Finanční horoskop podle znamení zvěrokruhu: Panny umí dobře investovat, Berani dokáží skvěle šetřit

Finanční horoskop podle znamení zvěrokruhu: Panny umí dobře investovat, Berani dokáží skvěle šetřit

Hvězdy jsou magické, jelikož z nich lze vyčíst mnoho věcí. Pokud chcete vědět, jestli budete mít hluboko do kapsy, zda se dostanete k většímu obnosu peněz anebo jak lépe zvládat své finance, připravili jsme pro vás velký finanční horoskop podle znamení zvěrokruhu. Každý z vás se tak může inspirovat v tom, jak hospodařit s penězi, kterých ostatně není nikdy dost.

Čtěte také:

Finanční horoskop na rok 2019: Budete muset šetřit, nebo se budete v penězích topit?

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Kozorohové patří mezi zemská znamení zvěrokruhu, tudíž potřebují životní jistotu. Jsou to realisté, kteří nelétají hlavou v oblacích a stejně tomu tak je i ohledně financí. Přesně vědí, kam jejich peníze jdou a dokáží šetřit na důležité věci. Rozhazování peněz oknem pro ně není typické. Přečtěte si také finanční horoskop na rok 2020

Když se Kozorohovi daří v práci, dokáže si vydělat velkou sumu peněz, se kterými poté nakládá velmi opatrně a prakticky. Do kasičky si střádá třeba na bydlení, auto nebo vysněnou dovolenou. Kozoroh je poměrně nedůvěřivý ohledně sázek a loterií, tudíž jej jen tak nepřemluvíte k riskování. Přečtěte si také finanční horoskop na rok 2019

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vodnáři touží po nezávislosti, což jim v jejich očí mohou dopřát třeba peníze. Proto se snaží nemít nikdy hluboko do kapsy a mít na vše potřebné. Vodnář má velmi inovativní a kreativní nápady, které mu mohou pomoci k větším financím. Pokud má nějaký dobrý finanční nápad nebo plán, jde si za tím.

Často ale mají nízké sebevědomí a potřebují někoho druhého, aby je rozhoupal k vlastní iniciativě. Dávejte ale pozor, abyste se do svých úvah o financích příliš nezamotali. Může se vám stát, že se zaseknete na neřešitelném problému.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Ryby patří mezi znamení zvěrokruhu, které je díky svému talentu předurčeni k úspěchu. To se odráží především v práci. Krůčkem po krůčku se dokáže Ryba dostat až na velmi prestižní a finančně skvěle ohodnocené místo.

Někdy jsou ale Ryby příliš naivní a mohou narazit na tvrdou realitu. Nemějte proto přehnané nároky na svou finanční situaci, abyste nebyli zklamaní. Pamatujte na to, že vždy může být hůře.

Beran (21.3.-20.4)

Berani mají velmi pozitivní vztah k životu, tudíž i když nemají peněz na rozdávání, nehroutí se tím pro ně svět. Jsou také poměrně štědří ke svému okolí, které potřebuje pomoci. Není pro ně problém půjčit někomu peníze. Jejich velkou výhodou je, že dokáží šetřit a šetřit a šetřit.

Berani rádi překonávají překážky, takže se velmi snadno dostat i z finanční tísně, ze které si poté berou příklad. Někdy je však Beran dosti umíněný a nenechá si poradit, kam je lepší finance investovat. Někdy se ale vyplatí poslechnout někoho jiného.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Lidé narození ve znamení Býka bývají často velmi materialisticky založení. Tudíž peníze jsou pro ně na prvním místě. Svoji energii investují převážně do práce a vydělávání peněz. To je pro ně největším hnacím motorem v jejich životě. Jejich silné pracovní nasazení se však může negativně odrazit na jejich zdraví.

Finanční horoskop Býkům radí, aby se nehnali tolik za penězi. Měli by se naučit vážit si i jiných požitků, jako jsou rodina a přátelé. Peníze totiž nesou vše. Lásku a přátelství si za ně nekoupíte.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci patří mezi velmi komunikativní znamení. To by se jim mohlo dobře vyplatit například v práci finančního poradce. Ten jim může hodit balík peněz, po kterém tak prahnou. Ale pozor, Blíženci dokáží vyniknout v jakémkoliv oboru. Mají přirozený talent na to, získat snadno peníze, aniž by se u toho příliš nadřeli.

Blíženci si dobře vedou v udržení si stabilních příjmů. Mějte ale na paměti, že potřebujete také odpočinek a relax. Když budete vydělávat peníze a nebudete si je moci kde a s kým užít, nebudete z toho mít takovou radost.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Raci jsou vždy ochotni podat lidem pomocnou ruku, a to i pokud přijde na peníze. Pokud máte kamaráda Raka a potřebujete pomoci, můžete se na něj bez problémů obrátit. Jsou velmi empatičtí a často jednají právě tak, jak se zrovna cítí. To pro ně ale může být ve finanční oblasti trochu problém.

Proto by se neměli Raci rozhodovat ukvapeně a podléhat emocím, pokud jsou ve hře zapojeny peníze. Mohou o ně snadno přijít, když si nebudou dávat pozor.

Finanční horoskop  (2)

Lev (23. 7.–23. 8.)

Finanční horoskop prozrazuje, že Lvi by si měli vzít příklad z Beranů a začít konečně šetřit. Jejich častá rozhazovačnost je může uvést do těžkých finančních problémů. Lev se ale práce nebojí a vždy si dokáže zajistit tolik financí, kolik potřebuje. Jen by nimi neměl tolik mrhat a měl by si je uchovávat na horší časy.

Lvi často velmi rádi investují do svého nejbližšího okolí, pro které jsou ochotní snést modré z nebe. Ovšem i zde by měli krotit svou peněženku.

Panna (24. 8.–22. 9.)

Panny jsou velmi pohodlná znamení zvěrokruhu, což může občas hraničit i s leností. Proto není divu, když se někdy dostanou do tíživé finanční situace. Své peníze ale dokáží většinou poměrně dobře chránit a investovat, jelikož vědí, do čeho se investovat vyplácí. Nenechají se snadno zmanipulovat a ovlivnit, což je pro ně ve spojení s penězi velkou výhodou.

Jejich střízlivý pohled na svět jim umožňuje dopřát si v životě vše, po čem touží, jelikož umí i dobře šetřit. Vědí, že za penězi se schovává dřina, proto si za ně nekupují zbytečnosti.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Dotahovat věci do konce je pro Váhy často problém. Když se tedy rozhodnou spořit peníze, může se jim snadno stát, že nedošetří do konce, vezmou peníze a koupí si něco zcela jiného, co je právě nadchne. Pokud něco chtějí, je těžké odolat.

Nejvíce Váhy investují do výletů a dovolených, které si mohou užít v blízkosti svých přátel a rodiny. Především si chtějí každý rok užít zaslouženého volna a relaxace jako odměnu za celoroční pracovní vytíženost. A když na to mají, proč si nezaletět třeba na Bahamy.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Štíry může jen máloco nebo málokdo zastavit od vytyčeného cíle. Pokud se rozhodnou, že vyhrají v loterii, sází tak dlouho, dokud se na ně štěstěna neusměje. Jsou ale opatrní, a když se snadno dostanou k penězům, nemají potřebu dále pokoušet štěstí.

Někdy jsou ale pro své okolí nevyzpytatelní. Není se čemu divit, jestli z ničeho nic pořádně zainvestují do něčeho, co může okolí připadat jako zbytečné.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Finanční horoskop je pro Střelce velmi nakloněn. Když se v práci snaží, dokáží si finančně dobře přilepšit. Nebojí se dokonce několika prací zaráz, aby si mohli dovolit to, po čem jejich srdce prahne. Nejvíce financí investují do cestování s rodinou a přáteli i do dobrého jídla.

Svou spontánností si někdy dokáží zavařit. Pokud cítí, že mají na účtu dost peněz, kupují vše, co jim padne do oka. Svoji touhu v nakupování však umějí ovládat. Především se ale řídí heslem, že žije jen jednou a peníze je potřeba utrácet pro radost.

SERIÁL - Přečtěte si také další články z našeho seriáluDiskuse k článku

  • Peníze rituál

    11:31 10. 9. 2018 0
    Můžete také přemýšlet o penaltovém rituálu, který byl nalezen na internetu https://yoursupplements.eu/cz/anti-jinx-ritual/

Lunární kalendář

PONDĚLÍ 05. 12. 2022
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
ÚTERÝ 06. 12. 2022
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
STŘEDA 07. 12. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ČTVRTEK 08. 12. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích, dnes je úplněk. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch vám…
více o tomto dni
PÁTEK 09. 12. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
SOBOTA 10. 12. 2022
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 11. 12. 2022
rak
Měsíc ubývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Dýně Hokaido – recepty: 12 skvělých receptů z dýně Hokaido, které z vás udělají mistry kuchaře!

Bábovka je super. Jen jsem do ní nedala kakao, ale rozinky a na kousky nakrájené vlašské ořechy.

Body shaming nelze podceňovat. Jak se bránit kritice týkající se tělesných proporcí?

Sladěte dámský kabát se stylovými botami a kozačkami a vytvořte dokonalý elegantní vzhled. Pokud však chcete v...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...

likvidace hlubokokořenících vytrvalých plevelů

Dobrý den, kdy je prosím vás nejvhodnější období pro mechanickou likvidaci šťovíku n...

Domácí péče o lámavé nehty

Potřebovala bych poradit. O nehty se poslední dobou snažím dobře pečovat. Umělé nehty m...

okna

Když jsou špinavá.
Zobrazit všechna témata

Jste s partnerem spřízněné duše? Tyto indicie vám napoví

Spřízněné duše jsou dle mnoha definic lidé, kteří hluboce souzní a vzájemně si poskytují bezpečí, bezděčnou lásku i pochopení. Pokud na ně věříte, bude vás tento článek zajímat! Podle jakých charakteristik pozn...

8 tipů, jak snadno poznat pohlaví miminka i bez ultrazvuku

Patříte mezi nastávající rodiče, kteří se už nemohou dočkat, až jim lékaři řeknou, zda čekají holčičku či chlapečka? Nebo máte raději překvapení a třeba jen zkoušíte tipovat pohlaví miminka podle babských rad? ...

Udržte si pozitivní myšlení navzdory šedi zimních dní! Jak na to?

Pozitivní myšlení se v chladných měsících udržuje o dost obtížněji. Šeď zimních dní nám totiž nedává tolik slunečních paprsků, které bychom potřebovali. Přesto všechno si můžete udržet hladinu své energie na do...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Nastává adventní čas. Jak ho využít ve vlastní prospěch?

Adventní čas započne v roce 2022 poslední listopadovou nedělí, tj. 27. 11. Mnozí věřící lidé v něm vidí hluboký význam příchodu Ježíše Krista na tento svět. Vánoce jsou vlastně oslavou narození Ježíška, který l...

Hrníčkové vánoční perníčky

V menším hrnci si zahřejte mírně Heru a rozmíchejte v ní i med a moučkový cukr. Poté do tekutější a zchladlé směsi vsypte prosátou hladkou mouku, kypřící prášek, mletou skořici, perníkové koření a doplňte vajíč...

Výchova psa není snadnou "disciplínou". K jakým nejčastějším chybám dochází?

Výchova psa se stává čím dál častějším tématem, neboť koronavirová krize způsobila hromadné pořizování domácích mazlíčků do rodin. Pokud jste zodpovědným a milujícím majitelem psa, jistě se budete chtít v tomto...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Ovocná bublanina našich babiček: Inspirujte se osmi recepty!

Ovocná bublanina má své stále místo v mnoha českých rodinách. Tradici jejího mlsání zpravidla zahájily šikovné prababičky a babičky, které se vskutku uměly u plotny ohánět! Inspirujte se tedy jejich recepty a u...

Děláte skutečně to, co vás baví?

Práce, job, zaměstnání... každej tomu řiká jinak. Všichni ale za tim vidíme jediný - prachy, úspěch, svobodu. Říká se, že bez práce nejsou koláče. Asi to tak bude. Když nemáte kačku v ruce, nenajíte se. Prostě budete mít hlad. Tak je nastavenej svět. Materialismus, kapitalismus, bo nevim jak to pojmenovat. Peníze jsou dobrej sluha, ale zlej pán, no né? A položili jste si někdy otázku, jestli vám stojí za to, co teďka děláte? Jako myslim tim to, v čem pracujete???