Lev - Horoskop 2019

lev_200xHoroskop Lev 2019 

Horoskop na rok 2019 Lvům slibuje, že se bude jednat o úspěšný rok. Spokojení budou Lvi zejména od jara do podzimu, kdy bude nejvhodnější čas na plnění přání a tajných tužeb. Žádné přání nebude v roce 2019 nesplnitelné, stačí se jen snažit!

Jupiter ve Střelci přinese na začátku roku pozitivní změny. Otřást se může oblast práce, rodiny, vztahů nebo bydlení. Právě v oblasti bydlení slibuje rok 2019 největší změny. Pokud se tedy dlouhé roky chcete přestěhovat, pořídit si dům nebo úplně změnit adresu, rok 2019 na to bude ideální.

A stejná nezůstane v roce 2019 ani oblast lásky. Dlouholeté křivdy a nejasnosti ve vztazích se napraví a zůstane jen čistá láska. Někteří Lvi pak opustí dlouholeté partnery a vymění je za nové lásky. Rozchod je sice věc nesnadná, čas ale vše zahojí. 

Čtěte také:

Horoskopy

V pracovní sféře se budou Lvi muset připravit na tvrdou práci. Jejich píle, vytrvalost a houževnatost ale nezůstanou bez odměny! V práci se mohou těšit na odměny, povýšení či nové nabídky.

Horoskop na rok 2019 také dává zelenou novým začátkům. Změna povolání, začátek podnikání nebo rekvalifikace… tomu všemu je rok 2019 pro Lvy nakloněn. 

Na pozoru by Lvi naopak měli být v oblasti zdraví. Pamatujte, že zdraví máte jen jedno, tak si ho hýčkejte. Jaká další charakteristika platí pro Lvy?

Horoskop Lev - Leden 2019

První měsíc nového roku bude pro Lvy úspěšný. Bude čas na to plnit si dlouholeté sny a jít za nimi až na samý kraj světa. Dávejte však pozor na nečekaná nebezpečí, která by vás mohla ohrozit doma, v práci nebo v lásce. Nezaplacená faktura, pokuta od revizora nebo nově podepsaná smlouva mohou mít fatální následky. 

Ostražití buďte také v oblasti mezilidských vztahů. Člověk, od kterého byste to nečekali, se vám pokusí zavařit. Naštěstí vše dobře dopadne. 

Horoskop Lev - Únor 2019

V únoru budou Lvi v zajetí negativních emocí a vlastních stínů. Okolí už bude mít plné zuby jejich despotičnosti, arogance a panovačnosti. Řešit v únoru dlouhotrvající partnerské konflikty proto nebude to nejlepší řešení.

Pozor také na to, aby někdo nevyužil vaši sílu a moc proti vám. Lvi jsou sice mocné znamení zvěrokuhu, ale krýt si záda 24 hodin denně možné není. 

Horoskop Lev - Březen 2019

Jupiter ve Střelci bude na začátku roku pro Lvy přinášet pozitivní změny. Lvi se mohou v březnu těšit na změny ve vztazích. Nezadaní Lvi potkají novou známost a zamilují se. Jen si dávejte pozor na růžové brýle. Zavírat oči před problémy určitě není dobré řešení. 

Pro ženy bude ideální čas na otěhotnění. S partnerem budete konečně na jedné vlně a budete plni vzájemného pochopení, hřejivých citů a empatie. 

Horoskop Lev - Duben 2019

První jarní paprsky Lvům přinesou vlnu energie. Váš optimismus a radost ze života budou nakažlivé a vy se stanete středem pozornosti v práci i doma. Vaši přátelé se budou snažit, aby s vámi mohli trávit volný čas, a budete zábavným a pozorným společníkem.

V lásce si opět dávejte pozor na růžové brýle. Pokud si nebudete začínajícím vztahem jistí, požádejte o radu okolí. Rodina, přátelé i kolegové v práci vám k tomu jistě rádi řeknou své. 

Horoskop Lev - Květen 2019

Lvi trpí na problémy se srdcem a páteří. Mají také sklony k nadměrnému přejídání a pití alkoholu. Právě vašemu zdraví byste měli zasvětit měsíc květen. Vneste do vašeho života nové rituály.

Co takhle začít pravidelně snídat, vyměnit alkohol za minerálku nebo se zapsat na volejbal? Vaše tělo to ocení a změny pocítíte už za 10 dní. Pokud chcete ve svém životě udělat skutečně razantní změnu, zkuste omezit cukr, kofein nebo tabák

Horoskop Lev - Červen 2019

Lev miluje oslavy a dokáže slavit dlouhé dny. Odpočinek si pak vybírá najednou a v takový den přestává doma fungovat. Dlouhé poletování mimo domov vám v červnu může s partnerem zavařit. Najděte vhodný kompromis, ať jste spokojení oba. 

Horoskop na rok 2019 varuje v druhé polovině června před nečekanými komplikacemi. Dejte na svou intuici a silné pocity, které vás zavedou přímo k cíli. 

Horoskop Lev - Červenec 2019

Lev je ohnivé znamení a jeho symbolem je slunce. Miluje sluneční svit a veškerou svou energii získává právě z něj. Proto je v létě 2019 úplně jedno, kam Lev vyrazí za dobrodružstvím. Důležité je, že u toho bude svítit slunce. 

Dobře se budete cítit u českého rybníka, v Bulharsku u moře i u portugalského oceánu. Abyste si dovolenou skutečně užili, obklopte se lidmi, které máte rádi a eliminujte možná rizika.  

Horoskop Lev - Srpen 2019

Lvi nesnáší útlak a nespravedlnost. Pokud se stanou svědkem nějaké takové události, jen těžce to nesou. V srpnu se proto obrňte velkou dávkou trpělivosti. Naučíte se, že nad některými věcmi nezbude, než mávnout rukou. 

Jakékoliv změny, které v srpnu uděláte, se projeví pozitivně. Proto se nebojte přijímat výzvy a vystupovat ze svých komfortních zón. 

Horoskop Lev - Září 2019

Lvi trpí na imunitní systém, který od přírody nemají příliš silně vyvinutý. Začátkem podzimu si proto dávejte pozor na nachlazení a rýmy. Začněte se otužovat, pijte čaj z bezového květu a dopřejte si jednou za čas saunu. 

Horoskop na rok 2019 slibuje, že v druhé polovině září bude vhodný čas na lékařské zákroky a změnu image. Pokud máte už po krk stále stejného účesu neb barvy vlasů, právě teď je vhodný čas pro změnu.  

Horoskop Lev - Říjen 2019

Lev miluje být středem pozornosti a rád dramatizuje svůj projev. Snaha vše zveličit se vám ale v říjnu nevyplatí. Za své chyby se omluvte a poučte se z nich. 

Problémy v lásce vyřeší společně strávený čas. Vezměte partnera na tajný výlet nebo mu připravte romantickou večeři. Nečekejte ale, že vás za dobré skutky bude líbat ruce. Mohli byste být zklamaní a z krásného večera byste nic neměli. 

Horoskop Lev - Listopad 2019

Chybějící sluneční záření by v zimě Lev měl nahradit svíčkami, lampami, rozsvícenými žárovkami nebo pobytem u krbu. V listopadu se ostatně dlouhé sezení se sklenkou červeného a oblíbenou knihou ukáže být pro Lvy jako ideální odpočinek

Volný čas také věnujte přátelům, na které jste v poslední době neměli tolik času, jako obvykle. 

Horoskop Lev - Prosinec 2019

Na začátku prosince budete plní energie. Kupa povinností ale nakonec skolí i vás. Pokud můžete, vyrazte na dovolenou za sluníčkem. I pár dní v teple vám dobije baterky na sto procent.

Na Vánoce budou mít Lvi sklony k přejídání a nadváze. Pozor na následné žaludeční problémy. Místo pojídání cukroví a pohádek, které jste viděli už pětkrát, raději vyrazte na procházku. Čerstvý vzduch vám udělá dobře. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 17725x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte