Indický horoskop 2023

Indický horoskop 2023: Horoskop starých Indů předpovídá, jaký rok čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu

Indický horoskop 2023 pozoruje jednotlivá znamení zvěrokruhu a do dalších dnů jim předpovídá osud, který je čeká a údajně ani nemine. Vychází z toho, co hvězdy nalili do vaší číše. Čím si v tomto životě ještě máte projít? A co vás nemine? Indické věštění je staré už více než 5000 let a stále je platné a oblíbené. Na co se tedy máme připravit v roce 2023 a kam budou směřovat naše kroky?

Indický horoskop 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Ač se indický horoskop na rok 2023 se zaměřuje na všechny oblasti života, konkrétněji vypráví o těch, které se nějakým způsobem mají měnit. Co nám hvězdy přichystali v tomto roce a na co je tedy dobré se připravit? Najděte si své znamení indického horoskopu a začtěte se do toho, co vám indický horoskop 2023 předpovídá. A rozhodně si pročtěte i obecnou charakteristiku indického horoskopu.

Indický horoskop 2023 – Méš

21. 3. – 20. 4.

Indický horoskop 2023 předpovídá, že tento rok bude pro zrozence Méš tak trochu zvláštní. V některých oblastech života se jim povede nadmíru dobře a v jiných zase budou značně pokulhávat. Nutností bude zvýšená péče o zdraví. Jestliže se o sebe nebudete dobře starat, hrozí komplikace. Velké změny pak budou v životě přicházet s ohledem na vaši kariéru. Zejména situace v první třetině roku nebude vůbec optimistická. Toto se však změní na podzim, kdy dostanete šanci rozjet nějaký zajímavý projekt, případně se objeví i nové pracovní příležitosti. Rozhodně byste do toho měli jít. Co však budete řešit, je nedostatečné ohodnocení za vaši práci. Je proto vaším ročním úkolem stanovit si nějakou svoji cenu a za žádných okolností nikdy nepolevovat. 

Čtěte také:

Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat

Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce

Horoskop 2023

Indický horoskop 2023 – Vršabha

21. 4. – 21. 5.

Vršabha je znamením, které v tomto roce bude řešit mnoho oblastí svého života. Je to však dáno tím, že dříve některé záležitosti neřešili, i když měli. A postupem času se věci dostaly tam, kde jsou dnes. Tedy do neudržitelné situace. Především jde o zdraví, vztahy a finance. Tyto tři oblasti budou hrát ve vašem životě tento rok hlavní roli, předpovídá indický horoskop 2023. Co se zdraví týče, mohou se u vás objevit bolesti hlavy, problémy s trávením a mohou vás potrápit i nějaké kožní potíže. Ve vztazích dojde ve vašem životě, ať už chcete nebo nechcete, k určitým změnám. Především se to bude dít v období od května do září. Přijímání zásadních rozhodnutí v tomto období nemusí dělat dobrotu, raději proto nechte věci jen tak plynout. Ono to nějak dopadne. A finance šetřete. Jedinou oblastí, kde je vám povoleno rozumně utrácet, je vzdělávání. Avšak do studia se pusťte ideálně až po druhé třetině roku.

Indický horoskop 2023 – Mithuna

22. 5. – 21. 6.

Rok byste měli prožít zcela v klidu, ale budete procházet mnohými zkouškami, uvádí indický horoskop 2023. Rovněž byste se měli více věnovat svému duchovnímu rozvoji, prospěje to značně i vašemu dalšímu směřování v životě. Když byste svůj duchovní rozvoj spojili i s nějakou zajímavou technikou cvičení, mělo by to na vás obrovský blahodárný efekt. Co takhle vyzkoušet třeba taiči nebo čchi-kung? Po druhé třetině roku vám padnou do klína nějaké peníze navíc, se kterými jsme rozhodně nepočítali. Investujte je rozumně. Nebo si je uložte, později vám přijdou vhod. Jestliže podnikáte, v měsíci květnu se vám podaří uzavřít zajímavý obchod nebo navázat zajímavé obchodní vazby. Jestliže jste zaměstnaní, budete mít, v poslední třetině roku, možnost podívat se pracovně do zahraničí. Případně může přijít i nějaká nabídka na práci za hranicemi naší země.

Indický horoskop 2023

Indický horoskop 2023 – Karkata

22. 6. – 22. 7.

Indický horoskop 2023 naznačuje, že až do září bude pro zrozence znamení Karkata rok náročný. Především tedy, pokud jde o zdraví, finance a kariéru. Náročná může být především první polovina roku. Pamatujte během toho ale také na odpočinek, jelikož jste už dlouhodobě v energetickém deficitu. To pro vaše tělo není dobré. To je i důvod, proč se můžete cítit tolik unavení a přetažení. Skvělé období vám do života přichází s koncem měsíce září, kdy je možný kariérní postup, příliv finančních prostředků a celkový pocit štěstí v životě. V květnu se však ve vašem životě mohou objevit větší problémy s vaším životním partnerem/ s vaší partnerkou. Ve stejné době pak budete v práci čelit velkému pracovnímu tlaku a nedostatku uznání ze strany nadřízených. 

Indický horoskop 2023 – Sinha

23. 7. –  22. 8.

Roční horoskop pro znamení Sinha je poměrně pozitivní a slibuje spoustu hezkých chvil v životě. V tomto roce vás čeká duchovní pokrok, finanční stabilita a kariérní postup. V rodině i milostných vztazích budou vládnout harmonie a dokonce se ve vašem osobním životě odehraje něco pozitivního, co se vztahů týče. Může jít o zasnoubení, svatbu nebo početí dítěte. Do života vám budou přicházet i noví lidé, kteří vám ukáží další možné směřování vašich kroků, bude to pro vás hodně přínosné. Někteří jen přijdou, ukážou cestu a zase zmizí. Jiní už ve vašem životě zůstanou nadále, jako přátelé. Indický horoskop 2023 považuje toto období za nadmíru přínosné. Opatrní však buďte na své zdraví. Zde hrozí bolesti nohou a kloubů. Měli byste v tomto směru o sebe více a lépe pečovat.

Indický horoskop 2023 – Kanjá

23. 8. –  22. 9.

První čtvrtletí roku pro vás bude v mnoha směrech značně přínosné. Cokoliv budete chtít v tento čas, udělejte. Všechno se vám bude dařit a nebudou vám padat žádné “klacky” pod nohy. Využijte toho, že jsou vám v tento rok hvězdy nakloněny a uskutečněte nějaký svůj velký životní plán. Po čem už dlouho toužíte? Co chcete udělat a dosud jste neměli odvahu? Pečujte však o svůj zdravotní stav. Zejména pak v chladných měsících roku bude třeba zvýšené péče, aby vás prochladnutí nepoložilo. V pracovním životě se mnoho věcí pohne tím správným směrem. Někteří budou možná měnit zaměstnání, jiní si polepší finančně a další se zase dostanou o stupínek výš. Je správný čas. Indický horoskop 2023 uvádí, že tento rok pro vás bude maximálně přínosný. A vy byste toho měli co nejlépe a nejvíce využít.

Projděte si i podrobný lunární kalendář na rok 2023.

Indický horoskop 2023 – Tulá

23. 9. – 23. 10.

Indický horoskop 2023 uvádí, že zrozenci znamení Tulá budou mít tento rok poněkud náročnější. A to zejména v jeho první třetině. Poté se začne situace vylepšovat. Do té doby však budete muset hodně vymýšlet, plánovat a kombinovat. Nic nepůjde podle vašich představ. A nejen tam venku. Ale ani doma si neužijete příliš klidu. V osobním životě vás čekají konflikty a hádky. Naštěstí i tento stav poměrně rychle pomine a vše se zase ustálí. Tento rok si vás totiž hvězdy chtějí prověřit. A chtějí zjistit, jak v různých situacích reagujete. Je možné i to, že se v tomto roce dostanete na nějakou životní křižovatku, kde se budete muset rozhodovat co dál. Také byste měli konečně vyřešit to, co již dlouho odkládáte.

Indický horoskop 2023 – Vrischika

24. 10. – 22. 11.

Finance, zdraví a vztahy budou hrát v tomto roce ve vašem životě prim. Měli byste se na ně zaměřit. Ostatně budete i muset, jelikož se budete dostávat do situací, které nepůjde přejít jen tak, mávnutím ruky. Co se týče zdraví, zde máte vše jen ve svých rukou. Budete-li pokračovat ve stávajících stravovacích návycích, pak očekávejte problémy. Jestliže jste schopni změnit svůj pohled na stravování a začít jíst “trošku jinak”, pak se vaše zdraví začne zlepšovat a budete zase brzy fit. Indický horoskop 2023 předpokládá, že byste měli mít letos šanci dostat se ke své vysněné práci. 

Indický horoskop 2023 – Dhanus

23. 11. – 21. 12.

Pro zrozence tohoto znamení bude tento rok zajímavým posunem. Jak v pracovní, tak i v osobní oblasti. Pozitivní výsledky je možné očekávat v oblasti kariéry, financí, zdraví i vztahů. Zde dokonce hvězdy upozorňují na to, že si budete užívat “mimořádné spokojenosti”. Jestliže chcete udělat v životě nějaké změny a konečně si zařídit život jen podle svého, pak nejlepší čas je právě nyní. Okolnosti i hvězdy jsou vám příznivě nakloněny. Nezadaní zrozenci znamení Dhanus budou mít rovněž šanci potkat svoji životní lásku. A opravdu velice se zamilují, uvádí indický horoskop 2023. Hvězdy slibují, že vás čeká spoustu velkých kroků vpřed, na tento rok budete ještě dlouho vzpomínat.

Indický horoskop 2023

Indický horoskop 2023 – Makara

22. 12. – 20. 1.

Indický horoskop 2023 apeluje především na to, abyste pečovali o své zdraví. Nejen to fyzické, ale rovněž o duševní zdraví. Máte možnost dosáhnout vytouženého cíle ve svém životě. Ale bude vám to hatit nedostatek sebevědomí, únava i přepracování. Je potřeba, abyste se nad svým životem pořádně zamysleli. Některé věci si lépe uspořádali a to, co vám jen bere čas nebo vám nic nepřináší, musíte ze svého života zcela eliminovat. A nenechávejte to “na jindy”. Právě teď je ten nejlepší čas, kdy to udělat. Jinak se začnete potápět a sáhnete si velice rychle na dno. Slibná pro vás bude druhá polovina roku, zejména pracovně. A rovněž finančně, jelikož by se průvan ve vaší peněžence mohl zmírnit. Nejspíš nic neušetříte, ale ani se už nebudete dostávat do mínusu, jak tomu bylo v první polovině roku. Pracovně budete i příležitost podívat se do zahraničí.

Indický horoskop 2023 – Kumbha

21. 1. – 20. 2.

Roční horoskop pro zrozence znamení Kumbha předpovídá problémy v mnohých oblastech života. Především upozorňuje na to, že budete zatíženi prací. Ale nebudete si chtít odříct žádnou práci navíc, jelikož budete mít i zvýšené výdaje. Tedy finance budou potřeba. Myslete ale také na to, že byste měli být někdy se svými blízkými a věnovat se i jiným věcem než je jenom práce. Indický horoskop 2023 také uvádí, že se v tomto roce naučíte spoustu nových věcí, které vám přijdou vhod. V oblasti milostných vztahů by vám neuškodilo větší sebevědomí. Nadále budete řešit v této oblasti trable, které se přesunuly z minulého roku. Hvězdy však uvádějí, že konec je v nedohlednu a řešení stávající situace ještě nějaký ten pátek potrvá. Opatrní buďte na peníze v poslední třetině roku, hrozí zde nějaké ztráty. 

Indický horoskop 2023 – Mína

21. 2. – 20. 3.

Zrozenci tohoto znamení budou mít v tomto roce spoustu nových začátků. Když už se zaradují, že se jim v životě podařilo něco zdárně dokončit, okamžitě přijde nová výzva. Lze říci, že zrozenci znamení Mína budou letos jen těžko odpočívat. Hvězdy je nenechají. Mají za úkol uspořádat si lépe svůj osobní život a naučit se pracovat více sami se sebou. Čeká vás spoustu změn. Psychicky můžete mít v tomto roce poměrně velké propady. Po dokončení některých záležitostí budete mít nesmírnou radost, tu vám ale záhy zhatí něco nebo někdo, co vás zcela položí. V milostném životě vás čeká nedostatek harmonie a klidu. Se svým životním partnerem budete neustále řešit nějaké problémy. Očekávejte i zásadní změny, které některé oblasti vašeho života doslova od základů změní. Indický horoskop 2023 však uvádí, abyste se ničeho neobávali, jelikož všechno je tak, jak má být.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Horoskop 2023
Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce
Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop na rok Zajíce
Finanční horoskop 2023: Čeká nás rok štědrosti a přílivu financí
Partnerský horoskop na rok 2023 nabídne změny, posun ve vztahu i nové lásky
Pracovní horoskop 2023: Pozitivní posuny v kariéře, povýšení nebo vysněné zaměstnání? Hvězdy nám letos přejí
Keltský horoskop 2023 pro všechna znamení: Co vám daly stromy do vínku, jak s tím naložit a na co se připravit v příštích dnech?
Andělský horoskop 2023: Budoucnost podle předpovědi andělů. Co vás čeká?
Cikánský horoskop 2023: Tajuplná a magická předpověď na celý rok
Egyptský horoskop 2023: Jaký osud předpovídají bohové vašim dalším dnům?
Úplněk 2023 podrobně! Co nám předpovídají jednotlivé úplňky na aktuální měsíce v roce?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

NEDĚLE 25. 09. 2022
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 26. 09. 2022
váhy
Měsíc prochází znamením Vah, dnes je novoluní. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
ÚTERÝ 27. 09. 2022
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
STŘEDA 28. 09. 2022
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v přibývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte…
více o tomto dni
ČTVRTEK 29. 09. 2022
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
PÁTEK 30. 09. 2022
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v přibývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte…
více o tomto dni
SOBOTA 01. 10. 2022
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

okna

Když jsou špinavá.

okna

kdy mýt okna

operace žlučníku

dobrý den, je pro mě vhodný termín 22.7.2022 k operaci odstranění žlučníku? Jsem naroz...
Zobrazit všechna témata

doporučujeme ze zboží

Reklama

Náramek s kuličkou HARMONIE

Drobný a elegantní náramek z onyxu a rodochrozitu pro…
390 Kč

Náramek pánský OCHRANA

Náramek z lapisu lazuli a lávového kamene pro ochranu,…
420 Kč

Náramek s perlou LÉČENÍ

Náramek pro ochranu, zdraví a harmonii energií
340 Kč

Zubní pasta DABUR s hřebíčkem 100ml/155g

Ájurvédská zubní pasta Hřebíček je používán pro jeho…
135 Kč

Náramek s mantrou ZÁMĚR

Ochranný náramek z ametystu a onyxu s tibetskou mantrou
420 Kč

Výročí svatby můžete slavit každý rok. Poradíme, na co vsadit

Výročí svatby se zpravidla slaví po několika letech v manželství. Pojmout tento den však můžete po svém. Pokud budete chtít oslavit každý společný rok, kdy jste svoji, nic vám v tom nebrání. Jde o pěknou tradic...

Neslyšící dítě v rodině: Jak si počínat při výchově?

Neslyšící dítě může vyvolávat v rodičích značné obavy z budoucnosti. Matka i otec se mohou ptát sami sebe „Najde se svým deficitem kamarády, partnera nebo práci?“. Zvýšený strach o takového potomka je normální,...

Nejčastější psychické problémy moderního člověka: Jak se s nimi vyrovnat?

Jednadvacáté století nám jako lidstvu přineslo mnoho skvělých vymožeností, které usnadňují nemalým dílem každodenní bytí. Jenže psychické problémy nemizí, ba naopak. Je jich s těmito moderními výdobytky doby čí...

Cyklický horoskop 2023: Příroda, živly a jejich pohled na lidskou budoucnost

Příroda, osud nebo nějací bohové nám předpovídají osud a dávají do vínku veškeré naše vlastnosti? Nebo to snad máme pevně ve svých rukou jen my sami? Cyklický horoskop 2023 nabízí unikátní pohled na naši budouc...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Přirozená autorita motivuje a inspiruje. Jak ji vybudovat?

Přirozená autorita není záležitostí vrozenou. Je zapotřebí, aby ji člověk rozvíjel. Když se tak nestane, může si ji uměle vynucovat, což není ta nejlepší cesta. S lidmi nepřirozeně autoritativními se však setká...

Sendvič s hruškou a modrým sýrem

Nejprve si v toustovači rozpečte chlebové plátky. Poté je potřete máslem dle libosti. Dále si nadrťte vlašské oříšky, lze je i opražit na pánvi bez tuku, a posypte jimi dva pláty chleba. Dále si omyjte a nakráj...

Fretka domácí je všetečka i veselý společník. Jak ji chovat?

Fretka domácí se může stát dokonalým mazlíčkem, pokud nemáte čas na venčení psa, nebo zrovna dvakrát nemusíte kočky. Počítat však musíte s tím, že se jedná o velice zvídavé zvíře, které prošmejdí každé zákoutí ...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Děláte skutečně to, co vás baví?

Práce, job, zaměstnání... každej tomu řiká jinak. Všichni ale za tim vidíme jediný - prachy, úspěch, svobodu. Říká se, že bez práce nejsou koláče. Asi to tak bude. Když nemáte kačku v ruce, nenajíte se. Prostě budete mít hlad. Tak je nastavenej svět. Materialismus, kapitalismus, bo nevim jak to pojmenovat. Peníze jsou dobrej sluha, ale zlej pán, no né? A položili jste si někdy otázku, jestli vám stojí za to, co teďka děláte? Jako myslim tim to, v čem pracujete???