Indický horoskop 2020: Nahlédněte do budoucnosti podle tisícileté astrologie 

Indický horoskop 2020: Nahlédněte do budoucnosti podle tisícileté astrologie 

Indové pracují s horoskopy už tisíce let, jelikož jejich astrologie vznikla před více než 5000 lety. Indický horoskop skrývá 12 odlišných znamení, kam spadá například Méš, Vršabha nebo Kumbha. Jestli chcete poznat více sami sebe a toužíte se dozvědět něco nového o svém chování, charakteru a budoucnosti, máme pro vás indický horoskop 2020, který vám prozradí, na co se máte v následujícím roce připravit. 

Čtěte také:

Indický horoskop - charakteristika znamení

Indický horoskop jsme pro vás psali už v roce 2019 (indický horoskop 2019) a připravili jsme pro vás také obecnou charakteristiku indického horoskopu

Indický horoskop 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu

Indický horoskop 2020 - Méš

21. 3 - 20. 4

Lidé narozeni ve znamení Méše oplývají autoritou, silou, pevnou vůlí a moudrostí. Jednají vždy podle svého vnitřního vědomí. K lidem jste upřímní, ale láskyplní. Pokud v něco věříte, bojujete za to do posledních sil a toho si na vás okolí cení. 

Indický horoskop 2020 vám předpovídá skvělý rok plný dobrodružství, energie a nových známostí. Změny, které vás čekají, vás budou bavit. Pozor ale, aby se vám ze změn nezamotala hlava. Snažte se nelítat v oblacích, ale držet se nohama na zemi. Mohli byste pak být snadno zklamaní. 

Indický horoskop 2020 – Vršabha

21. 4 - 21. 5

Vršabha vám propůjčuje schopnost naslouchat druhým, empatii a vnitřní moudrost. Lidé si k vám často chodí pro rady, jelikož důvěřují vašemu úsudku. Jste za každých okolností klidní, rozvážní a spolehliví. Stres vám nic neříká, respektive víte, jak s ním snadno naložit. 

Rok 2020 pro vás bude v mnohém odlišný. Někdo vás dokonale vyvede z rovnováhy a vy nebudete vědět, jak se zachovat. Abyste se nezhroutili, budete potřebovat silnou oporu a dobrou radu. Nechte si pomoci. Ne vždy musíte být vy ti, kteří pomáhají. 

Indický horoskop 2020 – Mithuna

22. 5 - 21. 6

Jestli jste narozeni ve znamení Mithuna, pak jste zvídaví, kamarádští, dobrosrdeční a romantičtí. Velice rádi poznáváte nové lidi a jste ve svém živlu, když je kolem vás veselo. Orientujete se spíše na přítomnost a nehledíte na zítřky. 

Indický horoskop 2020 radí, abyste trochu zvolnili v práci a věnovali se více své rodině. Ne vždy musíte být také veselí. Pokud vás něco trápí, neskrývejte to a dejte emocím volný průchod. Jestli hledáte lásku, je možná mnohem blíže, než si myslíte. 

Indický horoskop 2020 – Karkata

22. 6 - 22. 7

Karkata patří mezi snílky, kteří mají velice bujnou fantazii. Máte spousty plánů, ale málokterý dotáhnete skutečně do konce. Díváte se spíše do minulosti, což vám někdy brání v rozletu. I když vypadáte jako stydlíni, dokážete to na party roztočit. 

Velkou část roku si budete lámat hlavu nad něčím z minulosti. Skutečný přítel vás však upozorní na to, že byste měli žít přítomností, což vám otevře oči. Indický horoskop 2020 vám do života pošle skutečnou morální oporu, které byste se neměli pouštět. 

Indický horoskop 2020 – Sinha

23.7 - 22. 8

Zrozenci ve znamení Sinhy jsou obdařeni velkou dávkou sebevědomí a energie. Zbožňujete zábavu a patříte mezi vyhledávané společníky. Jste taktéž velice štědří, čehož mohou lidé někdy zneužívat. Dávejte si proto pozor, komu projevujete laskavost a komu otevíráte své srdce. 

Indický horoskop 2020 vám přichystal skvělý rok plný úžasných pracovních příležitostí, že nebudete vědět, kam dříve skočit. I když jste rození vůdci, někdy bude potřeba se podřídit a nechat se vést. Neodporujte, můžete se leccos přiučit. 

Indický horoskop 2020 – Kanjá

23. 8 - 22. 9

Kanjá má úžasný smysl pro humor, dokážete si udělat i legraci sami ze sebe, což je obdivuhodná vlastnost. V dobré společnosti střídáte jeden vtip za druhým. Jste pečliví a přesní, za což získáváte v práci vždy pochvalu. 

Pokud bude vaše pracovní nasazení stejné jako loni, můžete se těšit na povýšení nebo finanční injekci. Pozor ale na to, abyste také dokázali odpočívat. Jednou za čas je dobré zpomalit a zregenerovat se. 

Indický horoskop 2020 – Tulá

23. 9 - 23. 10

Lidé ve znamení Tulá jsou něžní a vynalézaví. Mezi vaše další přednosti patří důvěryhodnost a nekonfliktnost. Dokážete lidem dobře poradit a vycítíte, když si s vámi někdo jen tak hraje. Máte rádi drby, ale víte, kdy je potřeba držet jazyk za zuby. 

Váš protějšek si neuvědomuje, jak moc lpíte na romantice. Dejte mu najevo, co chcete a nebojte se být upřímní. Jestli v sobě budete dusit vše, co vám nevyhovuje, můžete se v průběhu roku ocitnout na ocet. V práci budete mít napilno, ale vše zvládnete levou zadní. 

indický horoskop 20202

Indický horoskop 2020 – Vrischika

24. 10 - 22. 11

Mezi kladné vlastnosti Vrischiky patří bojovnost, vášeň, tvůrčí mysl a optimismus. Jste rádi středem pozornosti, jednotvárnost a šeď vás nudí. Když jste naštvaní, dokážete slovem dosti ublížit. Měli byste si proto dávat pozor na pusu a raději vždy napočítat do deseti. 

Indický horoskop 2020 vám přinese poměrně bezproblémový rok. Až na pár mráčků v pracovním životě bude vše vycházet podle vašich plánů. Pokud si ale nebudete dávat pozor, co před kým říkáte, můžete snadno narazit na problém. Vybírejte si lidi, kterým věříte, pečlivě. 

Indický horoskop 2020 – Dhanus

23. 11 - 21. 12

Zrozenci ve znamení Dhanuse jasně vědí, co chtějí. Máte vše nalinkované a běda, pokud vám někdo zkříží cestu a zhatí plány. Dávejte si ale pozor, abyste nezůstávali jen u plánování a fantazírování. Vaši veselou povahu vyhledává mnoho lidí, nejste nikdy sami. 

Vaše velká vášeň, cestování, se bude po celý rok 2020 rozvíjet. Navštívíte mnoho zajímavých míst, kde potkáte osudové lidi. Nebojte se otevřít srdce cizímu člověku, může z toho vzejít něco velkého a nečekaného. 

Indický horoskop 2020 – Makara

22. 12 - 20. 1

Pokud jste narozeni ve znamení Makary, pak jste na sebe mnohdy až příliš přísní. Jste velice inteligentní, rozum ale taháte i do věcí, kam by měly mít přístup pouze emoce. Mnohdy proto působíte jako chladní a necitliví lidé. Skuteční přátelé ale vědí, že to je vše jen tvrdá skořápka. 

Indický horoskop 2020 pro vás má v milostném životě několik překvapení. Pokud ale chcete najít pravou lásku, přestaňte si hrát na nedostupné a projevte zájem. Neodsuzujte lidi podle prvního dojmu, ale dejte jim šanci, aby se vám otevřeli. 

Indický horoskop 2020 – Kumbha

21. 1 - 20. 2

Zrozenci ve znamení Kumbhy jsou ochránci slabších, nesnášejí nespravedlnost a patří mezi velké bojovníky. Rádi odpočíváte jen sami se sebou, kdy můžete přemýšlet v klidu. V životě máte občas chaos a pevný řád vám nic moc neříká. Baví vás dlouhé debaty a lidé se zajímavými názory. 

Indický horoskop 2020 vám přináší mnoho nečekaných událostí, které budou zkouškou pro váš vztah. Vy ale nepodlehnete a budete tvrdě bojovat za to, v co věříte. Podrží vás vaše okolí, u kterého budete hledat útěchu i oporu. 

Indický horoskop 2020 – Mína

21. 2 - 20. 3

Mína propůjčuje svým zrozencům cit pro umění, krásu, smysl pro humor a něžnost. Nemáte rádi hádky, ale pokud je třeba, dokážete si jít za svým. Rádi fantazírujete, a proto se někdy ztrácíte v reálném světě. V práci jste jedničky a potichu si jdete pro lepší. 

Rok 2020 pro vás bude báječný. Zažijete mnoho dobrodružství, naučíte se nové věci a poznáte více sami sebe. Pozor byste si měli dávat na zdraví, a to hlavně na dovolené při adrenalinových zážitcích.

Další horoskopy na rok 2020 a 2021

Přečtěte si další horoskopy na rok 2020 i 2021

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

SOBOTA 27. 11. 2021
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v ubývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 28. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 29. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 30. 11. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
STŘEDA 01. 12. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
ČTVRTEK 02. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
PÁTEK 03. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni

Řešíte, jak se zbavit akné? Vyzkoušejte rady, které skutečně fungují

Akné není jen výsadou mladistvých, jak by se mohlo zdát. I spousta dospělých lidí se potýká s tímto nepříjemným, nejen kosmetickým problémem. Pravda, v drtivé většině jsou to ženy. Na stav pokožky má vliv více ...

Odcizení ve vztahu: Co jej způsobuje a jak ho řešit?

Odcizení ve vztahu se může dostavit především po mnohaletém soužití dvou lidí. Je to jakýsi klín, který brání spokojenému partnerskému životu. Může se jevit i jako určité zklamání, jež následuje po fázi zamilov...

Kácení stromů na zahradě: Na co myslet, než se do něj pustíte?

Rozhodli jste se letos pro kácení stromů na zahradě? Pak to nemusí být tak snadné, jak se na první pohled zdá. Ještě než se starších a nemocných stromů zbavíte, měli byste si podrobně nastudovat, zda potřebujet...

Jste sova nebo skřivan? Spánkový režim ovlivňují naše geny

Jste sova nebo skřivan? Na světě jsou dva druhy lidí. Jedni, kteří se probouzejí brzy ráno a večer už moc nefungují. A tí, kteří nejsou schopni fungovat po ránu, nejlépe se jim cokoliv dělá večer a chodí spát a...

Nejčastější psychosomatická onemocnění aneb Zjistěte příčinu svých obtíží

Psychosomatická onemocnění už zamotala hlavu kdejakému lékaři. Jejich spouštěčem je téměř vždy disharmonie lidské psychiky. Nežádoucí fyzické projevy s tím související, mohou postihnout v podstatě kteroukoliv č...

Vánoce 2021 podle horoskopu: Jaké budou vaše letošní svátky podle hvězd?

Vánoce 2021 se kvapem blíží. Užívat si je budeme plnými doušky v kruhu rodinném již za měsíc. Zajímá vás, jak sváteční dny prožijete podle hvězd zrovna vy? To vám nastíníme právě teď ve vánočním horoskopu! Prož...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Domácí hydratační koupel dodá vaší pokožce opět zdravý vzhled

Domácí hydratační koupel se v podzimních a zimních měsících stává čím dál více aktuální. Pokožka má totiž v chladném počasí tendence k značnému vysušování. Avšak i přesto, že použijete do celotělové lázně vyživ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Medové perníčky podle zkušených babiček 4x jinak. Vyzkoušíte je?

Medové perníčky připravuje každá hospodyňka po svém. Zejména babičky mají své osvědčené a letité recepty, které po generace předávají ve své rodině. A právě jejich recepty vám nyní přinášíme, což se může v před...

Nas****st vládne republikou...

Taky ste si toho všimli? Ptáte se čeho? Přeci tý abnormálně velký nas****sti v naší společnosti. A nebude to lepší. Teď se kvůli očkování rozděluje společnost ještě víc... Neočkovaný budou závidět vočkovanejm a vůbec, bude to celý v řiti.