Ptačí horoskop 2020: Co na vás prozradí prastarý asijský horoskop?

ptaci horoskop 20201Ptačí horoskop 2020.  

Jestli vás již nudí klasický západní horoskop, pak pro vás máme speciální ptačí horoskop 2020, který vám přisuzuje vlastnosti a charakteristiky podle ptačích opeřenců. Kořeny ptačího horoskopu sahají do Asie a možná vás překvapí tím, jakého opeřence vám přiděluje. Chcete vědět, co vás v příštím roce čeká jako Straku, Kachnu nebo Orla? Pak se s chutí začtěte se do jednoho z nejoblíbenějších a nejstarších horoskopů.

Ptačí horoskop jsme pro vás psali už v roce 2019 (ptačí horoskop 2019) a připravili jsme pro vás také obecnou charakteristiku ptačího horoskopu. Nyní se podívejte na to, co vás čeká v roce 2020 podle ptačího horoskopu. 

Ptačí horoskop 2020 - Orel (21. 3 - 20. 4)

Orel je králem všech ptáků, tudíž lidé narozeni v tomto znamení jsou dominantní a plní energie. Nemusíte se tedy bát, že by vám fyzická nebo psychická síla chyběla. Nepřehánějte to ale s adrenalinovými zážitky, mohlo by se vám něco přihodit. 

V práci se vám bude dařit po celý rok skvěle, ale dávejte si pozor na to, abyste nepůsobili arogantně. Stůjte si za svým názorem, ale nechte si také poradit a dejte na názory jiných. Někdo v práci vás hned ze začátku roku velice naštve, ale nedejte na sobě nic znát a snažte se být klidní.

Ptačí horoskop 2020 - Kachna (21. 4 - 21. 5)

Lidé narozeni ve znamení Kachny jsou velice obětaví a empatičtí lidé. Rádi byste se rozkrájeli nejen pro svou rodinu a přátele, ale i pro kolegy v práci. Nenakládejte si toho na svá bedra ale příliš a nebojte se požádat blízké o pomoc. Nejste superhrdinové, ale obyčejní smrtelníci, kteří si také zaslouží hýčkání od ostatních.

Ke konci roku na vás čeká jedno milé překvapení. Vaše srdce bude jásat. Rozhodně se nebojte si překvapení pořádně užít. Všechny starosti hoďte za hlavu a nenechte si to ničím zkazit. Nezapomínejte na to, že žijete jen jednou a život je potřeba si pořádně užít.

Ptačí horoskop  2020  - Straka (22. 5 - 21. 6)

Vaše průbojnost a mazanost vás podle horoskopu dostanou v práci na výsluní. Nebudete rozhodně sedět v koutě a čekat na povýšení nebo odměny, ale půjdete si jasně za svým cílem. Dávejte si jen pozor na to, abyste přitom nikomu neublížili. Nechoďte přes mrtvoly a zachovejte si svou důstojnost.

V soukromém životě vám ptačí horoskop 2020 bude dopřávat samé radosti. Samozřejmě některé dny se neobejdou bez menších mráčků, ale vše nakonec dopadne podle vašich představ. Někdo z rodiny bude potřebovat vaši pomoc. Naslouchejte a buďte trpěliví. Nikdy nevíte, kdy zrovna vy budete potřebovat od někoho jiného to samé.

Ptačí horoskop 2020 - Labuť (22. 6 - 22. 7)

Ptačí horoskop 2020 věští Labutím energický a pozitivní rok. Bude se vám dařit vše, na co sáhnete. Je ale nutné, abyste se trochu oklepali, přestali se stydět a začali bojovat za své sny a názory, jinak ničeho nedosáhnete.

Častěji jděte do společnosti se svými přáteli. I když jste raději o samotě, uvědomte si, že takhle si lásku nikdy nenajdete. Když vyjdete ze své komfortní zóny, štěstí se na vás bude jen lepit. Pozor ale na růžové brýle, které vás v několika případech zklamou.

ptaci horoskop 20203Labuť.

Ptačí horoskop 2020 - Páv (23. 7 - 22. 8)

Ptačí horoskop 2020 vám radí, abyste přestali chodit namyšleně s hlavou vzhůru, jelikož byste mohli snadno zakopnout. Nedívejte se na ostatní povýšeně a především v práci se snažte být milí a pozorní, jinak vás nebude mít nikdo rád.

Patříte mezi přirozené vůdce, a proto se chopte své šance a jděte si za svým. Lidé vás budou následovat kamkoliv, pokud se k nim budete chovat jako k sobě rovným. Neodmítejte pomoc, hlavně uprostřed roku ji budete potřebovat.

Ptačí horoskop 2020 - Hrdlička (23. 8 - 22. 9)

I když ke spokojenému životu potřebujete mít jasný řád a jste velice disciplinovaní, rok 2020 vás v mnohém překvapí. Ze začátku nepůjde nic podle vašich představ, což vám ale kupodivu pomůže. Uvědomte si, že ne vše můžete nalinkovat a ne vše a všichni tikají jako hodinky podle vašeho přání.

Zkuste se trochu odvázat a zapomenout na pravidla, která si sami dáváte. Když popustíte uzdu své fantazii, zažijete skvělé dobrodružství s někým, s kým byste to nikdy nečekali. A to vám opravdu prospěje.

Ptačí horoskop 2020 - Kondor (23. 9 - 23. 10)

Ptačí horoskop 2020 vám ze začátku bude nakloněn. Povede se vám jak v pracovním, tak osobním životě. Jestli se objeví nějaká překážka, bez problémů ji zdoláte. To samé ale nepůjde říci ke konci roku. Budete znaveni, ve stresu a některé věci se vám prostě nebudou dařit podle vašich plánů.

Snažte se lidem více otevřít. Jen tak si k vám najdou cestu i ostatní. Nemusíte být vždy vážní, uzavření a ostýchaví. Zkuste si udělat i legraci sami ze sebe. Když chcete, tak dokážete být okouzlující společníci.

Ptačí horoskop 2020 - Vrána (24. 10 - 22. 11)

Působíte autoritativně a občas i tajemně. Mnozí lidé se vás proto straní, a proto nepatříte k příliš oblíbeným lidem. Zapracujte na tom. Snažte se uvolnit a nepřemýšlejte pořád nad tím, kdo si o vás co myslí. Nahoďte úsměv, přidejte vtip a uvidíte, že se vaše neobliba mezi kolegy v práci hned změní.

Zapracujte také na své tvrdohlavosti. Ne vše musí být podle vás, ne všichni vás chtějí poslouchat. Nechte si také poradit od ostatních a ukažte, že vás zajímá i názor dalších. Uvidíte, že vaše nové já si získá velice rychle oblibu ostatních. 

Ptačí horoskop 2020 - Sokol (23. 11 - 21. 12)

Energie, štěstí a láska vás bude provázet po celý rok. Ptačí horoskop 2020 vám předpovídá skvělý rok. Lidé budou toužit po vaší společnosti, jelikož je budete vždy výborně bavit. Vaše pozitivní myšlení bude nabíjet všechny kolem vás.

V milostném životě párkrát zaškobrtnete. Především je potřeba, abyste přestali střídat partnery jako ponožky. Ušetříte si tak mnoho problémů. Omezit byste měli také bujaré večírky. Zde pravou lásku skutečně nenajdete.

Ptačí horoskop 2020 - Sup (22. 12 - 20. 1)

Ptačí horoskop 2020 vám do vínku nadělí přátelství, lásku i pracovitost a cílevědomost. Bude se vám dařit hlavně v osobním životě. Odhodíte ostýchavost a necháte některé lidi, aby se dostali hlouběji do vašeho nitra. I když se obáváte zrady, nic se vám nestane. Konečně pochopíte, že ne všichni kolem vám chtějí ublížit.

Pozor byste si ale měli dávat na zdraví. Hlavně v létě na vás čeká několik menších nehod, které vám znemožní užívat si léto plnými doušky. Upravte si jídelníček a jezte více zdravěji. A když k tomu přidáte i cvičení, posílíte tím i svoji imunitu.

ptaci horoskop 20202Sup.  

Ptačí horoskop 2020 - Vrabec (21. 1 - 20. 2)

Lidé narozeni ve znamení Vrabce si v roce 2020 užijí mnoho zábavy a dobrodružství. Budete všude vítání a každý s vámi bude chtít trávit čas. Naučte se ale rozlišovat mezi lidmi, kteří vás chtějí jen využít. Praví přátelé se na vás nevykašlou, když budete smutní a bez nálady, ale podrží vás a opět rozveselí.

Pře Vánoci se na vás navalí stresy v práci. Abyste tlaku nepodlehli, rozdělte si úkoly a nebojte se poprosit o pomoc, protože ve dvou se to táhne lépe. Do těla dostávejte hodně vitamínů a o víkendech si dopřejte skutečný klid a relaxaci.

Ptačí horoskop 2020 - Sova (21. 2 - 20. 3)

Jste skutečně moudří jako Sovy a dotahujete vše do konce. Ovšem ptačí horoskop 2020 má pro vás připraveno několik výzev, které nedopadnou úplně podle plánu a kde vám ani vaše inteligence nepomůže. Velice nápomocní však budete pro své okolí. Mnoho lidé si k vám bude chodit pro rady.

S vaší komplikovanou povahou bude těžcí najít si k sobě spřízněnou duši. Zkuste brát více ohledy na ostatní, nebojte se dát najevo své city a na první schůzce kroťte svůj sarkasmus a ironii.

Další horoskopy na rok 2020

Přečtěte si další horoskopy na rok 2020


Stáhnout v PDF

Přečteno: 2385x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte