Indický neboli védský horoskop 2019: Tajemství 5000 let staré astrologie

Indický neboli védský horoskop 2019: Tajemství 5000 let staré astrologie

Indický horoskop neboli védský horoskop vám na rok 2019 prozradí, co vás podle hvězd čeká. Indové věří, že právě hvězdná obloha určuje celkovou osobnost člověka a ovlivňuje tak jeho charakter i činy, které koná. Indická astrologie se vyvinula už před více než 5000 lety a řídí se skutečným postavením hvězd. Přečtěte si také indický horoskop na rok 2020

Čtěte také:

Indický horoskop 2020: Nahlédněte do budoucnosti podle tisícileté astrologie 

Řídí se repsesí bodů rovnodennosti, která se mění při otáčení Země. Pokud se narodíte mezi 1. a 18. dnem daného měsíce, jsou vám připsány vlastnosti předchozího znamení. Seznamte se s indickým horoskopem, který vám prozradí, na co se můžete v roce 2019 těšit. Přečtěte si také o jednotlivých znamení indického horoskopu

Indický horoskop 2019 - Méš (21.3 - 20.4)

Nesnáze překonají levou zadní

Zrozenci Méše jsou velmi odvážní a vše negativní, co je v roce 2019 čeká, zvládnou s přehledem. Jsou totiž nabytí pozitivní energií a překážky vnímají jako posílení vlastní osobnosti. Dávejte si pozor především na to, abyste se nestali obětí manipulace ze strany jednoho z vašich přátel. Může s vámi mít nekalé úmysly.

V druhé půlce roku vás čeká důležitá pracovní nabídka, kterou si pečlivě promyslete. V tomto případě uberte ze své pozitivní vlny a uvědomte si, že ne všechno zlato se třpytí.

Indický horoskop 2019 - Vršabha (21.4 - 21.5)

Mají skvělé vyhlídky v práci

Vaši vyrovnanost a klid naruší v první půlce roku náhlá změna v osobním životě, se kterou se nebudete schopni snadno vyrovnat. Podrží vás však vaše rodina i přátele, na které se můžete spolehnout. Díky své vytrvalosti a moudrosti se vám bude celý rok dařit výtečně v práci, studentům pak při studiu, kde budete sbírat výtečné hodnocení.

Stůjte si za svým názorem, ale nikdy nikomu nic nenuťte. Mohli byste se potýkat s konfliktem, který pro vás bude velmi nepříjemný.

Indický horoskop 2019 - Mithuna (22.5 - 21.6)

Dejte šanci novému vztahu

Védský horoskop 2019 pro vás má skvělé zprávy hlavně v oblasti vztahů. Budete sršet charismatem, krásou a chtíčem, což k vám přiláká nejedno vášnivé dobrodružství. Pokud budete, ženy trpělivé, naleznete mezi nápadníky i pravou lásku. Muži pozor na flirtování, pokud jste zadaní. Nebojte se vážního vztahu a dejte mu šanci.

Ke konci roku budete náchylní na nemoci. Zkuste se zdravěji a pravidelněji stravovat, zapojte i více pohybu. Vyzkoušet můžete také saunování

Indický horoskop 2019 - Karkata (22.6 - 22.7)

Buďte odvážnější

Jestli byl pro vás přechozí rok samé trápení a zklamání, nevěste hlavu. V tomto roce se pro vás vše obrátí k lepšímu. Nebojte se budoucnosti a neseďte v koutě. Dobrým věcem se musí vyjít kapánek vstříc, a to jak v pracovním, tak i v osobním životě. Buďte více průbojní a ukažte, že máte na víc. Sebevědomí a přímost vám pomůže k lepšímu postavení v práci, po kterém dlouho toužíte.

Pokud máte špatnou náladu anebo úzkostné stavy, zkuste zázračnou bikram jógu. Dopomůže vám vyrovnat se s některými problémy a pročistí vám hlavu.

Indický horoskop 20193

Indický horoskop 2019 - Sinha (23.7 - 22.8)

Daří se jim skvěle celý rok

Čeká vás triumf a vítězství ve všem, na co sáhnete. Díky vlastní píli a cílevědomosti dosáhnete vytyčených cílů. Pozor ale na to, abyste nepůsobili příliš namyšleně. Zůstaňte stát nohama na zemi, i když se vám bude dařit královsky. V opačném případě můžete přijít o někoho blízkého, kterému bude vadit vaše chování.

V polovině roku vás na chvíli skolí nemoc, kterou ale rychle porazíte. Zkuste posílit svoji imunitu pravidelným cvičením a lepším stravováním.

Indický horoskop 2019 - Kanjá (23.8 - 22.9)

Čeká vás povýšení

Může se vám zdát, že jste nepochopení a osamocení. Pokud se z toho cítíte špatně, snažte se více zajímat o své okolí než jen sami o sebe. Jestli vám samota vyhovuje, pak ji vnímejte jako dar a nebraňte se jí. Neinvestujte svou energii zbytečně do vztahů, kterým nevěříte.

Velmi dobře se vám bude dařit v práci, kde oslníte svými nápady kolegy i nadřízené. Čeká vás proto povýšení nebo větší finanční odměna.

Indický horoskop 2019 - Tulá (23.9 - 23.10)

Pozor na falešná přátelství

Převážně budete spokojení a vyrovnaní, ale sem tam se objeví chvíle, které vás naprosto vykolejí. Nereagujte na ně ale přehnaně. I menší zádrhely a problémy vám pomohou posunout se v životě dále a posílit vlastní já.

Snažte se více uvolnit a moc nad vším nepřemýšlejte. Důvěřujte svému úsudku a pozor na falešné lidi, které vás budou chtít stáhnout dolů. Nevěřte proto každému, kdo se na vás v nouzi usmívá a podává vám pomocnou ruku.

Indický horoskop 2019 - Vrischika (24.10 - 22.11)

Zvolněte pracovní tempo

Védský horoskop vám předpovídá poměrně bezproblémový rok 2019. Dařit se vám bude ve vztahu i v práci. Vše se vám bude dařit udržovat v rovnováze, což bude rajská hudba pro vaši duši. Důvěřujte vlastnímu instinktu a nenechte si mluvit do důležitých věcí od někoho jiného. Jen vy sami víte, co je pro vás nejlepší.

Ke konci roku budete mít menší potíže v práci. Nebudete stíhat vše tak, jak jste si plánovali. Uvědomte si ale, že nemusíte vždy pracovat na 110 procent.

Indický horoskop 20191

Indický horoskop 2019 - Dhanus (23.11 - 21.12)

Budete sršet štěstím

Vaše odvážné srdce a touha po dobrodružství vás v roce 2019 dostane na místa, která jste chtěli vždy navštívit. Splní se vám přání, o kterém jste si mysleli, že se ho snad nikdy nedočkáte. Vysněná cesta vás nabije neskutečnou energií, která vás bude provázet až do konce roku. Budete mít pocit, že šťastnější už snad být ani nemůžete.

V půlce roku vás čeká těžká zkouška, ze které budete mít pořádné nervy. Rodina vás však dokonale podpoří. Věřte si a vše dopadne podle vašich představ.

Indický horoskop 2019 - Makara (22.12 - 10.1)

Pozor na nemoci

Při dosahování vašich vytyčených cílů si dejte pozor hlavně na to, abyste neublížili někomu, na kom vám záleží. Snažte se být více ohleduplní. Jen tak předejdete zbytečným konfliktům a nepříjemnostem. Na podzim vás čeká velká změna v práci, na kterou si budete muset rychle zvyknout, jinak se budete trápit.

Pokud máte ke konci roku v plánu nějakou delší cestu, buďte opatrní. V této době jste náchylní na onemocnění. To by vám mohlo zkazit vaše dobrodružství.

Indický horoskop 2019 - Kumbha (21.1 - 20.2)

Naučíte se přecházet chybám

Védský horoskop si pro vás připravil rok plný nečekaných událostí a zvratů. Některé budou příjemné a žádané, jiné bohužel nechtěné. Za některé si budete moci sami a budete kvůli tomu na sebe dost naštvaní. Když se ale nad vším v klidu zamyslíte, budete schopni dalším chybám snadno předcházet.

Nejlepší část roku vás čeká na jaře a v létě. Toto období pro vás bude plné lásky, něhy, hezkých zážitků a splněných přání. Pokud se začnete v partnerském životě nudit, vyzkoušejte tantrické milování podle staré moudrosti Indů. 

Indický horoskop 2019 - Mína (21.2 - 20.3)

Sundejte růžové brýle

Díky vaší veliké fantazii se občas ztratíte v realitě, která nebude vždy tak růžová, jak si ji představujete. Zkuste si sundat růžové brýle a dívejte se na svět otevřenýma očima. Ušetří vám to mnoho zklamání a trápení. Obezřetní buďte hlavně v práci. Na vaše povýšení má nalíčeno mnoho jiných nepřejících kolegů.

V horších chvílích života vám pomůže na nohy rodina a speciálně váš partner. Projevujte mu více vděčnosti za vše, co pro vás dělá. Nic není samozřejmostí, jak se může na první pohled zdát.

Přečtěte si, jaké další horoskopy na rok 2019 jsme pro vás nachystali

Všechny horoskopy na rok 2019

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PONDĚLÍ 18. 10. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
ÚTERÝ 19. 10. 2021
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
STŘEDA 20. 10. 2021
beran
Měsíc putuje ve znamení Berana, dnes je úplněk. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Pokud trpíte na migrény, pijte…
více o tomto dni
ČTVRTEK 21. 10. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PÁTEK 22. 10. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
SOBOTA 23. 10. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
NEDĚLE 24. 10. 2021
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni

Amalgámy a těžké kovy v těle. Jak moc nás mohou ovlivňovat?

Poslední dobou se hodně hovoří o negativních následcích těžkých kovů, které se nám usazují v těle. Ať už jde například o amalgámové výplně nebo třeba o těžké kovy z mořských ryb, které konzumujeme, nelze opomíj...

Manželská krize se může dostavit kdykoliv. Jak ji společně zvládnout?

Manželská krize přichází z čista jasna a ohrožuje soužití dvou lidí. Může ji způsobit náhlý a aktuální problém anebo i ten, který se táhne po několik let. Podle odborníků nelze očekávat, že bude manželství vždy...

Amalgámy a těžké kovy v těle. Jak moc nás mohou ovlivňovat?

Poslední dobou se hodně hovoří o negativních následcích těžkých kovů, které se nám usazují v těle. Ať už jde například o amalgámové výplně nebo třeba o těžké kovy z mořských ryb, které konzumujeme, nelze opomíj...

Syndrom podvodníka je reálnou úzkostnou poruchou. Jak z toho ven?

Syndrom podvodníka je známý též pod cizojazyčným pojmem imposter syndrom. Řadí se mezi úzkostné poruchy, tudíž jeho projevy není radno podceňovat. Vyvinout se může u jakéhokoliv člověka, a to jak u studenta, ta...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Osmák degu je chytrý hlodavec. Na co myslet, než si ho pořídíte?

Osmák degu je známý též jako chilská veverka. Jak již sám název napovídá, pochází z daleké Chile. Tento malý hlodavec je mezi chovateli velice oblíbený. Jeho chov není nijak zvlášť náročný. Kromě jiného bývá os...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nepečený koláč v pěti skvostných variacích. Zamlsejte si!

Nepečený koláč budete mít připravený během několika málo minut. Pohostíte jím přímo královsky nejen vzácnou návštěvu, ale také svou milovanou rodinu. Pustit se do jeho výroby může i cukrář amatér. Není na tom n...

Už jsem pod čepcem...

Počítám to, a je to přesně deset dní, co jsem pod čepcem neboli už jsem provdána. A jsem provdána za muže nejlepšího, nejúžasnějšího, božského. Prostě je to moje životní láska a věřím, že je to na furt. No a taky se hlásim vám všem, že jsem...přežila!