img

Cyklický horoskop na rok 2021: Jak se vám bude dařit podle přírodních cyklů?

Co vám přinese cyklický horoskop na rok 2021? Stejně jako se mění počasí nebo směr větru, tak se mění i naše pocity a mnohdy i náš osud. Cyklický horoskop na rok 2021 vám předpoví, jaký můžete očekávat další rok svého života. A na co byste se měli připravit.

Cyklický horoskop na rok 2021 předpovídá pohyb osudu podle přírodních cyklů. A co připravil nyní právě vám? Začte se a podívejte se také na charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu pro cyklický horoskop, kterou jsme pro vás připravili.

Cyklický horoskop na rok 2021: Beran

21. 3. 20. 4.

Cyklický horoskop na rok 2021 vám předpovídá krásu všude kolem vás. Těšte se z každé maličkosti. I z každého člověka, který vám přijde do cesty. Rok vám přinese mnoho radostí i potěšení. Nebojte se nových výzev ani zkoušek, které vám přijdou do cesty. Všechno je tak, jak má být. Buďte spokojení.

Čtěte také:

Cyklický horoskop - charakteristika znamení

Bylinkový horoskop: Nejlepší bylinky pro všechna znamení zvěrokruhu

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Na řešení nenadálých situací. Avšak pro vás dopadne všechno vždy dobře. Máte nad sebou ochranné ruce, které vás vždy podrží. Věřte, že vše je správně načasováno. Jste vždy na správné místě ve správný čas.

Cyklický horoskop na rok 2021 Býk

21. 4 - 21. 5

Cyklický horoskop na rok 2021 vás nechá volně dýchat. Už nebudete konečně v napětí, ale můžete se zhluboka nadechnout a užít si každý okamžik svého života. S plným vědomím prožijete všechny nádherné chvíle, ale naplno si také vychutnáte hořkost, kterou vám osud naservírujete. Pozvedněte své sebevědomí, jen tak překonáte každou překážku.

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Na novou lásku. Přijde znenadání, jako šíp z nebe. Amor konečně vystřelil a vypadá to, že zasáhne do černého. Užijte si vše krásné, co k vám začne přicházet. Hvězdy vám přejí. Jistě vám přijde vhod i lunární kalendář na rok 2021. 

Cyklický horoskop 2021: Blíženci

22. 5. 21. 6.

Život v poklusu, to vám připravil cyklický kalendář na rok 2021. Nezastavíte se. Ale nebojte, přinese vám to nové možnosti i šance. Konečně se posunete zase o kousek vpřed a začnete si plnit své sny. Ale nějaký zádrhel vám předpovídají hvězdy ve vztazích. Spíše půjde o trable s rodiči nebo dětmi. S partnerem prožijete krásný rok.

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Na péči o člena své rodiny. Nepoučuje neustále všechny ostatní o tom, co mohli nebo měli udělat jinak. Pohleďte na chvíli do svého nitra. Díky péči o svého blízkého budete mít možnost očistit si všechny své „hříchy“ z minulosti.

Cyklický horoskop na rok 2021

Cyklický horoskop 2021: Rak

22. 6. 22. 7.

Cyklický horoskop na rok 2021 vás konečně letos nechá odpočinout. Po loňském hektickém roku se zastavíte a zklidníte. Jaro a léto budou pro vás nejkrásnějšími ročními obdobími. Zklidníte se a ztišíte. Dovolte si jen chvíli „být“. Nepřemýšlet o tom, co bude nebo co by mělo být. Užívejte si okamžiky „tady a teď“.

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Na pořádnou párty. Potkáte spoustu nových přátel, užijete si krásný rok. Budete však muset v některých případech přistoupit na kompromisy. Nenechte se tím zneklidnit. Všechno vždycky nemusí být jen podle vás.

Raci patří mezi vodní znamení zvěrokruhu, zjistěte o nich více.

Cyklický horoskop 2021: Lev

23. 7. 22. 8.

Buďte pány svého osudu! A vy na to máte! Dávejte si letos pozor na ztráty, varuje cyklický horoskop na rok 2021. Zejména pak podzim bude pro vás kritickým obdobím. Naučte se odpouštět a pouštět věci z hlavu. Ne vždy můžete v životě něco změnit. Buďte rádi za to, že jste tam, kde jste.

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Na tvrdohlavost vašeho partnera – životního i pracovního. Škoda, že jim nevidíte do hlavy. Všechno by bylo hned jednodušší. Avšak se svojí Lví autoritou se vám podaří dotáhnout cokoliv zdárně do konce.

Lev patří mezi ohnivá znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich více. 

Cyklický horoskop 2021: Panna

23. 8. 22. 9.

V nesprávný čas na nesprávném místě. Budete letos minimálně jednou. Cyklický horoskop na rok 2021 upozorňuje, že vám v letošním roce přijdou do cesty zkoušky. Pokulhávat však bude jen soukromý život, nejspíš to má na svědomí karma z minulosti. V pracovních věcech budete vynikat, ostatně – jako vždy.

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Na tajného ctitele. Touží po vás už dlouho, ale nemá odvahu vám to říct. Buďte však opatrní. Pokud byste si kohokoliv letos připustili blíž k tělu, mohl by značně zamíchat kartami a tím vnést „prach“ do vašeho života.

Cyklický horoskop 2021: Váhy

23. 9. 23. 10.

Cyklický horoskop na ro k 2021 slibuje čas, kdy se konečně zastavíte. Přijdou nové výzvy, ale budete mít více času o nich přemýšlet. Budete mít na vše více prostoru než v minulých letech. Možná vás to má někam posunout, kdo ví. Co vlastně od života chcete? A kterým směrem se chcete vydat? Sedněte si a začněte o sobě více přemýšlet.

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Na nové zaměstnání. V tom stávajícím se držíte zuby nehty, i když vám tam není příjemně. Proč to vlastně děláte? Brzy nadejte čas to změnit. Sami od sebe to nezvládnete, ale hvězdy pro vás mají připravenou jasnou cestu. A v ten správný čas vám na ni posvítí.

Váhy patří mezi vzdušná znamení - přečtěte si o vzdušných znameních

Cyklický horoskop na rok 2021: Štír

24. 10. 22. 11.

Pozor na ztráty, které vám hrozí, varuje cyklický horoskop na rok 2021. Jste příliš zbrklí a všechno řešíte až moc hekticky. Usaďte se na chvíli do klidu a všechno si pořádně promyslete. Nenechte ostatní, aby vás tlačili do kouta. Hrozí podpis nevýhodné smlouvy, varujte se toho. Sežeňte si někoho, kdo vám pomůže věci dořešit a dotáhnout do konce. Pak budete vy i váš majetek v bezpečí.

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Potřebujete zesílit. Nejen fyzicky, ale i duševně. Nebuďte bábovka! Bouchněte konečně do stolu, ať je jednou taky něco podle vás. Teprve pak budete skutečně v bezpečí.

Cyklický horoskop na rok 2021

Cyklický horoskop na rok 2021: Střelec

23. 11. 21. 12.

Rok vám slibuje postup. Možná dokončíte školu, možná získáte novou práci. Každopádně slibuje cyklický horoskop na rok 2021 nové možnosti. A pro vás velmi přínosné. Dostanete i ten správný klíč ke své budoucnosti. Tedy – stačí už jen odemknout. Užijte si to!

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Budete muset více bojovat o své sny. Ale neupínejte se k nim za každou cenu. Nechcete část práce na samotném osudu. Ten ví nejlépe, co je pro vás dobré.

Cyklický horoskop na rok 2021: Kozoroh

22. 12. 20. 1.

Spousta lásky i nových příležitostí. Zasnoubení, svatba, dítě…? Kdo ví, ale čeká vás něco nového v osobní rovině. Cyklický horoskop na rok 2021 vám přeje štěstí. Ale i nějaký zádrhel, který se bude týkat vašeho bydlení. Není správný čas pouštět se do budování vlastního hnízda. Ani žádat o hypotéku. Počkejte ještě chvíli, přijde to později.

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Na nátlak někoho kolem vás. Musíte mít sílu překonat všechny jeho argumenty. S nikým se nehádejte a raději sněte o svém životě tak, jak jej chcete mít uspořádaný.

Kozoroh patří mezi zemská znamení zvěrokruhu, počtěte si o nich.

Cyklický horoskop na rok 2021: Vodnář

21. 1. 20. 2.

Cyklický horoskop na rok 2021 vyzývá, abyste se konečně obuli do těch správných bot a vyrazili tou pravou cestou. Stále šlapete někam vedle. Soustřeďte se. Máte možnost změnit svůj osud. Zejména půjde o pracovní záležitosti. Rodinné máte dobře uspořádané, a tak to zůstane i nadále.

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Na změny ve vašem kariérním životě. Budou se dít věci, které vás donutí změnit pracovní obor. A budou chodit i zajímavé nabídky. Neposuzujte je však jen podle peněz, to by pak byla špatná volba.

Cyklický horoskop na rok 2021: Ryby

21. 2. 20. 3.

Cyklický horoskop na rok 2021 slibuje spoustu radosti, pokud budete odevzdávat poctivou práci. Jakmile byste jen chtěli být nečestní, vrátí se vám to jako bumerang. Zatočte letos konečně se všemi životními resty a se vším, co tak dlouho odkládáte. A pořádně se rozpohybujte k novým zítřkům.

NA CO BYSTE SE MĚLI PŘIPRAVIT? Na spoustu novinek ve svém životě. A budou to novinky veskrze pozitivní. Radujte se z každého dne. Z každé chvíle, kdy jste se svou rodinou. Jeďte na delší výlet, užijte si společnou dovolenou a prožijte pohádkový rok.

Další horoskopy na rok 2021

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2021

Horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Mayský horoskop 2021
Indiánský horoskop 2021
Alchymistický horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola
Úplněk 2021 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Zdraví a krása

Úraz není náhoda! Možná potřebujete zastavit a nebo vykročit?

Zimní čas je pro řadu lidí romantickým obdobím. Sníh pokryje šedivost všedních dní a přinese trochu více světla do měst i do přírody. Spolu se sněhem se však zvyšuje riziko úrazů. Zejména vyvrknutí, zlomenin, n...

Bydlení, zahrada

Jak na úpravu vody ve vířivce

Pořídit si vířivku je snem mnoha lidí. Představa odpočinku ve vířivém bazénu po dlouhém dni v práci dovede být skutečně neodolatelná. Vířivka dovede splnit veškeré naše sny o domácím wellness. Musíme ale počíta...

Těhotenství, děti

Nevolnost v těhotenství: Proč se objevuje a jak ji zvládnout?

Říká se, že žena pozná, když otěhotní. Jiný stav je zkrátka znát. Jenže s sebou přináší i řadu nových zkušeností. Mezi tu méně oblíbenou novotu patří nevolnost v těhotenství. Nejčastěji se jedná o pocit na zvra...

Životní styl

Práce z domu začíná být standard. Jak se na homeoffice nezbláznit?

Homeoffice je za poslední rok jedním z nejčastěji skloňovaných slov. Pochopitelně, práce z domu není vhodná pro každou profesi. Ale tam, kde je to jen trochu možné, se homeoffice hojně využívá. Na první pohled ...

Psychologie

Proč intuice potřebuje myšlení a myšlení intuici?

Zvykli jsme si žít v protikladech. Věci, názory, lidi, situace zpravidla považujeme za dobré anebo špatné. To, co je v našem světě dobré, se snažíme podporovat, a to špatné vymýtit. Už zde však narážíme na prob...

Academy

Onemocnění koronavirem, COVID-19

COVID-19 je označení onemocnění způsobené odhaleným typem koronaviru. Jelikož jde o zcela nově objevený virus, onemocnění se nejčastěji označuje jako onemocnění koronavirem. Je nutné podotknout, že existuje mno...

Řemesla

Jak zabalit dárek? Buďte letos originální!

Jak zabalit dárek pro manželku, manžela, maminku, tatínka, nebo děti? To v posledních dnech řeší snad každý z nás. Ti, co dostali do vínku více kreativity a zručnosti, jsou na koni. Nápady z nich padají, jako b...

Mazlíčci

Křeček džungarský: nemoci způsobují paraziti, ale také zanedbaná péče

Nepřijímá potravu, je apatický nebo má problémy se srstí. To jsou velmi časté příznaky různých nemocí postihující malé křečky džungarské. Křeček patří dlouhodobě nejen v Čechách k oblíbeným a nenáročným mazlíčk...

První pomoc

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Blogeři

Když těsný jsou ti gatě a všichni čučí na tě

Věc se má tak, že se mám v létě vdávat. Všichni to chápou, jenom moje váha ne. Nedokážu jí prostě vysvětlit, že ty čísla nekorespondujou s tim, jaký jsem si vybrala šaty. Maj je jen ve velikosti 38 a to už dávno nemám...Jsem fakt tak vypasená, nebo se vidim příliš kriticky? No myslim, že tuhle otázku řeší celá řada nás ženskejch, že jo?! A možná i mužský, jen to nechtěj rozpitvávat. Přeci jenom toho namluvěj míň, než my štěbetalky...