Pracovní horoskop 2020: Jak se vašemu znamení povede v kariéře?

Pracovní horoskop 2020: Jak se vašemu znamení povede v kariéře?

Pracovní život v roce 2020 vám přinese množství skvělých příležitostí, a především křižovatek, které někdy mohou vonět opravdu dálkami nebo zcela novými pracovními cestami. Obecně rokem 2020 v pracovních horoskopech prosakuje záludné téma – křižovatka, která uhne nejen pracovní, ale i osobní život.

Čtěte také:

Finanční horoskop 2020: Čeká vás finanční hojnost, nebo bída?

Co se objeví konkrétně u vás, mrkněte a hlavně, nezapomínejte držet otěže svého pracovního života pevně v rukou!

Pracovní horoskop jsme pro vás psali už v roce 2019 (pracovní horoskop 2019) a připravili jsme pro vás také charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu pro pracovní horoskop, které si můžete přečíst. 

Pracovní horoskop 2020: Beran

21. 3 - 20. 4

Máte velkou možnost využít v pracovní oblasti své znalosti, moudrost, zkušenosti – říká pracovní horoskop 2020. Nemusíte se hned stát lektorem nebo v práci povýšit a učit své podřízené, ale můžete prostě jen zúročit jakkoliv své studium, samostudium nebo se jednoduše vydat tím směrem, kde se cítíte silní v kramflecích. Baví vás, co na vás prozradí hvězdy? Připravili jsme pro vás také lunární kalendář

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Odpověď se nabízí. Nejlépe na tom budou učitelé, lektoři, koučové, ale i lékaři nebo lidé ve službách, prodavači, na místech, kde předáváte své znalosti, kde potřebujete někoho motivovat, a to vše smíchané se špetkou soucitu a vcítění se do druhých. Dobří diagnostici a prognostici z vás budou…

Pracovní horoskop 2020: Býk

21. 4 - 21. 5

Pracovní horoskop 2020 přináší Býkům rozřešení pracovních témat, nad kterými dlouho uvažujete, nebo slepých uliček let minulých. Ještě i začátkem roku můžete pobíhat zmateně a přemýšlet o bankrotu nebo nezaměstnaností, ale s druhou polovinou roku tu máte výrazné, až skokové zlepšení. Zaplaťpánbůh za to. Nezoufejte a těžké časy prožijte v hledání sebe samých.

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Jakékoliv, důležitá je pro vás jedna věc. Dejte o sobě vědět, nabízejte se, nebojte se – někdo si vás zvenčí všimne a nabídne takovou pozici, nebo řešení vaší situace, že budete zírat.

Pracovní horoskop 2020: Blíženci

22. 5 - 21. 6

Máte nějaké schlíplé sny, zmařené pracovní šance let minulých? Všechny je oprašte, doslova křičí váš pracovní horoskop 2020. Prastaré plány jsou pokropeny živou vodou! A u vás může právě platit, že vám to ovlivní i osobní život. Vyplatí se také mít odvahu skončit s tím, co vás vyčerpává a rozběhnout se za novými nabídkami. A možná i s partnerem.

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Ty, o kterých jste dlouho snili. Mohou se k vám navrátit. Také zpozorněte, když vás osud nabídne změnu směru, změnu pracovního zaměření, nového kolegu či zcela nový typ klientů, pokud podnikáte. Je v tom skryté zlato.

Pracovní horoskop 2020: Rak

22. 6 - 22. 7

Pro Raky je pracovní horoskop 2020 hlavně o vybírání si fungujících principů ve svém pracovním životě. Už nelze snít, ale začít skutečně žít. Vyrovnávat to, co nebylo v rovnováze. Vaše pracovní změny budou spíše o tom, abyste skloubili svou spokojenost a výdělek. Práci a osobní život.

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Největší tlak bude osudem činěn na profese, které jsou emocionálně či fyzicky velmi vyčerpávající, tady se budete muset zastavit a rozmyslet, co dál. Pomáhající profese si budou muset odpočinout nebo přehodnotit energii, kterak je do práce vkládána. Či kolik.

 pracovni horoskop1

Pracovní horoskop 2020: Lev

23. 7 - 22. 8

Všem nadřízeným ve znamení Lva se bude mimořádně dařit. Pracovní horoskop 2020 slibuje úspěch, na co sáhnete. Jste-li v podřízené pozici, můžete získat k ruce šéfa, který je nefalšovaný kandidát na Šéfa roku a v práci se vám bude moc líbit. Neváhejte do práce vkládat i své vlastní vize, budete prozíraví v zájmu celé firmy. A budete s novými nápady vyslyšeni. Lev patří mezi ohnivá znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich více. 

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Kromě těch šéfovských jsou to pak všechny činnosti podnikatelské nebo na volné noze. Jednoduše všude, kde budete moci být svým pánem.

Pracovní horoskop 2020: Panna

23. 8 - 22. 9

Panny budou muset vyřešit dlouhodobé dilema. Pracovní horoskop 2020 mluví o přetížení, těžkých situacích, které budete muset vyřešit tím, že se postavíte sami za sebe. Jedno je jisté, nikdo za vás nic nevyřeší, takže to bude rok poměřování vlastních sil s druhými. Nebojte se sem tam pustit na špacír i emoce, pomůže to.

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Nejvíce úspěchu získáte tam, kde prosadíte svou, nebo z nevhodného místa odejdete. V tomto roce budete chtít komunikovat, hýbat se, chcete, aby se v práci něco dělo. Aby se spolupracovalo. Budete motorem kolektivů.

Pracovní horoskop 2020: Váhy

23. 9 - 23. 10

Pracovní horoskop 2020 vám může přinést i velké změny do osobního života. Závan lásky, spojení s životním partnerem? Také to může naznačovat, že najdete povolání či podnikání snů a bude se vám mimořádně dařit. Vaše práce vám bude partnerem. Ale takové „lásky“ budete muset aktivně hledat, patrně nepřijdou samy. Váhy patří mezi vzdušná znamení - přečtěte si o vzdušných znameních

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Podnikání, svobodná povolání a živnosti – to jsou obory, které vám budou nejvíce vyhovovat a v nich okusíte živé vody. Potřebujete volnost a vyvážení restů minulých let. Dokončit projekty, uvést je v život, nebo začít novou kapitolu svého pracovního života.

Pracovní horoskop: Štír

24. 10 - 22. 11

Zkraje roku můžete ještě řešit nepříjemné problémy hlavně v mezilidských vztazích, ale po létě se vám rok uvolní do úspěchu. Pracovní horoskop 2020 říká, že můžete také velmi dobře zúročit zkušenosti z povolání, která jste nedělali moc rádi, či z minulosti – nebo okusit úspěch, který vám zahojí staré pocity křivdy. Přesně na míru! Štír, Rak a Ryby jsou vodní znamení - přečtěte si o vodních znameních

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Nejvíce úspěchu a zadostiučinění mohou zažívat všichni, kdož se ve svém zaměstnání zabývají mediací lidí, vztahů. Kdo dává něco do pořádku, pomáhá ostatním s tím, aby jejich život fungoval.

pracovni horoskop2

Pracovní horoskop: Střelec

23. 11 - 21. 12

Nabídky a zase nabídky, tvrdí pracovní horoskop 2020. Bude jich kolem vás v tomto roce neskutečné množství, a tak můžete okusit jakékoliv povolání, na které ukážete. Jiní zase ten náhlý déšť pozitivních novinek využijí k rychlému postupu v jejich oboru. Vnášejte do svých povolání i své vlastní vize a nápady, nebojte se klidně i přestěhovat nebo postoupit na jinou pobočku!

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Práce s dětmi, s mládeží, nebo pracovní pozice, které jsou vašimi vysněnými od dětství. Tam bude ráj! Stejně jako práce mimo vaše bydliště, spojené s úvahou – stěhovat se?

Pracovní horoskop: Kozoroh

22. 12 - 20. 1

Také vám se otevře rozkvetlá náruč tam, kde jste hodně investovali, studovali nebo se pořádně načekali. Pracovní horoskop 2020 vás snad jen varuje před snahou příliš se přetěžovat, tam se můžete dočkat zdravotních problémů. Energie je o sklízení toho, co jste dlouhodobě seli. Kozoroh, Panna, Býk jsou zemská znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich víc. 

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Skvěle vypadají pomáhající profese, maséři, prodavači, všechna činnost, která je třeba s úsměvem na tváři, aby lidem předala přidanou hodnotu. A vy uvidíte, jak úsměv nabije i vás!

Pracovní horoskop 2020: Vodnář

21. 1 - 20. 2

Pracovní horoskop 2020 přeje nádherným zcela novým oborům, novým nabídkám a pracovním zvratům, které jste si ani nevysnili. Přichází k vám v pravý čas, nečekaně a rozmetají váš život na kusy.

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Největší změny mohou potkat každého, kdo je v nadřízené pozici, sám sobě pánem nebo svou činností ovlivňuje větší masu lidí. Může vás napadnou skvělá inovace, někdy až revoluční!

Pracovní horoskop 2020: Ryby

21. 2 - 20. 3

Ryby se rozhodují o nějakém riskantním podniku, říká pracovní horoskop 2020. Buďte u změn obezřetní, někdy se na začátku nemusí projevit, že šlo o podvod. Na druhou stranu, cítíte-li, že chcete dlouho změnu, riskněte to. Kde vás risk zaskočí – tam zvažujte trpělivěji.

NAPROSTÉ NEJ PROFESE: Ty, které pomáhají lidem z kaše. A někdy i pěkně horké. Tady máte dar prozíravosti a dobrého slova v pravý čas. I kariéry nebo spokojenost v takových zaměstnáních pro vás budou v tomto roce lákavé.

Další horoskopy na rok 2020 a 2021

Přečtěte si další horoskopy na rok 2020 i 2021

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

SOBOTA 27. 11. 2021
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v ubývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 28. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 29. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 30. 11. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
STŘEDA 01. 12. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
ČTVRTEK 02. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
PÁTEK 03. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni

Řešíte, jak se zbavit akné? Vyzkoušejte rady, které skutečně fungují

Akné není jen výsadou mladistvých, jak by se mohlo zdát. I spousta dospělých lidí se potýká s tímto nepříjemným, nejen kosmetickým problémem. Pravda, v drtivé většině jsou to ženy. Na stav pokožky má vliv více ...

Odcizení ve vztahu: Co jej způsobuje a jak ho řešit?

Odcizení ve vztahu se může dostavit především po mnohaletém soužití dvou lidí. Je to jakýsi klín, který brání spokojenému partnerskému životu. Může se jevit i jako určité zklamání, jež následuje po fázi zamilov...

Kácení stromů na zahradě: Na co myslet, než se do něj pustíte?

Rozhodli jste se letos pro kácení stromů na zahradě? Pak to nemusí být tak snadné, jak se na první pohled zdá. Ještě než se starších a nemocných stromů zbavíte, měli byste si podrobně nastudovat, zda potřebujet...

Jste sova nebo skřivan? Spánkový režim ovlivňují naše geny

Jste sova nebo skřivan? Na světě jsou dva druhy lidí. Jedni, kteří se probouzejí brzy ráno a večer už moc nefungují. A tí, kteří nejsou schopni fungovat po ránu, nejlépe se jim cokoliv dělá večer a chodí spát a...

Nejčastější psychosomatická onemocnění aneb Zjistěte příčinu svých obtíží

Psychosomatická onemocnění už zamotala hlavu kdejakému lékaři. Jejich spouštěčem je téměř vždy disharmonie lidské psychiky. Nežádoucí fyzické projevy s tím související, mohou postihnout v podstatě kteroukoliv č...

Vánoce 2021 podle horoskopu: Jaké budou vaše letošní svátky podle hvězd?

Vánoce 2021 se kvapem blíží. Užívat si je budeme plnými doušky v kruhu rodinném již za měsíc. Zajímá vás, jak sváteční dny prožijete podle hvězd zrovna vy? To vám nastíníme právě teď ve vánočním horoskopu! Prož...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Domácí hydratační koupel dodá vaší pokožce opět zdravý vzhled

Domácí hydratační koupel se v podzimních a zimních měsících stává čím dál více aktuální. Pokožka má totiž v chladném počasí tendence k značnému vysušování. Avšak i přesto, že použijete do celotělové lázně vyživ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Medové perníčky podle zkušených babiček 4x jinak. Vyzkoušíte je?

Medové perníčky připravuje každá hospodyňka po svém. Zejména babičky mají své osvědčené a letité recepty, které po generace předávají ve své rodině. A právě jejich recepty vám nyní přinášíme, což se může v před...

Nas****st vládne republikou...

Taky ste si toho všimli? Ptáte se čeho? Přeci tý abnormálně velký nas****sti v naší společnosti. A nebude to lepší. Teď se kvůli očkování rozděluje společnost ještě víc... Neočkovaný budou závidět vočkovanejm a vůbec, bude to celý v řiti.