Partnerský horoskop 2020: Jak se vám bude dařit v lásce a vztazích?

partnerský horoskopPřečtětete si partnerský horoskop na rok 2020.

O čem je partnerský horoskop pro rok 2020? Klidná energie přehodnocování, tichosti a v druhé půlce roku i zcela jasných kroků. Co v tento rok rozhodneme, to bude mít dlouhotrvající platnost. Věci dozrály, vidíme sebe i druhé v klidnějším světle a životní kotrmelce by se nám v partnerských vztazích měly v roce 2020 vyhnout. Výjimku tvoří nefunkční vztahy, které se už kvůli obecné touze žít s pevnou půdou pod nohama, začnou rozpadat.

Obecně všechno, co se vám bude rozkládat pod rukama, kazit náladu a působit chaos – potřebuje opravit. Nebo najít řešení, které by vás nejspíše na první dobrou nenapadlo. Partnerský horoskop jsme pro vás psali už v roce 2019 (partnerský horoskop 2019) a připravili jsme pro vás také charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu, které si můžete přečíst. 

ROk 2020 nepřeje chaotickým rozchodům, ale hlubšímu bádání nad příčinami neúspěchu a hledání poctivých láskyplných řešení.

Partnerský horoskop 2020: BERAN

21. 3 - 20. 4

Budete mít šanci změnit svůj život i velmi výrazně, partnerský horoskop 2020 říká, že využijete své minulé zkušenosti a poučíte se z chyb. Nebo si konečně splníte sny, chuť je veliká! Vezmete-li svůj život zgruntu jinak a pevněji do rukou, máte tu už léto plné zvratů a s koncem roku i životní změny, o kterých by se vám ještě nedávno ani nesnilo.

POZOR NA: Polovina léta je hodně intenzivní, takže se mohou zintenzivnit i nakupené problémy a můžete být přecitlivělí. Rozchody i nové lásky?

Partnerský horoskop 2020: BÝK

21. 4 - 21. 5

První část roku spíše přemýšlíte, připravujete se, a s jarem a létem přichází obrovská podpora osudu ve všem, co jste si vysnili, přáli nebo na čem jste horlivě pracovali. Partnerský horoskop nabádá k realizaci snů i chuti nechat za sebou to, co už nechcete. Vaší moudrostí budete podporovat své partnery, a tak říkáme – plánujte a tvořte!

POZOR NA: V ohrožení mohou být vztahy, ve kterých jedete na výhody a finance, na „má dáti, dal“. Můžete se v ocitnou v situaci dlužníka, nebo toho, na kom je bráno bezostyšně víc, než je zdrávo.

Partnerský horoskop 2020: BLÍŽENCI

22. 5 - 21. 6

První část roku podle partnerského horoskopu budete budovat hnízdo, budoucnost, zvát do života nové lidi. Zachovejte klid a nic nikam netlačte, vše se uděje samo. Druhá polovina roku již více přeje akci, životním změnám nebo jednoduchého užívání si toho, kam se váš milostný život vyvinul. Víc netřeba. Blíženci, Váhy a Vodnáři patří mezi vzdušná znamení - přečtěte si o vzdušných znameních

POZOR NA: Dejte si pozor na nesoustředěnost, rozlítanost, na to „nevím, co chci“, zkuste tohle v sobě krotit, zpomalit a přemýšlet, jinak si právě toto vybere nehezkou daň i na vztazích.

Partnerský horoskop 2020: RAK

22. 6 - 22. 7

Až do března vás planeta Saturn může držet trošku v beznaději, partnerský horoskop 2020 radí prostě rekapitulovat život. Od března vám ale osud popustí otěže a vy uvidíte, co vlastně od partnerství chcete, mraky se rozplynou a milovaná náruč bude ještě vřelejší. Hvězdy vás také ponoukají k roztrhání stereotypu a k využití léta a podzimu – třeba k netradiční dovolené či novému životnímu stylu.

POZOR NA: Zanedbávání rodiny a vztahů. Kvůli melancholii, tak i přehnané pracovní aktivity – utužujte vztahy průběžně.

Partnerský horoskop 2020: LEV

23. 7 - 22. 8

Začátek roku vám servíruje partnerské problémy, které je třeba s klidem řešit. Partnerský horoskop 2020 varuje před až takovou tíhou, že raději odcestujete do zahraničí, zahrabete se do práce nebo zvolíte předčasný rozchod. Vztahy vás nebaví, což se ovšem změní s podzimem, kdy – pokud špatné časy vydržíte, pochopíte, že tlak okolí vás měl formovat, doslova vykvetou. Lev, Beran, Střelec jsou ohnivá znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich více. 

POZOR NA: Veškerý tlak, který ve vztazích na sebe budete pociťovat, pramení z touhy mít/žít zázemí a rodinu, vztah se vším všudy. Myslete na to, než začnete utíkat ke svobodě… Nikdo po vás nechce nic špatného.

 horoskop 2020Pozor na hádky v roce 2020.

