Střelec

HOROSKOPY - STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Vládnoucí planeta: Jupiter

Živel: oheň

Povaha: cholerik

Barva: světle modrá

Kameny: safír, hyacint, opál, onyx, fluorit

Šťastná čísla: 4, 16, 34, 37, 136

Šťastný den: pátek

  • Jak se pozná Střelec

Typického představitele znamení Střelce poznáte podle charakteristického úsměvu, který málokdy mizí z jeho tváře. Střelci mívají vysoké čelo a hezký obličej, díky oblibě v dobrém jídle a alkoholu jsou více náchylní k tloustnutí. Vyjádření svých myšlenek provázejí gesty.

  • Střelec – charakteristika

Lidé ve znamení Střelce jsou otevření, optimističtí a upřímní. Radost ze života na nich poznáte na první pohled, negativní stránkou je ovšem tendence vyhnout se zodpovědnosti za své činy, které souvisejí s jejich svobodomyslností. Střelec se dokáže přizpůsobit většině, ale ne na úkor vlastní pohodlnosti. Je to rozený vůdce a jako takový má vysoké nároky. Mívá hodně přátel, ale ty nejbližší si vybírá velmi pečlivě, neboť s nimi počítá už navždy.

  • Střelec – muž

Muži narození ve znamení Střelce jsou ve společnosti oblíbení, zvláště u osob něžného pohlaví. Dokážou ženám imponovat s lehkostí sobě vlastní a téměř vždy se jim povede je uchvátit. Vybírají si ženy atraktivní a reprezentativní, s kladným vztahem ke sportu a zvířatům. Tito muži často chybují, pokud jde o mezilidské vztahy, ale mají jakési zvláštní fluidum, které nutí jejich okolí k odpouštění těchto společenských prohřešků.

  • Střelec – žena

Na rozdíl od mužů ve znamení Střelce nejsou ženy tolik náročné na fyzickou krásu svého protějšku, ovšem musí jim imponovat smyslem pro humor či svými hodnotami. Nedělá jim problém časté střídání partnerů, samota je pro ně příliš frustrující. Tyto ženy jsou velmi ješitné a náročné na pozornost protějšku. Vždy vám řeknou, co mají na srdci, i když se to nebude lehce poslouchat.

  • Střelec – dítě

Děti narozené v tomto znamení jsou živé a velmi společenské, neustále potřebují být v kontaktu s lidmi. Jsou velmi kreativní a vše si dokážou logicky zdůvodnit. Od malička mají kladný vztah k pohybu a mají-li v rodičích v tomto směru oporu, bývají úspěšnými a nadšenými sportovci i v dospělosti.

  • Sex

V mládí je člověk narozený ve znamení Střelce obvykle nestálý a nebrání se žádným sexuálním zážitkům. Jakmile se „vybouří“, je z něho pozorný a věrný partner na celý život a sex se pro něj stane méně důležitým faktorem než spojení s partnerem na intelektuální úrovni. Čas od času svůj protějšek rád překvapí vybočením ze stereotypu a sám se také rád nechá překvapit.

  • Zdraví

Střelci mají rádi fyzickou aktivitu, a proto mají i hodně energie a jsou celkově zdraví. Díky oblibě ve sportu je zde zvýšené riziko úrazů a v pozdějším věku potíže s klouby. Není však výjimkou ani obezita v případě těch, kteří jsou dlouhodobě frustrovaní a mají sklony k přejídání a konzumaci alkoholu.

  • Uplatnění Střelce

- cestovní ruch, zaměstnání, ve kterém může využít svůj talent na cizí jazyky, obchod, školství.

- Jako zaměstnavatel je člověk ve znamení Střelce laskavý a chápající, vyžaduje však od svých podřízených přímočarost a loajalitu.

- V roli zaměstnance bude kamarádským a veselým kolegou a houževnatým pracovníkem, který se dokáže přizpůsobit takřka jakékoliv práci. V zaměstnání obvykle vyniká nad ostatními.

  • Jak se hodí Střelec k ostatním znamením

Dobré vztahy má StřelecKozorohem, Vodnářem, Beranem, Lvem, Váhou, Štírem, s jiným Střelcem si příliš nerozumí. S Rybou, Blížencem, Pannou, Rakem a Býkem nebývají vztahy harmonické.

  • Významné osobnosti narozené ve znamení Střelce

Winston Churchill, Marie Stuartovna, Tycho de Brahe, Benedictus Spinoza, Alberto Moravia, Bohuslav Martinů, Mark Twain, Gérard Philipe, Frank Sinatra, Gustav Flaubert, Heinrich Heine, Alleande Gustav Eiffel, Josef Lada, Jan Evangelista Purkyně, Steven Spielberg, Edith Piaf, Antonín Zápotocký


Stáhnout v PDF

Přečteno: 20415x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte