img

Arabský horoskop na rok 2021: Jakou zbraní budete bojovat proti osudu?

Arabský horoskop je, navzdory své historii, poměrně neznámou oblastí. Je založen především na myšlence, že bychom měli vzít do rukou každou příležitost, která se nám v životě nabízí. Arabský horoskop pobízí k učení se novým věcem. Ke studiu našich skutečných schopnosti a naší povahy. Co nám předpovídá arabský horoskop na rok 2021?

Tradiční arabský horoskop bere v potaz nejen datum narození daného jedince, ale i místo narození, počet obyvatel obce či města, a dokonce bere v potaz i prostředí, do kterého jste se narodily. Postupem let a staletí byl však zjednodušen, dnes má klasicky dvanáct znamení, podobně jako náš západní klasický horoskop.

Arabský horoskop na rok 2021: Dvanáct znamení arabského horoskopu

Arabský horoskop má dvanáct znamení. Časově odpovídají našemu tradičnímu západnímu horoskopu. Nesou však názvy středověkých zbraní. Najděte si, která patří vám. Připravili jsme pro vás také charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu pro arabský horoskop, které si můžete přečíst.  

Čtěte také:

Tkáňové soli v kostce: Schusslerovy soli podle horoskopu

Květinový horoskop pro všechna znamení

Arabský horoskop na rok 2021: Prak

(21. ledna – 19. února)

Arabský horoskop na rok 2021 uvádí, že lidé narození v tomto znamení jsou velcí kreativci, a navíc velice inteligentní. Neustále něco vymýšlí a snaží se zdokonalovat. Touží překvapovat lidi kolem sebe, a letos se jim to skutečně podaří. Přijdou s něčím novým, vymyslí nějaké velké zlepšení. V práci se před nimi budou doslova klanět. V tomto roce by si měli i rozšířit své obzory, budou se učit mnoho nových věcí.

Arabský horoskop na rok 2021: Sekera

(20. února – 20. března)

Sekera je zbraň univerzální a zrozenci v tomto znamení s ní umí znamenitě zacházet. Jste plní lásky a krásy, pro druhé byste udělali cokoliv jim na očích vidíte. Tedy pokud oni s vámi jednají narovinu. Jestliže vám někdo lže nebo klame, pak u vás nadobro skončil. Sníte o dokonalé realitě, kde je vše v plné harmonii. Nemá rádi spory a nedorozumění. Přesto budete v tomto roce muset řešit něco, co se vám příliš zamlouvat nebude. Půjde o peníze. O vaše peníze, se kterými jste se už před časem rozloučili. Ale nepřijdete o ně, jak vidí arabský horoskop na rok 2021, podaří se vám získat větší sumu zpět.

Arabský horoskop na rok 2021: Dýka

(21. března – 20. dubna)

Jde o znamení arabského horoskopu, který je nadmíru vitální a spontánní. Dýka ráda překonává limity. A že jich letos bude. Některé i dobrovolné. Užijete si spoustu adrenalinové zábavy. Arabský horoskop na rok 2021 uvádí, že lidé narození v tomto znamení jsou neohrožení, průkopníci, dobyvatelé, dobrodruzi a rovněž sportovci. Umí se rychle rozhodovat, nikdy se nenechají zviklat strachem nebo pochybnostmi. Rádi riskují.

Arabský horoskop na rok 2021: Palcát

(21. dubna – 20. května)

Lidé, kteří se narodili v tomto znamení jsou plní lásky a dobroty. Milují svůj klid a nenechají si ho nikým vzít. Rádi si užívají ty „svoje“ chvíle. Avšak v zaměstnání jsou silní, pevní a schopní realizovat rozsáhlé projekty. Potřebují za sebou vidět konkrétní úspěchy. To jim dává největší sílu do života. Jsou to neúnavní pracovníci, houževnatí a plní energie. Arabský horoskop na rok 2021 předpovídá velký úspěch. Mají šanci být i povýšeni. Stejně jako v zaměstnání se jim bude dařit i v osobním životě.

Arabský horoskop na rok 2021: Kyj

(21. května – 21. června)

Stejný jako chameleon je i Kyj. Umí se dokonale přetvařovat. Je spontánní, svobodný a svobodomyslný. Má chuť neustále se bavit. Nepřetržitě analyzuje každou situaci. Arabský horoskop na rok 2021 varuje před pořádně zapletenou situací, do které by se mohl dostat. A jen tak by se nevymotal. Kyj je inteligentní vyjednávač. Dokonale se vyzná v lidech. Budiž mu k dobru, že se dokáže rychle dostat i z těch nejsložitějších situací.

Arabský horoskop na rok 2021: Nůž

(22. června – 23. července)

S vaším rozpoložením budete celý rok lítat jako na horské dráze. Měli byste přestat snít a více zaplout do reality. Vůbec by vám to nebylo na škodu. Jste až příliš něžní, neustále nasloucháte druhým, řešíte jejich pocity a zkrátka se zbytečně zabýváte tím, co vám bere energii. Letos té energie budete mít hodně málo, uvádí arabský horoskop na rok 2021. Je tedy nejvyšší čas probrat se, jinak z té horské dráhy spadnete rovnou dolů na trávník. Nebuďte smutní, veselte se a vnímejte trošku více taky sami sebe a své potřeby.

Arabský horoskop na rok 2021: Meč

(24. července – 23. srpna)

Meč je znamení v arabském horoskopu, který se vyznačuje svou důstojností a ušlechtilostí. Má obrovský talent a je kreativní. Neustále má potřebu jít druhým příkladem. To ledacos vypovídá o vašem egu. Uvědomte si, že nemusíte být neustále středem pozornosti. Arabský horoskop na rok 2021 předpovídá, že se dostanete do jiné společnosti. Bude to pro vás jako přechod do jiné dimenze. Máte se naučit spoustu nových věcí. To, co poznáte, vás však bude neuvěřitelně fascinovat a otevře nám obzory. Pozor však na nevěru, máte tendence „sklouznout“.

Arabský horoskop na rok 2021

Arabský horoskop na rok 2021: Tesák

(24. srpna – 23. září)

Arabský horoskop na rok 2021 píše, abyste byli opatrní na každém kroku v životě. Důvěřujte však vyšší síle, která nad vámi bdí. Jste praktičtí, potřebujete mít všechno do haléře spočítané. Ale takhle to letos fungovat nebude. Osud vám do cesty přihraje spoustu nečekaných situací, se kterými se budete muset poprat. Naberete sílu a všechno nakonec dáte. Budete se u toho ale hodně zlobit. A budete muset riskovat. Pamatujte si však, že nic v životě není zadarmo.

Arabský horoskop na rok 2021: Řetěz

(24. září – 22. října)

Rok plný štěstí a radosti čeká zrozence v tomto znamení. Jsou to lidé, kteří jsou velmi spravedliví a laskaví. Mají šarm a energii, kterou využívají k ochraně před výčitkami, konflikty a nedorozuměními. Jsou elegantní, každý je obdivuje. Zrozenci tohoto znamení mají silné umělecké a estetické cítění. A talent budovat vztahy. Arabský horoskop na rok 2021 vidí, že se dostáváte na životní křižovatku. Kterou cestou se nadále vydáte, však bude záviset na vašem momentálním rozhodnutí. Tedy – hodně štěstí!

Arabský horoskop na rok 2021: Handžár

(23. října – 22. listopadu)

Sen, který nosíte v hlavě, se vám konečně letos vyplní, slibuje arabský horoskop na rok 2021. Dobře děláte, že se nevzdáváte. Ale taky se nesmíte bát. V každém projektu, který byste rádi odstartovali, vidíte nesmyslné bubáky. Nebojte, nejsou tam. Tedy alespoň jich tam není tolik, kolik vy jich vidíte. Jste si vědomi, že všechno má svůj začátek i konec. Máte extrémně vyvinutý instinkt pro přežití a jen tak něco vás nepoloží. Stanovte si hned na začátku roku jasný cíl a držte se jej. Vaše sny se vyplní.

Arabský horoskop na rok 2021: Luk

(23. listopadu – 21. prosince)

Arabský horoskop na rok 2021 vám přináší hned několik zajímavých pracovních příležitostí. Rozhodně byste je neměli přehlížet. I v případě, že jste v práci spokojení, není od věci okouknout to někde jinde. Také byste si měli najít nové koníčky. Zejména by vám velmi prospěl nějaký týmový sport. K vašemu znamení týmová spolupráce velmi pasuje. Také se dokážete pro novou aktivitu skutečně nadchnout. A máte víru, že to někam dotáhnete. Pusťte se do nových, neznámých vod.

Arabský horoskop na rok 2021: Kopí

(22. prosince – 20. ledna)

Zrozenci znamení Kopí čekají velké úspěchy, věští arabský horoskop na rok 2021. Doslova slíznete smetanu za uplynulé měsíce a roky tvrdé dřiny. Měli jste se za tu dobu naučit trpělivosti a úctě k práci druhých. Podařilo se vám překonat své vlastní ego. Můžete se tedy posouvat dál. A posun čeká i vaše romantické vztahy. Můžete být požádání o ruku. Nebo to budete právě vy, kdo požádá. A na obzoru je i případný potomek. Čeká vás také povýšení v práci nebo nějaká nečekaná finanční injekce.

Další horoskopy na rok 2021

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2021

Horoskop 2021
Partnerský horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Mayský horoskop 2021
Alchymistický horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Láska a vztahy

Zklamání ve vztahu versus odpuštění. Jak k němu nejsnáze dojít?

Zklamání ve vztahu je okamžikem náročným a v neposlední řadě i bolestným. Intenzitu prožívaných emocí určuje vždy příčina. V partnerství může být závažným důvodem například nevěra. I přesto, že se cítíte smutní...

Bydlení, zahrada

Chcete mít doma vánoční vůně? Vyrobte si přírodní osvěžovače vzduchu

Vyrobit přírodní osvěžovače vzduchu není vůbec nic náročného. V obchodě za ně dáte zbytečně moc peněz, většinou jsou plné zbytečných chemických látek a ne vždy je vůně přesně podle vašeho gusta. Vyrobte si svoj...

Těhotenství, děti

Výběr povolání u dospívajících: Proč je důležité na děti netlačit?

Výběr povolání u dospívajících bude za pár měsíců opět aktuální. Současní deváťáci budou postaveni před otázku, co vlastně chtějí ve svém profesním životě dělat. Je však možné, aby v pouhých patnácti letech dos...

Zajímavá videa

Konzumní děti aneb Komercionalizace dětství

Film vrhá světlo na multimiliardové tržní odvětví, které se rozhodlo bombardovat reklamou děti již od toho nejranějšího věku. Podstrkuje jim i jejich…

Academy

Balanitida

Balanitida neboli balanitis je odborné označení pro zánět žaludu. Žalud je anatomická struktura penisu muže. Jde o hlavu (špičku) penis, která se v odborné literatuře častěji nazývá jako glans penis. Toto zánět...

Wellness

Indická masáž hlavy vás dokonale zrelaxuje a zbaví stresu

Indická masáž hlavy, jak název napovídá, pochází z Indie a sahá velmi hluboko do historie. Jde o extrémně relaxační a uvolňující masáž. K nám se dostala až v posledních letech a stihla si už najít své fanoušky....

Řemesla

Vyrobte si vlastní netradiční adventní kalendář: Snadno a rychle

K adventu bezpochyby patří právě adventní kalendář. Zapomeňte letos na kupovaný a vyrobte sobě nebo svým dětem vlastní, originální adventní kalendář. Bude to zábava a potěšíte mnohem více, než kdybyste koupili ...

Fitness

Jak sportovat v zimě? Zkuste i netradiční sporty

Sport v zimě rozhodně nemusíte pověsit do skříně k letním šatům. Naopak. Zimní sporty přináší zase jiný tip výzev a možností. Důležité je však vědět, jak sportovat v zimě, abyste své tělo i psychiku podpořili a...

Rozvoj osobnosti

Závislost na nakupování je nebezpečná. Oniománie může zbortit životní jistoty

Závislost na nakupování nemusí být odhalena hned. Do obchodů zavítáte zprvu je zřídka kdy, později však máte čím dál větší nutkání nakupovat ve velkém. A častokrát si koupíte i věci, které vlastně nepotřebujete...

Mazlíčci

Značkování u koček: Jak ho mazlíčka odnaučit?

Proč kočky značkují? A dá se toho nějak zbavit? Pokud vám kočka začne doma značkovat svoje území, nebo zanechávat loužičky zapáchající moči (což spolu vůbec nemusí vůbec souviset), je čas zbystřit. Něco se v ko...

První pomoc

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…