Finanční horoskop podle znamení zvěrokruhu: Panny umí dobře investovat, Berani dokáží skvěle šetřit

Finanční horoskop  (1)Finanční horoskop napoví, jak umíte nakládat s penězi.

Hvězdy jsou magické, jelikož z nich lze vyčíst mnoho věcí. Pokud chcete vědět, jestli budete mít hluboko do kapsy, zda se dostanete k většímu obnosu peněz anebo jak lépe zvládat své finance, připravili jsme pro vás velký finanční horoskop podle znamení zvěrokruhu. Každý z vás se tak může inspirovat v tom, jak hospodařit s penězi, kterých ostatně není nikdy dost.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Kozorohové patří mezi zemská znamení zvěrokruhu, tudíž potřebují životní jistotu. Jsou to realisté, kteří nelétají hlavou v oblacích a stejně tomu tak je i ohledně financí. Přesně vědí, kam jejich peníze jdou a dokáží šetřit na důležité věci. Rozhazování peněz oknem pro ně není typické. Přečtěte si také finanční horoskop na rok 2020

Když se Kozorohovi daří v práci, dokáže si vydělat velkou sumu peněz, se kterými poté nakládá velmi opatrně a prakticky. Do kasičky si střádá třeba na bydlení, auto nebo vysněnou dovolenou. Kozoroh je poměrně nedůvěřivý ohledně sázek a loterií, tudíž jej jen tak nepřemluvíte k riskování. Přečtěte si také finanční horoskop na rok 2019

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vodnáři touží po nezávislosti, což jim v jejich očí mohou dopřát třeba peníze. Proto se snaží nemít nikdy hluboko do kapsy a mít na vše potřebné. Vodnář má velmi inovativní a kreativní nápady, které mu mohou pomoci k větším financím. Pokud má nějaký dobrý finanční nápad nebo plán, jde si za tím.

Často ale mají nízké sebevědomí a potřebují někoho druhého, aby je rozhoupal k vlastní iniciativě. Dávejte ale pozor, abyste se do svých úvah o financích příliš nezamotali. Může se vám stát, že se zaseknete na neřešitelném problému.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Ryby patří mezi znamení zvěrokruhu, které je díky svému talentu předurčeni k úspěchu. To se odráží především v práci. Krůčkem po krůčku se dokáže Ryba dostat až na velmi prestižní a finančně skvěle ohodnocené místo.

Někdy jsou ale Ryby příliš naivní a mohou narazit na tvrdou realitu. Nemějte proto přehnané nároky na svou finanční situaci, abyste nebyli zklamaní. Pamatujte na to, že vždy může být hůře.

Beran (21.3.-20.4)

Berani mají velmi pozitivní vztah k životu, tudíž i když nemají peněz na rozdávání, nehroutí se tím pro ně svět. Jsou také poměrně štědří ke svému okolí, které potřebuje pomoci. Není pro ně problém půjčit někomu peníze. Jejich velkou výhodou je, že dokáží šetřit a šetřit a šetřit.

Berani rádi překonávají překážky, takže se velmi snadno dostat i z finanční tísně, ze které si poté berou příklad. Někdy je však Beran dosti umíněný a nenechá si poradit, kam je lepší finance investovat. Někdy se ale vyplatí poslechnout někoho jiného.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Lidé narození ve znamení Býka bývají často velmi materialisticky založení. Tudíž peníze jsou pro ně na prvním místě. Svoji energii investují převážně do práce a vydělávání peněz. To je pro ně největším hnacím motorem v jejich životě. Jejich silné pracovní nasazení se však může negativně odrazit na jejich zdraví.

Finanční horoskop Býkům radí, aby se nehnali tolik za penězi. Měli by se naučit vážit si i jiných požitků, jako jsou rodina a přátelé. Peníze totiž nesou vše. Lásku a přátelství si za ně nekoupíte.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci patří mezi velmi komunikativní znamení. To by se jim mohlo dobře vyplatit například v práci finančního poradce. Ten jim může hodit balík peněz, po kterém tak prahnou. Ale pozor, Blíženci dokáží vyniknout v jakémkoliv oboru. Mají přirozený talent na to, získat snadno peníze, aniž by se u toho příliš nadřeli.

