Andělský horoskop 2023

Andělský horoskop 2023: Budoucnost podle předpovědi andělů. Co vás čeká?

Změny i posuny v životě čekají každou lidskou bytost, uvádí andělé ve své předpovědi pro tento rok. Andělský horoskop 2023 uvádí, že bychom se měli přestat bát změn, které přicházejí a jsou nevyhnutelné. Na každého z nás budou působit jinak, avšak jedno budou mít společné. Naším úkolem bude udělat si pořádek v životě a srovnat všechno tak, aby dokonale fungovalo. Co je nefunkční a neopravitelné, definitivně skončí. Některé změny budou možná bolet, ale pro další posun v našem životě, budou rozhodně nezbytné.

ANDĚLSKÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉHO NA CELÝ ROK 2023

Chcete se něco dozvědět o andělských číslech? Zjistě také, jaké je vaše andělské číslo nebo si přečtěte o andělských znameních. A rovněž si projděte jednotlivé charakteristiky znamení andělského horoskopu, které jsme pro vás připravili. 

Čtěte také:

Andělská znamení se mohou skrývat za zdánlivě obyčejnými věcmi

Erotogenní zóny podle znamení zvěrokruhu: Horoskop lásky pro milence

Andělská čísla od 0 do 9 a jejich významy v životě

Andělský horoskop 2023: BERAN

Andělský horoskop 2023 předpovídá Beranům do dalšího roku života mnoho štěstí. Andělé vám připravili dobré časy především v milostném životě. Letos máte dokonce šanci potkat svoji životní lásku. Dařit by se vám ale mělo rovněž v oblasti práce. Zde byste se měli zaměřit především na to, co vám dělá radost. Máte nějaký koníček, který by vás mohl živit? Zkuste s tím něco udělat, máte pro to podporu shůry. 

„Nechte věci volně plynout”, radí andělé pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023: BÝK

Milí Býci, andělé vám pro tento rok zajistili zajímavý milostný život. Pouto s vaším milovaným protějškem se ještě prohloubí. A v případě, že jste singles, užijete si nádherné milostné dobrodružství. Láska pro celý život z toho nejspíš nebude, ale nezoufejte. I na to čas brzy dozraje. Andělský horoskop 2023 předpovídá turbulence v profesním životě, zde očekávejte mnoho změn. Dobrou zprávou však je, že koncem roku se všechno poskládá tak, jak má a vy budete se změnami spokojení.

„Změna je život, nezapomínejte na to,” připomínají andělé pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023: BLÍŽENCI

Rok prosperity, štěstí a hojnosti čeká na zrozence Blíženců. Alespoň se andělé budou všemožně snažit, aby vám dopřáli v tomto roce jen to nejlepší. Věnovat byste se měli více své rodině, které poněkud zanedbáváte. V některých situacích byste měli ustoupit a jindy byste zase měli více naslouchat druhé straně. Přeci nemusíte mít pravdu vždy výhradně jen vy. Dejte šanci i těm ostatním. Pozlobit vás mohou jen změny počasí, které dají zabrat vašemu zdraví. Zajděte si na preventivní prohlídku, doporučuje andělský horoskop 2023.

„Najděte si ještě nějaký zdroj dalších příjmů,” je rada andělů pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023: RAK

Milí Raci, tento rok ve vašem životě uděje mnoho zajímavých věcí. Především ve vašem milostném životě očekávejte změny, pozitivního rázu, v prvním čtvrtletí tohoto roku. Sezdaní jedinci ale budou řešit i nějaké problémy. Andělé však říkají, abyste se neobávali žádné revoluce ve vašem životě. Postarají se o to, aby všechno dobře dopadlo. Náročnější to však bude s financemi, uvádí andělský horoskop 2023. Peníze sice vyděláte, ale kvůli své neopatrnosti můžete hodně ztratit. 

„Dávejte si pozor na své zdraví,” radí andělé pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023

Andělský horoskop 2023: LEV

Andělský horoskop 2023 předpovídá, že Lvi budou mít sice náročný rok, ale vše, co čeho se pustí, bude mít skvělé výsledky. Hodně věcí se bude točit i okolo bydlení. Připravte se i na možnost stěhování. Po celý rok budete procházet vzestupy i pády, buďte na to připraveni. Andělé doporučují, abyste do svého života zařadili i relaxační chvilky a nějaké uklidňující cvičení. Pomůže vám to letos udržet váš psychický stav v normě. Turbulence letos očekávejte i v životě milostném. Ale kdo ví, třeba o prázdninách potkáte druhou půlku své duše…

„Každá životní situace vás posune, buďte silní,” radí andělé pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023: PANNA

Milé Panny, rok 2023 pro vás bude plný pozitivních změn. Věci, na kterých jste dlouhodobě dřeli, se vám konečně začnou vyplácet a začnou nést první ovoce. Problém, který budete řešit, je čas. A to nejen pro sebe, ale i pro svou druhou polovičku. Jste-li nezadaní, pak někoho jistě potkáte, ale nebudete mu/ jí moct věnovat dostatečné množství svého času, což se bude jevit jako velký problém. Vůbec byste si měli srovnat své pracovní a soukromé záležitosti. Především se naučit, jak je od sebe oddělovat.

