Andělský horoskop 2023

Andělský horoskop 2023: Budoucnost podle předpovědi andělů. Co vás čeká?

Změny i posuny v životě čekají každou lidskou bytost, uvádí andělé ve své předpovědi pro tento rok. Andělský horoskop 2023 uvádí, že bychom se měli přestat bát změn, které přicházejí a jsou nevyhnutelné. Na každého z nás budou působit jinak, avšak jedno budou mít společné. Naším úkolem bude udělat si pořádek v životě a srovnat všechno tak, aby dokonale fungovalo. Co je nefunkční a neopravitelné, definitivně skončí. Některé změny budou možná bolet, ale pro další posun v našem životě, budou rozhodně nezbytné.

ANDĚLSKÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉHO NA CELÝ ROK 2023

Chcete se něco dozvědět o andělských číslech? Zjistě také, jaké je vaše andělské číslo nebo si přečtěte o andělských znameních. A rovněž si projděte jednotlivé charakteristiky znamení andělského horoskopu, které jsme pro vás připravili. 

Čtěte také:

Andělská znamení se mohou skrývat za zdánlivě obyčejnými věcmi

Erotogenní zóny podle znamení zvěrokruhu: Horoskop lásky pro milence

Andělská čísla od 0 do 9 a jejich významy v životě

Andělský horoskop 2023: BERAN

Andělský horoskop 2023 předpovídá Beranům do dalšího roku života mnoho štěstí. Andělé vám připravili dobré časy především v milostném životě. Letos máte dokonce šanci potkat svoji životní lásku. Dařit by se vám ale mělo rovněž v oblasti práce. Zde byste se měli zaměřit především na to, co vám dělá radost. Máte nějaký koníček, který by vás mohl živit? Zkuste s tím něco udělat, máte pro to podporu shůry. 

„Nechte věci volně plynout”, radí andělé pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023: BÝK

Milí Býci, andělé vám pro tento rok zajistili zajímavý milostný život. Pouto s vaším milovaným protějškem se ještě prohloubí. A v případě, že jste singles, užijete si nádherné milostné dobrodružství. Láska pro celý život z toho nejspíš nebude, ale nezoufejte. I na to čas brzy dozraje. Andělský horoskop 2023 předpovídá turbulence v profesním životě, zde očekávejte mnoho změn. Dobrou zprávou však je, že koncem roku se všechno poskládá tak, jak má a vy budete se změnami spokojení.

„Změna je život, nezapomínejte na to,” připomínají andělé pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023: BLÍŽENCI

Rok prosperity, štěstí a hojnosti čeká na zrozence Blíženců. Alespoň se andělé budou všemožně snažit, aby vám dopřáli v tomto roce jen to nejlepší. Věnovat byste se měli více své rodině, které poněkud zanedbáváte. V některých situacích byste měli ustoupit a jindy byste zase měli více naslouchat druhé straně. Přeci nemusíte mít pravdu vždy výhradně jen vy. Dejte šanci i těm ostatním. Pozlobit vás mohou jen změny počasí, které dají zabrat vašemu zdraví. Zajděte si na preventivní prohlídku, doporučuje andělský horoskop 2023.

„Najděte si ještě nějaký zdroj dalších příjmů,” je rada andělů pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023: RAK

Milí Raci, tento rok ve vašem životě uděje mnoho zajímavých věcí. Především ve vašem milostném životě očekávejte změny, pozitivního rázu, v prvním čtvrtletí tohoto roku. Sezdaní jedinci ale budou řešit i nějaké problémy. Andělé však říkají, abyste se neobávali žádné revoluce ve vašem životě. Postarají se o to, aby všechno dobře dopadlo. Náročnější to však bude s financemi, uvádí andělský horoskop 2023. Peníze sice vyděláte, ale kvůli své neopatrnosti můžete hodně ztratit. 

„Dávejte si pozor na své zdraví,” radí andělé pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023

Andělský horoskop 2023: LEV

Andělský horoskop 2023 předpovídá, že Lvi budou mít sice náročný rok, ale vše, co čeho se pustí, bude mít skvělé výsledky. Hodně věcí se bude točit i okolo bydlení. Připravte se i na možnost stěhování. Po celý rok budete procházet vzestupy i pády, buďte na to připraveni. Andělé doporučují, abyste do svého života zařadili i relaxační chvilky a nějaké uklidňující cvičení. Pomůže vám to letos udržet váš psychický stav v normě. Turbulence letos očekávejte i v životě milostném. Ale kdo ví, třeba o prázdninách potkáte druhou půlku své duše…

„Každá životní situace vás posune, buďte silní,” radí andělé pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023: PANNA

Milé Panny, rok 2023 pro vás bude plný pozitivních změn. Věci, na kterých jste dlouhodobě dřeli, se vám konečně začnou vyplácet a začnou nést první ovoce. Problém, který budete řešit, je čas. A to nejen pro sebe, ale i pro svou druhou polovičku. Jste-li nezadaní, pak někoho jistě potkáte, ale nebudete mu/ jí moct věnovat dostatečné množství svého času, což se bude jevit jako velký problém. Vůbec byste si měli srovnat své pracovní a soukromé záležitosti. Především se naučit, jak je od sebe oddělovat.

„Držte se svého srdce,” radí andělé pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023: VÁHY

Andělský horoskop 2023 uvádí, že si tento rok užijete. Ač bude zpočátku vypadat, že bude náročný, postupně se některé věci vyjasní a vám se v mnohých záležitostech značně uleví. Hodně se budete zabývat jedním ze svých přátel, neboť mezi vámi dojde k nepříjemnému nedorozumění. Nakonec by se mělo všechno vysvětlit. Musíte ale hodně komunikovat. Nenechávejte problémy jen tak “odležet”, nebylo by to dobré. Opatrní buďte letos na své zdraví. Nepouštějte se do žádných adrenalinových zábav a neriskujte. 

„Mějte se rádi,” je rada andělů pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023: ŠTÍR

Štíři, v tomto roce budete ve svém životě čelit mnohým potížím, varuje andělský horoskop 2023. Avšak dobrou zprávou je, že vás tyto životní výzvy posílí a posunou v životě dál. Budete odolnější a naučíte se pevněji si stát za svými názory. Rekapitulovat budete také ve svém milostném vztahu. Nemůžete jen neustále brát, je potřeba také dávat. Najděte si prostor pro svého partnera/ svou partnerku a věnujte pozornost. Naplánujte třeba nějaké překvapení nebo spolu někam odjeďte, radí andělé. A rozhodně při vás i stojí v každé životní situaci. Neopustí vás.

„Zachovejte klid,” radí andělé pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023: STŘELEC

Andělský horoskop 2023 se letos zaměří na váš osobní rozvoj. Dlouho jste se nikam neposunuli. Najděte si nějaký koníček, přihlaste se do školy nebo si zajděte na nějaký zajímavý seminář nebo přednášku. Přečtěte si knihu, začněte se učit cizí jazyk nebo se poučte u zajímavého dokumentu. Zkrátka a dobře: měli byste pro sebe něco udělat a vzdělávat se. Jste ve správný čas na správném místě. Všechno tak, jak má být. Soustřeďte se na dosažení svých cílů a vítězství bude vaše. Andělé vás mají rádi, přejí vám a podporují vás.

„Přemýšlejte více do hloubky,” je rada andělů pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023

Andělský horoskop 2023: KOZOROH

Rok vzestupů a pádů, takový bude rok 2023, říkají andělé o Kozorohovi. Ženatí a vdaní jedinci se budou muset naučit, jak lépe skloubit svůj osobní a pracovní život. Jinak by svůj protějšek mohli pěkně naštvat. Nezapomínejte komunikovat. Je to prostředek, který vám pomůže k tomu, abyste měli doma více klidu. Pozor si dávejte také na své výdaje. Nepřekračuje rozpočet a šetřete si na horší dny. V tomto roce vás čeká spousta dobrodružství i nepředvídatelných situací. Naštěstí by mělo všechno vést, i přes značnou nejistotu, k pozitivním výsledkům. Tak to alespoň vidí andělský horoskop 2023.

„Zbytečně se nerozčilujte, zachovejte klid,” radí andělé pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023: VODNÁŘ

Vodnáři, v tomto roce budete muset mnohokrát vystoupit ze své komfortní zóny a vyzkoušet nové věci. Dařit by se vám mělo téměř ve všech oblastech vašeho života, uvádí andělský horoskop 2023. A zároveň dodává, že je třeba, abyste byli trpěliví. Někdy totiž všechno nepůjde přesně podle vašich představ. Některé záležitosti se budou řešit déle než byste čekali. Na co byste se měli rozhodně zaměřit, je váš životní styl. Pro vaše zdraví i plnohodnotnější život je nutné, abyste začali jíst zdravěji a alespoň trošku se začali hýbat.

„Nebuďte líní, posouvejte své hranice,” radí andělé pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023: RYBY

Andělský horoskop 2023 předpovídá, že budete nuceni v tomto roce udělat mnoho klíčových rozhodnutí, která budou mít vliv na vaše další životní kroky. Věnovat byste se měli víc svému partnerovi/ partnerce, poslední dobou totiž milostný vztah značně zanedbáváte. Po pracovní i finanční stránce ale bude spokojeni. Tvrdá práce se konečně začíná vyplácet. Připravte se na nové možnosti své práce nebo dokonce rozšíření svého podnikání. Najděte si ale také čas pro sebe. Především byste se měli zaměřit na osobní rozvoj, radí andělé. Je mnoho věcí, které si potřebujete vyřešit. A jestli si nevíte rady sami, pak byste měli rozhodně požádat o radu a pomoc nějakého terapeuta.

„Nebojte se změn,” je rada andělů pro rok 2023.

