Cyklický horoskop 2019: Když síla přírody určuje, jak se vám bude dařit

Cyklický horoskop 2019: Když síla přírody určuje, jak se vám bude dařit

Charakter a povaha lidí je většinou posuzována podle data narození a hvězdné konstelace. Mnohdy se ale naprosto opomíjí matka příroda a její neskutečná síla. Přinášíme vám cyklický horoskop, kde jsou důležité období, ve kterém se člověk narodil. Jestli vás zajímá, jaký vliv má na vás samotná příroda a její stav v okamžiku vašeho narození, poté neváhejte a čtěte dál. Následující cyklický horoskop je přesně pro vás, abyste zjistili, jak se vám následující rok povede. Přečtěte si cyklický horoskop na rok 2020

Čtěte také:

Cyklický horoskop - charakteristika znamení

Cyklický horoskop 2019 - Doba ticha

20.1. - 18.2.

Lidé narození v době ticha jsou moudří a přemýšliví. To jim pomůže hlavně v práci, kde budou vynikat. Jen ke konci roku na vás čeká nepříjemné překvapení, a to pravděpodobně ve formě snížení peněz nebo odchodu z práce. Vaše originalita a smysl pro práci bude ale právě to, po čem jiní zaměstnavatelé hned skočí. Dlouze se tedy trápit nebudete. Přečtěte si charakteristiku cyklického horoskopu

Po celý rok budete zdraví jako rybička a neskolí vás ani žádná rýmečka. Měli byste se ale trochu více hýbat. Zkuste i kolektivní sporty, při kterých zažijete mnoho zábavy. Pro cyklický horoskop je nesmírně důležitý Měsíc a jeho vliv. Přečtěte si proto, co vás čeká podle Měsíce - poskytujeme LUNÁRNÍ KALENDÁŘ - na každý den.

Cyklický horoskop 2019 - Doba obnovy

19.2. - 20.3.

Ke svému okolí budete velmi nedůvěřiví. To se ale obrátí proti vám, protože se dostanete do hádky s kolegou v práci. Svou hádavost poté přenesete i na členy rodiny. Ti zkritizují vaše chování, a to bude pro vás útok na vlastní osobu. Pár dní se s nimi nebudete bavit, ale potom vše přejde jako mávnutím kouzelného proutku.

Ve vztahu budete hledat upřímnost a pravou lásku. To se vám také podaří na bujarém večírku, kam jste pozvání. Flirt nebude nic pro vás. Vy hledáte toho pravého partnera na celý život.

Cyklický horoskop 2019 - Doba probuzení

21.3. - 19.4.

Lidé narození v tomto období přicházejí na svět s obrovskou energií Slunce. Celý rok budete sršet pozitivní energií, budete vitální a aktivní, a to dokonce i v zimě, kdy na mnoho lidí okolo vás padne únava a deprese. Vy budete ti, kteří je povzbudí. V práci budete za hvězdu, která pomůže posunout věci zase o kus dál. Pozor ale na přehnané ego. Držte se na uzdě.

V lásce vás čeká velké štěstí dokonce ještě více než v pracovním životě. Svobodní potkají konečně tu pravou lásku, zadaní se dočkají dlouze očekávaného závazku.

Cyklický horoskop 2019 - Doba růstu

20.4. - 20.5.

Rok 2019 pro vás bude rokem úspěchu. Předchozí smolné roky můžete hodit za hlavu. Vše obrátíte ve svůj prospěch a vaše píle a ctižádostivost vás posune v práci zase o něco výše a blíže k vysněné pozici. Dokonce si i finančně polepšíte. Buďte trpěliví, a to vám přinese ovoce. Pozor ale na bezohlednost při cestě k vašemu cíli, ať neublížíte někomu, na kom vám záleží.

V milostných vztazích to s vámi bude jako na horské dráze. Občas se vám nebude dařit napojit se na svého partnera. Ovšem jindy dokážete přesně vycítit jeho potřeby a přání, za což vám bude vděčný.

cyklický horoskop 20193

Cyklický horoskop 2019 - Doba rozkvětu

21.5. - 20.6.

Vše vám z počátku přijde nové, jiskřivé a úžasné. Potom ale sundáte své růžové brýle a uvědomíte si spoustu věcí, díky kterým se dokážete hnout z místa a posunout se dopředu. V rodině na vás čekají menší hádky, vy vše ale opět urovnáte a stmelíte členy rodiny. Zhruba v polovině roku přijde nečekaná starost, se kterou budete potřebovat pomoci. Nebojte se obrátit na své nejbližší i přátele.

Dávejte si pozor na svou občasnou sobeckost. Uvědomíte si, že nemůžete jen brát od druhých, ale také dávat. Nebojte se konečně vrhnout do vážného vztahu, kterému se tak dlouze vyhýbáte.

Cyklický horoskop 2019 - Doba dlouhých dní

21.6. - 21.7.

Ze začátku roku vám bude teskno a budete se cítit opuštění. To vám ale dlouho nevydrží, protože si toho ihned všimne okolí a postaví vás zase na nohy. Čeká vás cesta do zahraničí, kterou si náležitě užijete a na které si uvědomíte, co je pro vás v životě nejdůležitější.

Ve vztahu začnete více hovořit o budoucnosti, aby váš protějšek cítil, že to s ním myslíte vážně. Více se mu také otevřete a sdílejte své pocity. Ještě více vás to sblíží.

Cyklický horoskop 2019 - Doba zrání

22.7. - 21.8.

Po celý rok vám nebude chybět energie, kterou budete radostně rozdávat i kolem sebe. Jelikož nedovedete sedět v koutě, budete neustále někde na výletech, dovolených a akcích. Nikdo se s vámi nebude rozhodně nudit, a proto budete pořád obklopeni skvělými lidmi. Obezřetní ale buďte v případech nových známostí. Někteří se vám budou chtít vetřít do přízně z důvodu vlastního prospěchu.

V lásce vás čeká vášeň, ale i občasná žárlivost. Tu ale nedávejte příliš najevo, abyste od sebe partnera neodehnali. Potřebuje cítit, že mu věříte.

Cyklický horoskop 2019 - Doba žní

22.8. - 21.9.

Rok 2019 vám přinese mnoho nečekaných a skvělých událostí, stejně jako mírná trápení. Často si budete držet odstup od ostatních, čímž zapříčiníte, že se vám pár lidí oddálí a vy s nimi budete mít komplikovanější vztahy. To se ale časem opět napraví díky vaší vlastní iniciativě.

Díky vašemu nadání a talentu se vám povede skvěle v práci. Pro spolupracovníky budete výtečným vzorem. Nebudete se pouštět do žádných konfliktů, jelikož máte chladnou hlavu a řešíte věc s klidem. Ostatní budou právě za vámi chodit pro cenné rady. Přečtěte si také, co vás čeká v roce 2019 podle evropského horoskopu

Cyklický horoskop 2019 - Doba padajícího listí

22.9. - 22.10.

Vitalitu, která vám bude ke konci roku chybět, budete sbírat hlavně ze svého okolí, které vás bude dopovat pozitivní energií. Náhle vás chytne ohromný pocit dobrosrdečnosti a pomůžete několika lidem v rodině i okolí. Bude z vás doslova tryskat smysl pro spravedlnost, díky čemuž zamezíte několika neshodám a podvodům.

Možná až příliš se upnete na svého partnera. To mu bude po chvíli trochu na obtíž. Proto se snažte vídat i s přáteli a travte s nimi více času.

cyklický horoskop 20191

Cyklický horoskop 2019 - Doba prvních mrazů

23.10. - 22.11.

Vaše bujná představivost a tvořivost vám pomůže v práci, kde si vás začnou lidé konečně více oceňovat. Už nebudete ta šedá myška, ale zazáříte. Dávejte si pozor ale na své občasné výbuchy vzteku, když se vám něco nepodaří. Nemusejí to za vás přece odnášet ti, co za nic nemohou. Rozhodně nebuďte mstiví, protože by se vše mohlo obrátit proti vám.

Pevné zdraví vás bude provázet po celý rok, jen ke konci toho na vás bude už moc a můžete kvůli oslabené imunitě chytnout nějaký bacil. Vaše drahá polovička se však o vás dobře postará. 

Cyklický horoskop 2019 - Doba dlouhých nocí

23.11. - 21.12.

Váš smysl pro humor bude lákadlem pro mnoho lidí, dokonce si mezi nimi najdete i malý flirt. I když vám do cesty během roku 2019 přijde několik překážek v pracovním i osobním životě, vy si s nimi poradíte levou zadní. Nad vodou vás budou držet velké plány na dovolenou, které spřádáte již delší dobu.

Ti starší z vás, kteří jsou ještě sami, si uvědomí, že je na čase hledat pevný vztah. Volnost, kterou tolik milujete, vám začne z ničeho nic vadit a vy zatoužíte o opravdové lásce vystřižené z romantického filmu.

Cyklický horoskop 2019 - Doba dlouhého spánku

22.12. - 19.1.

Vaše vytrvalost, tvrdohlavost a praktičnost budou hnacím motorem pro následující rok, díky čemuž se vám bude dařit ve všem, na co sáhnete. Nesnesete lenost a lehkomyslnost, a to vás občas dostane s někým do konfliktu. Nedokážete totiž vyjít s těmi, kteří neustále hledí do minulosti. Vy chcete žít přítomností a užívat si každého okamžiku.

Veškeré překážky ale skvěle zvládnete s pomocí rodiny. Jeden člen vám ale dost ublíží a vy budete tápat, zda mu odpustit a zapomenout nebo ho nechat trochu vydusit.

cyklický horoskop 20192

Přečtěte si, jaké další horoskopy na rok 2019 jsme pro vás nachystali

Všechny horoskopy na rok 2019

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

STŘEDA 27. 10. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
ČTVRTEK 28. 10. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
PÁTEK 29. 10. 2021
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v ubývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
SOBOTA 30. 10. 2021
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v ubývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 31. 10. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 01. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 02. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni

Sonický kartáček vám usnadní péči o dutinu ústní

Technologie mohou usnadnit všechny aspekty života, včetně péče o ústní dutinu. I zubní lékaři používají k preventivní péči a čištění různé přístroje, jako jsou rentgeny a rotační kartáčky. Moderní pomocníci se ...

Manželská krize se může dostavit kdykoliv. Jak ji společně zvládnout?

Manželská krize přichází z čista jasna a ohrožuje soužití dvou lidí. Může ji způsobit náhlý a aktuální problém anebo i ten, který se táhne po několik let. Podle odborníků nelze očekávat, že bude manželství vždy...

Sonický kartáček vám usnadní péči o dutinu ústní

Technologie mohou usnadnit všechny aspekty života, včetně péče o ústní dutinu. I zubní lékaři používají k preventivní péči a čištění různé přístroje, jako jsou rentgeny a rotační kartáčky. Moderní pomocníci se ...

Odpočinek a znamení zvěrokruhu: Jak relaxujete podle hvězd?

Odpočinek je nedílnou součástí života. Díky němu lidé nabírají novou energii a síly, které jsou nezbytné pro jakoukoliv mentální i fyzickou činnost. Relaxujete často anebo se v tomto ohledu zanedbáváte? Více mo...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Domácí hydratační koupel dodá vaší pokožce opět zdravý vzhled

Domácí hydratační koupel se v podzimních a zimních měsících stává čím dál více aktuální. Pokožka má totiž v chladném počasí tendence k značnému vysušování. Avšak i přesto, že použijete do celotělové lázně vyživ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Psí plemena, která jsou ideální k malým dětem

Ne všechna psí plemena jsou vhodná do rodiny s malými dětmi. Někteří psi totiž mohou mít sklony k větší nervozitě, která se nezřídka kdy projeví agresivním chováním. Dobrou zprávou ale je, že klidných a přátels...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nepečený koláč v pěti skvostných variacích. Zamlsejte si!

Nepečený koláč budete mít připravený během několika málo minut. Pohostíte jím přímo královsky nejen vzácnou návštěvu, ale také svou milovanou rodinu. Pustit se do jeho výroby může i cukrář amatér. Není na tom n...

Když se zastavíš...

Zamejšleli jste se někdy nad tim, proč tu na světě vlastně jste? Dumali jste nad tim, co tu chcete dokázat, kam chcete směřovat? Je to o zastavení se a uvědomění si těchto věcí... V dnešní uspěchaný době tohle málokdo umí. Jede se v jednom módu řadu let a najednou je mu jasný, že čas už nevrátí. Vrásky přibydou, tělo zchřadne a vy začnete bilancovat.