„Držte se svého srdce,” radí andělé pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023: VÁHY

Andělský horoskop 2023 uvádí, že si tento rok užijete. Ač bude zpočátku vypadat, že bude náročný, postupně se některé věci vyjasní a vám se v mnohých záležitostech značně uleví. Hodně se budete zabývat jedním ze svých přátel, neboť mezi vámi dojde k nepříjemnému nedorozumění. Nakonec by se mělo všechno vysvětlit. Musíte ale hodně komunikovat. Nenechávejte problémy jen tak “odležet”, nebylo by to dobré. Opatrní buďte letos na své zdraví. Nepouštějte se do žádných adrenalinových zábav a neriskujte. 

„Mějte se rádi,” je rada andělů pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023: ŠTÍR

Štíři, v tomto roce budete ve svém životě čelit mnohým potížím, varuje andělský horoskop 2023. Avšak dobrou zprávou je, že vás tyto životní výzvy posílí a posunou v životě dál. Budete odolnější a naučíte se pevněji si stát za svými názory. Rekapitulovat budete také ve svém milostném vztahu. Nemůžete jen neustále brát, je potřeba také dávat. Najděte si prostor pro svého partnera/ svou partnerku a věnujte pozornost. Naplánujte třeba nějaké překvapení nebo spolu někam odjeďte, radí andělé. A rozhodně při vás i stojí v každé životní situaci. Neopustí vás.

„Zachovejte klid,” radí andělé pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023: STŘELEC

Andělský horoskop 2023 se letos zaměří na váš osobní rozvoj. Dlouho jste se nikam neposunuli. Najděte si nějaký koníček, přihlaste se do školy nebo si zajděte na nějaký zajímavý seminář nebo přednášku. Přečtěte si knihu, začněte se učit cizí jazyk nebo se poučte u zajímavého dokumentu. Zkrátka a dobře: měli byste pro sebe něco udělat a vzdělávat se. Jste ve správný čas na správném místě. Všechno tak, jak má být. Soustřeďte se na dosažení svých cílů a vítězství bude vaše. Andělé vás mají rádi, přejí vám a podporují vás.

„Přemýšlejte více do hloubky,” je rada andělů pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023

Andělský horoskop 2023: KOZOROH

Rok vzestupů a pádů, takový bude rok 2023, říkají andělé o Kozorohovi. Ženatí a vdaní jedinci se budou muset naučit, jak lépe skloubit svůj osobní a pracovní život. Jinak by svůj protějšek mohli pěkně naštvat. Nezapomínejte komunikovat. Je to prostředek, který vám pomůže k tomu, abyste měli doma více klidu. Pozor si dávejte také na své výdaje. Nepřekračuje rozpočet a šetřete si na horší dny. V tomto roce vás čeká spousta dobrodružství i nepředvídatelných situací. Naštěstí by mělo všechno vést, i přes značnou nejistotu, k pozitivním výsledkům. Tak to alespoň vidí andělský horoskop 2023.

„Zbytečně se nerozčilujte, zachovejte klid,” radí andělé pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023: VODNÁŘ

Vodnáři, v tomto roce budete muset mnohokrát vystoupit ze své komfortní zóny a vyzkoušet nové věci. Dařit by se vám mělo téměř ve všech oblastech vašeho života, uvádí andělský horoskop 2023. A zároveň dodává, že je třeba, abyste byli trpěliví. Někdy totiž všechno nepůjde přesně podle vašich představ. Některé záležitosti se budou řešit déle než byste čekali. Na co byste se měli rozhodně zaměřit, je váš životní styl. Pro vaše zdraví i plnohodnotnější život je nutné, abyste začali jíst zdravěji a alespoň trošku se začali hýbat.

„Nebuďte líní, posouvejte své hranice,” radí andělé pro rok 2023.

Andělský horoskop 2023: RYBY

Andělský horoskop 2023 předpovídá, že budete nuceni v tomto roce udělat mnoho klíčových rozhodnutí, která budou mít vliv na vaše další životní kroky. Věnovat byste se měli víc svému partnerovi/ partnerce, poslední dobou totiž milostný vztah značně zanedbáváte. Po pracovní i finanční stránce ale bude spokojeni. Tvrdá práce se konečně začíná vyplácet. Připravte se na nové možnosti své práce nebo dokonce rozšíření svého podnikání. Najděte si ale také čas pro sebe. Především byste se měli zaměřit na osobní rozvoj, radí andělé. Je mnoho věcí, které si potřebujete vyřešit. A jestli si nevíte rady sami, pak byste měli rozhodně požádat o radu a pomoc nějakého terapeuta.