Blíženci si dobře vedou v udržení si stabilních příjmů. Mějte ale na paměti, že potřebujete také odpočinek a relax. Když budete vydělávat peníze a nebudete si je moci kde a s kým užít, nebudete z toho mít takovou radost.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Raci jsou vždy ochotni podat lidem pomocnou ruku, a to i pokud přijde na peníze. Pokud máte kamaráda Raka a potřebujete pomoci, můžete se na něj bez problémů obrátit. Jsou velmi empatičtí a často jednají právě tak, jak se zrovna cítí. To pro ně ale může být ve finanční oblasti trochu problém.

Proto by se neměli Raci rozhodovat ukvapeně a podléhat emocím, pokud jsou ve hře zapojeny peníze. Mohou o ně snadno přijít, když si nebudou dávat pozor.

Finanční horoskop  (2)Umíte spořit, nebo většinu peněz každý měsíc rozházíte?

Lev (23. 7.–23. 8.)

Finanční horoskop prozrazuje, že Lvi by si měli vzít příklad z Beranů a začít konečně šetřit. Jejich častá rozhazovačnost je může uvést do těžkých finančních problémů. Lev se ale práce nebojí a vždy si dokáže zajistit tolik financí, kolik potřebuje. Jen by nimi neměl tolik mrhat a měl by si je uchovávat na horší časy.

Lvi často velmi rádi investují do svého nejbližšího okolí, pro které jsou ochotní snést modré z nebe. Ovšem i zde by měli krotit svou peněženku.

Panna (24. 8.–22. 9.)

Panny jsou velmi pohodlná znamení zvěrokruhu, což může občas hraničit i s leností. Proto není divu, když se někdy dostanou do tíživé finanční situace. Své peníze ale dokáží většinou poměrně dobře chránit a investovat, jelikož vědí, do čeho se investovat vyplácí. Nenechají se snadno zmanipulovat a ovlivnit, což je pro ně ve spojení s penězi velkou výhodou.

Jejich střízlivý pohled na svět jim umožňuje dopřát si v životě vše, po čem touží, jelikož umí i dobře šetřit. Vědí, že za penězi se schovává dřina, proto si za ně nekupují zbytečnosti.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Dotahovat věci do konce je pro Váhy často problém. Když se tedy rozhodnou spořit peníze, může se jim snadno stát, že nedošetří do konce, vezmou peníze a koupí si něco zcela jiného, co je právě nadchne. Pokud něco chtějí, je těžké odolat.

Nejvíce Váhy investují do výletů a dovolených, které si mohou užít v blízkosti svých přátel a rodiny. Především si chtějí každý rok užít zaslouženého volna a relaxace jako odměnu za celoroční pracovní vytíženost. A když na to mají, proč si nezaletět třeba na Bahamy.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Štíry může jen máloco nebo málokdo zastavit od vytyčeného cíle. Pokud se rozhodnou, že vyhrají v loterii, sází tak dlouho, dokud se na ně štěstěna neusměje. Jsou ale opatrní, a když se snadno dostanou k penězům, nemají potřebu dále pokoušet štěstí.

Někdy jsou ale pro své okolí nevyzpytatelní. Není se čemu divit, jestli z ničeho nic pořádně zainvestují do něčeho, co může okolí připadat jako zbytečné.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Finanční horoskop je pro Střelce velmi nakloněn. Když se v práci snaží, dokáží si finančně dobře přilepšit. Nebojí se dokonce několika prací zaráz, aby si mohli dovolit to, po čem jejich srdce prahne. Nejvíce financí investují do cestování s rodinou a přáteli i do dobrého jídla.

Svou spontánností si někdy dokáží zavařit. Pokud cítí, že mají na účtu dost peněz, kupují vše, co jim padne do oka. Svoji touhu v nakupování však umějí ovládat. Především se ale řídí heslem, že žije jen jednou a peníze je potřeba utrácet pro radost.

SERIÁL - Přečtěte si také další články z našeho seriálu


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1488x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Tento příspěvek byl smazán,
neboť porušil etiku diskuze na portále Spektrum Zdraví.

Redakce


Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte