Horoskopy na rok 2019 - velký přehled!

 horoskopy2019přehledVelký přehled horoskopů na rok 2019.

Zajímá vás, jak se budete mít v roce 2019? Zda se vám bude dařit v práci, v lásce a doma půjde vše jako po másle? Nebo byste se rádi dozvěděli, zda konečně vyděláte spoustu peněz? Odpovědi na všechny tyto otázky pro vás máme na Spektru Zdraví. Tak čtěte dál.

Připravili jsme pro vás velký přehled 14 horoskopů na rok 2019. Ať už vás zajímá čínská, indická, keltská nebo egyptská mytologie, u nás najdete vše. Z našeho přehledu se můžete prokliknout právě na ten horoskop na rok 2019, který vás zajímá.  

Čínský horoskop na rok 2019

Čínská astrologie rozlišuje 12 zvířecích znamení, které se střídají právě po dvanácti letech. Každému roku tedy náleží právě jedno zvíře. Rok 2019 bude patřit Praseti neboli Vepři. Čínský rok 2019 oficiálně začíná dne 5. února 2019 a čínský rok potrvá až do 24. ledna 2020

Čtěte také:

Horoskop 2019

Podle tradiční čínské astrologie nám rok 2019 přinese vlnu štěstí a bohatství. Chcete se dozvědět více o tom, co nám přinese rok 2019? Pak se proklikněte na odkaz níže. 

Přečtěte si čínský horoskop!

Evropský horoskop na rok 2019

Evropský horoskop zná asi každý. Rozlišuje 12 různých znamení, jako je Lev, Panna, Býk nebo Beran. Každému znamení pak přísluší podle data narození určité vlastnosti.

Rok 2019 bude podle evropského horoskopu ideálním pro plnění si snů a přání. Pokud chcete vědět víc, proklikněte se na odkaz níže. 

Přečtěte si evropský horoskop!

Partnerský horoskop na rok 2019

Partnerský horoskop volně navazuje na evropský horoskop, protože uznává stejná znamení - tedy například Berana, Štíra, Raka a jiné. Těmto znamením potom dle data narození a jejich vlastností předpovídá ideální partnery do života či milence.

Partnerský horoskop vám poví, s kým vás v roce 2019 čeká láska, a s kým jen trápení.

Přečtěte si partnerský horoskop!

Keltský horoskop na rok 2019

Keltové byli velmi moudří lidé a snažili se žít v souladu s přírodou a přírodními zákony. Uctívali přírodní bohy, stromy a rostliny. Proto si vytvořili keltskou astrologii, která rozlišuje 21 různých znamení - stromů.

Jste podle Keltů vrba, ořešák, jabloň nebo třeba bříza? To zjistíte v naší keltské předpovědi pro rok 2019, která vám také poví, jak se vám v následujícím roce povede.  

Přečtěte si keltský horoskop!

Květinový horoskop na rok 2019

Květinový horoskop je velmi volně podobný předchozímu keltskému horoskopu. Jediný rozdíl je v tom, že neuznává stromy, ale květiny. Lidem tedy přisuzuje vlastnosti a budoucnost podle toho, zda jsou leknínem, růží, slunečnicí nebo třeba narcisem.

Víte, jaká květina jste podle květinového horoskopu a co vás v roce 2019 čeká? Pokud ne, podívejte se na náš článek níže. 

Přečtěte si květinový horoskop!

Finanční horoskop na rok 2019

Peníze nejsou tím nejdůležitějším na světe, ale bez nich je to o dost těžší. Pokud vás zajímá, jak se vám v roce 2019 finančně povede, proklikněte se na článek v odkazu níže.

Dozvíte se, jaký vás čeká kariérní růst, jak na tom budete s platem, zda se vám vyplatí investovat a zda bude rok 2019 vhodným na riskantní rozhodnutí

Přečtěte si finanční horoskop!

Indiánský horoskop na rok 2019

Pro původní obyvatele Ameriky, Indiány, byla příroda posvátnou. Indiánská mytologie zahrnuje 12 znamení, které vzešly ze zvířecích symbolů, které zdobily indiánské totemy. Těmito znameními Indiáni vyjadřovali, ke kterému kmeni náleží a jaká je povahová charakteristika daného kmene.

Zajímá vás, jak se vám v roce 2019 podle indiánské mytologie? Pak se prokliněte na článek níže. 

Přečtěte si indiánský horoskop!

Cyklický horoskop na rok 2019

Doba ticha, obnovy, probuzení a růstu. To jsou čtyři první znamení z celkem 12 znamení, které rozlišuje cyklický horoskop. Ten člověka posuzuje podle měsíce v roce, ve kterém se narodil.

Každý měsíc a roční období je unikátní a na člověka má unikátní vliv. Pokud vás zajímá život v souladu s přírodou a Měsícem, přečtěte si také náš lunární kalendář.

Přečtěte si cyklický horoskop!

Egyptský horoskop na rok 2019

Staří Egypťané chápali astrologii jako dar z nebes. Nespojovali proto znamení se zvířaty, jak jsme zvyklí my, ale s různými bohy a jejich vlastnostmi. Bohů existuje podle egyptské astrologie celkem 11 a každý z nich má unikátní vlastnosti.

Podívejte se, jaký egyptský bůh je vám přisouzen a co vás v roce 2019 čeká.

Přečtěte si egyptský horoskop!

Pracovní horoskop na rok 2019

Práce je v našem životě velmi důležitá, neboť v ní mnohdy trávíme až několik desítek hodin týdně. Proto je důležité dělat práci s láskou a cítit se v pracovním kolektivu dobře. Nejste v práci spokojení nebo prostě jen toužíte po změně? Pracovní horoskop na rok 2019 vám poví, zda bude na změnu vhodný čas.

Prozradí vám taky, zda se dočkáte povýšení nebo jak na tom budete se mzdou, či kolegy v práci. 

Přečtěte si pracovní horoskop!

Ptačí horoskop na rok 2019

Ptačí horoskop má své kořeny v Indii a rozlišuje celkem 12 různých ptačích znamení. Ptačí horoskop vám rozšíří obzory a možná vám prozradí něco, co jste o sobě ani netušili. Nakoukněte do své ptačí duše a zjistěte, zda jste mocný orel, obětavá kachna, pyšný páv nebo třeba moudrá sova

Přečtěte si ptačí horoskop!

Arabský horoskop na rok 2019

Arabská astrologie vychází z babylónské a helénské mytologie a rozlišuje 12 různých znamení, možná překvapivě zbraní. Podle arabského horoskopu jste tedy nožem, dýkou, palcátem nebo některým z dalších znamení.

Pokud se chcete inspirovat arabskou astrologií, která se vyvíjela už od 6. století, čtěte dál v odkazu níže. 

Přečtěte si arabský horoskop!

Indický horoskop na rok 2019

Pět tisíc let stará astrologie, která se řídí skutečným postavením hvězd. Takto by se mohl do jedné jediné věty shrnout indický neboli védský horoskop. Řídí se body rovnodennosti, které se mění při otáčení Země. Více se dozvíte v odkazu níže. 

Přečtěte si indický horoskop!

Cikánský horoskop na rok 2019

Spolu s přemisťováním se kočovníků vznikl kdysi také cikánský horoskop. Podobně jako jiné horoskopy - je tvořen dvanácti různými znameními jako je hvězda, podkova, svíčka, mince, zvon nebo kolo. Začtěte se do cikánského horoskopu níže. 

Přečtěte si cikánský horoskop!


Stáhnout v PDF

Přečteno: 6760x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte