Egyptský horoskop 2023

Egyptský horoskop 2023: Jaký osud předpovídají bohové vašim dalším dnům?

Starověké egyptské božstvo dalo lidstvu i astrologii, která je dodnes považována za jedinečný dar. A měla by být uctívána stejně jako samotní bohové. Podle data narození zjistíte, jaký bůh nad vámi drží ochranné ruce. I to, co vám dal do vínku. A jaký další osud vám chystá? Egyptský horoskop 2023 vám vše prozradí.

Jaká bude vaše další životní cesta? Na co byste se měli zaměřit a do čeho se pustit? Egyptský horoskop 2023 poví každému znamení, na co by se měl v následujících dnech, týdnech a měsících připravit. Přečtěte si, co vám starověký egyptský horoskop na rok 2023 věští. Připravili jsme pro vás také charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu pro egyptský horoskop, které si můžete projít  

Egyptský horoskop na rok 2023: Bůh Amon-Ra (30. 1. – 1. 3.)

Amon-Ra je považovaný za krále bohů. Pokud jste se narodili v tomto znamení, pak máte jistě talent na mnoho věcí. Dokážete mít nadhled a jste optimističtí za každé situace. Snažíte se mít stále dobrou náladu, chcete se cítit šťastní. Jste dobří vůdci, i když se do této roli neradi pouštíte. Egyptský horoskop 2023 uvádí, že byste měli více poslouchat svůj vnitřní hlas. Pomůže vám nejen najít tu vaši správnou cestu, ale také díky němu budete moci být více prospěšní druhým. Jak konkrétně, se dozvíte brzy. V práci vás čeká jakési zlepšení. Možná si polepšíte nebo budete přeřazení na zajímavější práci. Ostatně mělo by se tak stát v první polovině roku. Máte sílu, vůli a jste pilní. Čekají vás hezké dny.

Čtěte také:

Sex podle znamení: Zjistěte, s kým si v posteli nejvíc porozumíte

Květinový horoskop pro všechna znamení

Egyptský horoskop – charakteristika znamení

Egyptský horoskop na rok 2023: Bohyně Mut (2. 3. – 3. 4.)

Bohyně Mut je symbolem ženy a matky. Božské matky. Nebo chcete-li matky světa. Lidé, kteří se narodili v tomto znamení jsou vychovatelé a obhájci. Chrání slabší, jsou to skvělí rodiče a úžasní kamarádi. Své nejniternější pocity a myšlenky často odkrývají jen těm nejbližším lidem. Jinak jsou spíše klidnější a působí plaše. Je to však jen maska. Za jejich tichostí běží myšlenky a plány. Všechny dokonale promyšlené. Jsou moudří a velkorysí. Vědí přesně, co od života chtějí a za každou cenu si jdou za svým. Egyptský horoskop 2023 předpovídá otevření nových cest, plnění snů a přání a dotažení dlouhodobých plánů, na kterých už nějaký čas pracují. Srdce dejte na chvíli stranou a uvažujte racionálně, dělejte logické a praktické kroky. Bude to pro vás sice mnohdy obtížné, ale vyplatí se vám to.

Egyptský horoskop na rok 2023: Bohyně Isis (4. 4. – 6. 5.)

Bohyně Isis je symbolem přírody. Je to patronka dětí, chudých a mrtvých. Lidé, kteří se v tomto znamení narodili, jsou velice upřímní a přímočaří. Všechno řeknou narovinu, neberou si servítky. To spoustu lidí kolem odrazuje a nechtějí se s nimi bavit nebo s nimi mít cokoliv společného. Zrozenci bohyně Isis jsou romantici každým coulem a chtějí k sobě podobně naladěného parťáka/ parťačku. Jsou tak trochu svobodomyslní, podnikaví a bezstarostní. Cokoliv je napadne, to udělají. Mají rádi společnost a v životě nesnesou překážky. Egypský horoskop 2023 jim předpovídá štěstí do dalších dnů v životě. Budete mít před sebou nějaké výzvy, avšak pokud využijete všechny dostupné zdroje, překonáte je bez problémů. Dařit se vám bude i pracovně. Zejména těm, kteří se pohybují v oblasti umění, zábavy či marketingu.

Egyptský horoskop na rok 2023: Bůh Horus (7. 5. – 8. 6.)

Bůh Horus symbolizuje ve staroegyptské mytologii hvězdy a oblohu. Lidé, kteří se pod tímto znamením narodili, dokáží zdolat každou horu. Jsou silní, odvážní a připraveni vždy pomáhat slabším. Nebojí se riskovat a většinou se jim to vyplácí. Jsou to velice charismatické osobnosti, dokáží motivovat a povzbuzovat ostatní. Jsou to rození lídři, mají silnou vůli a jdou si za svým. Jejich stinnou stránkou je tvrdohlavost. Egyptský horoskop 2023 předpovídá, že budou muset řešit nějaké rodinné záležitosti. A více se budou muset také zapojit do záležitostí týkajících se právě vlastní rodiny. Budou muset vymýšlet nějaká řešení a ochraňovat slabší.

Egyptský horoskop 2023

Egyptský horoskop na rok 2023: Bůh Geb (9. 6. – 12. 7.)

Bůh Geb je v egyptské mytologii bohem země. Ti, kteří se narodili pod tímto znamením, jsou ze zemí úzce spjati. Mají dobré srdce, silnou intuici a milují ostatní lidi kolem sebe. Mají své nezaměnitelné kouzlo, čímž přitahují pozornost ostatních lidí. Jsou to přátelé, na které se můžete vždy a za všech okolností spolehnout. Jsou to citliví jedinci, často i značně plaší. Pokud jim řeknete nějaké tajemství, můžete se spolehnout, že zůstane jen u nich. Jsou to rození diplomaté. Vždy nejdřív myslí a teprve pak mluví. Někdy se může zdát, že jsou až příliš chladní. Jsou si za svým. Což se jim bude hodit také v tomto roce, uvádí egyptský horoskop 2023. Díky své vytrvalosti dotáhnou do cíle vše, co potřebují. Budou se zabývat činnostmi, které jsou užitečné pro Zemi a životní prostředí. Nejspíš se jim v této oblasti povede zrealizovat nějaký dobrý nápad či záměr.

Egyptský horoskop na rok 2023: Bohyně Sechmet (13. 7. – 14. 8.)

Bohyne Sechmet je uváděna jako bohyně války. Zároveň je však také považována za léčitelku. Naprostý protipól. A přesně takoví jsou i lidé zrozeni v tomto znamení. Mají dvojí identitu. Na jednu stranu jsou to jedinci disciplinovaní a příšní. Na stranu druhou si chtějí žít po svém, dělat všechno tak, jak chtějí jen oni. Zrozenci bohyně Sechmet jsou lidé, kteří jdou s proudem. Nechtějí mít žádné potíže, raději splynou s davem. Vzhledem k tomu, že mají smysl pro pořádek a spravedlnost, vypadají vždy a za každých okolností jako profesionálové, kteří všemu rozumí. Mají rádi disciplínu. Jsou laskaví a za každých okolností si zachovávají svoji hrdost. Egyptský horoskop 2023 napovídá, že by se měli letos zaměřit na nějakou dobrovolnickou činnost. Přinese jim to nějaký benefit, který se bude hodit pro další život. 

Už jste si pročetli i lunární kalendář na rok 2023? Podrobně na každý den!

Egyptský horoskop na rok 2023: Bůh Thovt (15. 8. – 16. 9.)

Thovt je bohem Měsíce, vědění a moudrosti. Lidé, kteří se narodili pod jeho křídly, jsou moudří a dokáží si poradit v každé situaci. Umí řešit problémy a se ravi.cz/lunarni-kalendvším si vědí rady. Mají silně vyvinuté komunikační schopnosti a stejně tak skvělou mají i paměť. Nikdy na nic nezapomenou. Jsou akční, stále hledají způsoby, jak by se mohli zlepšovat. Egyptský horoskop 2023 je vyzývá, aby se opět zapojili do nějaké vzdělávací činnosti. Ať už se z vás stanou studenti nebo budete sami někde učit, bude vás to posouvat dále. Navíc dostanete i nějakou zajímavou nabídku, která se bude týkat právě vzdělávání. Měli byste ji přijmout.

Egyptský horoskop na rok 2023: Bůh Seth (17. 9. – 20. 10.)

Bůh Seth je představován jako bůh chaosu. A takoví jsou i lidé, kteří se narodili v tomto znamení. Nesnesou stereotyp, stále hledají nějakou změnu. Milují dobrodružství a vzrušení. Potřebují to po celý život, ať jsou mladí nebo staří. Jsou na sebe přísní a mají vysoké cíle. V jejich dosahování nepřestanou, dokud není cíl naplněn tak, jak si představují. Každý problém je pro ně výzvou, vždy jej řeší s odhodláním a vytrvalostí. Jejich úspěch je na prvním místě, nikdy se v tomto směru neobětují pro druhé. Ostatní je milují, jelikož zrozenci boha Setha jsou charismatičtí, vtipní a společenští. Jsou rádi středem pozornosti. Egyptský horoskop 2023 je nabádá, aby se zkusili na chvíli trochu ztišit a poslechnout si, co jim šeptá jejich srdce. Zkuste tentokrát poslechnout jeho hlas. Mohlo by se tím ve vašem životě něco změnit, posunout a urovnat.

Egyptský horoskop na rok 2023: Bůh Osiris (21.10. – 25. 11.)

Lidé, kteří se narodili pod křídly Osiris, mají dvě stránky své osobnosti. Na jednu stranu jsou energičtí a rozhodnutí jít si za svým cílem, na stranu druhou jsou nerozhodní. Mají-li se v životě rozhodnout ze dvou možných cest, váhají, kterou se dát. A neví. Ta nerozhodnost je ničí. Avšak okolí na nich nic nepozná, vždy vypadají velice sebevědomě. Toho ostatně využívají k dosahování svých cílů. Jsou inteligentní a charismatičtí. To je často činí vůdci. Problém však je, že v první řadě myslí vždy sami na sebe, teprve pak se zabývají ostatními. Zrozenci Osiris žijí tady a teď. Co bude dál, je moc nezajímá. Egyptský horoskop 2023 radí, aby se více zaměřili na své komunikační dovednosti a vztahy s ostatními lidmi. Nějaký seminář z oblasti psychologie, koučinku nebo mezilidských vztahů by jim rozhodně jen prospěl. 

Egyptský horoskop 2023

Egyptský horoskop na rok 2023: Bůh Anubis (26. 11. – 28. 12.)

Bůh Anubis je v egyptské mytologii označován jako strážce podsvětí. Lidé, kteří se narodili v tomto znamení jsou vášniví, emotivní a bývají to docela samotáři. Střeží si všechno, co kdy udělali, získali a dostali. Jsou to introvertní kreativci a mají spoustu zajímavých a originálních nápadů. Jsou značně emotivní, což bývá problém, jelikož jejich emoce jsou značně nepředvídatelné. Rádi vyjadřují své názory, i za cenu, že půjdou proti proudu. Stojí si za svým a pokud s nimi někdo nesouhlasí, nezajímá je to. Zrozenci boha Anubis jsou poměrně dost konzervativní, avšak vnímaví a všímaví. Zdá se, že často vidí ostatním až do hlavy a vytuší jejich myšlenkové pochody. Egyptský horoskop 2023 nabádá, abyste se pustili do plnění cíle, o kterém již dlouho sníte. 

Egyptský horoskop na rok 2023: Bohyně Hathor (29. 12. – 29. 1.)

Lidé zrození ve znamení bohyně Hathor jsou mírumilovní a nemají rádi konflikty. Jsou hodně náladoví a pokud se rozčílí, je lepší jít jim z cesty. Nutno ale uvést, že i ve chvílích hádek a pří jsou schopni jednat moudře. Tito jedinci jsou skvělými pozorovateli a perfektně se umí s kýmkoliv domluvit. Jsou to analytici. Plánují, rozebírají, zkoumají. Zaměřují se na detaily. Jsou to velice praktičtí lidé. V životě touží po blahobytu a klidu. Rádi se obklopují hezkými věcmi a příjemnými lidmi. Egyptský horoskop 2023 radí: než budete pokračovat v rozdělaných projektech, přesvědčte se, že je všechno tak, jak má být. Vše důkladně překontrolujte, teprve pak pokračuje dál.

ČTĚTE I DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2023:

Horoskop 2023
Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce
Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop na rok Zajíce
Finanční horoskop 2023: Čeká nás rok štědrosti a přílivu financí
Partnerský horoskop na rok 2023 nabídne změny, posun ve vztahu i nové lásky
Pracovní horoskop 2023: Pozitivní posuny v kariéře, povýšení nebo vysněné zaměstnání? Hvězdy nám letos přejí
Keltský horoskop 2023 pro všechna znamení: Co vám daly stromy do vínku, jak s tím naložit a na co se připravit v příštích dnech?
Andělský horoskop 2023: Budoucnost podle předpovědi andělů. Co vás čeká?
Úplněk 2023 podrobně! Co nám předpovídají jednotlivé úplňky na aktuální měsíce v roce?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PONDĚLÍ 03. 10. 2022
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni
ÚTERÝ 04. 10. 2022
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni
STŘEDA 05. 10. 2022
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
ČTVRTEK 06. 10. 2022
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
PÁTEK 07. 10. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 08. 10. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 09. 10. 2022
beran
Měsíc putuje ve znamení Berana, dnes je úplněk. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Pokud trpíte na migrény, pijte…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

okna

Když jsou špinavá.

okna

kdy mýt okna

operace žlučníku

dobrý den, je pro mě vhodný termín 22.7.2022 k operaci odstranění žlučníku? Jsem naroz...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

Náramek pro Kozoroha OPORA

Náramek pro oporu a pomoc ve stresu, pro ochranu a…
390 Kč

Svícen AVANTURÍN na svíčku

Surový neleštěný kámen s vyvrtanou dírou na čajovou svíčku…
490 Kč

Buddha náramek POZNÁNÍ

Náramek z lapisu lazuli pro dobrou intuici a duchovní…
390 Kč

Mýdlo Visaka 75g

Ájurvédské bylinné mýdlo Svěží pocit po umytí, příjemná…
69 Kč

RIGENFORTE vlasové tonikum proti padání vlasů

Hypoalergenní produkt pro posílení vlasů Rigenforte…
425 Kč

Dejte si jedlé kaštany. Skvěle chutnají, ničí záněty v těle a pomáhají hubnout

Kdo by neměl rád jedlé kaštany! Hlavně ty pečené, které nás nádherně zahřejí. Navíc mají vynikající chuť a našemu organismu dávají víc než si vůbec dokážeme představit. Jsou zdravé nejen pro naše fyzické tělo, ...

Výročí svatby můžete slavit každý rok. Poradíme, na co vsadit

Výročí svatby se zpravidla slaví po několika letech v manželství. Pojmout tento den však můžete po svém. Pokud budete chtít oslavit každý společný rok, kdy jste svoji, nic vám v tom nebrání. Jde o pěknou tradic...

Neslyšící dítě v rodině: Jak si počínat při výchově?

Neslyšící dítě může vyvolávat v rodičích značné obavy z budoucnosti. Matka i otec se mohou ptát sami sebe „Najde se svým deficitem kamarády, partnera nebo práci?“. Zvýšený strach o takového potomka je normální,...

I podzimní svatba může mít své kouzlo! Nechte se inspirovat

Podzimní svatba skýtá řadu pozitiv! Vždyť barevná příroda přímo vybízí ke kouzelným fotografiím zamilovaného páru. Vytěžte z tohoto období co nejvíce a užijte si svůj nezapomenutelný den naplno. Poradíme vám, n...

Nejčastější psychické problémy moderního člověka: Jak se s nimi vyrovnat?

Jednadvacáté století nám jako lidstvu přineslo mnoho skvělých vymožeností, které usnadňují nemalým dílem každodenní bytí. Jenže psychické problémy nemizí, ba naopak. Je jich s těmito moderními výdobytky doby čí...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Přirozená autorita motivuje a inspiruje. Jak ji vybudovat?

Přirozená autorita není záležitostí vrozenou. Je zapotřebí, aby ji člověk rozvíjel. Když se tak nestane, může si ji uměle vynucovat, což není ta nejlepší cesta. S lidmi nepřirozeně autoritativními se však setká...

Sendvič s hruškou a modrým sýrem

Nejprve si v toustovači rozpečte chlebové plátky. Poté je potřete máslem dle libosti. Dále si nadrťte vlašské oříšky, lze je i opražit na pánvi bez tuku, a posypte jimi dva pláty chleba. Dále si omyjte a nakráj...

Fretka domácí je všetečka i veselý společník. Jak ji chovat?

Fretka domácí se může stát dokonalým mazlíčkem, pokud nemáte čas na venčení psa, nebo zrovna dvakrát nemusíte kočky. Počítat však musíte s tím, že se jedná o velice zvídavé zvíře, které prošmejdí každé zákoutí ...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Děláte skutečně to, co vás baví?

Práce, job, zaměstnání... každej tomu řiká jinak. Všichni ale za tim vidíme jediný - prachy, úspěch, svobodu. Říká se, že bez práce nejsou koláče. Asi to tak bude. Když nemáte kačku v ruce, nenajíte se. Prostě budete mít hlad. Tak je nastavenej svět. Materialismus, kapitalismus, bo nevim jak to pojmenovat. Peníze jsou dobrej sluha, ale zlej pán, no né? A položili jste si někdy otázku, jestli vám stojí za to, co teďka děláte? Jako myslim tim to, v čem pracujete???