Egyptský horoskop na rok 2022

Egyptský horoskop na rok 2022: Starověcí bohové předpovídají vaši budoucnost

Egyptské božstvo bylo vždy uctíváno a starověká egyptská astrologie byla považována za dar tohoto božstva. Egyptský horoskop je propojen v jednotlivými bohy a ti svým zrozencům dali do vínku určité klady i negativa. Egyptský horoskop na rok 2022 se zaměřuje na budoucnost jednotlivých znamení a na to, co je na jejich životní cestě nadále čeká.

Egyptský horoskop má velmi dlouhou historii. Je spojen s vlastnostmi i chováním jednotlivých bohů. Egyptské božstvo si dává záležet na to, co říká a věští. Egyptský horoskop je proto až magický. Podívejte se na to, co vám starověký egyptský horoskop na rok 2022 věští. Připravili jsme pro vás také charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu pro egyptský horoskop, které si můžete přečíst.  

Egyptský horoskop na rok 2022: Bůh Amon-Ra (30. 1. – 1. 3.)

Bůh Amon-Ra je vládcem veškerých věšteckých schopností i intuice. Vládne vzduchu a u člověka také dechu. Podle starých Egypťanů jsou lidé zrození v tomto znamení šťastní, jelikož štěstí jim bylo do vínku dáno. V životě jsou však nuceni neustále růst a tedy se i potýkat se spoustou změn. Egyptský horoskop na rok 2022 předpovídá, že v tomto roce mohou lidé narození v tomto znamení očekávat konečně stabilizaci financí. Do života přijdou nové přátelé a získáte i zajímavé kontakty, které se vám budou hodit ve finanční oblasti. Čeká vás nějaká radost v rodině. Může to být například svatba nebo narození dítěte. Také byste se měli věnovat sebevzdělávání, seberozvoji i svému duševnímu zdraví. 

Čtěte také:

Tkáňové soli v kostce: Schusslerovy soli podle horoskopu

Egyptský horoskop – charakteristika znamení

Charakteristiky znamení zvěrokruhu přehledně - pro všechny horoskopy

Egyptský horoskop na rok 2022: Bohyně Mut (2. 3. – 3. 4.)

Bohyně Mut je vlastně manželkou boha Amon-Ra. V egyptské mytologii jde o jednu z nejstarších bohyň. Mut o svoje zrozence důsledně pečuje, nikdy je nenechá padnou na kolena. Do vínku jim dala, stejně jako její manžel, silnou intuici. Ale také vysokou inteligenci. Zrozenci tohoto znamení jsou rození vůdci. Dovedou kohokoliv vést správným směrem a nikdy se nevzdávají. Egyptský horoskop na rok 2022 věští, že své zkušenosti, dovednosti, schopnosti i mentální sílu budete v tomto roce muset vložit do každého svého vážnějšího kroku a rozhodnutí, které budete dělat. Hrozí vám také nějaké vážnější zdravotní obtíže. Prevenci neodkládejte, jděte k lékaři včas.

Egyptský horoskop na rok 2022: Bohyně Isis (4. 4. – 6. 5.)

Bohyně Isis je život sama. Dává jej, chrání a opatruje. Její ochranné ruce budou zrozence tohoto znamení vždy skvěle ochraňovat. Egyptský horoskop na rok 2022 předpovídá, že vás čeká období plné výzev. Očekává se však od vás, že na každém svém kroku předvedete své schopnosti i vytrvalost. Problémy lze však očekávat na poli rodinném. Za každou cenu se snažte vyhnout ostrým hádkám s rodinnými příslušníky. Jestliže se objeví nějaké problémy i v oblasti milostných vztahů, pak se snažte za každou cenu situaci co nejlépe urovnat, jinak by mohla mít negativní dopady.

Egyptský horoskop na rok 2021: Bůh Horus (7. 5. – 8. 6.)

Hlavu neustále v oblacích mají zrozenci pod ochranou egyptského boha Horuse. Ne nadarmo je tento bůh všude vyznačován s ptačí hlavou. Prostě si lítá, kde chce. Tedy hlavně myšlenkami. Avšak svým zrozencům bude bůh Horus v tomto roce přát. V oblasti vzdělávání, kariéry a podnikání mohou očekávat velmi úspěšný rok a prosperitu. Na druhou stranu, však své práci budete muset obětovat o něco více času, než jste byli dosud zvyklí. Což se nemusí líbit vaší rodině. Čekají vás nová zajímavá setkání i nové kontakty. Jste-li ještě studující, všechno bude vycházet podle vašich plánů.

Egyptský horoskop na rok 2022

Egyptský horoskop na rok 2022: Bůh Geb (9. 6. – 12. 7.)

Bůh Geb je patronem lásky i nového života. Je bohem plodnosti i sklizně. Je bohem všeho dobrého. Nenávidí konflikty, to se raději podrobí. Nebo se klidně i obětuje. Což není příliš dobré. Jeho zrozenci by měli posilovat své sebevědomí a pracovat na sobě, jinak jakékoliv podřizování se druhým mohou odnést nalomeným zdravím. Egyptský horoskop na rok 2022 vám do života přinese fantastické kariérní příležitosti. Budete mít více než jeden zdroj příjmů, aniž by vám to bralo příliš mnoho času a vašeho osobního života. Rodina vás ve všem bude podporovat, rozhodně do toho jděte. V tomto roce byste se měli také více zaměřit na oblast duševna. Vyzkoušejte třeba meditace. Hodně vám to pomůže ve zklidnění i v dalších krocích vašeho života.

Egyptský horoskop na rok 2021: Bohyně Sechmet (13. 7. – 14. 8.)

Bohyně Sechmet je strážkyní spravedlnosti, nesnese jakékoliv příkoří. Všechno se snaží co nejlépe urovnat, chce, aby kolem ní byl klid a mír. A také, aby všechno bylo přesně podle ní, jak ona si přeje. Potřebuje mít své oddané poddané. A ti ji musí poslouchat. Nesnese podřízenost. Je poměrně těžké zjistit, co si myslí. Sechmet je tajemná. Jen tak k ní neproniknete. Své soukromí si přísně střeží. Egyptský horoskop na rok 2022 předpokládá napětí mezi rodinnými příslušníky. K hádkám a neshodám může docházet zejména v první půli roku. Avšak respekt a snad i lepší pracovní zařazení získáte v zaměstnání. Velice dobře se pak budou mít drobní podnikatelé, čeká je ziskový rok.

Už jste si pročetli i lunární kalendář na rok 2022? Podrobně na každý den!

Egyptský horoskop na rok 2022: Bůh Thovt (15. 8. – 16. 9.)

Bůh Thovt je velice moudrý, klidný a rozvážný. Býval dříve uznáván dokonce jako stvořitel světa. Thovt pečuje především o oblast zdraví, lékařství i léčitelství. Je praktický, nesnese chyby a miluje dobro a spravedlnost. Nesnáší lži a podvody. Lidem však moc nevěří, je příliš podezíravý. Egyptský horoskop na rok 2022 uvádí, že na životní cestě zrozenců boha Thovt se mohou v tomto roce objevit jisté překážky. Ovšem sebevědomí, spolehlivost a tvrdá práce mohou být klíčovými ingrediencemi, díky kterým těžké chvíle lépe překonáte. Jistou formu podpory získáte od blízkých rodinných příslušníků. Mohou to být rodiče, ale i děti. Egyptský horoskop na rok 2022 rovněž radí, že je v tomto rocé vhodné investovat do nemovitostí.

Egyptský horoskop na rok 2022: Bůh Seth (17. 9. – 20. 10.)

Bůh Seth vládne všemu temnému. Je bohem žárlivosti, bouří, válek i zla. Zároveň je ale spravedlivý. Vyjít s jeho zrozenci není ani trochu jednoduché. Jsou impulzivní, často podráždění a výbušní. Všechno chtějí dělat po svém a mají pocit, že tak je to nejlépe. Nutno však uvést i to, že jsou čestní a nesnáší jakékoliv podvody. Egyptský horoskop na rok 2022 říká, že v tomto roce mohou zrozenci tohoto znamení počítat s finanční prosperitou i kariérním růstem. Čelit však nejspíš budou mnoha výzvám v různých oblastech svého života. Neplýtvejte zbytečně energií na zbytečnosti a snažte se vždy a za každých okolností zůstat pozitivní. Tento rok je také vhodný čas na nákup nemovitostí, pokud o tom uvažujete. Starosti vám může způsobit horší zdravotní stav některého z mladších členů rodiny, nejspíš dětí. Mimochodem, v rodině vás čeká nějaká velká událost.

Egyptský horoskop na rok 2022

Egyptský horoskop na rok 2022: Bůh Osiris (21.10. – 25. 11.)

Bůh Osiris má nezměrnou sílu a snaží se být vždy a za každých okolností dobrý a spravedlivý. Nesnáší lež a příkoří. Miluje všechno živé a ochraňuje i pečuje. Zbožňuje přírodu. Lidem, kteří jsou v blízkosti zrozenců tohoto znamení, je opravdu dobře. Jakoby je blízkost zrozenců boha Osirise přenesla do jiného, lepšího světa. Egyptský horoskop na rok 2022 říká, že pokud jde o kariéru, finance, milostný a rodinný život, pak se můžete těšit na naprosto skvělý a úžasná rok. Letos vás bude obklopovat výhradně pozitivní energie. Jediné, na co byste si měli dávat v tomto roce pozor, je váš zdravotní stav. Pečujte nejen o druhé, ale i o sebe.

Egyptský horoskop na rok 2022: Bůh Anubis (26. 11. – 28. 12.)

Bůh Anubis miluje svobodu a nesnáší jakékoliv okovy. Je silný a je to rozený hlídač. Rád pečuje o druhé a rád jim pomáhá. Vždy stojí pevně na nohou. Za každých okolností ví, co chce. Vždy si všechno a o všem rozhoduje sám. Zrozenci boha Anubise potřebují v životě volné ruce, svobodu a pestrost. Nenávidí šeď, stereotypy a jednotvárnost. Egyptský horoskop na rok 2022 upozorňuje, že letos budete muset věnovat pozornost detailům a aktivitám. Tedy pokud si chcete udržet životní rovnováhu. Úplně ideální podmínky nebudou mít majitelé firem a drobní podnikatelé, ty čeká náročnější období. V tomto roce nejspíš pojedete na nějakou delší dovolenou. Nebude to sice příliš daleko, ale konečně budete mít možnost si pořádně odpočinout. Na cesty byste měli vyrazit mezi srpnem a říjnem.

Egyptský horoskop na rok 2022: Bohyně Hathor (29. 12. – 29. 1.)

Bohyně Hathor je komplikovaná naprosto ve všech ohledech. Je to nejsložitější znamení. Je značně nerozhodná a neví, co chce. Pokud se dostane na životní křižovatku, neví, jakým směrem se vydat. Ovšem ctí ji, že patří mezi klidná znamení, vždy umí podat pomocnou ruku a je to velká pohodářka. Lidé zrozeni pod bohyní Hathor jsou skvělí přátelé. Egyptský horoskop na rok 2022 předpovídá, že lidé narození v tomto znamení půjdou v tomto roce po náročné cestě. Budou muset čelit mnoha problémům v různých oblastech života. O úspěch budou muset bojovat. Pozor si dávejte především na finance a střezte se velkého utrácení. Štěstí však přinese milostný život, zde půjde všechno podle vašich představ.

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

SOBOTA 18. 09. 2021
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
NEDĚLE 19. 09. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 20. 09. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
ÚTERÝ 21. 09. 2021
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, dnes je úplněk. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se umělecké…
více o tomto dni
STŘEDA 22. 09. 2021
beran
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté vody…
více o tomto dni
ČTVRTEK 23. 09. 2021
beran
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté vody…
více o tomto dni
PÁTEK 24. 09. 2021
býk
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni

Vřes je hezkou podzimní dekorací, ale i účinnou léčivkou na revma

Vřes je odolná a houževnatá bylina, která se velmi často využívá do podzimních dekorací. Vřes je oblíbený, nenáročný a hlavně vydrží. V minulosti se dokonce věřilo, že vřes pomáhá obydlí chránit proti zlým silá...

Důvěra ve vztahu je důležitá. Jak ji efektivně vybudovat?

Důvěra ve vztahu je jakýmsi základním pilířem. Bez ní není možné, aby partnerství správně fungovalo. Zjednodušeně řečeno, jedná se o loajalitu vašeho protějšku vůči vám a naopak. Důvěra znamená zachování osobní...

Dlouhodobý stres a jeho vliv na tělo i duši

Dlouhodobý stres anebo také jinak řečeno chronický, je pro tělo i duši oproti tomu krátkodobému škodlivý. Může tedy negativně ovlivnit celý váš život. I přesto, že je lidský organismus stavěný na odolnost vůči ...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Velikonoční mini mazance

Upečte si voňavé velikonoční mini mazanečky podle našeho jednoduchého receptu s tvarohem a ořechy.

Ještě krmíte psa klasickými granulemi? Přečtěte si, proč si pes zaslouží změnu

S některými zvyky vašeho psa nic nenaděláte. Třeba, že se vždycky vyválí v té nejméně voňavé kaluži, nebo že si ke hře vybere vaše nejoblíbenější boty. Co ale můžete ovlivnit, je způsob jeho stravování. Ne nada...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Kdo řekl, že chystat svatbu je zábava???!!

Tak já ti nevim. Všechny ženský se těšej jako malý na to, až si voblíknou ty bílý šaty a vezme si je jejich životní láska. Jenže to, co tomu předchází, je tak trochu psycho. Teda aspoň pro mě. Já jsem člověk, kterej má rád svůj klid... a tohle mě tedy vytáčí. Jsem pořád jenom ve stresu poslední měsíc a už mě to začíná, pardón za to slovo - srát!