí. Jejich partner musí být inteligentní i vynalézavý a připravit Váhám romantické okamžiky.

S kým si rozumí:

Váha nejlépe porozumí komplikované povaze jiné Váhy a mohou tak společně objevit spoustu nových věcí. Sex podle znamení říká, že Váhám bude vyhovovat i Beran nebo Střelec, který dokáže Váhy rozpálit a rád si počká, než Váhy přijdou na chuť jeho tempu.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Štíři patří k těm nejvášnivějším znamením zvěrokruhu. Neznají tabu a prakticky není nic, co by je znejistělo, přivedlo do rozpaků nebo šokovalo. Mají chuť vyzkoušet naprosto vše. Neznají překážky a když to není v realitě, tak aspoň v jejich fantazii, která neustále pracuje na plné obrátky.

S kým si rozumí:

Nejlepším milostným partnerem pro Štíra je samozřejmě opět Štír. Rozumět si bude i s Rybami, které potěší svou chutí experimentovat i bezbřehou fantazií anebo Rakem, kterého převálcuje svým temperamentem.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Střelec dokáže přesně rozeznat skutečnou lásku a pouhý sex. Ten pro něj znamená vynikající zábavu, ale dokud nepotká toho pravého, není to nic, než ukrácení dlouhé chvíle. Střelci vynikají spontánností a šarmem, který k nim přitahuje všechna znamení zvěrokruhu.

S kým si rozumí:

Vodnář se skvěle přizpůsobí milostnému tempu Střelce, zatímco Ryby budou nakloněny nejrůznějšímu experimentování. Ideální ale je, samozřejmě, opět další Střelec. Zažijí spolu ohňostroj vášně, jakému se hned tak něco nevyrovná.

SERIÁL

Přečtěte si také další články z našeho seriálu.

Dieta podle znamení zvěrokruhu

Dovolená podle znamení zvěrokruhu

Sex podle znamení zvěrokruhu

Erotogenní zóny podle znamení zvěrokruhu

Připravte si zapečenou cuketu podle znamení zvěrokruhu

Vajíčková pomazánka podle znamení zvěrokruhu 13x jinak

Diskuse k článku

 • Mia

  22:28 10. 9. 2018 +2
  Zdravím, jen tak ze zvědavosti.. Proč žádné znamení nenajde uspokojení ve vodnáři? Vše se tak nějak proplétá a vodnáři, jak píšete, vyhovují Berani, Štíři nebo Blíženci, ale jiné se o Vodnářích nezmiňují.

  Proč to tak je?

  Těším se na brzkou odpověď

  MS

Lunární kalendář

NEDĚLE 17. 10. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 18. 10. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
ÚTERÝ 19. 10. 2021
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
STŘEDA 20. 10. 2021
beran
Měsíc putuje ve znamení Berana, dnes je úplněk. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Pokud trpíte na migrény, pijte…
více o tomto dni
ČTVRTEK 21. 10. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PÁTEK 22. 10. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
SOBOTA 23. 10. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni

Amalgámy a těžké kovy v těle. Jak moc nás mohou ovlivňovat?

Poslední dobou se hodně hovoří o negativních následcích těžkých kovů, které se nám usazují v těle. Ať už jde například o amalgámové výplně nebo třeba o těžké kovy z mořských ryb, které konzumujeme, nelze opomíj...

Manželská krize se může dostavit kdykoliv. Jak ji společně zvládnout?

Manželská krize přichází z čista jasna a ohrožuje soužití dvou lidí. Může ji způsobit náhlý a aktuální problém anebo i ten, který se táhne po několik let. Podle odborníků nelze očekávat, že bude manželství vždy...

Víte, jak na správné sušení bylinek? Udělejte si zásoby na celou zimu

Svoje oblíbené bylinky nemusíte přes zimu oplakávat, ani je těžce shánět v bylinkářství. Ke konci sezóny je jednoduše skliďte nebo vyrazte na sběr a nasušte si je. A nebojte se ničeho, sušení bylinek není žádná...

Amalgámy a těžké kovy v těle. Jak moc nás mohou ovlivňovat?

Poslední dobou se hodně hovoří o negativních následcích těžkých kovů, které se nám usazují v těle. Ať už jde například o amalgámové výplně nebo třeba o těžké kovy z mořských ryb, které konzumujeme, nelze opomíj...

Syndrom podvodníka je reálnou úzkostnou poruchou. Jak z toho ven?

Syndrom podvodníka je známý též pod cizojazyčným pojmem imposter syndrom. Řadí se mezi úzkostné poruchy, tudíž jeho projevy není radno podceňovat. Vyvinout se může u jakéhokoliv člověka, a to jak u studenta, ta...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Jaké druhy koček se hodí do bytu?

Ne všechny druhy koček jsou vhodné k pořízení do bytu. Možná si prvně můžete pomyslet, že kočka je vlastně skladný čtyřnohý mazlíček, a tak se vejde všude. Zapomínat byste však neměli i na to, jaký typ tohoto z...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nepečený koláč v pěti skvostných variacích. Zamlsejte si!

Nepečený koláč budete mít připravený během několika málo minut. Pohostíte jím přímo královsky nejen vzácnou návštěvu, ale také svou milovanou rodinu. Pustit se do jeho výroby může i cukrář amatér. Není na tom n...

Už jsem pod čepcem...

Počítám to, a je to přesně deset dní, co jsem pod čepcem neboli už jsem provdána. A jsem provdána za muže nejlepšího, nejúžasnějšího, božského. Prostě je to moje životní láska a věřím, že je to na furt. No a taky se hlásim vám všem, že jsem...přežila!