Partnerský horoskop na rok 2019

Partnerský horoskop na rok 2019

Jste už dlouho sami a rádi byste věděli, zda pro vás bude rok 2019 v lásce příznivější? Nebo jste naopak v dlouhodobém vztahu, ale nejste si jisti, jestli je váš vztah ještě vášnivý a má budoucnost? Podívejte se na partnerský horoskop 2019 a zjistěte, co vás čeká na poli lásky. Přečtěte si také aktuální partnerský horoskop 2020

Čtěte také:

Partnerský horoskop 2020: Jak se vám bude dařit v lásce a vztazích?

Partnerský horoskop na rok 2019 pro všechna znamení

Beran (21.3. - 20.4.)

Berani ke všemu přistupují intenzivně a zapáleně, a ne jinak tomu bude na poli lásky. Co se týče vztahů a lásky, bude pro Berany partnerský horoskop 2019 vášnivý, plný milostných dobrodružství a romantiky. Berani totiž budou pod vlivem Venuše, a tak vám bude dělat dobře pozornost ostatních mužů a žen a budete ji hodně vyhledávat.

Nejlepším obdobím pro romantiku pro vás bude konec dubna a květen, kdy si budete užívat se svým protějškem magických večerů se sklenkou vína nebo zamilované večeře či procházky při stmívání.

Nezadaní zažijí spoustu nových zážitků a vášně, a dost pravděpodobně potkají svoji spřízněnou duši. Berani, nebojte se tedy vyrazit s přáteli do společnosti a poznat nové lidi. Možná se zaplete na svých dobrodružných cestách s nějakým cizincem či cizinkou. Vášniví Berani by ale neměli být lehkomyslní a měli by si dávat pozor na nástrahy seznamek a chatovaní.

Býk (21.4. - 21.5.)

I na Býky bude mít vliv Venuše, Býci jsou totiž pro lásku přímo stvořeni. Ačkoliv nebudete strádat ani v kariérním životě, tento rok bude obzvlášť dobrý pro osobní život a vztahy. Partnerský horoskop na rok 2019 říká, že vás v únoru čeká plno citů, romantiky a milostných vzplanutí, což bude pokračovat až do začátku června. Možné je i vzplanutí a okouzlení na první pohled a vyhýbat byste se neměli nezvyklým místům a situacím, protože budete i pod vlivem Uranu, a tak můžete narazit na lásku na místech, na kterých byste to nečekali.

Díky Uranu vás čeká plno nových možností a máte tedy šanci změnit něco ve svém životě – najít novou lásku nebo oživit stávající vztah. Býci mají ale problém se svému protějšku otevřít a jen tak někomu nabídnout své srdce, vybírají si partnery stabilní, věrné a láskyplné, proto pro vás možná bude těžké se nové lásce otevřít. Na podzim už budete klidnější a budete zažívat harmonii a nežnou lásku bez postranních úmyslů. Zajímá vás více o Býcích jako znamení? Podívejte se na celou charakteristiku Býků!

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Pro Blížence bude rok 2019 výborný, protože nejen, že se jim bude dařit v kariéře, ale i v oblasti vztahů. Díky silnému vlivu Venuše budou už na začátku roku Blíženci přikládat vztahům silnou váhu. Budete se snažit, aby vše kolem vás bylo harmonické a přátelské.

Červen pro vás bude, co se týče lásky nejlepší měsíc. Díky své přesvědčivosti nyní můžete zkusit získat toho, o kterém jste doposud jen snili. Skvělým obdobím pro vztahové a milostné záležitosti je také druhá polovina září nebo začátek října. I konec roku vám bude přát, a pokud chcete s partnerem udělat další krok, je potom ta správná chvíle.

Pro sezdané bude tento rok trochu náročnější, a jedním z důvodů bude i proměnlivá nálada Blíženců. Proto se snažte být klidnější a stálejší, abyste vašemu vztahu neuškodili.

Rak (22.6. - 22.7.)

Raci, kteří patří k vodnímu znamení, jsou velmi citliví a citově založení. Hodně jejich událostí v životě se tedy soustředí na vztahy. Venuše, která bude umístěna ve Štíru, zaviní, že Raci budou mít touhu objevovat vše neprobádané a záhadné. Vaše city budou velmi silné a bude vás lákat zakázané ovoce. Proto buďte opatrní, protože můžete v nejhorším případě sklouznout i k nevěře.

Pokud se chcete posunout dál v dlouhodobém vztahu, nebojte se být dominantní a převezměte iniciativu. Jestliže jste v manželském svazku, dělejte kompromisy a neustále spolu komunikujte. Tady se zdržte dominance a určete si pravidla ve vztahu. Váš partner či partnerka by vám měli dát více volnosti a vy zase protějšek tolik citově nevydírejte.

Partnerský horoskop 2019 pak předpovídá, že i nezadaní můžou narazit na svůj vysněný protějšek. Je tu možnost, že se s někým seznámíte přes sociální sítě.

Lev (23.7. - 22.8.)

Tento rok pro vás bude, co se týče partnerského života velmi pozitivní a plný lásky. Hned zkraje roku bude díky Jupiteru a Venuši všude plno milostných příležitostí. Určitě byste neměli vynechávat společenské akce a plesy, protože právě tam můžete svoji lásku objevit. Ti, co žijí v dlouhodobém vztahu, v něm udělají zase krok dopředu.

Nezadaní si užijí hlavně v létě, a to spoustu flirtu, nezávazné zábavy i vášně. V letních měsících ale také můžete narazit na spřízněnou duši, jak na partnera, tak na dobrého přítele.

Pokud jste, Lvi, v manželství, můžou se ve vztahu od března objevit nějaké trhliny. Je to hlavně proto, že potřebujete obdiv protějšku, a pokud se vám nedostává, jste naštvaní. Partnerský horoskop 2019 vás nabádá, abyste se naučili přijímat kritiku a uznali svoje chyby. Manželství by pak mělo být šťastnější.

Zajímají vás horoskopy? Podívejte se na kompletní horoskop pro Lvy na rok 2019.

Panna (23.8. - 22.9.)

Jste zemské znamení, takže zůstáváte spíše nohama na zemi a vášeň se u vás těžko hledá. Nicméně jste věrní a nejste přelétaví a oplýváte upřímnou láskou. Dokážete být pro své partnery i dobrými přáteli.

Panny se mohou těšit, že je potká něco zajímavého, a to hlavně v osobním životě, který v minulém roce poněkud strnul. Jaro vám bude přát, co se týče dlouhodobých vztahů – určitě se nebojte ve svém vztahu projevit emoce a nadšení a vaše láska bude vzkvétat.

Pokud se Panny zamilují, milují platonicky a vydrží to tak dlouho, dokud si jich objekt zájmu nevšimne. Horoskop lásky vám proto radí, abyste se hlavně v období srpna, září a prosince nebáli promluvit s vaší platonickou láskou. Tehdy totiž budete mít největší šanci. Pokud žijete v manželském vztahu, dávejte si pozor na třetího člověka, který by vám mohl vaše manželství překazit.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Na začátku roku se budete možná cítit trochu osamocení, a to v dlouhodobých vztazích. Nevěšte ale hlavu, s příchodem jara se situace bude zlepšovat. Vlivem Marsu v Býku, který můžete očekávat především v březnu, budete pociťovat silné sexuální pudy. Můžete proto očekávat vášnivé vzplanutí mezi vámi a objektem vaší touhy. Nová známost může navíc vyrůst v pevný vztah.

Letošní jaro bude pokračovat v podobném duchu. Šanci navíc dostanou i dlouhodobé vztahy. Partnerský horoskop na rok 2019 radí, že právě teď je na čase udělat další krok, s partnerem jste na stejné vlně, proto jakýkoliv váš návrh se nyní setká s pochopením. I v kariéře se vám bude nadále dařit jít si za svým cílem.

Štír (24. 10. - 22. 11)

Štíři, přestože jsou silné osobnosti, které se málo komu otevřou, jsou velmi empatičtí a všímaví, to znamená, že budou zářit v oblasti mezilidských vztahů. Jejich partnerský horoskop 2019 vypadá velmi pozitivně a energicky. Vaše kouzlo osobnosti a dobré komunikační schopnosti vám totiž zajistí dostatek lásky.

Mezi nejlepší měsíce pro lásku budou pro Štíry patřit duben, červenec a říjen. Na jaře se Štíři otevřou a budou aktivní, takže se bude dařit těm, kteří jsou single a chtěli by si někoho najít. Tím, jak budete vyzařovat energii, k sobě totiž přilákáte hodně potenciálních partnerů.

Na podzim se zase zklidníte a v oblasti vztahů nastane stabilní období, takže v této době budou mít štěstí hlavně dlouhodobé vztahy. Tím, že uvolníte, budete mít více času, který pak můžete věnovat svému partnerovi.

Střelec (23.11. - 21.12)

Střelci jsou známí svou ctižádostí, sebejistotou a spontánností. Proto se hlavně nezadaní mohou těšit, že se jim podaří navázat vztah s člověkem, které už dlouho chtěli. Nejprve ale musí Střelci překonat samotářský leden, kdy se jim nebude chtít chodit moc do společnosti, a tak raději budou zůstávat doma.

Horoskop lásky říká, že s jarem se každý Střelec může těšit na pozitivní vliv postavení Merkuru v Blížencích. Vaše sebevědomí, které vám v tuto dobu nebude chybět, využijte v osobním životě. Nezadaní si snadno najdou někoho nového a čeká je plno romantiky. Ti, kteří se narodili v 2. a 3. dekádě (3.12. - 12.12. a 13.12. - 21.12.), čeká utvrzení vašeho vztahu v podobě svatby nebo početí dítěte.

Na podzim se bude dařit hlavně dlouhodobým vztahům, protože vám nebude chybět zdvořilost a laskavost. Vztahy a pouta, která vzniknout v září 2019 budou velmi pevné a vydrží hodně dlouho. Zajímá vás, k komu se Štíři jako znamení hodí? Podívejte se na celou charakteristiku Střelců

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Mezi výhody Kozorohů patří zodpovědnost a důkladnost, jsou často realističtí a na první místo staví hlavně sebe, proto se jim může dařit v kariéře, ale v lásce už tolik ne. Rádi se stahují do ústraní, proto i začátek roku nebude pro zadané nejlepší, co se lásky týče, nebude se jim dařit navazovat nové kontakty. V láskyplných vyznáních totiž nejste tolik zdatní, nicméně i ve vás se skrývá dobré srdce.

Na jaře se však nezadaní Kozorozi dočkají a potkají někoho výjimečného. Neměli by si tuto šanci nechat uniknout. Kozorozi tedy v jarním období zažijí romantiku i flirt. Podzim a blížící se konec roku 2019 bude poklidný, zvláště v oblasti vztahů, nečekají vás žádné velké zvraty.

Pokud žijete v manželství, můžou nastat velké životní změny, například v podobě zplození potomka. Nicméně i tady vše pečlivě zvažte a zaměřte se na to, abyste se správně rozhodli. 

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vodnáři pod nadvládou Uranu bývají často společenští a flexibilní, což se jim může hodit v oblasti mezilidských vztahů. S protějškem snadno komunikují a vyzařuje z nich lehkost. Proto vám bude partnerský horoskop 2019 pozitivně nakloněný.

V prvních měsících čeká hlavně nezadané Vodnáře plno nových zážitků a zažijí dobrodružství. Budete tak hledat někoho, kdo to bude mít stejně, abyste se nenudili. Ani v dlouhodobých vztazích nezažijete nudu, se svým mužem či ženou zažijete plno zábavy a budete se cítit jako čerstvě zamilovaní.

V létě budete plní energie, a proto vás to bude táhnout na různé akce a společenské události, nebo na rande. Budete poznávat nové lidi, a tak mají nezadaní Vodnáři šanci poznat lásku, se kterou to bude díky intenzivní citům přímo jiskřit. Nebuďte ale moc samolibí, abyste potenciálního partnera neodradili.  

Ryby (21.2. - 20.3.)

Začátek roku bude pro Ryby velmi dobrým obdobím. Budete nabití energií a čekají vás nové šance, proto toto období bude skvělé pro single jedince. Může přijít vášnivé vzplanutí, a pokud vytrváte, tak i romantický vztah.

S koncem roku byste si měli podle horoskopu dát pozor na žárlivost a majetnické sklony ke svému partnerovi, aby malé problémy nevyústily v něco většího.

Přečtěte si, jaké další horoskopy na rok 2019 jsme pro vás nachystali

Všechny horoskopy na rok 2019

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

ČTVRTEK 09. 12. 2021
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
PÁTEK 10. 12. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 11. 12. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 12. 12. 2021
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 13. 12. 2021
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
ÚTERÝ 14. 12. 2021
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
STŘEDA 15. 12. 2021
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni

Nevíte, jak vyhladit vrásky? Zkuste zdraví pleti podpořit přírodními produkty!

S přibývajícím věkem produkuje pokožka méně kolagenu i elastinu a ztrácí tedy částečně svou pružnost i odolnost vůči vnějším vlivům. V tento moment se mohou zejména ženy zabývat otázkou „Jak vyhladit vrásky?“ O...

Jmelí pro radost i léčení. K čemu je jmelí dobré a proč se pod ním líbáme?

Jmelí je v průběhu celého adventu snad na každém kroku. Rádi ho zavěšujeme do svých domů a považujeme ho odjakživa za symbol štěstí a vánoční pohody. Proč se zrovna tahle poloparazitická rostlina stala v předvá...

Skrytá agrese neboli nebezpečí pasivně agresivního chování

Agrese by se dala definovat jako extrémní emoční projev, typicky se projevující křikem či fyzickým napadáním sebe samého nebo jiných osob. Tohle chování je zjevné a předává informaci o tom, že se daný člověk bu...

Úplněk v prosinci 2021: Jak ovlivní jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Úplněk v prosinci 2021 se odehraje necelý týden před Vánoci. Na oblohu se vyhoupne „Studený měsíc“ přesně 19. 12. v 5:35 ve znamení Blíženců. Letos nás nabádá k utišení chaotických myšlenek a k naslouchání vnit...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Oblečení pro psa v chladném období je věčné téma. Kde je pravda?

Oblečení pro psa je téma, o kterém se mezi pejskaři bouřlivě diskutuje. Jedna strana jej rezolutně odmítá a ta druhá prosazuje. Skutečnost je ale taková, že pravdu lze najít někde mezi těmito rozdílnými názory....

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Medové perníčky podle zkušených babiček 4x jinak. Vyzkoušíte je?

Medové perníčky připravuje každá hospodyňka po svém. Zejména babičky mají své osvědčené a letité recepty, které po generace předávají ve své rodině. A právě jejich recepty vám nyní přinášíme, což se může v před...

Nas****st vládne republikou...

Taky ste si toho všimli? Ptáte se čeho? Přeci tý abnormálně velký nas****sti v naší společnosti. A nebude to lepší. Teď se kvůli očkování rozděluje společnost ještě víc... Neočkovaný budou závidět vočkovanejm a vůbec, bude to celý v řiti.