Povaha podle znamení prozradí, jací doopravdy jste! Odhalí vaše pozitiva i negativa

Povaha podle znamení prozradí, jací doopravdy jste! Odhalí vaše pozitiva i negativa

Všichni známe pořekadlo tvrdohlavý jako beran nebo co to znamená, když se o někom řekne, že je lev salónu. Dokážete si ale představit, jak se bude chovat člověk narozený ve znamení zvěrokruhu Lva nebo Berana? A co třeba Rak nebo Vodnář? Přichystali jsme si pro vás článek na téma povaha podle znamení. Přečtěte si, zda na vás a vaše blízké povahové rysy, které hvězdy předepsaly, opravdu sedí.

Povaha podle znamení - jak to s námi je podle hvězd

Možná vás bude mrazit v zádech, až si budete číst, jaká jste vlastně povaha. A jak to víme? Díky hvězdám. Povaha podle znamení vám prozradí, jací podle astrologů jste.

Nemusíte mít samozřejmě všechny povahové rysy, ale rozhodně se mezi znameními sami najdete, protože na každém šprochu pravdy trochu.

Horoskopů existuje celá řada. Podívejte se také na další charakteristiky znamení zvěrokruhu. A přečtěte si také horoskop na rok 2019 nebo různé, exotické horoskopy 2019

Vodnář (21.1 - 19.2) - nikdy vás dopředu neodsoudí

Hledáte někoho spontánního, se kterým si užijete kopec legrace a dobrodružství? Vodnář je to pravé ořechové. Je velmi přátelský, tolerantní a komunikativní. Nudu zažene během lusknutí prstu. Rozhodně nepatří mezi ty, co vás rychle odsoudí. Naopak se snaží člověka lépe poznat a pochopit.

Patří mezi hodně originální jedince, což může občas působit dost výstředně. On si z toho ale nic nedělá, jelikož je zvídavý a rád zkouší nové věci. Patří mezi vzdušná znamení

Ryby (20.2 - 20.3) - drby je nezajímají

Obrovská fantazie a kreativita. Taková je povaha podle znamení pro Ryby. Sedí na ně pořekadlo: tichá voda břehy mele. I když jsou občas převážně introverti, uvnitř nich se formuje jeden nápad za druhým. Jsou nekonfliktní a dokáží vyjít s každým. To občas ale zavání přetvářkou a neupřímností.

Ryby věří v morální principy, o rodinu a blízké se vzorně starají. Dokáží být velice soucitní a štědří. Jestli je budete chtít urazit, asi se vám to nepodaří. Jsou lhostejní ke všem urážkám a drbům.

Beran (21.3 - 20.4) - jejich otevřenost může ranit

Povaha podle znamení mluví jasně. Berani jsou velmi spravedliví, citliví a vytrvalí. Patří mezi ohnivá znamení. Od Berana můžete očekávat upřímnost a pochopení. Rozhodně si na nic nehrají a jdou vždy za svým cílem. Pokud se pro něco rozhodnou, dokáží být v dosažení cíle občas dost tvrdohlaví, což je pro ně typické. Ne nadarmo se říká, že je někdo tvrdohlavý jako Beran.

Mezi jeho kladné vlastnosti patří především otevřenost, která může někdy ale i necíleně ranit. Mnozí z nich skrývají své pravé city, jelikož se obávají zranění.

Býk (21.4 - 21.5) - stojí pevně nohama na zemi

Býci jsou nejspokojenější, když jim nikdo nemluví do toho, co dělají nebo co mají dělat. Jestli ho budete do něčeho nutit, zatvrdí se. Povaha podle znamení je drží nohama pevně na zemi. Býci dokáží být skvělou oporou pro rodinu a své blízké. Lidí si na nich cení jejich organizačních schopností a velkého smyslu pro pořádek. K lidem, které má Býk rád, dokáže být velice štědrý, čehož někdy ostatní dokáží využít.

S tímto znamením se neztratí nikde, jelikož jsou praktičtí, přizpůsobiví a vytrvalí. Nechtějte ale Býka rozhněvat. Jestli se na vás nazlobí, vezměte raději nohy na ramena.

povaha podle znamení zvěrokruhu1

Blíženci (22.5 - 21.6) - není s nimi nuda

Blíženci jsou velmi inteligentní, někdy se jejich inteligence ale může jevit jako vychytralost. Mají skvělé komunikační dovednosti a dokáží se přizpůsobit jakékoliv změně. Občas se dokonce chovají i tak, jak byste nečekali. Pobaví vás vždy svým jedinečným smyslem pro humor, takže s nimi není nikdy nuda.

Jejich povaha podle znamení je optimistická a společenská. Jsou velmi zvědaví a dokáží z vás vypáčit i to, co o sobě sami nevíte.

Rak (22.6 - 22.7) - má romantickou duši

Něhu, cit, lásku a empatii na vysoké úrovni můžete hledat právě u Raka. Jeho romantická duše z něj dělá citlivého, vnímavého a chápajícího jedince. Pro svou rodinu a blízké jsou ochotni udělat téměř cokoliv a doslova by se pro ně rozkrájeli.

Jestli hledáte oddaného a věrného partnera, který vám snese modré z nebe, Rak je pravou volbou. Jeho obětavost a laskavost snad nemá hranice - taková je jeho povaha podle znamení. 

Lev (23.7 - 22.8) - srší z nich charisma

Zrozenci ve znamení Lva patří mezi velmi silné a také vůdčí osobnosti. Sebevědomí, důstojnost, energie a až čarovné charisma z něj doslova tryskají. Autoritu si získává přirozeně a nepotřebuje žádné intriky. Jeho vystupování je příjemné a upřímné. Dokáže se obklopovat lidmi, které rád baví a kterým rozdává dobrou náladu.

Silnou stránkou jsou jeho diplomatické schopnosti, ve kterých opravdu vyniká. Lev nesnáší nudu a stereotyp, proto s ním zažijete jedno dobrodružství za druhým.

Panna (23.8 - 22.9) - jsou poctiví a praktičtí

Panny se vyznačují spolehlivostí, zodpovědností, poctivostí a vytrvalostí. K práci se staví velmi pilně, dokáží být až puntičkáři. Snad nikdy nechodí pozdě a nedochvilnost u jiných tvrdě hodnotí. Jsou velice vlídní, upřímní a skromní. K životu nepotřebují přepych a bohatství, jelikož vědí, že existují důležitější věci, kterých je potřeba si vážit.

Na Panně někteří ocení určitě také praktičnost a systematičnost. Proto se nedivte, když je v domě vše vždy perfektně srovnané a uklizené. Patří mezi zemská znamení. Jsou citliví, někdy až melancholičtí. 

povaha podle znamení zvěrokruhu2

Na povahu může mít vliv i Měsíc. Více v lunárním kalendáři

Váhy (23.9 - 21.10) - pozor na jejich upovídanost

Lidé narození ve znamení Váhy jsou dobromyslní, příjemní a velmi společenští. Společně se Lvem patří snad mezi nejupovídanější znamení zvěrokruhu. Dokáží být často ale velmi naivní a důvěřiví, na což mohou dopustit. Ne každý je totiž tak milý a dobrosrdečný jako oni.

Povaha podle znamení jim propůjčuje smysl pro krásu a estetiku. Díky tomu jsou také více empatičtí a šarmantní. Jestli potřebujete prostředníka v nějaké hádce, Váha je pro vás trefa do černého. Dokáže totiž skvěle urovnávat konflikty.

Štír (22.10 - 21.11) - vždy rád pomůže

Stejně jako Berani, si jde Štír za svým cílem. Jen těžko se vzdává a smiřuje se s neúspěchem. Patří mezi silné a sebevědomé osobnosti. Není ale pyšný. Naopak je k ostatním laskavý a chápavý. Dokáže si zachovat nestrannost a vždy dobře poradí a podá pomocnou ruku.