„Nebojte se změn,” je rada andělů pro rok 2023.

PŘEČTĚTE SI I DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2023:

Horoskop 2023
Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce
Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop na rok Zajíce
Finanční horoskop 2023: Čeká nás rok štědrosti a přílivu financí
Partnerský horoskop na rok 2023 nabídne změny, posun ve vztahu i nové lásky
Pracovní horoskop 2023: Pozitivní posuny v kariéře, povýšení nebo vysněné zaměstnání? Hvězdy nám letos přejí
Keltský horoskop 2023 pro všechna znamení: Co vám daly stromy do vínku, jak s tím naložit a na co se připravit v příštích dnech?
Úplněk 2023 podrobně! Co nám předpovídají jednotlivé úplňky na aktuální měsíce v roce?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PÁTEK 19. 04. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
SOBOTA 20. 04. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
NEDĚLE 21. 04. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 22. 04. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
ÚTERÝ 23. 04. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
STŘEDA 24. 04. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, dnes je úplněk. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
ČTVRTEK 25. 04. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Nabídka rychlé a nebankovní půjčky pro každého do 24 hodin

Dobrý den, pane / paní Půjčte si peníze přímo bez hodnocení (půjčka je nyní levněj�...

Nabídka rychlé a nebankovní půjčky pro každého do 24 hodin

Dobrý den, pane / paní Půjčte si peníze přímo bez hodnocení (půjčka je nyní levněj�...

prací prostředky e shop

já jsem si oblíbila netoxické čističe Method nebo tierra verde. Obojí kupuji na eshopu Al...
Zobrazit všechna témata

Nezapomenutelná žádost o ruku aneb Kde vyslovit „Vezmeš si mě?“

Chcete, aby vaše žádost o ruku měla jistý punc originality a došly vám nápady? Pak pro vás máme hned několik tipů, díky nimž pozdvihnete tak důležitý okamžik života na vyšší úroveň. Svůj způsob si v našem výčtu...

Na sázení letniček se vrhněte ideálně v květnu. Jaké druhy vybrat?

Teplé jarní počasí je jako stvořené k sázení letniček. Pokud si tedy chcete zkrášlit svou zahradu nebo i balkon pestrobarevnými kvítky nejrůznějších jednoletých rostlin, s polovinou května se pomalu začněte chy...

Sociální sítě u dětí: Kdy je povolit a jaká přináší rizika?

Sociální sítě jsou v 21. století tématem číslo jedna. Od jejich vzniku si na ně lidé velmi rychle zvykli, a tak jsou dnes nedílnou součástí mnoha životů. Kde je ale ona zdravá uživatelská míra a existuje nějaká...

Lepší život bez plastů: 6 nápadů, jak nahradit běžné plastové pomocníky

Dnešní doba velí jasně: měli bychom se snažit žít ekologicky a především se musíme zbavit plastů. Odborníci neustále varují, že nám život ničí i takzvané mikroplasty. Jsou ve vzduchu, v dešti, v jídle, ve vodě ...

Věříte v paranormální jevy? Psychologická fakta možná vaše přesvědčení vyvrátí

Proč i v 21. století věří stále tolik lidí na paranormální jevy? Psychologové mají na toto téma jasné vysvětlení, které vás možná ve výsledku překvapí. Nehledejte za ním však nic „duchařského“ ani abnormálního,...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Krémová polévka s krůtím masem a divokou rýží – vhodné pro diabetiky

Ve velkém hrnci (na středním plamenu) rozehřejte olej. Přidejte pokrájené houby (žampiony), celer, mrkev a šalotku. Vše promíchejte a restujte asi 5 minut. Dále vsypte do hrnce hladkou mouku, sůl, pepř a opékej...

Kvasinková infekce u psa: Jak ji rozpoznat a léčit?

Kvasinková infekce u psa bývá poměrně častým problémem. Když se včas a adekvátně neléčí, může se rozšířit a způsobovat nejedny nepříjemné kožní potíže. Ty zpravidla zasahují uši pejska, tlapky, kožní záhyby neb...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Pocit vysvobození

Dneska bych si tu dovolila pár řádek o pocitu vysvobození. Každej si pod tim představí něco jinýho, ale já pod tim vidim jediný - vyjdeme ze svazujících myšlenkovejch okovů, který maj podobu strachu, předsudků, zloby, smutku a bůhví čeho ještě. Tyhle okovy si ostatně nasazuje téměř každej člověk zcela dobrovolně a pak mu dá sakra práci s tim něco udělat - respektive se jich zbavit.