Cyklický horoskop 2020: Předpověď podle přírodního cyklu

Cyklický horoskop 2020: Předpověď podle přírodního cyklu

Jednou je lépe, jednou hůře. Jaké cykly „nahoru a dolů“ se vám budou prolínat v roce 2020? Každý rok nám většinou přinese něco dobrého a něco horšího. Silnější i slabší stránky se každý rok mohou měnit. A může se nám to různě přehupovat. Je dobré vědět, na co se připravit, co říkáte?  Odkud kam s vámi zamává rok 2020? To vám poví cyklický horoskop. 

Čtěte také:

Cyklický horoskop - charakteristika znamení

Cyklický horoskop jsme pro vás psali už v roce 2019 (cyklický horoskop 2019) a připravili jsme pro vás také charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu pro cyklický horoskop, které si můžete přečíst.  

Cyklický horoskop 2020: Beran

21. 3 - 20. 4

Cyklický horoskop 2020 říká, že před očima vám bude defilovat celá šťavnatá krajina výjevů, které byste mohli mít. K mnoha lákavým možnostem budete mít i ten správný klíč. Rok vám přináší postup z pomyslných školních lavic do praxe. Zakousněte se do všeho, co můžete letos okusit prvně.

A TOHLE BUDE VADIT: Chvíle klidu a rozhodnutí střídají náhlé výkyvy nálad, strach, že to není dobrá cesta, že se všechno zhroutí. S hlubokým nádechem se zklidněte a pohleďte znovu na tu šťavnatost kolem vás.

Cyklický horoskop 2020: Býk

21. 4 - 21. 5

Cyklický horoskop 2020 přináší právě vám spoustu lásky, nových životních situací, které vám budou vyhovovat na míru. Skvělý partner ať v životě nebo v práci, vysněné životní nabídky. Soulad pro vás bude na všech frontách důležitý a budete o něj úspěšně usilovat. Baví vás, co na vás prozradí hvězdy? Připravili jsme pro vás také lunární kalendář

A TOHLE BUDE VADIT: Nátlak zvenčí, možná se budete muset víc obhajovat, než je u vás zvykem. O své sny prostě budete muset v roce 2020 bojovat. Možná i sami proti sobě. Takže je to rok pravdy a pravdivého žití svého života. 

Cyklický horoskop 2020: Blíženci

22.5.-21.6.

Konečně se vám mnohé v životě otevře, slibuje cyklický horoskop, uvidíte svět novýma očima, ve spoustě záležitostí tu máte úlevu a rozjasněný pohled vpřed. Uzdravení a smíření, které přichází samo od sebe.  A to hlavně tam, kde na výsledky nebo zlepšení čekáte roky.

A TOHLE BUDE VADIT: Ach ta touha nad vším ofrňovat! Třeba budou některé životní šance jiné než jste si vysnili, ale pohlédněte na svůj život v roce 2020 tak, že je v něm všechno tak, jak má být a jak se mělo urovnat. A že mnoho dobrého jste už pod nosem měli.

Cyklický horoskop 2020: Rak

22. 6 - 22. 7

Pro vás je cyklický horoskop 2020 také plejádou novinek, které budou někdy malé, někdy větší, ale rozhodně vás postupně naplní životní radostí. Šance sáhnout po úspěchu, který je nadosah. Budou jen vyžadovat kus poctivé práce, aby z nich vyrostlo něco ještě cennějšího.

A TOHLE BUDE VADIT: Nátlak osudu, který bude chtít, abyste se pro něco rozhodli. Je to i podmínka úspěchu. Anebo abyste se dali do práce, ač se vám nechce. Použít analytický rozum, to bude často potřeba, a to se vám tolik nebude chtít!

cyklicky20203

Lev patří mezi ohnivá znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich více. 

Cyklický horoskop 2020: Lev

23. 7 - 22. 8

Vaší silnou stránkou budou emoce a sklon prožívat niterně a mít ty nejmilejší věci na světě. Rozkvete vám život do lásky, řekl by cyklický horoskop 2020. V tomto rozpoložení skvěle využijete minulé zkušenosti, odpuštění a smíříte se se svým životem.

A TOHLE BUDE VADIT: Snad jen někdy budete muset přistoupit ke kompromisům, o které nestojíte, abyste potom zjistili, že to tak špatné není. Vadit může také někdy domněle špatné načasování událostí.

Cyklický horoskop 2020: Panna

23. 8 - 22. 9

Co budete chtít, to dokážete. To si ubráníte, vydolujete, to k vám do života přijde, říká cyklický horoskop 2020. Umanutost a jasný názor – to jsou vlastnosti, které vám bude tento rok tříbit život k akční dokonalosti. Rok, kdy můžete zatočit se všemi (i starými) životními resty a pořádně se rozpohybovat k novým zítřkům.

A TOHLE BUDE VADIT: Někdy z toho můžete být maximálně unavení, o slovo se také přihlásí bolesti hlavy, zad nebo celkové přetížení. Z nadšení do únav, to jsou vaše dva extrémy – tak se snažte najít v tom všem rovnováhu a nespěchat tam, kde není třeba.

Cyklický horoskop 2020: Váhy

23. 9 - 23. 10

Cyklický horoskop 2020 vám přináší jednu velkou výhodu: mnohé dluhy minulé vám budou splaceny. Mohou přijít i příjemná životní překvapení, které jste už nečekali. Zadostiučinění. Osud ukáže přívětivější tvář v tom, že přijdete na to, že ztráty minulých let vlastně nebyly vůbec ztráty, ale zisky.

A TOHLE BUDE VADIT: Měkkosrdcatost, bude vaší slabou stránkou roku 2020. Jde o to, abyste se zkoušeni událostmi tohoto roku nenechali znovu podvést či navést do léček. Využívejte staré zkušenosti – nic se opravdu nezmění, když budete věci dělat znovu stejně.

cyklicky20201

Váhy patří mezi vzdušná znamení - přečtěte si o vzdušných znameních

Cyklický horoskop: Štír

24. 10 - 22. 11

Moře lásky, slibuje cyklický horoskop 2020. Máte možnost změnit svůj život vnesením něčeho vytouženého do svého domova či práce. Uvolnění srdce i duše a pochopení minulosti, kdy se za ruku vezmete s něčím/někým, na co/koho jste dlouho čekali. Rok, kdy se vám splní sny? Nejvíc se vám bude dařit všude tam, kde potřebujete cítit bezpečí a dlouhodobé zabezpečení, citové i materiální.

A TOHLE BUDE VADIT: Varujte se netrpělivosti, ono všechno přijde přesně tehdy, když má. Vadit také může tušení věcí příštích ve chvíli, kdy se navenek nic neděje. Ale pozor… Zbytečným vyrýpáváním klíčících semen je můžete předčasně zahubit.

Cyklický horoskop: Střelec

23. 11 - 21. 12

Neskutečně vás bude v tomto roce pohánět osud, slibuje cyklický horoskop 2020. Spousta nových událostí, které mohou život převrátit vzhůru nohama, doslova vás strhne vír událostí, které budou povětšinou příjemné a přívětivé nesoucí vám „to druhé do páru“. Ale bude jich prostě moc. Tornádo. Stěhování, změny práce, partnerů… stát se může cokoliv.

A TOHLE BUDE VADIT: Někdy až úzkost z toho, co se děje. Jakoby vaše pomalé citové vnímání či intuice nechápali, proč se věci dějí tak rychle. Dopřejte si vždy cíleně čas na vnitřní zpracování toho, co se mění. Abyste si na změny zvykli.

Cyklický horoskop: Kozoroh

22. 12 - 20. 1

Budete se chtít rozletět do světa, říká cyklický horoskop 2020. Nebudete vědět, kam dřív, přemíra energie, nápadů nebo novinek, které byste vůbec nečekali nebo nyní nevymysleli, ony prostě přijdou.  A vy je budete chtít uvést do života – to budou vaše silné stránky. Nadšení pro život budete moci rozdávat a míra energie bude s každým měsícem stoupat. 

A TOHLE BUDE VADIT: Ne vždy bude rozlet možný, na druhé straně nad vámi bude nějaká autorita, povinnosti, překážky, které mnohé z těch vzletných a dobře míněných plánů budou hatit. Takže hezky zpět na zem… případně si věci více rozumově promyslet

Cyklický horoskop 2020: Vodnář

21. 1 - 20. 2

Nebude to pro vás rok, kdy se zamilujete do učení se nových věcí? Nebo do trpělivé práce, při které kape pot z čela, a tak moc budete chtít něco dokázat! Cyklický horoskop 2020 říká, že vaše silná stránka bude o zabrání se do práce nebo do studia. Skvělý rok pro kariéru nebo jakoukoliv činnost, která vyžaduje zdokonalování a soustředění.

A TOHLE BUDE VADIT: Nervóznější můžete být, až budete muset aplikovat výsledky své činnosti do praxe nebo číhat na ten správný okamžik, kdy světu ukážete, co jste se naučili. Nebojte se, zvládnete to. Jen na sebe nespěchejte a nejednejte motivováni strachem.

Cyklický horoskop 2020: Ryby

21. 2 - 20. 3

Síla rozhodnosti, to je vaše silná stránka. Cyklický horoskop 2020 říká, že máte před sebou rok, kdy díky přicházejícím novinkám a následném překvapivém nadhledu, který díky celému roku získáte, můžete udělat ve svém životě i zásadnější rozhodnutí. To se týká hlavně vztahů a svého postoje k lidem a partnerskému soužití obecně. Pročistí se vám pohled, v mnohém jste se totiž možná mýlili.

A TOHLE BUDE VADIT: Někdy se vám nebude chtít pustit se starých věcí nebo akceptovat nutné konce, ale i začátky, jež mohou být tak výrazné nebo nezvratné, že vás to bude znervózňovat. 

Další horoskopy na rok 2020 a 2021

Přečtěte si další horoskopy na rok 2020 a 2021

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

ÚTERÝ 30. 11. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
STŘEDA 01. 12. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
ČTVRTEK 02. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
PÁTEK 03. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
SOBOTA 04. 12. 2021
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, dnes je novoluní. Přejte si přání, při novoluní se plní. Je vhodný den na vnitřní očistu těla. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
NEDĚLE 05. 12. 2021
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v přibývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 06. 12. 2021
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v přibývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť a nehty, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes…
více o tomto dni

Elektrokolo šetří vaše klouby a zpříjemní zážitek z každé jízdy

Znáte ten pocit, kdy vám při jízdě na kole těžknou nohy, tuhnou záda a dechu, sil i nadšení z jízdy ubývá? A je to právě tento pocit, který vás od dalších cyklistických zážitků doslova odrazuje? A co kdybychom ...

Odcizení ve vztahu: Co jej způsobuje a jak ho řešit?

Odcizení ve vztahu se může dostavit především po mnohaletém soužití dvou lidí. Je to jakýsi klín, který brání spokojenému partnerskému životu. Může se jevit i jako určité zklamání, jež následuje po fázi zamilov...

Kácení stromů na zahradě: Na co myslet, než se do něj pustíte?

Rozhodli jste se letos pro kácení stromů na zahradě? Pak to nemusí být tak snadné, jak se na první pohled zdá. Ještě než se starších a nemocných stromů zbavíte, měli byste si podrobně nastudovat, zda potřebujet...

Elektrokolo šetří vaše klouby a zpříjemní zážitek z každé jízdy

Znáte ten pocit, kdy vám při jízdě na kole těžknou nohy, tuhnou záda a dechu, sil i nadšení z jízdy ubývá? A je to právě tento pocit, který vás od dalších cyklistických zážitků doslova odrazuje? A co kdybychom ...

Nejčastější psychosomatická onemocnění aneb Zjistěte příčinu svých obtíží

Psychosomatická onemocnění už zamotala hlavu kdejakému lékaři. Jejich spouštěčem je téměř vždy disharmonie lidské psychiky. Nežádoucí fyzické projevy s tím související, mohou postihnout v podstatě kteroukoliv č...

Vánoce 2021 podle horoskopu: Jaké budou vaše letošní svátky podle hvězd?

Vánoce 2021 se kvapem blíží. Užívat si je budeme plnými doušky v kruhu rodinném již za měsíc. Zajímá vás, jak sváteční dny prožijete podle hvězd zrovna vy? To vám nastíníme právě teď ve vánočním horoskopu! Prož...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Domácí hydratační koupel dodá vaší pokožce opět zdravý vzhled

Domácí hydratační koupel se v podzimních a zimních měsících stává čím dál více aktuální. Pokožka má totiž v chladném počasí tendence k značnému vysušování. Avšak i přesto, že použijete do celotělové lázně vyživ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Oblečení pro psa v chladném období je věčné téma. Kde je pravda?

Oblečení pro psa je téma, o kterém se mezi pejskaři bouřlivě diskutuje. Jedna strana jej rezolutně odmítá a ta druhá prosazuje. Skutečnost je ale taková, že pravdu lze najít někde mezi těmito rozdílnými názory....

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Medové perníčky podle zkušených babiček 4x jinak. Vyzkoušíte je?

Medové perníčky připravuje každá hospodyňka po svém. Zejména babičky mají své osvědčené a letité recepty, které po generace předávají ve své rodině. A právě jejich recepty vám nyní přinášíme, což se může v před...

Nas****st vládne republikou...

Taky ste si toho všimli? Ptáte se čeho? Přeci tý abnormálně velký nas****sti v naší společnosti. A nebude to lepší. Teď se kvůli očkování rozděluje společnost ještě víc... Neočkovaný budou závidět vočkovanejm a vůbec, bude to celý v řiti.