Finanční horoskop na rok 2019: Budete muset šetřit, nebo se budete v penězích topit?

Finanční horoskop na rok 2019: Budete muset šetřit, nebo se budete v penězích topit?

Pro každého jsou peníze a kariéra v žebříčku hodnot na jiném místě, někdo rád šetří, někdo zase čerstvě vydělané peníze rád hned utratí. Žádný model není ten správný, každopádně je dobré vědět, jak na tom finančně budete a jestli je dobré, si dělat rezervy. Budete povýšeni a dostanete přidáno? Nebo vás čekají nové projekty? To vám poradí finanční horoskop na rok 2019.

Čtěte také:

Finanční horoskop podle znamení zvěrokruhu: Panny umí dobře investovat, Berani dokáží skvěle šetřit

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V roce 2019 vás čeká kariérní růst, a s tím i vidina, že dostane přidáno. Nebude to ale jednoduchá cesta, určitě se tolik nepřeceňujte a nejděte do všeho rychle a po hlavě. Ti z vás, kteří podnikají se mohou těšit na spolupráci se zahraničními společnostmi a také velké zisky. Dávejte ale pozor, váš majetek také ovlivňuje Uran, takže vás mohou čekat nečekané zvraty, které ale můžete zachránit svými finančními rezervami. Přečtěte si také finanční horoskop na rok 2020

Finanční horoskop radí Beranům:

Obecně vás Berany čeká dobře placená práce, která nemusí přijít hned, ale její příchod je jistý. Dobré měsíce, co se týče financí, budou duben a květen, pozor si pak dejte na říjen a červenec.

Býk (21. 4. – 21. 5)

Konečně se dočkáte zasloužené odměny po tvrdé práci, kterou jste odvedli v poslední době. Rok 2019 pro vás bude co se týče financí nadprůměrný, vaše vynaložené úsilí se přemění v uznání a zvýšení příjmů. V březnu se můžete těšit na mimořádné nabídky a šance, které vám mohou nastartovat profesní a kariérní růst. Dočkáte se nových projektů a hodně dobře na tom budou ti z vás, kteří pracují jako manažeři nebo v oblasti pohostinství. Tato doba pro vás bude po finanční stránce velmi obohacující, vrátí se vám peníze a čeká vás cesty spojené s obchodem.

Finanční horoskop radí Býkům:

Pokud tedy plánujete koupi většího majetku, určitě s tím neotálejte, na jaře je nejlepší doba. Další šťastný měsíc je pro vás leden, pozor si dejte ale na červenec.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vás Blížence čekají v roce 2019 z hlediska kariéry a profese testy a zkoušky. Měli byste být tedy pečlivý a dobře se na práci soustředit. Opatrní byste měli být hlavně pokud pracujete v mezinárodních společnostech, nebo chcete navázat obchodní vztah se zahraniční firmou. Dobré vyhlídky ale čekají inženýry a na ty, kteří působí v IT odvětví. Dále je dobré se v roce 2019 vyhnout krátkodobým investicím. Spíše se zaměřte na ty dlouhodobé, nemyslete na pár měsíců, ale třeba na roky dopředu.

Finanční horoskop radí Blížencům:

Uvažujte tedy nad pojištěním nebo podílovými fondy. Po finanční stránce je pro vás nejlepší měsíc únor a říjen, hůř na tom budete v dubnu a září.

Rak (22. 6. – 22. 27.)

Od jara se můžete těšit na příjemné změny k lepšímu. Odvrací se od vás Uran, proto se už nemusíte bát nevyzpytatelných výkyvů. Začne se vám dostávat uznání nadřízených, a možné je také povýšení či přidání. Nejlépe se budou mít ti, kteří pracují v sociálním sektoru. Pokud pracujete ve strojírenství nebo technologiích čeká vás možná spolupráce se zahraničním partnerem. Obecně byste s měli zaměřit na spolupráci, samostatná práce nemusí někdy přinést tolik výsledků jako práce ve dvou. Čeká vás také skvělá příležitost, jak přijít k penězům, možné je také nabití financí skrze vaši rodinu.

Finanční horoskop radí Rakům:

V roce 2019 se ale vyvarujte půjčování peněz ostatním, hlavně v prosinci. Už byste je totiž nemuseli nikdy vidět. Kromě prosince si dávejte pozor na únor, příznivý měsíc pro vás bude ale březen a září.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vy, zrozenci ve znamení Lva, se v roce 2019 o své finance bát nemusíte. Nemusíte si dělat hlavu se šetřením, peníze se k vám jen pohrnou.  Vaše kreativity se může prosadit na zahraničních obchodních cestách. Také pokud působíte ve sféře cestovního ruchu nebo sportu, můžete očekávat zajímavé příležitosti.

Finanční horoskop radí Lvům:

Z pracovních cest a zahraničních investicí vám v peněžence nebo na bankovním účtu „přistanou“ velké peníze. Z finančního hlediska se těšte na červenec a srpen, opatrní buďte na listopad a prosinec.

finanční horoskop 20192

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V roce 2019 se vám bude dařit jak po stránce profesní, tak stránce finanční.  Vaše vrozené kvality a nasbírané zkušenosti a vědomosti vám pomůžou se posunout v kariéře dál. Neberte si ale práci domů a soustřeďte se na to, abyste oddělovali pracovní život od toho soukromého. Potom teprve budete spokojení. Dařit se bude hlavně vám, kteří podnikáte. Na některé z vás také čeká v profesním životě obraz o 180 stupňů. Můžete změnit profesi nebo začínat podnikat v oblasti, která by vás nikdy nenapadla. Jako dobré odvětví se jeví farmářství, obchod s ovocem a zeleninou, tesařství, zahradnictví nebo například kosmetika a kadeřnictví.

Finanční horoskop radí Pannám:

Po finanční stránce se vám může zdát, že spíše investujete, než dostáváte, ale ke konci roku se vám investice budou vracet, rozhodně nemějte obavy. Dobrý měsíc je pro vás září a prosinec, na finance si dávejte pozor v dubnu a listopadu. Zaujala vás předpověď pro Panny? Podívejte se také na finanční horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, vás čeká přímo skvělý a originální rok, co se financí a práce týče. V podnikání se vám bude jen dařit a v jiných pracovních sférách budete zářit svojí inteligencí a kreativními nápady. Jupiter vám také zaručí úspěch v uzavírání smluv a dobrých kontraktech. Určitě uděláte také dobře, pokud budete kvůli práci více cestovat, proto se nebojte služebních cest. Musíte být ale smíření, že budete trochu zanedbávat svoji rodinu a osobní život.

Finanční horoskop radí Váhám:

Musíte si tedy zhodnotit svoje priority, jestliže jsou pro vás důležitější peníze, nebo čas strávený s rodinou a to hlavně vy, kteří pracujete jako makléři nebo účetní. Dobrý měsíc je pro vás únor a září, na finance dávejte pozor v lednu a dubnu.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pořád v práci dřete a žádná kýžená odměna pořád nepřichází? Nezoufejte, na konci roku 2019 se konečně dočkáte a vrátí se vám vše v podobě neočekávaných zisků. Ve vaší profesi se vám teď daří, jste čilí a bystří. Určitě je na čase, abyste převzali větší zodpovědnost. Dejte si pozor ale na období jara, kdy vám může uškodit ukvapenost a rychlé rozhodování. Raději si vše dobře promyslete, než uděláte nějaký další krok ve své kariéře.

Finanční horoskop radí Štírům:

Vás, co podnikáte, čeká světlé období, musíte si být ale svým odvětvím stoprocentně jisti. Pokud vás obor, ve kterém podnikáte, neuspokojuje, možná žádné velké zisky neuvidíte. Dařit se bude hlavně vám, kteří pracujete v politice nebo na vysokých funkcích. Výhodné měsíce pro vaše finance budou červenec a prosinec, špatný pak bud březen a květen.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci mají ve hvězdách nový zdroj příjmů, proto se možná vy zrozenci toho znamení pustíte do nové práce či založíte svoji vlastní firmu. K tomu vám pomůžou vaše ambice a nasazení. Ze začátku roku budete velmi aktivní, a to hlavně v investicích a uzavíraní smluv. Pokud v průběhu roku narazíte na nějaké nesnáze, vaše optimistická povaha vás z nich vytáhne. Pokud míříte na vysoké pozice, hvězdy vám budou také přát.

Finanční horoskop radí Střelcům:

V roce 2019 nebude také na škodu, pokud si budete prohlubovat znalosti ve svém oboru, nebo dokonce zaměříte vaši pozornost na obory jiné. V tomto roce se bude dařit hlavně těm z vás, kteří pracují v IT odvětví, ve sportovním odvětví a překladatelům. Šťastný měsíc pro vás bude leden a červenec, na finance buďte opatrní v dubnu a září. Zaujala vás tato ezoterická předpověď? Pak by vás určitě mohl zajímat i LUNÁRNÍ KALENDÁŘ - na každý den

finanční horoskop 20193

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Rok 2019 bude VÁŠ rok. Dosáhnete největšího uznání a vlivu z celého zvěrokruhu. Vaše přirozená autorita bude ostatní motivovat v plnění úkolů, a to vám nakonec získá vysoké uznání. Tento rok bude taký perfektní pro změny v podnikání nebo pro prodloužení vaší pracovní smlouvy, což vám zajistí stálý příjem a vy se tak nebudete muset bát o svoje finance. Bohatství a prestiž je pro vás priorita, a všechno toto můžete v roce 2019 získat.

Finanční horoskop radí Kozorohům:

Opatrní buďte ale v lednu a únoru. Je možné, že vás potká konflikt s nadřízeným. Naopak přínosné měsíce z hlediska financí budou březen a září.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Na začátku roku se můžete těšit na obnovu vašich pracovních sil a schopností. Připravte se také na nějaké významné změny a nabídky, a zvažte, jestli na ně přistoupíte. Bylo by škoda, kdybyste je ignorovali. V práci zazáříte svou inteligencí, dobrou komunikací a skvělými nápady. Dávejte si ale pozor na některé arogantní a zlomyslné kolegy.

Finanční horoskop radí Vodnářům:

Po finanční stránce nebudete určitě strádat, a jelikož nejste hamižní, svoje peníze darujete i na dobré účely, například na charitu nebo dobročinné akce.  Finančně se vám bude dařit zejména v lednu a dubnu, horší to pak bude v březnu a červenci.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tento rok pro vás může být, co se týče financí, plný turbulencí. Čekají vás pracovní úspěchy, ale i pády. Buďte proto obezřetní a příliš neriskujte. Dejte si také pozor na zbytečné utrácení, vaše rezerva by vám nemusela poté stačit. Na jaře se ale těšte na příval energie, budete hýřit originálními nápady a čekají vás nové projekty.

Finanční horoskop radí Rybám:

Zisky a kariérní postup bude přán hlavně těm, kteří působí v oblasti digitálních médií. Finančně se vám bude dařit v květnu a červenci, naopak dejte pozor na své peníze v srpnu a listopadu.

Přečtěte si, jaké další horoskopy na rok 2019 jsme pro vás nachystali

Všechny horoskopy na rok 2019

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PONDĚLÍ 18. 10. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
ÚTERÝ 19. 10. 2021
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
STŘEDA 20. 10. 2021
beran
Měsíc putuje ve znamení Berana, dnes je úplněk. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Pokud trpíte na migrény, pijte…
více o tomto dni
ČTVRTEK 21. 10. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
PÁTEK 22. 10. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
SOBOTA 23. 10. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
NEDĚLE 24. 10. 2021
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v ubývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni

Amalgámy a těžké kovy v těle. Jak moc nás mohou ovlivňovat?

Poslední dobou se hodně hovoří o negativních následcích těžkých kovů, které se nám usazují v těle. Ať už jde například o amalgámové výplně nebo třeba o těžké kovy z mořských ryb, které konzumujeme, nelze opomíj...

Manželská krize se může dostavit kdykoliv. Jak ji společně zvládnout?

Manželská krize přichází z čista jasna a ohrožuje soužití dvou lidí. Může ji způsobit náhlý a aktuální problém anebo i ten, který se táhne po několik let. Podle odborníků nelze očekávat, že bude manželství vždy...

Amalgámy a těžké kovy v těle. Jak moc nás mohou ovlivňovat?

Poslední dobou se hodně hovoří o negativních následcích těžkých kovů, které se nám usazují v těle. Ať už jde například o amalgámové výplně nebo třeba o těžké kovy z mořských ryb, které konzumujeme, nelze opomíj...

Syndrom podvodníka je reálnou úzkostnou poruchou. Jak z toho ven?

Syndrom podvodníka je známý též pod cizojazyčným pojmem imposter syndrom. Řadí se mezi úzkostné poruchy, tudíž jeho projevy není radno podceňovat. Vyvinout se může u jakéhokoliv člověka, a to jak u studenta, ta...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Je cvičení během menstruace prospěšné nebo byste měla zůstat spíše v klidu?

Známe to všechny velmi dobře. Jakmile přijde menstruace, do ničeho se nám nechce, jsme unavené a často i bez energie. I když to bude znít zvláště, tak správný a vhodný pohyb během menstruace napomůže vyplavován...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Osmák degu je chytrý hlodavec. Na co myslet, než si ho pořídíte?

Osmák degu je známý též jako chilská veverka. Jak již sám název napovídá, pochází z daleké Chile. Tento malý hlodavec je mezi chovateli velice oblíbený. Jeho chov není nijak zvlášť náročný. Kromě jiného bývá os...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Nepečený koláč v pěti skvostných variacích. Zamlsejte si!

Nepečený koláč budete mít připravený během několika málo minut. Pohostíte jím přímo královsky nejen vzácnou návštěvu, ale také svou milovanou rodinu. Pustit se do jeho výroby může i cukrář amatér. Není na tom n...

Už jsem pod čepcem...

Počítám to, a je to přesně deset dní, co jsem pod čepcem neboli už jsem provdána. A jsem provdána za muže nejlepšího, nejúžasnějšího, božského. Prostě je to moje životní láska a věřím, že je to na furt. No a taky se hlásim vám všem, že jsem...přežila!