Připravili jsme pro vás také lunární kalendář

Partnerský horoskop 2020: PANNA

23. 8 - 22. 9

První měsíce roku jsou pro vás osamělé, klidné, partnerský horoskop říká, že chcete mít pořádné srovnané zázemí. Budete tichými společníky, což může někomu i vyhovovat. Osamoceným to může přinést trápení, ale zadaní mohou v tento čas účinně řešit problémy let minulých. Léto a další část roku už je na vlně obrovského náporu energie, lásky a štěstí, doslova si začátkem roku v tichu vypipláte úspěch. Využijte toho!

POZOR NA: Neztrácejte víru a nepropadejte depresi, i v těch umolousaných divných chvílích. To se jen rovná vaše víra a aktualizuje váš život, přizpůsobujete se novým situacím, které přijdou.

Partnerský horoskop 2020: VÁHY

23. 9 - 23. 10

Začátek roku vás může dohnat s pocity selhání a zklamání, ale partnerský horoskop 2020 říká, že chybami se člověk učí. Co se naučíte, tak dobře zúročíte. Čas přeje utužování důvěry ve vtazích, a i ty temné stránky jsou toho součástí. Zůstaňte klidní, věnujte se práci a svým koníčkům a vězte, že i náročný rok tu je od toho, aby vám přinesl hlubší lásku, než na jakou jste zvyklí.

POZOR NA: Výbušnost a brzké soudy. Pokud si nejste rozchody jisti, nedělejte je. Zklidní vás pracovní oblast, jóga, meditace. Odpoutání pozornosti.

Partnerský horoskop 2020: ŠTÍR

24. 10 - 22. 11

Štíři budou v první polovině roku trošku puntičkářští, říká partnerský horoskop 2020, a chvála partnerům, kteří to s nimi vydrží. Přijde na to, jaké máte s partnerem vzájemné životní představy. Ladění společné budoucnosti můžete zasvětit i druhou polovinu roku, která je okořeněna víc vášní a sexualitou. Třaskavá kombinace. Štír, Rak a Ryby jsou vodní znamení - přečtěte si o vodních znameních

POZOR NA: I pro vás je důležité neztrácet víru v rovnováhu. Horská dráha není od toho, aby se nahoře (nebo dole) dělaly životní rozhodnutí. Trpělivost!

Partnerský horoskop 2020: STŘELEC

23. 11 - 21. 12

Partnerský horoskop varuje, že vás v první polovině roku ovlivní zklamání spíše v jiných než partnerských oblastech, ale vztahy může tato vaše mrzutá nálada hodně ovlivnit. Ale už na jaře ožijete a léto můžete prožít ve víru plánování a nových životních vyhlídek. I ta zklamání se zahladí a zase bude svítit sluníčko.

POZOR NA: Nedopusťte, aby váš strach a pocit selhání způsobil, že ze svého života sebemrskačsky vyženete i svého partnera.

Partnerský horoskop 2020: KOZOROH

22. 12 - 20. 1

První část roku je pro vás zadumaná, přemýšlivá a neradno vás vytrhávat z vašich úvah. Partnerský horoskop říká, že to s vámi bude těžké, ale partner to dá… možná společně vystoupáte na nové vrcholy životních osudů již na jaře nebo v létě. A s podzimem to je další vlna změn. Že by třeba svatba a podzimní těhotenství? Kozoroh, Panna, Býk jsou zemská znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich víc. 

POZOR NA: Iluze o partnerství. Nežijete s dokonalým partnerem? Na chvíli ty chyby přehlédněte, zejména zkraje roku, štval by vás i pan Dokonalý, věřte nám. S jarem a létem už to zase bude přesně ten člověk, na kterého jste zvyklí!

Partnerský horoskop 2020: VODNÁŘ

21. 1 - 20. 2

Začátek roku nese malé riziko, že budete chtít mít všechno tak dokonalé, že si vztah rozvrátíte. Partnerský horoskop varuje i před trojúhelníky a iluzemi! Chaotické období končí v létě a na podzim, kdy vám do života vstupuje řád, láska a štěstí a zdá se, že na jarní události si už ani nevzpomenete.

POZOR NA: Zejména ženy by měly v roce 2020 pustit otěže i tam, kde otěže patří do rukou muže. Nebuďte panovačná královna, mohlo by vás to stát vztah.

Partnerský horoskop 2020: RYBY

21. 2 - 20. 3

Vedle vás bude začátkem roku partner rozkvétat, říká partnerský horoskop, máte obrovskou nálož kreativity, nápadů a lásky. Dá se říci, že máte před sebou jeden z nejšťastnějších roků v životě vůbec. Máte možnost vyléčit si staré rány, komunikovat o svých bolestech a najít novou pevnou půdu pod nohama.

POZOR NA: Přecitlivělost léta 2020, kde i toho dobrého může být hodně, můžete se bát, že o to přijdete, nebo na vás padnou chmury minulosti. Překonáte je, nebojte. A rok se poté rozvine ještě lepším směrem – k pevnému zázemí v životě.

Další horoskopy na rok 2020

Přečtěte si další horoskopy na rok 2020


Stáhnout v PDF

Přečteno: 17501x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte