Egyptský horoskop na rok 2021

Egyptský horoskop na rok 2021: Budoucnost podle starověkých bohů

Astrologie ve starém Egyptě byla považována za dar bohů. Právě proto má také egyptský horoskop provázané každé znamení s jednotlivými bohy a jejich vlastnostmi. Každé božstvo má svou osobitou charakteristiku. Stejně jako každý člověk. Egyptský horoskop na rok 2021 vám odtajní, co vás čeká.

Egyptský horoskop má velmi dlouhé, silné a propletené kořeny. Pro obdivovatele Egypta má neuvěřitelné, až magické kouzlo. Projděte si egyptský horoskop na rok 2021. Starý druh horoskopu, na který tehdejší Egypťané nedali dopustit. Připravili jsme pro vás také charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu pro egyptský horoskop, které si můžete přečíst.  

Egyptský horoskop na rok 2021: Bůh Amon-Ra (30. 1. – 1. 3.)

Bůh, kterému byly vždy připisovány věštecké schopnosti. Ovládá vzduch a dech. Staří Egypťané byli přesvědčeni, že tento bůh přináší lidem narozeným v tomto znamení přináší do života obrovskou kupu štěstí. Narození v tomto datu mají mnoho příležitostí k osobnímu růstu i tolik potřebné změně. A v tomto roce budou mít možností hned nespočet. Výzvy budou přicházet jedna za druhou. Také byste se měli dále vzdělávat a učit nové věci. Nejlepší badatelé a učenci se totiž narodili právě v tomto období. Musíte ale mít chuť na sobě nadále pracovat. Nic se nemá dělat proti vlastní vůli. Egyptský horoskop na rok 2021 upozorňuje, že každé rozhodnutí bude vždy jen na vás. Zrozenci ve znamení tohoto boha jsou lidmi oblíbení a milováni. Také jsou pro ostatní lidi trošku tajemní, neradi totiž hovoří o svých citech a neříkají vždy to, co si myslí. Pro společný život bývají proto trošku náročnějšími partnery.

Čtěte také:

Výklad snů podle Sigmunda Freuda: Naučte se vykládat sny jako odborník

Horoskop 2021

Egyptský horoskop na rok 2021: Bohyně Mut (2. 3. – 3. 4.)

Další v řadě Egypského horoskopu je bohyně Mut. Manželka boha Amon-Ra. Je jednou z nejstarších egypských bohyň. Zrozence ve svém znamení obdařila vysokou inteligencí i silnou intuicí. Ale také bojovností. Jsou to lidé, kteří se jen tak nevzdávají. Za svou pravdou by šli až na konec světa. Kritiku, která se na ně v tomto roce snese bohatě, snáší vcelku klidně. Umí totiž brát život s lehkostí a nadhledem. Přesto by je něco mohlo i zaskočit. Nakonec ale každou situaci vyřeší s klidem a elegancí sobě vlastní. Egyptský horoskop na rok 2021 dává zrozencům bohyně Mut šanci na velký posun v osobním životě. Něco, co roky stálo, se najednou pohne. To je velmi dobrá zpráva. Mnoho záležitostí se bude v tomto roce točit i okolo mezilidských vztahů. Avšak díky svému osobnímu kouzlu vše zvládnou na jedničku.

Egyptský horoskop na rok 2021: Bohyně Isis (4. 4. – 6. 5.)

Dárkyně a ochránkyně života, za kterou je bohyně Isis považována, vám nadělí nového člena rodiny. Nemusí to být hned potomek. Ovšem pokud po něm toužíte, pak s největší pravděpodobností bude. Jestliže ale máte jiné touhy a plány, pak si nejspíš pořídíte zvířecího člena rodiny. Ale je zde i možnost adoptování dítěte. Čeká vás zkrátka klíčový rok, ve kterém se vaše rodina nějakým způsobem rozroste. A vy konečně usednete na trůn, jak se na bohyni sluší a patří. Lidé narození v tomto znamení mají do vínku dáno všestranné nadání, jsou velmi šikovní. Klidní a trpěliví. Egyptský horoskop na rok 2021 jim předpovídá krásný rok se svými nejbližšími. Rodina pro ně vždy je a dále bude na první místě.

Egyptský horoskop na rok 2021: Bůh Horus (7. 5. – 8. 6.)

Egyptský bůh Horus je vyznačován s ptačí hlavou. Ne nadarmo. I zrozenci v jeho znamení neustále „lítají v oblacích“. A prospívá jim to. Přesto přijdou v tomto roce chvíle, kdy budou nuceni slétnout na zem a chvíli zůstat pevně nohama na zemi. Avšak díky jejich přirozené zvídavosti, vynalézavosti a nadbytečné energii se jim brzy podaří znovu odvázat a vzlétnout. Nebojte, chvíle, kdy budete nuceně připoutaní nebudou trvat dlouho. A rozhodně si z nich odnese poučení do dalšího života. Egyptský horoskop na rok 2021 také předpovídá, že ač jste v lásce nestálí, tak koncem roku byste mohli potkat někoho, kvůli komu budete schopni uvázat se na zbytek vašeho života. Bude to krásné.

Egyptský horoskop na rok 2021

Egyptský horoskop na rok 2021: Bůh Geb (9. 6. – 12. 7.)

Bůh plodnosti, lásky, nového života i sklizně. Má však jednu podivnou vlastnost – podrobí se. Kdykoliv a čemukoliv. Je schopen se i obětovat. Jenže to mu ničí zdraví. Zrozenci v tomto znamení egyptského horoskopu by se měli naučit stát pevněji na vlastních nohou. Vzít pevně do rukou svůj život i osud. A naložit s ním přesně podle svých představ. Je to však pro ně až příliš náročné. Tak raději poslouchají. Jsou spolehliví, skromní, milí, milují rodinu a touží po harmonii v životě. Na podzim však budou řešit těžkou pracovní situaci. Rodina jim však, jako ostatně vždy, bude obrovskou oporou a podporou. Nevzdávejte se. Egyptský horoskop na rok 2021 vám dá sílu, abyste všechny nástrahy života zvládli snáz.

Egyptský horoskop na rok 2021: Bohyně Sechmet (13. 7. – 14. 8.)

Strážkyně spravedlnosti, to je bohyně Sechmet. Všechno se snaží urovnat. Jenže jde doslova „přes mrtvoly“. Její srdce nezná soucit ani pochybnosti. Chce vidět své poddané, jak poslouchají. Neunesla by podřízenost, to raději pošle šíp k vašemu srdci a zničí vás. Chrání si své soukromí až příliš a dostat se do její blízkosti je velmi náročné. Na první pohled vypadá jako bezcitná. Avšak pod slupkou z ocele se skrývá vcelku milá osoba. Egyptský horoskop na rok 2021 vidí, že bude zkoušená nejen ve smyslu materiálním, ale i duchovním. Do cesty jí přijde spousta zkoušek. Mělo by ji to naučit přátelštějšímu jednání vůči ostatním lidem. Zda se poučí či nikoliv, je jen na ní samotné.

Egyptský horoskop na rok 2021: Bůh Thovt (15. 8. – 16. 9.)

Velmi moudrý bůh. Má na starosti zdraví, léčitelství, lékařství. Dokonce byl někde uctíván i jako stvořitel světa. Miluje dobro, spravedlnost, ctí zákony. Stejní jsou pochopitelně i zrozenci v tomto znamení. Jsou velmi praktičtí, rádi se učí, nedělají zbytečné chyby a pokud už nějaké udělají, pak se k nim hrdě přihlásí. Kritiku však nesnesou, jsou až příliš podezíraví a nikomu nevěří nic. Nikdy nepřistoupí na nic, co by pořádně neprobádali. A právě na to apeluje i egyptský horoskop na rok 2021. Dostanou k podpisu nějakou smlouvu a budou se muset velice rychle rozhodnout, zda na podmínky přistoupí či nikoliv. Nebude to však jen tak. Ukvapeným rozhodnutím by mohli dostat do problémů nejen sebe, ale i životního partnera. Dobře tedy rozmýšlejte, ať neuděláte krok vedle.

Egyptský horoskop na rok 2021: Bůh Seth (17. 9. – 20. 10.)

Bůh bouře, zla, hněvu a žárlivosti. Má rád války. A stejně jako válčí bůh Seth, nejraději by s každým válčili i zrozenci v jeho znamení. Jsou výbušní a všechno si dělají po svém. Jednou však budou nuceni pochopit, že tohle není ta správná cesta. Jsou to však lidé čestní a spravedliví. Pro spravedlnost by byli ochotni položit i svůj život. Na každou otázku potřebují nutně správnou odpověď. Ač vypadají na první pohled komplikovaně, někde uvnitř sebe jsou to harmoničtí jedinci, kteří v druhých hledají jen to dobré. Milují partnera, rodinu a své děti nadevšechno na světě. Dávejte pozor, abyste – byť slovem – neublížili někomu ze svých blízkých. Egyptský horoskop na rok 2021 předpovídá, že v práci budete řešit nějaký konflikt. Budete v něm však figurovat jen jako mediátor. Těžko by někdo našel většího diplomata, než jste vy.

Egyptský horoskop na rok 2021: Bůh Osiris (21.10. – 25. 11.)

Egyptský bůh, která má obrovskou sílu, miluje přírodu a vše živé. Je oddaným partnerem a manželem. Lidem, kteří jsou ve jeho blízkosti, je opravu dobře. Avšak nesnáší lež. Jakmile před ním někdo neříká pravdu, okamžitě to pozná. Takový člověk je u něj pak už odepsaný. Věřit mu už jen tak nemůže. Zrozenci v tomto znamení jsou bystří a zajímají se o veškeré tajemno a záhady. Vždy se dozví to, co potřebují. Umí se ptát. Právě proto by se měli zaměřit na psychologii nebo koučink. V těchto oblastech profesního života by byli naprosto nepřekonatelnými. Jsou přísní na sebe i na ostatní kolem sebe. Všechno musí být dokonalé. Nesnáší polovičatě odvedenou práci. A protože jsou přímo stvořeni pro vedoucí funkce, předpovídá jim egyptský horoskop na rok 2021, zajímavou pracovní nabídku. Ta by je měla posunout o kousek výš než jsou nyní.

Egyptský horoskop na rok 2021

Egyptský horoskop na rok 2021: Bůh Anubis (26. 11. – 28. 12.)

Rozený hlídač. Takový je zrozenec tohoto znamení. Má obrovskou sílu a moc, pečuje o druhé. Jde o člověka, který vždy stojí pevně na svých nohou a ví, co chce. Nesnáší stereotyp a šeď v životě. Nikdy by nedopustil, aby za něj rozhodovali druzí. Lidé, kteří se narodili v tomto znamení, by měli vykonávat svobodné podnikání. Nesnesli by, aby jim někdo říkal, co mají dělat. Jsou lehkomyslní a je těžké s nimi udržet krok. A stejně chtějí být nezávislí v práci, vyžadují i nezávislost v lásce. Milují vždy celým srdcem, ne vždy je však jejich láska opětovaná. Egyptský horoskop na rok 2021 jim předpovídá mnoho cestování. A nepůjde o pracovní cesty, ale soukromé. Možná se prostě seberete a budete cestovat.

Egyptský horoskop na rok 2021: Bohyně Hathor (29. 12. – 29. 1.)

Bohyně Hathor je velmi složité znamení. Dá se říci, že jde o nejsložitější egyptské božstvo. A stejně komplikovaní jsou i zrozenci v jejím znamení. Jsou nerozhodní. Často neví, kterou cestou se vydat. Za každou cenu potřebují být jiní, než jsou lidé kolem. Na druhou stranu jde o velké pohodáře, kteří vás v životě kdykoliv podrží. Umí podat pomocnou ruku a pečují o druhé. Nesnášejí však, pokud jsou omezovány jejich svobody. Také dlouho nevydrží na jednom místě. Jejich partner musí být proto tolerantní a chápaví. Pokud takového najdou, odvděčí se mu věrností a oddaností. Jejich nevýhodou však je to, že neumějí dotahovat věci do konce. V tom vždy potřebují pomoc druhých. A egyptský horoskop na rok 2021 vidí, že tu pomoc budou v tomto roce velmi potřebovat. Pustí se do nových vod – ať už to bude nová práce nebo podnikání – budou potřebovat vždy popostrčit, aby byli schopni svůj plán dotáhnout do konce.

JE LIBO DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2021?

Horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Mayský horoskop 2021
Indiánský horoskop 2021
Alchymistický horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola
Úplněk 2021 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PÁTEK 24. 09. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
SOBOTA 25. 09. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
NEDĚLE 26. 09. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 27. 09. 2021
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ÚTERÝ 28. 09. 2021
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
STŘEDA 29. 09. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
ČTVRTEK 30. 09. 2021
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni

Důvěra ve vztahu je důležitá. Jak ji efektivně vybudovat?

Důvěra ve vztahu je jakýmsi základním pilířem. Bez ní není možné, aby partnerství správně fungovalo. Zjednodušeně řečeno, jedná se o loajalitu vašeho protějšku vůči vám a naopak. Důvěra znamená zachování osobní...

Dlouhodobý stres a jeho vliv na tělo i duši

Dlouhodobý stres anebo také jinak řečeno chronický, je pro tělo i duši oproti tomu krátkodobému škodlivý. Může tedy negativně ovlivnit celý váš život. I přesto, že je lidský organismus stavěný na odolnost vůči ...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Ještě krmíte psa klasickými granulemi? Přečtěte si, proč si pes zaslouží změnu

S některými zvyky vašeho psa nic nenaděláte. Třeba, že se vždycky vyválí v té nejméně voňavé kaluži, nebo že si ke hře vybere vaše nejoblíbenější boty. Co ale můžete ovlivnit, je způsob jeho stravování. Ne nada...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nepečený koláč v pěti skvostných variacích. Zamlsejte si!

Nepečený koláč budete mít připravený během několika málo minut. Pohostíte jím přímo královsky nejen vzácnou návštěvu, ale také svou milovanou rodinu. Pustit se do jeho výroby může i cukrář amatér. Není na tom n...

Už jsem pod čepcem...

Počítám to, a je to přesně deset dní, co jsem pod čepcem neboli už jsem provdána. A jsem provdána za muže nejlepšího, nejúžasnějšího, božského. Prostě je to moje životní láska a věřím, že je to na furt. No a taky se hlásim vám všem, že jsem...přežila!