PŘEČTĚTE SI I DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2023:

Horoskop 2023
Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce
Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop na rok Zajíce
Finanční horoskop 2023: Čeká nás rok štědrosti a přílivu financí
Partnerský horoskop na rok 2023 nabídne změny, posun ve vztahu i nové lásky
Pracovní horoskop 2023: Pozitivní posuny v kariéře, povýšení nebo vysněné zaměstnání? Hvězdy nám letos přejí
Keltský horoskop 2023 pro všechna znamení: Co vám daly stromy do vínku, jak s tím naložit a na co se připravit v příštích dnech?
Úplněk 2023 podrobně! Co nám předpovídají jednotlivé úplňky na aktuální měsíce v roce?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PONDĚLÍ 03. 10. 2022
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni
ÚTERÝ 04. 10. 2022
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni
STŘEDA 05. 10. 2022
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
ČTVRTEK 06. 10. 2022
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
PÁTEK 07. 10. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 08. 10. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 09. 10. 2022
beran
Měsíc putuje ve znamení Berana, dnes je úplněk. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Pokud trpíte na migrény, pijte…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

okna

Když jsou špinavá.

okna

kdy mýt okna

operace žlučníku

dobrý den, je pro mě vhodný termín 22.7.2022 k operaci odstranění žlučníku? Jsem naroz...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

Prostředek na podlahy Oxygene BIO2 1l ALMACABIO

Ekologický a účinný čistící prostředek určený na hrubé…
134 Kč

Náramek pro Ryby HARMONIE

Náramek pro Ryby, které potřebují zklidnit mysl, dodat…
390 Kč

HEMHEAL mast 30g

Bylinná mast k péči o anální oblast a hemeroidy Hemheal je…
128 Kč

Čakrový náramek AMETYST

Harmonie čaker, těla i mysli s ametystem
340 Kč

Sprej pro svěží dech ALOE FRESH 15ml

Účinná formule pro svěží a voňavý dech, s příchutí máty…
139 Kč

Dejte si jedlé kaštany. Skvěle chutnají, ničí záněty v těle a pomáhají hubnout

Kdo by neměl rád jedlé kaštany! Hlavně ty pečené, které nás nádherně zahřejí. Navíc mají vynikající chuť a našemu organismu dávají víc než si vůbec dokážeme představit. Jsou zdravé nejen pro naše fyzické tělo, ...

Výročí svatby můžete slavit každý rok. Poradíme, na co vsadit

Výročí svatby se zpravidla slaví po několika letech v manželství. Pojmout tento den však můžete po svém. Pokud budete chtít oslavit každý společný rok, kdy jste svoji, nic vám v tom nebrání. Jde o pěknou tradic...

Neslyšící dítě v rodině: Jak si počínat při výchově?

Neslyšící dítě může vyvolávat v rodičích značné obavy z budoucnosti. Matka i otec se mohou ptát sami sebe „Najde se svým deficitem kamarády, partnera nebo práci?“. Zvýšený strach o takového potomka je normální,...

I podzimní svatba může mít své kouzlo! Nechte se inspirovat

Podzimní svatba skýtá řadu pozitiv! Vždyť barevná příroda přímo vybízí ke kouzelným fotografiím zamilovaného páru. Vytěžte z tohoto období co nejvíce a užijte si svůj nezapomenutelný den naplno. Poradíme vám, n...

Nejčastější psychické problémy moderního člověka: Jak se s nimi vyrovnat?

Jednadvacáté století nám jako lidstvu přineslo mnoho skvělých vymožeností, které usnadňují nemalým dílem každodenní bytí. Jenže psychické problémy nemizí, ba naopak. Je jich s těmito moderními výdobytky doby čí...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Přirozená autorita motivuje a inspiruje. Jak ji vybudovat?

Přirozená autorita není záležitostí vrozenou. Je zapotřebí, aby ji člověk rozvíjel. Když se tak nestane, může si ji uměle vynucovat, což není ta nejlepší cesta. S lidmi nepřirozeně autoritativními se však setká...

Sendvič s hruškou a modrým sýrem

Nejprve si v toustovači rozpečte chlebové plátky. Poté je potřete máslem dle libosti. Dále si nadrťte vlašské oříšky, lze je i opražit na pánvi bez tuku, a posypte jimi dva pláty chleba. Dále si omyjte a nakráj...

Fretka domácí je všetečka i veselý společník. Jak ji chovat?

Fretka domácí se může stát dokonalým mazlíčkem, pokud nemáte čas na venčení psa, nebo zrovna dvakrát nemusíte kočky. Počítat však musíte s tím, že se jedná o velice zvídavé zvíře, které prošmejdí každé zákoutí ...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Děláte skutečně to, co vás baví?

Práce, job, zaměstnání... každej tomu řiká jinak. Všichni ale za tim vidíme jediný - prachy, úspěch, svobodu. Říká se, že bez práce nejsou koláče. Asi to tak bude. Když nemáte kačku v ruce, nenajíte se. Prostě budete mít hlad. Tak je nastavenej svět. Materialismus, kapitalismus, bo nevim jak to pojmenovat. Peníze jsou dobrej sluha, ale zlej pán, no né? A položili jste si někdy otázku, jestli vám stojí za to, co teďka děláte? Jako myslim tim to, v čem pracujete???