Partnerský horoskop na rok 2019

partnerský horoskop 2019Partnerský horoskop 2019

Jste už dlouho sami a rádi byste věděli, zda pro vás bude rok 2019 v lásce příznivější? Nebo jste naopak v dlouhodobém vztahu, ale nejste si jisti, jestli je váš vztah ještě vášnivý a má budoucnost? Podívejte se na partnerský horoskop 2019 a zjistěte, co vás čeká na poli lásky. Přečtěte si také aktuální partnerský horoskop 2020

Partnerský horoskop na rok 2019 pro všechna znamení

Beran (21.3. - 20.4.)

Berani ke všemu přistupují intenzivně a zapáleně, a ne jinak tomu bude na poli lásky. Co se týče vztahů a lásky, bude pro Berany partnerský horoskop 2019 vášnivý, plný milostných dobrodružství a romantiky. Berani totiž budou pod vlivem Venuše, a tak vám bude dělat dobře pozornost ostatních mužů a žen a budete ji hodně vyhledávat.

Nejlepším obdobím pro romantiku pro vás bude konec dubna a květen, kdy si budete užívat se svým protějškem magických večerů se sklenkou vína nebo zamilované večeře či procházky při stmívání.

Nezadaní zažijí spoustu nových zážitků a vášně, a dost pravděpodobně potkají svoji spřízněnou duši. Berani, nebojte se tedy vyrazit s přáteli do společnosti a poznat nové lidi. Možná se zaplete na svých dobrodružných cestách s nějakým cizincem či cizinkou. Vášniví Berani by ale neměli být lehkomyslní a měli by si dávat pozor na nástrahy seznamek a chatovaní.

Býk (21.4. - 21.5.)

I na Býky bude mít vliv Venuše, Býci jsou totiž pro lásku přímo stvořeni. Ačkoliv nebudete strádat ani v kariérním životě, tento rok bude obzvlášť dobrý pro osobní život a vztahy. Partnerský horoskop na rok 2019 říká, že vás v únoru čeká plno citů, romantiky a milostných vzplanutí, což bude pokračovat až do začátku června. Možné je i vzplanutí a okouzlení na první pohled a vyhýbat byste se neměli nezvyklým místům a situacím, protože budete i pod vlivem Uranu, a tak můžete narazit na lásku na místech, na kterých byste to nečekali.

Díky Uranu vás čeká plno nových možností a máte tedy šanci změnit něco ve svém životě – najít novou lásku nebo oživit stávající vztah. Býci mají ale problém se svému protějšku otevřít a jen tak někomu nabídnout své srdce, vybírají si partnery stabilní, věrné a láskyplné, proto pro vás možná bude těžké se nové lásce otevřít. Na podzim už budete klidnější a budete zažívat harmonii a nežnou lásku bez postranních úmyslů. Zajímá vás více o Býcích jako znamení? Podívejte se na celou charakteristiku Býků!

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Pro Blížence bude rok 2019 výborný, protože nejen, že se jim bude dařit v kariéře, ale i v oblasti vztahů. Díky silnému vlivu Venuše budou už na začátku roku Blíženci přikládat vztahům silnou váhu. Budete se snažit, aby vše kolem vás bylo harmonické a přátelské.

Červen pro vás bude, co se týče lásky nejlepší měsíc. Díky své přesvědčivosti nyní můžete zkusit získat toho, o kterém jste doposud jen snili. Skvělým obdobím pro vztahové a milostné záležitosti je také druhá polovina září nebo začátek října. I konec roku vám bude přát, a pokud chcete s partnerem udělat další krok, je potom ta správná chvíle.

Pro sezdané bude tento rok trochu náročnější, a jedním z důvodů bude i proměnlivá nálada Blíženců. Proto se snažte být klidnější a stálejší, abyste vašemu vztahu neuškodili.

Rak (22.6. - 22.7.)

Raci, kteří patří k vodnímu znamení, jsou velmi citliví a citově založení. Hodně jejich událostí v životě se tedy soustředí na vztahy. Venuše, která bude umístěna ve Štíru, zaviní, že Raci budou mít touhu objevovat vše neprobádané a záhadné. Vaše city budou velmi silné a bude vás lákat zakázané ovoce. Proto buďte opatrní, protože můžete v nejhorším případě sklouznout i k nevěře.

Pokud se chcete posunout dál v dlouhodobém vztahu, nebojte se být dominantní a převezměte iniciativu. Jestliže jste v manželském svazku, dělejte kompromisy a neustále spolu komunikujte. Tady se zdržte dominance a určete si pravidla ve vztahu. Váš partner či partnerka by vám měli dát více volnosti a vy zase protějšek tolik citově nevydírejte.

Partnerský horoskop 2019 pak předpovídá, že i nezadaní můžou narazit na svůj vysněný protějšek. Je tu možnost, že se s někým seznámíte přes sociální sítě.

Lev (23.7. - 22.8.)

Tento rok pro vás bude, co se týče partnerského života velmi pozitivní a plný lásky. Hned zkraje roku bude díky Jupiteru a Venuši všude plno milostných příležitostí. Určitě byste neměli vynechávat společenské akce a plesy, protože právě tam můžete svoji lásku objevit. Ti, co žijí v dlouhodobém vztahu, v něm udělají zase krok dopředu.

Nezadaní si užijí hlavně v létě, a to spoustu flirtu, nezávazné zábavy i vášně. V letních měsících ale také můžete narazit na spřízněnou duši, jak na partnera, tak na dobrého přítele.

Pokud jste, Lvi, v manželství, můžou se ve vztahu od března objevit nějaké trhliny. Je to hlavně proto, že potřebujete obdiv protějšku, a pokud se vám nedostává, jste naštvaní. Partnerský horoskop 2019 vás nabádá, abyste se naučili přijímat kritiku a uznali svoje chyby. Manželství by pak mělo být šťastnější.

Zajímají vás horoskopy? Podívejte se na kompletní horoskop pro Lvy na rok 2019.

Panna (23.8. - 22.9.)

Jste zemské znamení, takže zůstáváte spíše nohama na zemi a vášeň se u vás těžko hledá. Nicméně jste věrní a nejste přelétaví a oplýváte upřímnou láskou. Dokážete být pro své partnery i dobrými přáteli.

Panny se mohou těšit, že je potká něco zajímavého, a to hlavně v osobním životě, který v minulém roce poněkud strnul. Jaro vám bude přát, co se týče dlouhodobých vztahů – určitě se nebojte ve svém vztahu projevit emoce a nadšení a vaše láska bude vzkvétat.

Pokud se Panny zamilují, milují platonicky a vydrží to tak dlouho, dokud si jich objekt zájmu nevšimne. Horoskop lásky vám proto radí, abyste se hlavně v období srpna, září a prosince nebáli promluvit s vaší platonickou láskou. Tehdy totiž budete mít největší šanci. Pokud žijete v manželském vztahu, dávejte si pozor na třetího člověka, který by vám mohl vaše manželství překazit.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Na začátku roku se budete možná cítit trochu osamocení, a to v dlouhodobých vztazích. Nevěšte ale hlavu, s příchodem jara se situace bude zlepšovat. Vlivem Marsu v Býku, který můžete očekávat především v březnu, budete pociťovat silné sexuální pudy. Můžete proto očekávat vášnivé vzplanutí mezi vámi a objektem vaší touhy. Nová známost může navíc vyrůst v pevný vztah.

Letošní jaro bude pokračovat v podobném duchu. Šanci navíc dostanou i dlouhodobé vztahy. Partnerský horoskop na rok 2019 radí, že právě teď je na čase udělat další krok, s partnerem jste na stejné vlně, proto jakýkoliv váš návrh se nyní setká s pochopením. I v kariéře se vám bude nadále dařit jít si za svým cílem.

Štír (24. 10. - 22. 11)

Štíři, přestože jsou silné osobnosti, které se málo komu otevřou, jsou velmi empatičtí a všímaví, to znamená, že budou zářit v oblasti mezilidských vztahů. Jejich partnerský horoskop 2019 vypadá velmi pozitivně a energicky. Vaše kouzlo osobnosti a dobré komunikační schopnosti vám totiž zajistí dostatek lásky.

Mezi nejlepší měsíce pro lásku budou pro Štíry patřit duben, červenec a říjen. Na jaře se Štíři otevřou a budou aktivní, takže se bude dařit těm, kteří jsou single a chtěli by si někoho najít. Tím, jak budete vyzařovat energii, k sobě totiž přilákáte hodně potenciálních partnerů.

Na podzim se zase zklidníte a v oblasti vztahů nastane stabilní období, takže v této době budou mít štěstí hlavně dlouhodobé vztahy. Tím, že uvolníte, budete mít více času, který pak můžete věnovat svému partnerovi.

Střelec (23.11. - 21.12)

Střelci jsou známí svou ctižádostí, sebejistotou a spontánností. Proto se hlavně nezadaní mohou těšit, že se jim podaří navázat vztah s člověkem, které už dlouho chtěli. Nejprve ale musí Střelci překonat samotářský leden, kdy se jim nebude chtít chodit moc do společnosti, a tak raději budou zůstávat doma.

Horoskop lásky říká, že s jarem se každý Střelec může těšit na pozitivní vliv postavení Merkuru v Blížencích. Vaše sebevědomí, které vám v tuto dobu nebude chybět, využijte v osobním životě. Nezadaní si snadno najdou někoho nového a čeká je plno romantiky. Ti, kteří se narodili v 2. a 3. dekádě (3.12. - 12.12. a 13.12. - 21.12.), čeká utvrzení vašeho vztahu v podobě svatby nebo početí dítěte.

Na podzim se bude dařit hlavně dlouhodobým vztahům, protože vám nebude chybět zdvořilost a laskavost. Vztahy a pouta, která vzniknout v září 2019 budou velmi pevné a vydrží hodně dlouho. Zajímá vás, k komu se Štíři jako znamení hodí? Podívejte se na celou charakteristiku Střelců

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Mezi výhody Kozorohů patří zodpovědnost a důkladnost, jsou často realističtí a na první místo staví hlavně sebe, proto se jim může dařit v kariéře, ale v lásce už tolik ne. Rádi se stahují do ústraní, proto i začátek roku nebude pro zadané nejlepší, co se lásky týče, nebude se jim dařit navazovat nové kontakty. V láskyplných vyznáních totiž nejste tolik zdatní, nicméně i ve vás se skrývá dobré srdce.

Na jaře se však nezadaní Kozorozi dočkají a potkají někoho výjimečného. Neměli by si tuto šanci nechat uniknout. Kozorozi tedy v jarním období zažijí romantiku i flirt. Podzim a blížící se konec roku 2019 bude poklidný, zvláště v oblasti vztahů, nečekají vás žádné velké zvraty.

Pokud žijete v manželství, můžou nastat velké životní změny, například v podobě zplození potomka. Nicméně i tady vše pečlivě zvažte a zaměřte se na to, abyste se správně rozhodli. 

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vodnáři pod nadvládou Uranu bývají často společenští a flexibilní, což se jim může hodit v oblasti mezilidských vztahů. S protějškem snadno komunikují a vyzařuje z nich lehkost. Proto vám bude partnerský horoskop 2019 pozitivně nakloněný.

V prvních měsících čeká hlavně nezadané Vodnáře plno nových zážitků a zažijí dobrodružství. Budete tak hledat někoho, kdo to bude mít stejně, abyste se nenudili. Ani v dlouhodobých vztazích nezažijete nudu, se svým mužem či ženou zažijete plno zábavy a budete se cítit jako čerstvě zamilovaní.

V létě budete plní energie, a proto vás to bude táhnout na různé akce a společenské události, nebo na rande. Budete poznávat nové lidi, a tak mají nezadaní Vodnáři šanci poznat lásku, se kterou to bude díky intenzivní citům přímo jiskřit. Nebuďte ale moc samolibí, abyste potenciálního partnera neodradili.  

Ryby (21.2. - 20.3.)

Začátek roku bude pro Ryby velmi dobrým obdobím. Budete nabití energií a čekají vás nové šance, proto toto období bude skvělé pro single jedince. Může přijít vášnivé vzplanutí, a pokud vytrváte, tak i romantický vztah.

S koncem roku byste si měli podle horoskopu dát pozor na žárlivost a majetnické sklony ke svému partnerovi, aby malé problémy nevyústily v něco většího.

Přečtěte si, jaké další horoskopy na rok 2019 jsme pro vás nachystali

Všechny horoskopy na rok 2019


Stáhnout v PDF

Přečteno: 21675x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Partnerské vztahy a sexualita

V této knížce najdete spoustu užitečných a praktických informací z oblasti…

Cena: 150 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte