Ptačí horoskop - charakteristika znamení

Ptačí horoskop - charakteristika znamení

Všichni známe klasický horoskop, který nám určuje vlastnosti a charakteristiku podle znamení zvěrokruhu jako je třeba Střelec nebo Panna. Existuje však celá řada dalších horoskopů, které o vás mnohé prozradí. Ptačí horoskop, jehož kořeny sahají do Asie, přiřazuje lidem charakteristiky opeřenců a odhalí ve vás kousek ptačího světa. Nahlédněte s námi do tajů ptačího horoskopu a zjistěte, jakému ptactvu můžete vděčit za svůj temperament nebo charakter.

Čtěte také:

Ptačí horoskop 2020: Co na vás prozradí prastarý asijský horoskop?

Své dlouholeté kořeny má ptačí horoskop v Indii. Během času byl přizpůsoben tomu našemu kalendáři, se kterým se před tím příliš neshodoval. Rozšiřte si s námi vlastní obzory a zjistěte, zda jste silní jako Orel anebo energičtí jako Sokol. Možná vás nová zjištění překvapí. Přečtěte si ptačí horoskop na rok 2020

Ptačí horoskop - Orel

21. března - 20. dubna

Orel je mocný dravec a král veškerého ptactva, který propůjčuje lidem narozených v tomto znamení psychickou i fyzickou sílu. Lidé narození ve znamení Orla se od přírody vyznačují vysokou sebedůvěrou

Dokážete se nadchnout pro mnoho úkolů a poté máte problémy je všechny splnit. Ovšem nemáte problém splnit veškeré úkoly, které vás čekají. Nepatříte totiž mezi ty, co něco jen tak vzdají.

Ptačí horoskop - Kachna

21. dubna - 21. května

Na rozdíl od Orlů jsou lidé narozeni ve znamení Kachny jsou velice citově založení a obětovali by se nejen pro svou rodinu, ale i přátele. Mezi vaše kladné vlastnosti patří jemnost, empatie a smysl pro rodinu, kterou opečováváte s největší láskou.

Pro své děti jste vždy oporou a dáváte jim vždy přednost i před prací. Kariéristu Kachnu tedy rozhodně nenajdete. Raději pomáháte rodině a přátelům, práci doháníte později.

Ptačí horoskop - Straka

22. května - 21. června

Tvrdohlavost a drzost jsou dvě základní vlastnosti, které můžeme nalézt u zrozenců ve znamení Straky. Někdy jste dokonce tak tvrdohlaví, že se snadno dostanete do nepříjemného a zdlouhavého konfliktu.

Často se dostáváte do problémů i kvůli tomu, že jste až příliš upřímní. Lidé vás ale ve společnosti mají rádi, protože jste zábavní a přátelští. Dokážete rozvířit zábavu kdykoliv a s kýmkoliv.

Ptačí horoskop - Labuť

22. června - 22. července

Labuť jakožto symbol láskyplnosti a ctnosti pro své zrozence přichystala oblibu ve společnosti, a to především díky dobrému srdci a vlídnému slovu, které máte pro každého okolo vás.

Ptačí horoskop vám do vínku dal mnoho energie a pozitivního myšlení, čímž se stáváte pro mnohé lidi velkou inspirací. Mezi negativní vlastnosti však patří vaše neprůbojnost a plachost, na které byste měli zapracovat.

ptačí horokop_charakteristika2 

Ptačí horoskop - Páv

23. července - 22. srpna

Život Páva je plný hrdosti a sebevědomí. Své přednosti umíte velmi dobře prodat ve svůj prospěch, což z vás dělá výborné pracanty. Jste pohodoví a nic vás jen tak nerozhodí. I když jste občas pyšní, mezi lidmi jste oblíbení.

Pracovat byste měli na empatii, ve které máte občas mezery. Stejně tak je potřeba se občas pozastavit nad životy druhých a nabídnout jim pomocnou ruku. Nemyslete jen na sebe a rozdávejte více radosti kolem sebe.

Ptačí horoskop - Hrdlička

23. srpna - 22. září

Lidé narozeni ve znamení Hrdličky jsou především jemné a nevinné bytosti plné lásky a pokory a čestnosti. Řídíte se podle svého vlastního svědomí a snažíte se lidem okolo sebe pomáhat, nikoliv jim ubližovat.

Lidé ve vašem okolí se na vás mohou vždy spolehnout. Vědí totiž, že jste věrní, obětaví, ale i odvážní. Plníte své sliby i slova, a proto jste velice uznáváni. Nikdo od vás nebude určitě očekávat podraz nebo kudlu v zádech.

Ptačí horoskop - Kondor

23. září - 23. října

Nepotřebujete být zrovna středem pozornosti, abyste se dobře bavili. Lidé narozeni ve znamení Kondora jsou spíše introverti, kteří si rádi hledí svého. Občas ale příliš splýváte s celkem a neukazujete svou skvělou osobnost plnou výborných nápadů.

Otevřít se dokážete jen rodině nebo blízkým přátelům, k ostatním jste nedůvěřiví. To vám někdy brání navazovat kontakty, které by pro vás mohly být přínosem. V kolektivu patříte ale mezi oblíbené společníky, se kterými je zábava.

Ptačí horoskop - Vrána

24. října - 22. listopadu

I když někdy budíte strach a velký respekt, lidé vás mají rádi a nedokáží si bez vás představit zábavu. Zrozenci ve znamení Vrány svým chováním i zjevem dokáží dosáhnout téměř čehokoliv, čeho chtějí. Vaše chytrost vás dokáže dostat daleko, vaše cíle nejsou v žádném případě malé.

Občas jste tvrdohlaví a to, co chcete udělat a máte v plánu prostě musí vyjít. Tím někdy obtěžujete své okolí, především rodinu, která by od vás vyžadovala více trpělivosti.

Ptačí horoskop - Sokol

23. listopadu - 21. prosince

Pokud si chcete užít den, tak si jako společníka vezměte někoho, kdo je narozený ve znamení Sokola. Tito zrozenci totiž vědí, jak si užít života plnými doušky. Dokáží z jednoho dne vytřískat maximum zážitků, na což jen ta oni nebo jejich společnost nezapomenou.

Rádi experimentujete a nebojíte se žádného dobrodružství. Zábava a pocit svobody je pro vás to pravé. Kvůli tomu často zakládáte rodinu v pozdějším věku, až se takzvaně kompletně vyblbnete.

Ptačí horoskop - Sup

22. prosince - 20. ledna

Dlouze přemýšlí a od ostatních si drží spíše odstup. To jsou hlavní charakteristiky lidí narozených ve znamení Supa. Pokud ale otevřete své srdce, tak pak jste plní lásky a přátelství. Ptačí horoskop vám také propůjčuje pracovitost a cílevědomost, proto jste velmi oblíbená zaměstnanci.

I když mnohdy nepatříte mezi nejoblíbenější ve společnosti, tak se dokážete odvázat a ukázat ostatním, že nejste zas tak nepřístupní, jak často působíte. Překvapit okolí tedy pro vás není mnohdy problém.

Ptačí horoskop - Vrabec

21. ledna - 20. února

Lidé narození ve znamení Vrabce jsou nenápadní a velice šikovní, tudíž jim nic neunikne a dostanou se všude, kam chtějí. Jste bystří, přátelští i tolerantní a je vás všude plno. Nejvíce se bojíte samoty, a proto neustále vyhledáváte společnost.

Dokážete skvěle mapovat terén okolo sebe a vyčkat na dobrou příležitost. Vytáhnout triumf z rukávu neumí nikdo tak dobře, jako právě vy. Ptačí horoskop vyzdvihuje vaši soustředěnost a chladnou hlavu.

Ptačí horoskop - Sova

21. února - 20. března

Sova jakožto nejmoudřejší zvíře propůjčuje svým zrozencům inteligenci, důvtip, empatii, ale také odvahu a chladnou hlavu. Mezi silné stránky patří vaše vcítění do ostatních lidí, kteří si k vám chodí pro cenné rady a pomoc.

Ptačí horoskop vám dává ale i negativní stránky, a to je vaše komplikovaná povaha, se kterou je někdy těžké vyjít. To může být důvod, proč nepatříte zrovna mezi vyhledávané společníky. Hlavu si tím ale nelámete.

Charakteristiky znamení zvěrokruhu - seriál

Přečtěte si také další charakteristiky znamení horoskopů 

Egyptský horoskop - charakteristika znamení

Arabský horoskop - charakteristika znamení

Čínský horoskop - charakteristika znamení

Indický horoskop - charakteristika znamení

Ptačí horoskop - charakteristika

Cyklický horoskop - charakteristika

Andělský horoskop - charakteristika

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

SOBOTA 16. 10. 2021
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
NEDĚLE 17. 10. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 18. 10. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
ÚTERÝ 19. 10. 2021
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
STŘEDA 20. 10. 2021
beran
Měsíc putuje ve znamení Berana, dnes je úplněk. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Pokud trpíte na migrény, pijte…
více o tomto dni
ČTVRTEK 21. 10. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PÁTEK 22. 10. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni

Amalgámy a těžké kovy v těle. Jak moc nás mohou ovlivňovat?

Poslední dobou se hodně hovoří o negativních následcích těžkých kovů, které se nám usazují v těle. Ať už jde například o amalgámové výplně nebo třeba o těžké kovy z mořských ryb, které konzumujeme, nelze opomíj...

Manželská krize se může dostavit kdykoliv. Jak ji společně zvládnout?

Manželská krize přichází z čista jasna a ohrožuje soužití dvou lidí. Může ji způsobit náhlý a aktuální problém anebo i ten, který se táhne po několik let. Podle odborníků nelze očekávat, že bude manželství vždy...

Víte, jak na správné sušení bylinek? Udělejte si zásoby na celou zimu

Svoje oblíbené bylinky nemusíte přes zimu oplakávat, ani je těžce shánět v bylinkářství. Ke konci sezóny je jednoduše skliďte nebo vyrazte na sběr a nasušte si je. A nebojte se ničeho, sušení bylinek není žádná...

Amalgámy a těžké kovy v těle. Jak moc nás mohou ovlivňovat?

Poslední dobou se hodně hovoří o negativních následcích těžkých kovů, které se nám usazují v těle. Ať už jde například o amalgámové výplně nebo třeba o těžké kovy z mořských ryb, které konzumujeme, nelze opomíj...

Syndrom podvodníka je reálnou úzkostnou poruchou. Jak z toho ven?

Syndrom podvodníka je známý též pod cizojazyčným pojmem imposter syndrom. Řadí se mezi úzkostné poruchy, tudíž jeho projevy není radno podceňovat. Vyvinout se může u jakéhokoliv člověka, a to jak u studenta, ta...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Jaké druhy koček se hodí do bytu?

Ne všechny druhy koček jsou vhodné k pořízení do bytu. Možná si prvně můžete pomyslet, že kočka je vlastně skladný čtyřnohý mazlíček, a tak se vejde všude. Zapomínat byste však neměli i na to, jaký typ tohoto z...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nepečený koláč v pěti skvostných variacích. Zamlsejte si!

Nepečený koláč budete mít připravený během několika málo minut. Pohostíte jím přímo královsky nejen vzácnou návštěvu, ale také svou milovanou rodinu. Pustit se do jeho výroby může i cukrář amatér. Není na tom n...

Už jsem pod čepcem...

Počítám to, a je to přesně deset dní, co jsem pod čepcem neboli už jsem provdána. A jsem provdána za muže nejlepšího, nejúžasnějšího, božského. Prostě je to moje životní láska a věřím, že je to na furt. No a taky se hlásim vám všem, že jsem...přežila!