Často jsou až moc upřímní, takže pokud nechcete slyšet jasný a upřímný názor, raději se jich na nic neptejte. Velice loajální je ke svým přátelům, na které nedá Štír dopustit.

Střelec (22.11 - 21.12) - dokáže se zasmát sám sobě

Přirozeně přátelský, komunikativní, společenský a veselý. To jsou hlavní charakteristiky Střelce, který má silně vyvinutý smysl pro spravedlnost. Pokud je vůči němu nebo někomu jinému něco nespravedlivé, hlasitě se ozve a nenechá si něco jen tak líbit.

V jeho společnosti budete plakat smíchy, protože se nebojí udělat si legraci i sám ze sebe. Rád bude provokovat i vás.

Kozoroh (22.12 - 20.1) - miluje pořádek a disciplínu

Kozoroh vás bude respektovat a nikdy na vás nebude pohlížet zhora. Respekt, úcta a loajalita jsou jeho silné povahové vlastnosti, pro které bývá oblíbený. Dokáže si ale stát za svými názory a jestli se pro něco rozhodnou, krok za krokem se ze všech sil snaží dojít do cíle.

Jsou pracovití a trpěliví, i když by mnozí hodili už dávno flintu do žita. Mají rádi disciplínu a pořádek. Lidé se jim rádi svěřují, protože působí velmi důvěryhodně.

Sedí na vás povaha podle znamení?

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

ČTVRTEK 09. 12. 2021
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
PÁTEK 10. 12. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 11. 12. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 12. 12. 2021
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 13. 12. 2021
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
ÚTERÝ 14. 12. 2021
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
STŘEDA 15. 12. 2021
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni

Nevíte, jak vyhladit vrásky? Zkuste zdraví pleti podpořit přírodními produkty!

S přibývajícím věkem produkuje pokožka méně kolagenu i elastinu a ztrácí tedy částečně svou pružnost i odolnost vůči vnějším vlivům. V tento moment se mohou zejména ženy zabývat otázkou „Jak vyhladit vrásky?“ O...

Jmelí pro radost i léčení. K čemu je jmelí dobré a proč se pod ním líbáme?

Jmelí je v průběhu celého adventu snad na každém kroku. Rádi ho zavěšujeme do svých domů a považujeme ho odjakživa za symbol štěstí a vánoční pohody. Proč se zrovna tahle poloparazitická rostlina stala v předvá...

Skrytá agrese neboli nebezpečí pasivně agresivního chování

Agrese by se dala definovat jako extrémní emoční projev, typicky se projevující křikem či fyzickým napadáním sebe samého nebo jiných osob. Tohle chování je zjevné a předává informaci o tom, že se daný člověk bu...

Úplněk v prosinci 2021: Jak ovlivní jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Úplněk v prosinci 2021 se odehraje necelý týden před Vánoci. Na oblohu se vyhoupne „Studený měsíc“ přesně 19. 12. v 5:35 ve znamení Blíženců. Letos nás nabádá k utišení chaotických myšlenek a k naslouchání vnit...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Oblečení pro psa v chladném období je věčné téma. Kde je pravda?

Oblečení pro psa je téma, o kterém se mezi pejskaři bouřlivě diskutuje. Jedna strana jej rezolutně odmítá a ta druhá prosazuje. Skutečnost je ale taková, že pravdu lze najít někde mezi těmito rozdílnými názory....

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Medové perníčky podle zkušených babiček 4x jinak. Vyzkoušíte je?

Medové perníčky připravuje každá hospodyňka po svém. Zejména babičky mají své osvědčené a letité recepty, které po generace předávají ve své rodině. A právě jejich recepty vám nyní přinášíme, což se může v před...

Nas****st vládne republikou...

Taky ste si toho všimli? Ptáte se čeho? Přeci tý abnormálně velký nas****sti v naší společnosti. A nebude to lepší. Teď se kvůli očkování rozděluje společnost ještě víc... Neočkovaný budou závidět vočkovanejm a vůbec, bude to celý v řiti.