Egyptský horoskop 2019 radí očima starověkých bohů

egyptský horoskop20192Egyptský horoskop na celý rok 2019.

Podle různých pramenů existuje celá řada různých horoskopů. Znamená to tedy, že stejně jako západní horoskop slunečních znamení, i ten egyptský horoskop je rozdělený do 11 období. A protože astrologii chápali staří Egypťané jako dar z nebes, nespojovali znamení se zvířaty, jak jsme zvyklí my, ale s různými bohy a jejich vlastnostmi. Pojďme si představit egyptský horoskop na celý rok 2019. Poznejte, jaký egyptský starověký bůh je vám přisouzen a co vás v následujícím roce čeká.

Připravili jsme pro vás také charakteristiku znamení egyptského horoskopu. Tento průvodce vám pomůcže pochopit, v čem je vaše znamení unikátní a jaké jeho slabé, popřípadě silné stránky. 

Egyptský horoskop 2019 - bůh Amon-Ra - 30.1 - 1.3

Tento bůh je jedním z hlavních stvořitelů a vládne nade vším. Proto vám narození v tomto znamení přináší velké štěstí a mnohé příležitosti. I rok 2019 pro vás bude plným šťastných okamžiků - jak v rodinném životě, tak i v práci. Potkáte spoustu zajímavých lidí, se kterými zažijete mnoho skvělých chvil. Dávejte si ale pozor na to, abyste své budoucí možné přátele neodradili svou občasnou tvrdohlavostí a naivitou.

Jedna rada vás možná zachrání od špatného rozhodnutí, kterého byste mohli litovat. Možná je načase, abyste přestali být občas takovými snílky a začali se dívat na svět více realistickýma očima.

Egyptský horoskop 2019 - bohyně Mut - 2.3 - 3.4

Na rozdíl od těch, kteří jsou narozeni ve znamení boha Amon-Ra, těm ve znamení bohyně Mut štěstí naopak nepřeje. To ale neznamená, že byste se měli vzdávat. Jakoukoliv překážku, která vás tento v roce 2019 čeká, můžete zdolat pomocí svého intelektu a vytrvalosti. Především pracovní problémy lze řešit s klidnou hlavou bez zbytečných emocí.

Svobodné jedince čeká velká láska, která přijde do jejich života díky jejich upřímnosti a osobnímu kouzlu. Pozor ale na netrpělivost. Ze začátku nespěchejte a jděte na vztah krůček po krůčku.

Egyptský horoskop 2019 - bohyně Isis - 4.4 - 6.5

V následujícím roce to budete právě vy, kteří budou stát uprostřed rodinných šarvátek a stmelovat poněkud rozhádanou rodinu. Buďte objektivní a snažte se řešit problémy s odstupem, i když se jedná o vlastní rodinu. Věřte, že vám za to ostatní jen poděkují. Naopak v práci budete vynikat a pokud se vynasnažíte, díky vaší cílevědomosti se dočkáte povýšení nebo alespoň lepších peněz.

Ke konci roku budete dosti unaveni, proto si neváhejte dopřát lázně nebo relaxaci na masáži. Celý rok jste totiž vy pomáhali ostatním, takže nyní se nechte hýčkat. I vy si odpočinek zasloužíte.

Egyptský horoskop 2019 - bůh Horus - 7.5 - 8.6

Díky vaší vynalézavosti bude rok 2019 ten, který si budete pamatovat dlouhá léta. V práci vám nic neunikne a budete to právě vy, kteří pomohou rozlousknout velký otazník či problém v pracovním kolektivu. Dávejte si ale pozor v milostném životě. Vy svobodní zkuste zapřemýšlet nad tím, zda není jeden pevný vztah lepší než několik roztříštěných lásek. Zadaní pozor na to, abyste nezačali svého partnera brát jako samozřejmost. Mohlo by se vám to vymstít. Jak poznat, že se jedná o pravou lásku? Přečtěte si o tom článek. 

S prací to ale nepřehánějte, aby se z vás nestali workoholici. Nezapomínejte na to, že volný čas je potřeba trávit s rodinou a přáteli, se kterými si můžete užít plno zábavy.

Egyptský horoskop 2019 - bůh Geb - 9.6 - 12.7

Lidé narozeni ve znamení boha Geb jsou často nenapravitelnými romantiky. Na to byste si měli dávat pozor. Egyptský horoskop vám radí, abyste si sundali růžové brýle. Podívejte se vedle sebe a zeptejte se sami sebe, zda je tento partner pro vás ten pravý. Možná budete nemile překvapeni. Neztrácejte ale optimismus a nadšení. Stačí se poohlédnout po partnerovi, který si vás bude více vážit.

Budete více náchylní na všelijaké virové a infekční nemoci. Proto na sebe dávejte pozor a posilujte svoji imunitu. Zařadit od jídelníčku zeleninu a zdravější pohyb - je pro vás ideální. Nenechte se do toho ale nutit. Změnit svůj způsob života musíte chtít hlavně vy sami. Chcete posílit imunitu? Přečtěte si o tom, jak na to. 

Egyptský horoskop 2019 - bohyně Sechmet - 13.7 - 14.8

Nenechte se odradit od svých plánů a jděte si tvrdě za svým, i když vás okolí bude zrazovat. Věřte si a uvidíte že zvládnete vše, co si umanete. Pozor ale na přehnané sebevědomí, které by se vám mohlo vymstít hlavně mezi kolegy v práci. Nezapomínejte na to, že více hlav mnohdy i více ví. V lásce vás čekají bolesti, strasti, ale i vášeň a vzplanutí. Stačí se rozhlédnout kolem sebe.

V létě vás čeká náhlá a dobrodružná cesta, na které budete poznávat nejen nové lidi, ale také zvyky a životní styl. To vám otevře oči a vy si ujasníte spoustu věcí ve vašem životě.

egyptský horoskop20191Jaký starověký bůj je vám přisouzen?

Egyptský horoskop 2019 - bůh Thovt - 15.8 - 16.9

V práci budete vynikat svou pečlivostí, pílí a přesností. To vám vynese obdiv u kolegů, ale i nadřízených, kteří vám předloží zajímavou nabídku. Je ale dosti možné, že se vám v druhé půlce roku nebude zrovna dvakrát dařit. Neházejte ale flintu do žita a buďte trpěliví.

Stejnou trpělivost bude vyžadovat i váš milostný život. Potkáte svou osudovou lásku, která vás naprosto očaruje. Otevřete více své srdce a dejte protějšku najevo, co cítíte. Jinak se může stát, že se vaše zdánlivá chladnost stane vaším úhlavním nepřítelem při navazování nových vztahů.

Egyptský horoskop 2019 - bůh Seth - 17.9 - 20.10

Už jednou pro vždy hoďte za hlavu všemožné otázky, co byste měli a neměli dělat a pusťte se bezhlavě do života. To vám přinese mnoho zajímavých situací a okamžiků, kterých jinak těžko dosáhnete. Na podzim vás zasáhne nespravedlivost vůči vaší osobně, ale řešte ji s klidem a rozumně. Zkuste jógu, která vás uvolní a dostane vaše tělo i mysl do harmonie, kterou budete potřebovat jako sůl.

Egyptský horoskop vám ale sesílá i menší rodinná trápení. Vy jste ale skvělí diplomaté a určitě je hravě zvládnete překonat.

Egyptský horoskop 2019 - bůh Osiris - 21.10 - 25.11

Zkuste v tomto roce trochu zvolnit a užívat si život takový, jaký je. Ne vše a všichni přeci musejí být dokonalí tak, jak to máte vy naplánované. Váš chtíč po dokonalosti na chvíli odežene vaši lásku a ve vašem vztahu vytvoří dusno. Milujte ale partnera i s chybami a nedokonalostmi tak, jak miluje on vás.

O dovolené si vyrazíte za sluníčkem, ale i do hor. Zde načerpáte potřebnou novou energii a sílu. Tu budete potřebovat hlavně ke konci roku. Čekají vás menší nepříjemnosti v práci. Vy se ale bez váhání chopíte příležitosti a vše nakonec obrátíte ve svůj prospěch.

Egyptský horoskop 2019 - bůh Anubis - 26.11 - 28.12

Zrozenci pod ochranou boha Anubise bývají moudří a inteligentní. To se jim vyplácí hlavně v práci, kde musejí často řešit komplikované situace. Rok 2019 pro vás bude rokem úspěchu ve všech oblastech života. Dařit se vám bude jak v práci, zdraví, tak i v milostném životě. Se svým partnerem se nebudete nikdy nudit, protože on vám to nedovolí.

I když na vás budou uprostřed roku čekat menší trable v osobním životě i kariéře, vše zvládnete levou zadní. Navíc si vezmete ponaučení a posílíte se. Nezapomeňte si dopřát i relaxaci a dovolte si na chvíli připustit, že vše nemusí být uděláno hned teď.

Egyptský horoskop 2019 - bohyně Hathor - 29.12 - 29.1

Rok 2019 vám přinese od všeho trochu. Nejdříve budete nabuzeni a plní energie, uprostřed roku však budou vaše síly ubývat. Pozor byste si měli dát především na vlastní zdraví, které bude zatěžkáno několika zkouškami. Nevzdávejte se ale a věřte v lepší zítřky. Ty přijdou ke konci roku, kdy se budete těšit z velké lásky i dostatku financí.

Pokud si chcete udržet hezký vztah s rodinou i přáteli, naučte se být konečně trochu více přizpůsobit. Vše nemusí být po vašem. Dejte prostor i druhým, jinak ztratíte důležitého člověka ve vašem životě, kterého přestane bavit držet se vašeho stínu.

Přečtěte si, jaké další horoskopy na rok 2019 jsme pro vás nachystali

Všechny horoskopy na rok 2019


Stáhnout v PDF

Přečteno: 5143x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte