Egyptský horoskop 2019 radí očima starověkých bohů

Egyptský horoskop 2019 radí očima starověkých bohů

Podle různých pramenů existuje celá řada různých horoskopů. Znamená to tedy, že stejně jako západní horoskop slunečních znamení, i ten egyptský horoskop je rozdělený do 11 období. A protože astrologii chápali staří Egypťané jako dar z nebes, nespojovali znamení se zvířaty, jak jsme zvyklí my, ale s různými bohy a jejich vlastnostmi. Pojďme si představit egyptský horoskop na celý rok 2019. Poznejte, jaký egyptský starověký bůh je vám přisouzen a co vás v následujícím roce čeká.

Čtěte také:

Egyptský horoskop – charakteristika znamení

Připravili jsme pro vás také charakteristiku znamení egyptského horoskopu. Tento průvodce vám pomůcže pochopit, v čem je vaše znamení unikátní a jaké jeho slabé, popřípadě silné stránky. 

Egyptský horoskop 2019 - bůh Amon-Ra - 30.1 - 1.3

Tento bůh je jedním z hlavních stvořitelů a vládne nade vším. Proto vám narození v tomto znamení přináší velké štěstí a mnohé příležitosti. I rok 2019 pro vás bude plným šťastných okamžiků - jak v rodinném životě, tak i v práci. Potkáte spoustu zajímavých lidí, se kterými zažijete mnoho skvělých chvil. Dávejte si ale pozor na to, abyste své budoucí možné přátele neodradili svou občasnou tvrdohlavostí a naivitou.

Jedna rada vás možná zachrání od špatného rozhodnutí, kterého byste mohli litovat. Možná je načase, abyste přestali být občas takovými snílky a začali se dívat na svět více realistickýma očima.

Egyptský horoskop 2019 - bohyně Mut - 2.3 - 3.4

Na rozdíl od těch, kteří jsou narozeni ve znamení boha Amon-Ra, těm ve znamení bohyně Mut štěstí naopak nepřeje. To ale neznamená, že byste se měli vzdávat. Jakoukoliv překážku, která vás tento v roce 2019 čeká, můžete zdolat pomocí svého intelektu a vytrvalosti. Především pracovní problémy lze řešit s klidnou hlavou bez zbytečných emocí.

Svobodné jedince čeká velká láska, která přijde do jejich života díky jejich upřímnosti a osobnímu kouzlu. Pozor ale na netrpělivost. Ze začátku nespěchejte a jděte na vztah krůček po krůčku.

Egyptský horoskop 2019 - bohyně Isis - 4.4 - 6.5

V následujícím roce to budete právě vy, kteří budou stát uprostřed rodinných šarvátek a stmelovat poněkud rozhádanou rodinu. Buďte objektivní a snažte se řešit problémy s odstupem, i když se jedná o vlastní rodinu. Věřte, že vám za to ostatní jen poděkují. Naopak v práci budete vynikat a pokud se vynasnažíte, díky vaší cílevědomosti se dočkáte povýšení nebo alespoň lepších peněz.

Ke konci roku budete dosti unaveni, proto si neváhejte dopřát lázně nebo relaxaci na masáži. Celý rok jste totiž vy pomáhali ostatním, takže nyní se nechte hýčkat. I vy si odpočinek zasloužíte.

Egyptský horoskop 2019 - bůh Horus - 7.5 - 8.6

Díky vaší vynalézavosti bude rok 2019 ten, který si budete pamatovat dlouhá léta. V práci vám nic neunikne a budete to právě vy, kteří pomohou rozlousknout velký otazník či problém v pracovním kolektivu. Dávejte si ale pozor v milostném životě. Vy svobodní zkuste zapřemýšlet nad tím, zda není jeden pevný vztah lepší než několik roztříštěných lásek. Zadaní pozor na to, abyste nezačali svého partnera brát jako samozřejmost. Mohlo by se vám to vymstít. Jak poznat, že se jedná o pravou lásku? Přečtěte si o tom článek. 

S prací to ale nepřehánějte, aby se z vás nestali workoholici. Nezapomínejte na to, že volný čas je potřeba trávit s rodinou a přáteli, se kterými si můžete užít plno zábavy.

Egyptský horoskop 2019 - bůh Geb - 9.6 - 12.7

Lidé narozeni ve znamení boha Geb jsou často nenapravitelnými romantiky. Na to byste si měli dávat pozor. Egyptský horoskop vám radí, abyste si sundali růžové brýle. Podívejte se vedle sebe a zeptejte se sami sebe, zda je tento partner pro vás ten pravý. Možná budete nemile překvapeni. Neztrácejte ale optimismus a nadšení. Stačí se poohlédnout po partnerovi, který si vás bude více vážit.

Budete více náchylní na všelijaké virové a infekční nemoci. Proto na sebe dávejte pozor a posilujte svoji imunitu. Zařadit od jídelníčku zeleninu a zdravější pohyb - je pro vás ideální. Nenechte se do toho ale nutit. Změnit svůj způsob života musíte chtít hlavně vy sami. Chcete posílit imunitu? Přečtěte si o tom, jak na to. 

Egyptský horoskop 2019 - bohyně Sechmet - 13.7 - 14.8

Nenechte se odradit od svých plánů a jděte si tvrdě za svým, i když vás okolí bude zrazovat. Věřte si a uvidíte že zvládnete vše, co si umanete. Pozor ale na přehnané sebevědomí, které by se vám mohlo vymstít hlavně mezi kolegy v práci. Nezapomínejte na to, že více hlav mnohdy i více ví. V lásce vás čekají bolesti, strasti, ale i vášeň a vzplanutí. Stačí se rozhlédnout kolem sebe.

V létě vás čeká náhlá a dobrodružná cesta, na které budete poznávat nejen nové lidi, ale také zvyky a životní styl. To vám otevře oči a vy si ujasníte spoustu věcí ve vašem životě.

egyptský horoskop20191

Egyptský horoskop 2019 - bůh Thovt - 15.8 - 16.9

V práci budete vynikat svou pečlivostí, pílí a přesností. To vám vynese obdiv u kolegů, ale i nadřízených, kteří vám předloží zajímavou nabídku. Je ale dosti možné, že se vám v druhé půlce roku nebude zrovna dvakrát dařit. Neházejte ale flintu do žita a buďte trpěliví.

Stejnou trpělivost bude vyžadovat i váš milostný život. Potkáte svou osudovou lásku, která vás naprosto očaruje. Otevřete více své srdce a dejte protějšku najevo, co cítíte. Jinak se může stát, že se vaše zdánlivá chladnost stane vaším úhlavním nepřítelem při navazování nových vztahů.

Egyptský horoskop 2019 - bůh Seth - 17.9 - 20.10

Už jednou pro vždy hoďte za hlavu všemožné otázky, co byste měli a neměli dělat a pusťte se bezhlavě do života. To vám přinese mnoho zajímavých situací a okamžiků, kterých jinak těžko dosáhnete. Na podzim vás zasáhne nespravedlivost vůči vaší osobně, ale řešte ji s klidem a rozumně. Zkuste jógu, která vás uvolní a dostane vaše tělo i mysl do harmonie, kterou budete potřebovat jako sůl.

Egyptský horoskop vám ale sesílá i menší rodinná trápení. Vy jste ale skvělí diplomaté a určitě je hravě zvládnete překonat.

Egyptský horoskop 2019 - bůh Osiris - 21.10 - 25.11

Zkuste v tomto roce trochu zvolnit a užívat si život takový, jaký je. Ne vše a všichni přeci musejí být dokonalí tak, jak to máte vy naplánované. Váš chtíč po dokonalosti na chvíli odežene vaši lásku a ve vašem vztahu vytvoří dusno. Milujte ale partnera i s chybami a nedokonalostmi tak, jak miluje on vás.

O dovolené si vyrazíte za sluníčkem, ale i do hor. Zde načerpáte potřebnou novou energii a sílu. Tu budete potřebovat hlavně ke konci roku. Čekají vás menší nepříjemnosti v práci. Vy se ale bez váhání chopíte příležitosti a vše nakonec obrátíte ve svůj prospěch.

Egyptský horoskop 2019 - bůh Anubis - 26.11 - 28.12

Zrozenci pod ochranou boha Anubise bývají moudří a inteligentní. To se jim vyplácí hlavně v práci, kde musejí často řešit komplikované situace. Rok 2019 pro vás bude rokem úspěchu ve všech oblastech života. Dařit se vám bude jak v práci, zdraví, tak i v milostném životě. Se svým partnerem se nebudete nikdy nudit, protože on vám to nedovolí.

I když na vás budou uprostřed roku čekat menší trable v osobním životě i kariéře, vše zvládnete levou zadní. Navíc si vezmete ponaučení a posílíte se. Nezapomeňte si dopřát i relaxaci a dovolte si na chvíli připustit, že vše nemusí být uděláno hned teď.

Egyptský horoskop 2019 - bohyně Hathor - 29.12 - 29.1

Rok 2019 vám přinese od všeho trochu. Nejdříve budete nabuzeni a plní energie, uprostřed roku však budou vaše síly ubývat. Pozor byste si měli dát především na vlastní zdraví, které bude zatěžkáno několika zkouškami. Nevzdávejte se ale a věřte v lepší zítřky. Ty přijdou ke konci roku, kdy se budete těšit z velké lásky i dostatku financí.

Pokud si chcete udržet hezký vztah s rodinou i přáteli, naučte se být konečně trochu více přizpůsobit. Vše nemusí být po vašem. Dejte prostor i druhým, jinak ztratíte důležitého člověka ve vašem životě, kterého přestane bavit držet se vašeho stínu.

Přečtěte si, jaké další horoskopy na rok 2019 jsme pro vás nachystali

Všechny horoskopy na rok 2019

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

SOBOTA 27. 11. 2021
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v ubývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 28. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 29. 11. 2021
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v ubývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
ÚTERÝ 30. 11. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
STŘEDA 01. 12. 2021
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
ČTVRTEK 02. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
PÁTEK 03. 12. 2021
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni

Řešíte, jak se zbavit akné? Vyzkoušejte rady, které skutečně fungují

Akné není jen výsadou mladistvých, jak by se mohlo zdát. I spousta dospělých lidí se potýká s tímto nepříjemným, nejen kosmetickým problémem. Pravda, v drtivé většině jsou to ženy. Na stav pokožky má vliv více ...

Odcizení ve vztahu: Co jej způsobuje a jak ho řešit?

Odcizení ve vztahu se může dostavit především po mnohaletém soužití dvou lidí. Je to jakýsi klín, který brání spokojenému partnerskému životu. Může se jevit i jako určité zklamání, jež následuje po fázi zamilov...

Kácení stromů na zahradě: Na co myslet, než se do něj pustíte?

Rozhodli jste se letos pro kácení stromů na zahradě? Pak to nemusí být tak snadné, jak se na první pohled zdá. Ještě než se starších a nemocných stromů zbavíte, měli byste si podrobně nastudovat, zda potřebujet...

Jste sova nebo skřivan? Spánkový režim ovlivňují naše geny

Jste sova nebo skřivan? Na světě jsou dva druhy lidí. Jedni, kteří se probouzejí brzy ráno a večer už moc nefungují. A tí, kteří nejsou schopni fungovat po ránu, nejlépe se jim cokoliv dělá večer a chodí spát a...

Nejčastější psychosomatická onemocnění aneb Zjistěte příčinu svých obtíží

Psychosomatická onemocnění už zamotala hlavu kdejakému lékaři. Jejich spouštěčem je téměř vždy disharmonie lidské psychiky. Nežádoucí fyzické projevy s tím související, mohou postihnout v podstatě kteroukoliv č...

Vánoce 2021 podle horoskopu: Jaké budou vaše letošní svátky podle hvězd?

Vánoce 2021 se kvapem blíží. Užívat si je budeme plnými doušky v kruhu rodinném již za měsíc. Zajímá vás, jak sváteční dny prožijete podle hvězd zrovna vy? To vám nastíníme právě teď ve vánočním horoskopu! Prož...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Domácí hydratační koupel dodá vaší pokožce opět zdravý vzhled

Domácí hydratační koupel se v podzimních a zimních měsících stává čím dál více aktuální. Pokožka má totiž v chladném počasí tendence k značnému vysušování. Avšak i přesto, že použijete do celotělové lázně vyživ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Medové perníčky podle zkušených babiček 4x jinak. Vyzkoušíte je?

Medové perníčky připravuje každá hospodyňka po svém. Zejména babičky mají své osvědčené a letité recepty, které po generace předávají ve své rodině. A právě jejich recepty vám nyní přinášíme, což se může v před...

Nas****st vládne republikou...

Taky ste si toho všimli? Ptáte se čeho? Přeci tý abnormálně velký nas****sti v naší společnosti. A nebude to lepší. Teď se kvůli očkování rozděluje společnost ještě víc... Neočkovaný budou závidět vočkovanejm a vůbec, bude to celý v řiti.