Cyklický horoskop 2023

Cyklický horoskop 2023: Příroda, živly a jejich pohled na lidskou budoucnost

Příroda, osud nebo nějací bohové nám předpovídají osud a dávají do vínku veškeré naše vlastnosti? Nebo to snad máme pevně ve svých rukou jen my sami? Cyklický horoskop 2023 nabízí unikátní pohled na naši budoucnost na základě přírodních cyklů. Co nás tedy, podle něj, čeká? A na co se máme připravit?

Cyklický horoskop 2023 předpovídá všem znamením změny v životě. Nutno podotknout, že většinou pozitivní. Nicméně věci se budou měnit, hýbat, přesouvat… Sny a plány se konečně mohou stát skutečností. Nic ale nebude zadarmo. Všechno bude vyžadovat kus našeho úsilí. Přečtěte si svůj cyklický horoskop na rok 2023. A projděte si rovněž charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu pro cyklický horoskop, kterou jsme vám připravili.

Cyklický horoskop 2023: Beran (Doba probuzení)

21. 3. – 20. 4.

Milí Berani, je třeba, abyste se naučili být upřímnější k ostatním lidem. Možná, že letos budete potřebovat pomoc někoho blízkého. Buďte k lidem kolem sebe milejší! Začátek tohoto roku pro vás nebude jednoduchý, odhaduje cyklický horoskop 2023. Budete se muset vypořádat s mnoha náročnými situacemi. Padne na vás i mnoho povinností, které vám budou brát radost ze života. Výsledkem bude únava a lehká deprese. Popřemýšlejte kde a jak dobýt energii, protože té budete mít nedostatek. Po většinu roku pak budete bojovat se svými vlastními slabostmi a chybami. Každá výzva pro vás letos bude dvojitým bojem: se světem a se sebou samým. Budete potřebovat více vůle. Díky své tvrdohlavosti a vytrvalosti je však reálná šance, že se vám podaří všechny překážky nakonec překonat. 

Čtěte také:

Charakteristiky znamení zvěrokruhu přehledně - pro všechny horoskopy

Cyklický horoskop - charakteristika znamení

Vůně podle horoskopu: Vonné svíčky vybírejte podle znamení zvěrokruhu

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Musíte se naučit přijímat neúspěchy. Je to součást každé životní cesty, je proto nutné je přijmout. Své problémy nevnímejte jako tragédii, nýbrž jako příležitost stát se silnějšími a moudřejšími.

Cyklický horoskop 2023: Býk (Doba růstu)

21. 4 - 21. 5

Cyklický horoskop 2023 předpovídá Býkům více vzrušení v životě. Jste otevření novým zkušenostem a poznáním. V životě vás čekají nějaké změny, ale nepůjde o nic dramatického. Spíš jen drobné úpravy některých věcí a záležitostí, které vás zbytečně stresují. V tomto roce vás rovněž čeká transformace, která vám přinese štěstí, radost a zisky. Jednou z pravděpodobných změn, které nastanou, bude stěhování do nového domova. Je možnost, že si buď pořídíte vlastní bydlení nebo se budete stěhovat do jiného města za prací. Během stěhování byste měli také provést inventuru svých věcí. Vše nepotřebné ze svého života nadobro odstraňte. Po většinu roku se také budete muset spoléhat jen sami na sebe, s pomocí ostatních nepočítejte.

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Budete muset vyřešit problémy, které třeba už déle odkládáte. Teď budete nuceni. Nemůžete je neustále jen tak přehlížet. Opatrně rovněž nakládejte se svými penězi. Dejte si pozor na nadměrné utrácení. A také byste měli pečlivě dodržovat rady, které vám dává lunární kalendář. Pročtěte si jej.

Cyklický horoskop 2023: Blíženci (Doba rozkvětu)

22. 5. – 21. 6.

Blíženci, budete se v tomto roce muset naučit upřednostnit kvalitu před kvantitou. A týká se to všech oblastí vašeho života. Chcete-li něčeho skutečně dosáhnout, zaměřte se pouze na jeden úkol a dělejte jej nejlépe, jak dovedete. Budete-li se snažit zvládnout více věcí najednou a navíc ještě v rekordním čase, budete vždy jen průměrní. Cyklický horoskop 2023 také uvádí, že tento rok bude pro Blížence v mnoha ohledech zlomový. Týkat se to bude jak osobního, tak i pracovního života. Všechno se musí změnit. Pro vás je to obrovská šance, jak se zbavit starých zvyků a zlozvyků. Buďte k sobě upřímní. Tento rok pro vás bude hodně rušný a náročný. I když se budete cítit vyčerpaní, vždy budete muset najít sílu, která vám pomůže jít dál. Vždy musíte jednat. Nadměrné přemýšlení není příliš dobré, jen vás zdržuje. A buďte si jisti vším, co děláte.

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Přepracovanost, stres, nenaplněné ambice… s tím vším se budete muset v roce 2023 srovnat. Je důležité, abyste se naučili vytrvalosti a veškeré rozdělané úkoly dotáhli do cíle.

Cyklický horoskop 2023

Cyklický horoskop 2023: Rak (Doba dlouhých dní)

22. 6. – 22. 7.

Užívejte si všech drobných úspěchů a kupředu jděte jen pro krůčcích, radí cyklický horoskop 2023. Nemusíte si přeci splnit veškeré své sny během jediného dne. Nový rok vám přináší nové příležitosti i změny. Některé z nich se dají očekávat, jiné pro vás budou naprostým překvapením. Nebojte se nových věcí ve svém životě. I když se možná některé dny budou zdát hodně těžké, můžete nyní dosáhnout spousty nádherných vítězství. Ať se stane cokoliv, vždy se budete muset přizpůsobit novým podmínkám. Kdybyste za každou cenu chtěli stát na jednom místě, osud se postará o to, aby se pohnuli. Přijímejte vše, co přichází. Otevírají se vám nové příležitosti.

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? V tomto roce se musíte naučit hlubšímu myšlení a optimálnějšímu řešení problémů. Důvěřujte trochu více svým schopnostem! Blahobyt je na dosah, ale musíte pro to něco udělat.

Raci patří mezi vodní znamení zvěrokruhu, zjistěte o nich více.

Cyklický horoskop 2023: Lev (Doba zrání)

23. 7. – 22. 8.

Cyklický horoskop 2023 radí, že dobré stanovení priorit vám může pomoci lépe přehodnotit svůj život. Díky tomu pak můžete najít tu správnou cestu ke štěstí. Rok 2023 bude pro zrozence Doby zrání, tedy pro Lva, úžasným rokem. Můžete se na všechno spolehnout. Otevřou se vám nové možnosti seberealizace a budete opravdu spokojení. Oproti předchozímu roku se budete cítit mnohem lépe. Dobrou zprávou je i to, že budete mít kolem sebe lidi, kteří vám pomohou plnit vaše každodenní povinnosti. Nemusíte tedy trávit veškerý svůj čas jen prací. Vaším hlavním úkolem v tomto roce je naučit se rovnováze. Když se vám v jedné oblasti života daří, další zanedbáváte. Toto mějte rozhodně na paměti. Především byste měli pečovat o své zdraví a věnovat se více členům své rodiny

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Máte tendence ztrácet kontrolu nad nakupováním. I když finanční nouzí netrpíte, měli byste si na své peníze dávat více pozor, jinak byste se mohli dostat do problémů. Výzvou roku 2023 je také nalezení skutečného smyslu života. Přemýšlejte o tom.

Lev patří mezi ohnivá znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich více. 

Cyklický horoskop 2023: Panna (Doba žní)

23. 8. – 22. 9.

Panny, aby mohl váš osobní rozvoj nadále probíhat, je nutné zbavit se starých návyků. Je to bezpodmínečně nutné. Zahoďte staré myšlení a naučte se přijímat nové myšlenky. Nestůjte zarytě na svých starých názorech a otevřete se novým věcem ve svém životě. Tento rok je pro vás časem dokončení vašich nejdůležitějších projektů, upozorňuje cyklický horoskop 2023. Některé z nich máte možná rozdělané už více let. Právě teď je čas vše dokončit. Přestaňte váhat. Pokud chcete být úspěšní, musíte pro to něco udělat. V tomto roce vás sice celkově čeká hodně práce, je to však začátek největšího dobrodružství, jaké jste kdy v životě zažili. Věci ve vašem životě se začnou dít extrémně rychle. A vy si budete plnit své sny. Počítejte s tím, že se ve vašem životě letos odehraje spousta změn. Což vám může způsobovat i stres.

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Čeká vás úplná změna vašeho myšlení. Ve volném čase byste měli studovat knihy o osobním a duchovním rozvoji

Přečtěte si také, co vás čeká v roce 2023 podle evropského horoskopu

Cyklický horoskop 2023: Váhy (Doba padajícího listí)

23. 9. – 23. 10.

Potřebujete ve svém životě pevnou půdu pod nohama. Pevné základy, které jsou nezbytné pro to, aby byl váš život spokojený a šťastný. Rok 2023 je pro vás rokem osobního rozvoje. Je to skvělý čas zapojit všechny své dovednosti, pokud se tedy chcete posunout někam dál. Studujte, učte se a fixujte si nové věci a vědomosti. Netrácejte ani minutu svého času. Vše, co se naučíte a dozvíte, se vám bude do budoucna velice hodit. Dobrou zprávou je také to, že spolu s novými znalostmi se ve vašem životě objeví i noví lidé, kteří pro vás budou doslova požehnáním. Mohou vám totiž pomoci přinést spoustu zisků: jak finančních, tak i osobních. Díky tomu se možná stanete i součástí některých fancinujících projektů. Čas byste ale měli trávit také rozjímáním a přemýšlením o svém životě. Měli byste myslet na všechno, čeho chcete v budoucnu dosáhnout. Využívejte svých zkušeností.

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Cyklický horoskop 2023 uvádí, že tento rok je pro vás výchozím bodem k mnoha úspěchům. Je proto důležité vybudovat pevné základy, po kterých můžete lézt dále nahoru. Musíte na sobě hodně pracovat a připravit si podrobné plány své cesty. Jste blízko splnění svých snů.

Váhy patří mezi vzdušná znamení - přečtěte si o vzdušných znameních

Cyklický horoskop 2023: Štír (Doba prvních mrazů)

24. 10. – 22. 11.

Budete se muset rozhodnout, milí Štíři, co vlastně v životě chcete. Budete-li kráčet vlastní cestou, dojdete do cíle. Přesně tam, kam jste celou dobu chtěli. Budete-li následovat jiné lidi, míříte směrem k prohře. Proto, chcete-li změnit svůj život k lepšímu, nechoďte s davem, ale postavte se pevně na své nohy a miřte za svými sny. A jestliže se cestou něco pokazí, neklesejte na mysli. Stačí najít nový přístup a úspěch je zaručen. Každá oblast vašeho života se změní. A ty změny budou tak velké, že by se tento rok dal nazvat zlomovým, předpovídá cyklický horoskop 2023. Naučíte se hodně nových věcí, měli byste na sobě pracovat. Zkušenosti a dovednosti vám nikdy nikdo nevezme. V letošním roce nejspíš dostanete také nabídku, která nepůjde odmítnout. Bude totiž tak lukrativní, že rozhodně budete chtít být součástí toho, co se chystá.

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Je třeba, abyste se naučili jinak myslet. Vše negativní ze svého života odstraňte. Problémy řešte kreativně a pokud toho na vás bude v životě moc, ukažte všem kolem stopku. Nenechte se zahltit!

Přečtěte si také, co vás čeká podle Měsíce - poskytujeme LUNÁRNÍ KALENDÁŘ - na každý den.

Cyklický horoskop 2023: Střelec (Doba dlouhých nocí)

23. 11. – 21. 12.

Cyklický horoskop 2023 radí, že je třeba učit se trpělivosti. Někdy jste, drazí Střelci, totiž příliš zbrklí a to jen zatěžuje vaše vztahy s ostatními lidmi. Než v životě uděláte nějaké rozhodnutí, analyzujte argumenty. Na všechno si dejte čas. Nemusíte reagovat ihned. Rovněž se snažte být vždy a za všech okolností pozitivně naladění. Dobrou zprávou je, že jste na správné životní cestě. V tomto roce zažijete mnohé náhody, které vás budou posouvat kupředu. Budete mít pocit, že máte neuvěřitelné štěstí. Rozhodně byste neměli promeškat ani jedinou příležitost. Do všeho dejte maximum a buďte otevření novým výzvám i dobrodružstvím. Vše, co se v tomto roce stane, bude mít na váš život pozitivní dopad. Ke konci roku budete sebevědomější a budete se cítit ještě lépe než nyní. Neztrácejte humor ani elán do života, ať se děje co se děje. Vždy a za všech okolností buďte tím, kým jste. 

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? měli byste se naučit být v některých oblastech více rozumnější a méně emocionální. Je mnohem efektivnější, pokud se řídíte zdravým rozumem. Také byste měli udržovat dobré vztahy s každým členem vaší rodiny. Nehádejte se.

Cyklický horoskop 2023

Cyklický horoskop 2023: Kozoroh (Doba dlouhého spánku)

22. 12. – 20. 1.

Konflikty budou v tomto roce hrát ve vašem životě velkou roli. Budete se totiž muset naučit lépe je řešit a pracovat s nimi. Vždy pamatujte, že není kam spěchat. Nejlepší způsob, jak ukončit konflikt, je klidné jednání. Cyklický horoskop 2023 uvádí, že tento rok vám přinese radost a velké úspěchy. Vaše trpělivost bude konečně odměněna. Budete sebevědomější a konečně také po čase naberete zase tolik potřebné síly. Konečně také můžete mít vše, po čem toužíte. Věnujte se práci i koníčkům a v ničem nepolevujte. Snažte se na maximum využít každý z dvanácti měsíců tohoto roku. Podaří se vám dokončit váš dlouhodobý projekt, na kterém pracujete. Nenechte se ale ničím rozptylovat. Soustřeďte se pevně na to, co právě děláte.

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Všechno budete letos zvládat sami. Žádnou pomoc od nikoho nebudete potřebovat ani vyžadovat. Jen se naučte správně dělit energii mezi jednotlivé projekty. A ať se děje cokoliv, nepromarněte své šance!

Kozoroh patří mezi zemská znamení zvěrokruhu, počtěte si o nich.

Cyklický horoskop 2023: Vodnář (Doba ticha)

21. 1. – 20. 2.

Milí Vodnáři, naučte se pořádně používat svůj zdravý rozum. Nemůžete jen bezhlavě následovat své sny. Musíte mít všechno také pořádně promyšlené. Je sice dobré naslouchat své intuici, ale následně je třeba vše analyzovat logickým myšlením. Rok 2023 vám přináší šance na velké vítězství. Cesta k němu ale nebude rovná, nýbrž klikatá a náročným terénem. Bude to však ve výsledku značně důležitá změna ve vašem životě. Zpočátku se vám může zdát všechno chaotické. Rozhlížejte se kolem sebe a dělejte kroky v životě postupně, avšak neztrácejte čas. Možná budete mít závrať, protože změny budou poměrně rychlé a docela ohromující. Ale vy to zvládnete. Když něco chcete, zvládnete to! Dařit se vám postupně bude ve všech oblastech vašeho života. Ale v některých očekávejte revoluci. Cyklický horoskop 2023 předpokládá, že se ve vašem životě budou odehrávat dechberoucí události. Buďte připraveni a těšte se na ně. Ať se stane cokoliv, jdete směrem k úspěchu a štěstí. Tedy pochybnosti a starosti stranou, všechno se děje tak, jak má.

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Negativní myšlení vám štěstí nepřinese. Myslete proto za všech okolností pozitivně a snažte se, abyste žádnou příležitost ve svém životě nepromarnili. Chyťte opratě svého života a miřte tam, kam toužíte. 

Cyklický horoskop 2023: Ryby (Doba obnovy)

21. 2. – 20. 3.

Cyklický horoskop 2023 připomíná, že jen ten, kdo věří sám sobě a svým schopnostem, může dosáhnout nejpůsobivějších věcí. Milé Ryby, tento rok pro vás bude skvělý. Můžete dosáhnout všeho, po čem toužíte. Ať uděláte, co uděláte, všechny vaše kroky povedou k úspěchu. Příležitosti budou do vašeho života přicházet postupně a vy si můžete vybírat, čemu dáte přednost. Tak neváhejte a jednejte! Rok 2023 je pro vás mimořádný, zlomový. Spoustu věcí ve svém životě pochopíte, budete se muset naučit rovněž posílit svou sebeúctu a postavíte se pevněji na své vlastní nohy. Ať budete dělat cokoliv, měli byste se řídit svou intuicí. Ta vám dá totiž mnoho cenných rad

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Plňte si své sny a dělejte vše, po čem toužíte nebo po čem jste kdy toužili. Každého úspěchu ve svém životě si važte a dělejte všechno, co vás baví

PROČTĚTE SI ROVNĚŽ:

Horoskop 2023
Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce
Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop na rok Zajíce
Finanční horoskop 2023: Čeká nás rok štědrosti a přílivu financí
Partnerský horoskop na rok 2023 nabídne změny, posun ve vztahu i nové lásky
Pracovní horoskop 2023: Pozitivní posuny v kariéře, povýšení nebo vysněné zaměstnání? Hvězdy nám letos přejí
Keltský horoskop 2023 pro všechna znamení: Co vám daly stromy do vínku, jak s tím naložit a na co se připravit v příštích dnech?
Andělský horoskop 2023: Budoucnost podle předpovědi andělů. Co vás čeká?
Cikánský horoskop 2023: Tajuplná a magická předpověď na celý rok
Indický horoskop 2023: Horoskop starých Indů předpovídá, jaký rok čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu
Egyptský horoskop 2023: Jaký osud předpovídají bohové vašim dalším dnům?
Úplněk 2023 podrobně! Co nám předpovídají jednotlivé úplňky na aktuální měsíce v roce?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

STŘEDA 30. 11. 2022
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
ČTVRTEK 01. 12. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
PÁTEK 02. 12. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 03. 12. 2022
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
NEDĚLE 04. 12. 2022
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 05. 12. 2022
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
ÚTERÝ 06. 12. 2022
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Dýně Hokaido – recepty: 12 skvělých receptů z dýně Hokaido, které z vás udělají mistry kuchaře!

Bábovka je super. Jen jsem do ní nedala kakao, ale rozinky a na kousky nakrájené vlašské ořechy.

Body shaming nelze podceňovat. Jak se bránit kritice týkající se tělesných proporcí?

Sladěte dámský kabát se stylovými botami a kozačkami a vytvořte dokonalý elegantní vzhled. Pokud však chcete v...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...

likvidace hlubokokořenících vytrvalých plevelů

Dobrý den, kdy je prosím vás nejvhodnější období pro mechanickou likvidaci šťovíku n...

Domácí péče o lámavé nehty

Potřebovala bych poradit. O nehty se poslední dobou snažím dobře pečovat. Umělé nehty m...

okna

Když jsou špinavá.
Zobrazit všechna témata

Jste s partnerem spřízněné duše? Tyto indicie vám napoví

Spřízněné duše jsou dle mnoha definic lidé, kteří hluboce souzní a vzájemně si poskytují bezpečí, bezděčnou lásku i pochopení. Pokud na ně věříte, bude vás tento článek zajímat! Podle jakých charakteristik pozn...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Nastává adventní čas. Jak ho využít ve vlastní prospěch?

Adventní čas započne v roce 2022 poslední listopadovou nedělí, tj. 27. 11. Mnozí věřící lidé v něm vidí hluboký význam příchodu Ježíše Krista na tento svět. Vánoce jsou vlastně oslavou narození Ježíška, který l...

Hrníčkové vánoční perníčky

V menším hrnci si zahřejte mírně Heru a rozmíchejte v ní i med a moučkový cukr. Poté do tekutější a zchladlé směsi vsypte prosátou hladkou mouku, kypřící prášek, mletou skořici, perníkové koření a doplňte vajíč...

Výchova psa není snadnou "disciplínou". K jakým nejčastějším chybám dochází?

Výchova psa se stává čím dál častějším tématem, neboť koronavirová krize způsobila hromadné pořizování domácích mazlíčků do rodin. Pokud jste zodpovědným a milujícím majitelem psa, jistě se budete chtít v tomto...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Ovocná bublanina našich babiček: Inspirujte se osmi recepty!

Ovocná bublanina má své stále místo v mnoha českých rodinách. Tradici jejího mlsání zpravidla zahájily šikovné prababičky a babičky, které se vskutku uměly u plotny ohánět! Inspirujte se tedy jejich recepty a u...

Děláte skutečně to, co vás baví?

Práce, job, zaměstnání... každej tomu řiká jinak. Všichni ale za tim vidíme jediný - prachy, úspěch, svobodu. Říká se, že bez práce nejsou koláče. Asi to tak bude. Když nemáte kačku v ruce, nenajíte se. Prostě budete mít hlad. Tak je nastavenej svět. Materialismus, kapitalismus, bo nevim jak to pojmenovat. Peníze jsou dobrej sluha, ale zlej pán, no né? A položili jste si někdy otázku, jestli vám stojí za to, co teďka děláte? Jako myslim tim to, v čem pracujete???