Indický horoskop na rok 2022

Indický horoskop na rok 2022: Posvátné věštění podle starých Indů

Indové jsou přesvědčeni o tom, že hvězdná znamení ovlivňují celkovou osobnost člověka. Odvíjí se od toho i charakter každého jedince. Jejich věštění je staré už více než 5000 let a jejich rady jsou stále platné. Na co bychom se měli připravit v novém roce a co nám připravil indický horoskop na rok 2022?

Indický horoskop 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Indický horoskop na rok 2022 se sice zaměřuje na všechny oblasti života, avšak vždy upozorní na to nejdůležitější. Na co bychom se měli připravit a na co si dát pozor? Najděte si své znamení indického horoskopu a začtěte se do následujících řádků. Napoví vám, co vás čeká. A podívejte se i na obecnou charakteristiku indického horoskopu

Indický horoskop na rok 2022 – Méš

21. 3. – 20. 4.

Rok 2022 se ponese v duchu sebepoznávání. Budete tlačeni k tomu, abyste na sobě začali více pracovat. Měli byste se přihlásit na nějaký vzdělávací kurz nebo popřemýšlejte klidně o studiu na nějaké škole. Pokud patříte již mezi starší ročníky, pak se nebojte přihlásit na univerzitu třetího věku. Hvězdy budou prověřovat i to, jakou máte výdrž, pokud se pro něco rozhodnete. V každém případě byste měli zapomenout na veškeré aktivity, které vám v životě nedělají radost. Vše, co vás nenaplňuje, byste měli zahodit a přestat se tomu věnovat. Indický horoskop na rok 2022 uvádí, že šťastnější pro vás bude první polovina roku. Mohou se konečně plnit i nějaká vaše přání a sny, na kterých jste již dlouho pracovali. Pozor byste si však po celý rok měli dávat na stres a zbytečné rozhořčení. Mohou tím jednak trpět vaše orgány, jako je žaludek, žlučník a játra. Ale také byste mohli litovat slov, která už nemůžete vzít zpátky. Buďte v tomto velmi opatrní a važte každé slovo, které vypustíte ven. V pracovním životě nebo možná i v partnerském dojde k nějakým změnám. Měly by to však být změny pozitivní, není se čeho obávat.

Čtěte také:

Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat

Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra

Indický horoskop na rok 2022 – Vršabha

21. 4. – 21. 5.

Lidé, kteří se narodili v tomto znamení indického horoskopu se mohou na rok 2022 těšit. Projekty, na kterých už dlouho pracují se pohnout tím správným směrem a plány se začnou plnit. Splní se vám tím i nějaký velký sen nebo konečně uskutečníte svůj životní plán. Indický horoskop na rok 2022 uvádí, že nejvíce se vám bude dařit na jaře a naopak nejnáročnější období přijde v zimě, konkrétně v listopadu a v prosinci. Právě v teplém období roku byste měli využít toho, že vám jsou letos hvězdy nakloněny a přejí vám. Snažte se o pozitivní změny ve všech oblastech svého života. Jen vztahy nechte plout tak, jak plují. Zde je všechno v naprostém pořádku a tak, jak má být. Nic se měnit nebude. Pozitivní změny však mohou přijít v oblasti zdraví. Můžete si vyřešit nějaký vleklý zdravotní problém, zhubnete nebo se prostě jen začnete cítit lépe. Opatrní buďte na pracovišti v chladných měsících roku. Zde hrozí hádky a nedorozumění.

Indický horoskop na rok 2022 – Mithuna

22. 5. – 21. 6.

Indický horoskop na rok 2022 velí, že tento rok vás prověří po více stránkách. Zkoušky však budou zaměřené především na vaši toleranci a přizpůsobivost. Řešit budete i partnerské vztahy, dostanete se na jisté křižovatky, kde budete nuceni se nějak rozhodnout. Avšak neobávejte se, vše jde tou správnou cestou. Do života vám budou přicházet noví lidé. Mnozí z nich se stanou vašimi přáteli. Jiní zase přijdou jako určitá zkouška, kterou budete nuceni projít. Poznáte i člověka, který vám ukáže cestu, která by vás mohla dovést k vaší vysněné práci. Potkáte jej někdy okolo letních prázdnin. Dařit se vám bude i v oblasti financí, máte šanci na to polepšit si. Především na přelomu jara a léta budete spokojeni při pohledu na své bankovní konto. Dejte si však dopořádku své rodinné záležitosti. A vyřešte konečně vše, co již dlouho odkládáte.

Indický horoskop na rok 2022

Indický horoskop na rok 2022 – Karkata

22. 6. – 22. 7.

Pro zrozence tohoto znamení bude rok 2022 obrovským posunem vpřed. To, co jste v roce 2021 započali, dokončíte. I když to bolelo a přineslo vám to spoustu trápení, konečně se karta obrátila a vše se vám podaří vyřešit a uzavřít. Hvězdy také slibují, že byste konečně mohli v životě posunout. Na jednom místě jste stáli už velmi dlouho. Nebýt vašeho pomalého rozhodování, mohlo být už dávno všechno jinak. Ale poučili jste se, což je v pořádku. Indický horoskop na rok 2022 uvádí, že lépe začne být už na začátku února a jaro si opravdu užijete. Konečně si začnete zařizovat život podle svého. Přijdou ale i další změny. Budete muset přemýšlet o tom, jak v životě dál. Týkat se to bude buď osobního nebo pracovního života. Tedy té oblasti, kterou jste poslední léta nadmíru řešili. Pozitivní změny pak přijdou začátkem léta. Budete mít šanci potkat novou lásku nebo se značně posunete vpřed v pracovní oblasti. U zaměstnanců je pak možné povýšení a s tím související růst platu nebo i nečekaně rychlá změna práce, která opět povede k dobrému. Léto si užijete v pohodě a dobré náladě, měli byste odjet na delší dovolenou. S podzimem pak přijdou další změny. Nečekaně se toho může na vás víc nahrnout. Ale vše v klidu a rychle vyřešíte. Koncem roku pak přijdou nějaké nečekané peníze.

Indický horoskop na rok 2022 – Sinha

23. 7. –  22. 8.

Indický horoskop na rok 2022 vidí, že vás čekají velké zkoušky. Šetřete energií a neplýtvejte jí na hlouposti. I když vám všichni kolem budou říkat, že se snažíte zbytečně, jděte si za svým. Máte jedinečnou možnost dosáhnout vytouženého cíle. Nadmíru však bude nutná důslednost a obrovská koncentrace, bez toho to nezvládnete. Jestli si nejste sami sebou jistí, přihlaste se na nějaký kurz osobního rozvoje, koučinku nebo psychologie. Velmi vám to pomůže a posune vás to vpřed. Začátek roku bude náročný, ale podaří se vám všechno překonat a zvládnout. Po první půli roku, která uteče velmi rychle, si užijete zaslouženou dovolenou. A konečně se volně nadechnete. Ostatně na odpočinek a relaxaci byste neměli zapomínat po celý rok 2022. V opačném případě by totiž mohlo přetížení projevit na vašem zdravotním stavu. Podzim ani zima už nebudou tolik pracovně náročné. Ovšem budete pomáhat některému příteli nebo přítelkyni. Nebudou vás žádat o pomoc. Vy sami poznáte problém a pomocnou ruku nabídnete. 

Indický horoskop na rok 2022 – Kanjá

23. 8. –  22. 9.

Navzdory loňskému náročnému roku, letos čeká zrozence tohoto znamení indického horoskopu naprosto skvělý start do nového roku. Ten by měl být zároveň i předzvěstí nových a lepších zítřků. Ovšem nenechávejte nic náhodě. Všechno byste měli pořádně plánovat, abyste náhodou neudělali nějaký chybný krok stranou. Všechno, na co sáhnete se vám začne dařit. Jedinou oblastí, která stále pokulhává, jsou milostné vztahy. Zde budete muset dořešit nějaké problémy z minulosti, avšak velký posun vpřed v tomto roce nečekejte. Indický horoskop na rok 2022 uvádí, že v pracovní oblasti se vám bude dařit. Přijdou nové nápady, které vám mohou přinést nejen úspěchy, ale i nějaké finance navíc. Slabší období pak čekejte od konce září, avšak žádné pohromy se na vás nechystají. Na podzim si možné také splníte své předsevzetí, které si tajně dáváte každý rok.

Projděte si i podrobný lunární kalendář na rok 2022.

Indický horoskop na rok 2022 – Tulá

23. 9. – 23. 10.

Indický horoskop na rok 2022 uvádí, že se budete učit mnoho nových věcí. Měli byste se konečně naučit říkat druhým pravdu i své názory do očí. A svému partnerovi nebo své partnerce byste konečně měli být schopni říct, co opravdu chcete. Musíte posílit své sebevědomí. Rok 2022 se bude točit především okolo milostných vztahů, což někdy nemusí být úplně jednoduché. Musíte se rozhodnout co chcete a co vám vyhovuje. Vztahy, které vás ničí, budete muset ukončit. Ať chcete nebo ne, změnám se v roce 2022 nevyhnete. Máte však dostatek energie, výmluvnosti i šarmu, měli byste zvládnout každý klacek položený skrz vaši cestu. Skvělým obdobím pro vás bude přelom září a října. V tomto čase bude i příležitost vyřešit spoustu záležitostí, které řešíte již dlouho. Je zde také možnost i nějaké úspěšné finanční transakce, což by vám značně pomohlo.

Indický horoskop na rok 2022 – Vrischika

24. 10. – 22. 11.

Zrozenci v tomto znamení budou mít potřebu dohnat to, co v loňském roce nestihli. Ale uvědomte si, že jste jen lidé a nemůžete zvládnout nemožné. Indický horoskop na rok 2022 výrazně varuje před tím, abyste se přemáhali a dělali věci a činnosti, na které vám už síly nestačí. To by mohlo být totiž ve výsledku kontraproduktivní. Navíc je toho už teď na vás opravdu hodně a potřebujete si spíše oddychnout. Přesto by se vám mělo podařit dokončit plány, které jste v minulosti započali. Hvězdy jsou na vaší straně a bude se vám dařit. Nové nápady přijdou začátkem jara a objeví se i kontakty na zajímavé lidi, kteří by vám mohli být nápomocni. Plány se pak začnou rychle plnit až na podzim. Především v listopadu začnete mít pocit, že konečně všechno vychází. Ovšem pozor na rodinné a milostné vztahy. Zde bude, především v závěru roku, docházet k mnohým konfliktům, nedorozuměním a neshodám.

Indický horoskop na rok 2022 – Dhanus

23. 11. – 21. 12.

Indický horoskop na rok 2022 předpovídá, že konečně začnete s příchodem nového roku cítit příliv nové energie a rovněž i chuť měnit věci, které jsou dlouho zaběhnuté. Najednou vám začne vadit stereotyp, který prožíváte už několik let a budete chtít všechno rychle měnit. Ale nezapomínejte na to, že každá činnost vyžaduje trpělivost. Není dobré nic uspěchat. Hvězdy navíc budou po celý rok zkoušet vaši vůli i trpělivost. Do životě přijde hodně zkoušek, kterými bude muset projít. A přijdou i zásadní změny, které některé oblasti vašeho života doslova od základů překopou. Nebojte se ale ničeho, všechno je skvěle naplánované, změny přijdou ve správnou chvíli. Na začátku roku se rovněž stabilizuje vaše finanční situace, tedy v roce 2022 strádat rozhodně nebudete. Začátkem jara buďte opatrní v oblasti lásky a zdraví. Může se stát něco, co nějakým způsobem v těchto oblastech ovlivní váš život. O prázdninách vás naopak čeká klid, na krátkou dovolenou pojedete v červenci. Na podzim si pak dejte pozor na to, co podepisujete a k čemu se zavazujete. Hrozí tu totiž nějaké problémy, které se budou týkat smluv.

Indický horoskop na rok 2022

Indický horoskop na rok 2022 – Makara

22. 12. – 20. 1.

Letošní rok bude pro zrozence tohoto znamení o kousek lepší než ten předchozí. Planety se rozhodly, že vás podpoří v každém vašem počínání, uvádí indický horoskop na rok 2022. Konečně si srovnáte i svůj partnerský život. Nehrozí žádné rozhody, ale ujasníte si pravidla a bude se vám ve vztahu lépe dýchat. Nezadaní mají šanci, že potkají nějakou spřízněnou duši. Ovšem nebude to láska na první pohled. Spíše půjde zpočátku jen o přátelství, ze kterého se časem vyvine něco víc. Budete mít neuvěřitelný šarm, kterým okouzlíte každého kolem vás. Jaro bude ve znamení zisků a velmi se vám bude dařit v pracovní oblasti. Začátek léta bude ve znamení delších cest. Může jít nejenom o dovolenou, ale rovněž i o několik kratších pracovních cest. Neodmítejte je, cestování si užijete. Ale pozor na vztahy v létě, ať už rodinné nebo milostné. Hvězdy vidí hádky a nějaké napětí. Naštěstí však půjde jen o krátké období neshod. Zajímavou pracovní nabídku můžete dostat v listopadu nebo v prosinci. Dobře ji zvažte.

Indický horoskop na rok 2022 – Kumbha

21. 1. – 20. 2.

Indický horoskop na rok 2022 věští skvělý vstup do nového roku. Budete hýřit spoustou nápadů. Rozhodně si je nenechávejte pro sebe. V práci mohou napomoci zlepšení a urychlení vašich pracovních úkolů. Za to byste mohli dostat, a nejspíš také dostanete, nějakou zajímavou finanční odměnu. Až do půlky března půjde všechno naprosto skvěle. Avšak pak přijde nějaká bouře. Budete emocionálně velmi rozladění. Což vás rozhodně neopravňuje k tomu, abyste byli nepříjemní na své okolí, zejména pak na svého partnera či svou partnerku. Půjde o týden či dva, pak se zase vrátíte do zajetých kolejí a zklidníte se. Duben i květen budou měsíci lásky, uvádí indický horoskop na rok 2022. Pokud to bude jen trochu možné, měli byste se svým protějškem odjet na nějaký odpočinkový romantický víkend a být spolu jen ve dvou. Velice vám to prospěje. Chcete-li počít potomka, pak právě v tento čas k tomu bude nejlepší příležitost. Léto si užijete tradičně, jako každý rok. Jen na dovolenou byste letos měli jen až v srpnu, radí hvězdy. Podzim bude opět emocionálně náročnější, oddychnete si až koncem listopadu.

Indický horoskop na rok 2022 – Mína

21. 2. – 20. 3.

Velmi příjemný vstup do nového roku čeká zrozence tohoto znamení. Můžete se těšit, bude překypovat energií, elánem a dobrou náladou. Ve všem na co sáhnete, se vám bude dařit. Pracovní záležitosti se vám budou dařit. Pokud podnikáte, vaše obchody budou prudce vzrůstat. A hýčkat si vás bude i vás protějšek. V tomto období budete totiž naprosto neodolatelní. Toto potrvá až do konce února. V březnu pak získáte peníze navíc. Budou za práci, kterou jste doteď dělali navíc. Konečně přinese nějaké ovoce, budete velmi spokojení. Přijdou i nějaké nové zajímavé nabídky, kterým nebudete chtít odolat. Ale neberte hned to první, co vám přijde do cesty. Vše vždy dobře zvažte, upozorňuje indický horoskop na rok 2022. V květnu byste se měli nadmíru věnovat svým potomkům, potřebují vás. Nějaké zklidnění a relax vás čeká až o prázdninách, avšak v tuto dobu budete řešit nějaké problémy v rodinných nebo milostných vztazích. Celkově vás pak čeká spousta nových věcí i zajímavých zážitků. Ovšem hvězdy také varují: dávejte si pozor na lidi kolem sebe. Každý to s vámi nemyslí jen dobře!

PROČTĚTE SI DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2022:

Horoskop 2022
Čínský horoskop na rok 2022 – Rok Tygra
Čínský horoskop na rok 2022: Partnerský horoskop na rok Tygra
Egyptský horoskop na rok 2022
Indický horoskop na rok 2022
Mayský horoskop na rok 2022
Africký horoskop na rok 2022
Finanční horoskop na rok 2022
Cikánský horoskop na rok 2022
Alchymistický horoskop na rok 2022
Andělský horoskop na rok 2022
Cyklický horoskop na rok 2022
Arabský horoskop na rok 2022
Bylinkový horoskop na rok 2022
Partnerský horoskop na rok 2022
Cestovní horoskop na rok 2022
Ptačí horoskop na rok 2022
Pracovní horoskop na rok 2022
Zdravotní horoskop na rok 2022
Keltský horoskop na rok 2022
Květinový horoskop 2022
Úplněk 2022 podrobně! Jaké úplňky nás čekají a co nám věští?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PÁTEK 02. 12. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 03. 12. 2022
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
NEDĚLE 04. 12. 2022
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 05. 12. 2022
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
ÚTERÝ 06. 12. 2022
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
STŘEDA 07. 12. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích a je v přibývající fázi. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch…
více o tomto dni
ČTVRTEK 08. 12. 2022
blíženci
Měsíc putuje v Blížencích, dnes je úplněk. Blíženci ovlivňují ramena, paže, záda, ruce, průdušky a plíce. Jděte na procházku, čerstvý vzduch vám…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Dýně Hokaido – recepty: 12 skvělých receptů z dýně Hokaido, které z vás udělají mistry kuchaře!

Bábovka je super. Jen jsem do ní nedala kakao, ale rozinky a na kousky nakrájené vlašské ořechy.

Body shaming nelze podceňovat. Jak se bránit kritice týkající se tělesných proporcí?

Sladěte dámský kabát se stylovými botami a kozačkami a vytvořte dokonalý elegantní vzhled. Pokud však chcete v...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...

likvidace hlubokokořenících vytrvalých plevelů

Dobrý den, kdy je prosím vás nejvhodnější období pro mechanickou likvidaci šťovíku n...

Domácí péče o lámavé nehty

Potřebovala bych poradit. O nehty se poslední dobou snažím dobře pečovat. Umělé nehty m...

okna

Když jsou špinavá.
Zobrazit všechna témata

Jste s partnerem spřízněné duše? Tyto indicie vám napoví

Spřízněné duše jsou dle mnoha definic lidé, kteří hluboce souzní a vzájemně si poskytují bezpečí, bezděčnou lásku i pochopení. Pokud na ně věříte, bude vás tento článek zajímat! Podle jakých charakteristik pozn...

Udržte si pozitivní myšlení navzdory šedi zimních dní! Jak na to?

Pozitivní myšlení se v chladných měsících udržuje o dost obtížněji. Šeď zimních dní nám totiž nedává tolik slunečních paprsků, které bychom potřebovali. Přesto všechno si můžete udržet hladinu své energie na do...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Nastává adventní čas. Jak ho využít ve vlastní prospěch?

Adventní čas započne v roce 2022 poslední listopadovou nedělí, tj. 27. 11. Mnozí věřící lidé v něm vidí hluboký význam příchodu Ježíše Krista na tento svět. Vánoce jsou vlastně oslavou narození Ježíška, který l...

Hrníčkové vánoční perníčky

V menším hrnci si zahřejte mírně Heru a rozmíchejte v ní i med a moučkový cukr. Poté do tekutější a zchladlé směsi vsypte prosátou hladkou mouku, kypřící prášek, mletou skořici, perníkové koření a doplňte vajíč...

Výchova psa není snadnou "disciplínou". K jakým nejčastějším chybám dochází?

Výchova psa se stává čím dál častějším tématem, neboť koronavirová krize způsobila hromadné pořizování domácích mazlíčků do rodin. Pokud jste zodpovědným a milujícím majitelem psa, jistě se budete chtít v tomto...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Ovocná bublanina našich babiček: Inspirujte se osmi recepty!

Ovocná bublanina má své stále místo v mnoha českých rodinách. Tradici jejího mlsání zpravidla zahájily šikovné prababičky a babičky, které se vskutku uměly u plotny ohánět! Inspirujte se tedy jejich recepty a u...

Děláte skutečně to, co vás baví?

Práce, job, zaměstnání... každej tomu řiká jinak. Všichni ale za tim vidíme jediný - prachy, úspěch, svobodu. Říká se, že bez práce nejsou koláče. Asi to tak bude. Když nemáte kačku v ruce, nenajíte se. Prostě budete mít hlad. Tak je nastavenej svět. Materialismus, kapitalismus, bo nevim jak to pojmenovat. Peníze jsou dobrej sluha, ale zlej pán, no né? A položili jste si někdy otázku, jestli vám stojí za to, co teďka děláte? Jako myslim tim to, v čem pracujete???