Cyklický horoskop - charakteristika znamení

Cyklický horoskop - charakteristika znamení

Podle data narození a hvězdné konstelace lze poznat mnoho, především to, jaká je lidská povaha, charakter a vlastnosti. Matka příroda má vše dokonale promyšlené a její síla je obrovská, na což mnohdy zapomínáme. Máme pro vás cyklický horoskop, který vám přiřazuje období během roku. Pokud vás zajímá, jaký je stav přírody v době vašeho narození a jaké jste na základě toho získali vlastnosti, cyklický horoskop vám vše prozradí. Možná se budete divit, jaký vliv na vás má samotná příroda.

Čtěte také:

Cyklický horoskop 2019: Když síla přírody určuje, jak se vám bude dařit

Cyklický horoskop - Doba ticha

20. ledna - 18. února

Moudří a přemýšliví. To jsou všichni lidé narození v Době ticha. Rádi se vzděláváte a zkoušíte neustále nové a nové věci, abyste si mohli rozšířit své obzory. Neradi usínáte na vavřínech, jelikož chcete jít s dobouPřečtěte si cyklický horoskop na rok 2020

Mezi vaše silné stránky patří originalita, dynamičnost a pozitivní přístup k životu. Dokážete být obětaví, hlavně pro svou rodinu a blízké přátele. Nikdy se neohlížíte zpět, hledíte pouze dopředu. Pro cyklický horoskop je nesmírně důležitý Měsíc a jeho vliv. Přečtěte si proto lunární kalendář.

Cyklický horoskop  - Doba obnovy

19. února - 20. března

Lidé narozeni v Době obnovy patří mezi silné optimisty. Neustále hledáte světlo z temnoty a příroda vám k tomu značně napomáhá. Jste vřelí, obětaví, soucitní a vnímaví. Když někdo potřebuje pomocnou ruku, jste tu pro něj.

Špatně ale snášíte kritiku na svou osobu, proto dokážete být někdy nedůvěřiví. Z toho taktéž pramení vaše neochota svěřovat se ostatním. Bojíte se, že budete zrazeni a tomu se snažíte vyhnout, jak jen to jde.

Cyklický horoskop - Doba probuzení

21. března - 19. dubna

Cyklický horoskop přináší lidem v Době probuzení obrovskou energii, kterou přijímáte od Slunce. Vše se v této době probouzí k životu, jste velice aktivní, podnikaví a vitální.  Rádi trávíte čas ve společnosti a ona zase s vámi. Nemůžete chybět na žádném večírku.

Vaše okolí vás miluje pro všechny zmíněné vlastnosti, jelikož i jim do života přinášíte radost a energii. Někdy ale dokážete být ješitní a egoističtí. Na tom byste měli zapracovat, pokud nechcete zůstat sami.  

Cyklický horoskop - Doba růstu

20. dubna - 20. května

Zrozenci v Době růstu se mohou pyšnit vynalézavostí, ctižádostivostí i vytrvalostí. Pokud si něco usmyslíte, jdete si tvrdě za tím. Neradi se vzdáváte, to berete jako osobní prohru. Dokážete být ale trpěliví a vyčkat si na správný okamžik. Víte přece, že strom nevyroste přes noc.

V lásce jste oddaní a věrní, a to stejné očekáváte od protějšku. Jestli vás zklame, těžko hledáte odpuštění. Milujete totiž celým srdcem a když se zamilujete, je to na věčné časy. Pro druhého snesete i modré z nebe.

Cyklický horoskop - Doba rozkvětu

21. května - 20. června

Doba rozkvětu je čas, kdy je vše kolem voňavé, svěží, tudíž lidé narození v této době jsou převážně vitální, inteligentní a mají všestranné nadání. Dokážete být ale také sobečtí a dosti ironičtí ke svému okolí, které vás za to někdy nemá rádo.

Mezi vaše charakteristiky patří i to, že nevydržíte na jednom místě příliš dlouho. Proto často měníte zaměstnání, ale i partnery. Mnohdy tak máte problém s navázáním trvalého vztahu a trvá vám delší dobu, než se usadíte.

 cyklický horoskop_charakteristika3

Cyklický horoskop - Doba dlouhých dní

21. června - 21. července

Doba dlouhých dní značí příchod léta, které je symbolem plodnosti, vnímavosti, ale také stesku v duši. Mezi vaše silné stránky patří praktičnost a starostlivost. Máte vyvinutý smysl pro rodinu a po emocionální stránce jste velmi otevření.

Pyšnit se můžete velkou fantazií, která snad nemá žádné hranice. Mnohdy vás ale fantazie zanese až příliš do oblak a vy potřebujete někoho, kdo vás opět snese na zem. Vaším protějškem by měl být realista.

Cyklický horoskop - Doba zrání

22. července - 21. srpna

Činorodost, aktivitu, dobrodružství a sebevědomí vám propůjčuje Slunce. Neodkážete sedět v koutě a nic nedělat, neustále potřebujete být něčím zaměstnání, ať již hlavu nebo ruce. Ke svému životu potřebujete jako zrozenci v Době zrání vytyčené vysoké cíle a úspěch.

Cyklický horoskop vám do vínku dal ještě silnou vášeň, věrnost, ale také žárlivost. Pokud partnera z něčeho podezříváte, nenecháte si to pro sebe a mnohdy se dostanete do konfliktu. Zkuste být více důvěřiví, tím si ulehčíte život.

Cyklický horoskop - Doba žní

22. srpna - 21. září

Odstup, talent, píle, ohleduplnost nebo samota. To vše jsou hlavní charakteristiky lidí narozených v Době žní. Vaše velkorysé srdce vás někdy dokáže dostat do nesnází, jelikož mnozí lidé vaší laskavosti zneužívají.

V životě potřebujete finanční jistotu, proto se nebojíte žádné práce. Vaše druhá polovičky by měla být spíše nekonfliktní, jelikož někdy máte tendence k moralizování, což není zrovna oblíbená vlastnost.

Cyklický horoskop - Doba padajícího listí

22. září - 22. října

Svou vitalitu čerpáte z vlastních myšlenek, jste rozvážní, houževnatí a dobrosrdeční. Zrozenci v Době padajícího listí  z celého srdce nesnáší nespravedlnost a bezpráví, za což se dokážete bít velice dlouho. Tím jste ve svém okolí pověstní.

Ke svému životu potřebujete lidi okolo sebe, nezvládáte samotu a ticho. Dlouho proto nevydržíte bez partnera, který by vás doplňoval a posouval v životě dál.

cyklický horoskop_charakteristika1 

Cyklický horoskop - Doba prvních mrazů

23. října - 22. listopadu

Vaše bujná představivost a tvořivost jsou hlavní charakteristiky, které jsou oblíbené především u zaměstnavatelů. Lidé zrození v Době prvních mrazů svým jednáním často inspirují lidi kolem sebe. Patříte mezi vůdčí typy, ale pokud ale nevynikáte, okolí by se vám mělo stranit. Dokážete být žárliví a trochu také mstiví.

Cyklický horoskop varuje hlavně vaše partnery před občasnou nestálostí a umíněností. Někdy s vámi není zrovna snadné vyjít, což vy moc dobře víte.

Cyklický horoskop - Doba dlouhých nocí

23. listopadu - 21. prosince

Zrozenci dlouhých nocí jsou hlavně přemýšliví, citliví, mají skvělý smysl pro humor, díky čemuž jsou oblíbená ve společnosti. Máte velké plán do budoucnosti a pokud se vám nedaří, nemáte problém překážku přeskočit a pokračovat směle dál.

Váš pohled na svět je černobílý, máte v něm jasný systém a pořádek. Svou pílí a pracovitostí dokážete dosáhnout velkých cílů, kterých se nebojíte. Jít si za svým je vaším heslem.

Cyklický horoskop  - Doba dlouhého spánku

22. prosince - 19. ledna

Pro Dobu dlouhého spánku je typická vytrvalost, praktičnost a tvrdohlavost. Díky tomu snadno zvládáte dojít do vytyčeného cíle a získat to, co chcete. Když něco slíbíte, vždy své slovo dodržíte a nikdy nezklamete, i kdybyste se měli rozkrájet. Vaše spolehlivost je mezi rodinou i přáteli vysoce ceněná.

V lásce jste stálí a věrní, nesnášíte flirtování a nevěru. Když vás někdo zklame, dokážete sice odpustit, ale jen jednou. Nejste naivní a s nespolehlivým partnerem se umíte rychle rozloučit.

Charakteristiky znamení zvěrokruhu - seriál

Přečtěte si také další charakteristiky znamení horoskopů 

Egyptský horoskop - charakteristika znamení

Arabský horoskop - charakteristika znamení

Čínský horoskop - charakteristika znamení

Indický horoskop - charakteristika znamení

Ptačí horoskop - charakteristika

Cyklický horoskop - charakteristika

Andělský horoskop - charakteristika

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

SOBOTA 27. 11. 2021
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v ubývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 28. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 29. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 30. 11. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
STŘEDA 01. 12. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
ČTVRTEK 02. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
PÁTEK 03. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni

Řešíte, jak se zbavit akné? Vyzkoušejte rady, které skutečně fungují

Akné není jen výsadou mladistvých, jak by se mohlo zdát. I spousta dospělých lidí se potýká s tímto nepříjemným, nejen kosmetickým problémem. Pravda, v drtivé většině jsou to ženy. Na stav pokožky má vliv více ...

Odcizení ve vztahu: Co jej způsobuje a jak ho řešit?

Odcizení ve vztahu se může dostavit především po mnohaletém soužití dvou lidí. Je to jakýsi klín, který brání spokojenému partnerskému životu. Může se jevit i jako určité zklamání, jež následuje po fázi zamilov...

Kácení stromů na zahradě: Na co myslet, než se do něj pustíte?

Rozhodli jste se letos pro kácení stromů na zahradě? Pak to nemusí být tak snadné, jak se na první pohled zdá. Ještě než se starších a nemocných stromů zbavíte, měli byste si podrobně nastudovat, zda potřebujet...

Jste sova nebo skřivan? Spánkový režim ovlivňují naše geny

Jste sova nebo skřivan? Na světě jsou dva druhy lidí. Jedni, kteří se probouzejí brzy ráno a večer už moc nefungují. A tí, kteří nejsou schopni fungovat po ránu, nejlépe se jim cokoliv dělá večer a chodí spát a...

Nejčastější psychosomatická onemocnění aneb Zjistěte příčinu svých obtíží

Psychosomatická onemocnění už zamotala hlavu kdejakému lékaři. Jejich spouštěčem je téměř vždy disharmonie lidské psychiky. Nežádoucí fyzické projevy s tím související, mohou postihnout v podstatě kteroukoliv č...

Vánoce 2021 podle horoskopu: Jaké budou vaše letošní svátky podle hvězd?

Vánoce 2021 se kvapem blíží. Užívat si je budeme plnými doušky v kruhu rodinném již za měsíc. Zajímá vás, jak sváteční dny prožijete podle hvězd zrovna vy? To vám nastíníme právě teď ve vánočním horoskopu! Prož...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Domácí hydratační koupel dodá vaší pokožce opět zdravý vzhled

Domácí hydratační koupel se v podzimních a zimních měsících stává čím dál více aktuální. Pokožka má totiž v chladném počasí tendence k značnému vysušování. Avšak i přesto, že použijete do celotělové lázně vyživ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Medové perníčky podle zkušených babiček 4x jinak. Vyzkoušíte je?

Medové perníčky připravuje každá hospodyňka po svém. Zejména babičky mají své osvědčené a letité recepty, které po generace předávají ve své rodině. A právě jejich recepty vám nyní přinášíme, což se může v před...

Nas****st vládne republikou...

Taky ste si toho všimli? Ptáte se čeho? Přeci tý abnormálně velký nas****sti v naší společnosti. A nebude to lepší. Teď se kvůli očkování rozděluje společnost ještě víc... Neočkovaný budou závidět vočkovanejm a vůbec, bude to celý v řiti.