Finanční horoskop podle znamení zvěrokruhu: Panny umí dobře investovat, Berani dokáží skvěle šetřit

Finanční horoskop podle znamení zvěrokruhu: Panny umí dobře investovat, Berani dokáží skvěle šetřit

Hvězdy jsou magické, jelikož z nich lze vyčíst mnoho věcí. Pokud chcete vědět, jestli budete mít hluboko do kapsy, zda se dostanete k většímu obnosu peněz anebo jak lépe zvládat své finance, připravili jsme pro vás velký finanční horoskop podle znamení zvěrokruhu. Každý z vás se tak může inspirovat v tom, jak hospodařit s penězi, kterých ostatně není nikdy dost.

Čtěte také:

Finanční horoskop na rok 2019: Budete muset šetřit, nebo se budete v penězích topit?

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Kozorohové patří mezi zemská znamení zvěrokruhu, tudíž potřebují životní jistotu. Jsou to realisté, kteří nelétají hlavou v oblacích a stejně tomu tak je i ohledně financí. Přesně vědí, kam jejich peníze jdou a dokáží šetřit na důležité věci. Rozhazování peněz oknem pro ně není typické. Přečtěte si také finanční horoskop na rok 2020

Když se Kozorohovi daří v práci, dokáže si vydělat velkou sumu peněz, se kterými poté nakládá velmi opatrně a prakticky. Do kasičky si střádá třeba na bydlení, auto nebo vysněnou dovolenou. Kozoroh je poměrně nedůvěřivý ohledně sázek a loterií, tudíž jej jen tak nepřemluvíte k riskování. Přečtěte si také finanční horoskop na rok 2019

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vodnáři touží po nezávislosti, což jim v jejich očí mohou dopřát třeba peníze. Proto se snaží nemít nikdy hluboko do kapsy a mít na vše potřebné. Vodnář má velmi inovativní a kreativní nápady, které mu mohou pomoci k větším financím. Pokud má nějaký dobrý finanční nápad nebo plán, jde si za tím.

Často ale mají nízké sebevědomí a potřebují někoho druhého, aby je rozhoupal k vlastní iniciativě. Dávejte ale pozor, abyste se do svých úvah o financích příliš nezamotali. Může se vám stát, že se zaseknete na neřešitelném problému.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Ryby patří mezi znamení zvěrokruhu, které je díky svému talentu předurčeni k úspěchu. To se odráží především v práci. Krůčkem po krůčku se dokáže Ryba dostat až na velmi prestižní a finančně skvěle ohodnocené místo.

Někdy jsou ale Ryby příliš naivní a mohou narazit na tvrdou realitu. Nemějte proto přehnané nároky na svou finanční situaci, abyste nebyli zklamaní. Pamatujte na to, že vždy může být hůře.

Beran (21.3.-20.4)

Berani mají velmi pozitivní vztah k životu, tudíž i když nemají peněz na rozdávání, nehroutí se tím pro ně svět. Jsou také poměrně štědří ke svému okolí, které potřebuje pomoci. Není pro ně problém půjčit někomu peníze. Jejich velkou výhodou je, že dokáží šetřit a šetřit a šetřit.

Berani rádi překonávají překážky, takže se velmi snadno dostat i z finanční tísně, ze které si poté berou příklad. Někdy je však Beran dosti umíněný a nenechá si poradit, kam je lepší finance investovat. Někdy se ale vyplatí poslechnout někoho jiného.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Lidé narození ve znamení Býka bývají často velmi materialisticky založení. Tudíž peníze jsou pro ně na prvním místě. Svoji energii investují převážně do práce a vydělávání peněz. To je pro ně největším hnacím motorem v jejich životě. Jejich silné pracovní nasazení se však může negativně odrazit na jejich zdraví.

Finanční horoskop Býkům radí, aby se nehnali tolik za penězi. Měli by se naučit vážit si i jiných požitků, jako jsou rodina a přátelé. Peníze totiž nesou vše. Lásku a přátelství si za ně nekoupíte.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci patří mezi velmi komunikativní znamení. To by se jim mohlo dobře vyplatit například v práci finančního poradce. Ten jim může hodit balík peněz, po kterém tak prahnou. Ale pozor, Blíženci dokáží vyniknout v jakémkoliv oboru. Mají přirozený talent na to, získat snadno peníze, aniž by se u toho příliš nadřeli.

Blíženci si dobře vedou v udržení si stabilních příjmů. Mějte ale na paměti, že potřebujete také odpočinek a relax. Když budete vydělávat peníze a nebudete si je moci kde a s kým užít, nebudete z toho mít takovou radost.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Raci jsou vždy ochotni podat lidem pomocnou ruku, a to i pokud přijde na peníze. Pokud máte kamaráda Raka a potřebujete pomoci, můžete se na něj bez problémů obrátit. Jsou velmi empatičtí a často jednají právě tak, jak se zrovna cítí. To pro ně ale může být ve finanční oblasti trochu problém.

Proto by se neměli Raci rozhodovat ukvapeně a podléhat emocím, pokud jsou ve hře zapojeny peníze. Mohou o ně snadno přijít, když si nebudou dávat pozor.

Finanční horoskop  (2)

Lev (23. 7.–23. 8.)

Finanční horoskop prozrazuje, že Lvi by si měli vzít příklad z Beranů a začít konečně šetřit. Jejich častá rozhazovačnost je může uvést do těžkých finančních problémů. Lev se ale práce nebojí a vždy si dokáže zajistit tolik financí, kolik potřebuje. Jen by nimi neměl tolik mrhat a měl by si je uchovávat na horší časy.

Lvi často velmi rádi investují do svého nejbližšího okolí, pro které jsou ochotní snést modré z nebe. Ovšem i zde by měli krotit svou peněženku.

Panna (24. 8.–22. 9.)

Panny jsou velmi pohodlná znamení zvěrokruhu, což může občas hraničit i s leností. Proto není divu, když se někdy dostanou do tíživé finanční situace. Své peníze ale dokáží většinou poměrně dobře chránit a investovat, jelikož vědí, do čeho se investovat vyplácí. Nenechají se snadno zmanipulovat a ovlivnit, což je pro ně ve spojení s penězi velkou výhodou.

Jejich střízlivý pohled na svět jim umožňuje dopřát si v životě vše, po čem touží, jelikož umí i dobře šetřit. Vědí, že za penězi se schovává dřina, proto si za ně nekupují zbytečnosti.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Dotahovat věci do konce je pro Váhy často problém. Když se tedy rozhodnou spořit peníze, může se jim snadno stát, že nedošetří do konce, vezmou peníze a koupí si něco zcela jiného, co je právě nadchne. Pokud něco chtějí, je těžké odolat.

Nejvíce Váhy investují do výletů a dovolených, které si mohou užít v blízkosti svých přátel a rodiny. Především si chtějí každý rok užít zaslouženého volna a relaxace jako odměnu za celoroční pracovní vytíženost. A když na to mají, proč si nezaletět třeba na Bahamy.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Štíry může jen máloco nebo málokdo zastavit od vytyčeného cíle. Pokud se rozhodnou, že vyhrají v loterii, sází tak dlouho, dokud se na ně štěstěna neusměje. Jsou ale opatrní, a když se snadno dostanou k penězům, nemají potřebu dále pokoušet štěstí.

Někdy jsou ale pro své okolí nevyzpytatelní. Není se čemu divit, jestli z ničeho nic pořádně zainvestují do něčeho, co může okolí připadat jako zbytečné.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Finanční horoskop je pro Střelce velmi nakloněn. Když se v práci snaží, dokáží si finančně dobře přilepšit. Nebojí se dokonce několika prací zaráz, aby si mohli dovolit to, po čem jejich srdce prahne. Nejvíce financí investují do cestování s rodinou a přáteli i do dobrého jídla.

Svou spontánností si někdy dokáží zavařit. Pokud cítí, že mají na účtu dost peněz, kupují vše, co jim padne do oka. Svoji touhu v nakupování však umějí ovládat. Především se ale řídí heslem, že žije jen jednou a peníze je potřeba utrácet pro radost.

SERIÁL - Přečtěte si také další články z našeho seriáluDiskuse k článku

  • Peníze rituál

    11:31 10. 9. 2018 0
    Můžete také přemýšlet o penaltovém rituálu, který byl nalezen na internetu https://yoursupplements.eu/cz/anti-jinx-ritual/

Lunární kalendář

STŘEDA 28. 02. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
ČTVRTEK 29. 02. 2024
váhy
Měsíc prochází znamením Vah a je v ubývající fázi. Váhy mají vliv na kyčle, játra, krev, ledviny a močový měchýř. Pokud nemusíte, tak nedělejte žádná…
více o tomto dni
PÁTEK 01. 03. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
SOBOTA 02. 03. 2024
štír
Měsíc putuje znamením Štíra, je v ubývající fázi. Štír má vliv na intimní oblast a močové cesty. Pijte čaje, které tyto orgány posilují, udělejte si…
více o tomto dni
NEDĚLE 03. 03. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v ubývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž nohou,…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 04. 03. 2024
střelec
Měsíc putuje ve znamení Střelce, je v ubývající fázi. Plánujte, obchodujte, investujte, cestujte, kontaktujte staré přátele. Dopřejte si masáž nohou,…
více o tomto dni
ÚTERÝ 05. 03. 2024
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v ubývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes dlouhé…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Mřenka nádherná: Chov rybiček raději pro zkušenější chovatele!

Nádherná ryba. Mám v šestiovce osm kousků a parádní pohled.

Třinácté znamení Hadonoš: Jste narození v jiném znamení zvěrokruhu?

Kabala se neustále snaží o nějaké fígle, tak proč je únor kratší když za rok máme buď 13 úplňků a nebo novolun...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

potřebujete finanční pomoc, pokud ano, kontaktujte tuto legitimní společnost

Solidní půjčka Potřebujete úvěr na konsolidaci dluhu, hypotéku, nákup nemovitosti, zah...

Darování krevní plazmy

Mam s caraplasma take velmi dobre zkusenosti mohu jejich pristup jedine doporucit. Vzdycky vse ...

vitamíny

Momentálně beru každý den na podporu imunity Wecare, který má podle mě pestré složení...
Zobrazit všechna témata

Párová terapie vám může zachránit vztah. Nebo jej posunout na vyšší úroveň

Procházíte se svým protějškem náročným životním obdobím? Ať už máte problém s komunikací, hádáte se nebo jste se odcizili intimně, může být párová terapie poměrně užitečným nástrojem, který vás může vrátit zpát...

Spočítejte si přesné datum porodu. Víme, jak na to!

Těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace. K tomu datu se pak připočítává 40 týdnů. Existují však i jiné metody, jak datum porodu spočítat. A mnohdy mohou být i přesnější. Vyzkoušíte je?

Emocionální jedení je psychický problém. Účinné rady, jak se s ním vypořádat

Máte zdravý vztah k jídlu nebo máte s jídlem problém? Emocionální jedení je poměrně rozšířený problém, který trápí spoustu lidí. Brání zdravému stravování, zdravé hmotnosti a dokonce i emocionální pohodě. Naště...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

9x nízkosacharidové svačiny, které vás na dlouho zasytí

S končící zimou máme chuť dostat se opět do formy a zbavit se tukových zásob, které na našem těle za poslední měsíce ulpěly. Sázkou na jistotu může být nízkosacharidová dieta, která dokáže tukové zásoby poměrně...

Krémová polévka s krůtím masem a divokou rýží – vhodné pro diabetiky

Ve velkém hrnci (na středním plamenu) rozehřejte olej. Přidejte pokrájené houby (žampiony), celer, mrkev a šalotku. Vše promíchejte a restujte asi 5 minut. Dále vsypte do hrnce hladkou mouku, sůl, pepř a opékej...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Novej rok a nový příležitosti pro to, udělat vlastní život hezčí...

Před necelym tejdnem jsme opět bujaře přivítali rok 2024. Občas si řikám, proč si lidi vymysleli takový veselí na přelomu roku starýho a novýho. Potřebují se snad utvrzovat v tom, že to, co bylo v roce 2023 se jakoby vymazává a najednou můžeme vykročit s čistym štítem? Já si myslim, že takovej přístup nikoho nikam nikdy neposune. Dělat prostě, že když je 1. 1., je všechno jinak. NENÍ, to si řekněme upřímně, žejo. Čas plyne prostě pořád stejně, vrásky přibývaj a stále děláme věci, který musíme (někdy i ty, co chceme - těch je ale míň).