Mayský horoskop 2023

Mayský horoskop 2023: Nadzvědněte pokličku mayské astrologie a odhalte tajemství své budoucnosti 

Mayský horoskop 2023 poodkrývá osud každého člověka na planetě. Co nás čeká a jaký bude následující rok? Ač má být rok 2023 klidnější, přesto se odehraje mnoho dramat, se kterými se budeme nuceni poprat. Některé nepříjemné situace budou celosvětového měřítka, jiná si bude prožívat každý sám za sebe. Co nás tedy čeká a nemine?

V následujícím roce bude hrát hlavní roli oheň a voda. A právě také tyto dva živly budou naši největší nepřátelé. Čekají nás klimatické změny, se kterými budeme nuceni se poprat. Vesmír nám však záměrně tyto zkoušky připravil, neboť je třeba přetransformovat se natolik, abychom mohli tvořit lepší budoucnost. A co předpovídá mayský horoskop 2023 jednotlivým znamením? 

Mayský horoskop na rok 2023

Mayský horoskop je oproti jiným horoskopům značně odlišný. Nemá tradičních dvanáct znamení, ale je jich rovnou dvacet. Každé z nich má svoji vlastní charakteristiku. To své znamení najdete jednoduše podle data narození. Projděte si a pečlivě přečtete, co pro vás mayský horoskop 2023 na následující rok přichystal.

Čtěte také:

Sex podle znamení: Zjistěte, s kým si v posteli nejvíc porozumíte

Jaké novoroční předsevzetí byste si měli dát podle znamení zvěrokruhu?

Květinový horoskop pro všechna znamení

Mayský horoskop 2023: CH´EN (2. 1. ‒ 21. 1.)

Letos budou ve vašem životě hrát hlavní roli emoce, uvádí mayský horoskop 2023. Také se vám podaří získat nové kontakty a poznat nové lidi, kteří vám nějakým způsobem budou ku prospěchu. Budete však pociťovat obrovský pracovní tlak. A v práci budete nejspíš řešit i nějaké nepříjemné problémy. Hlavně se snažte neztratit nervy. A neslibujte nic, pokud nemáte jistotu, že to skutečně splníte. Máte spoustu energie, popřemýšlejte, kam ještě byste ji mohli vložit.

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Především na své zdraví. Rozhodně byste měli podstoupit preventivní prohlídky. Nepodceňujte to!

Mayský horoskop 2023: YAX (22. 1. ‒ 10. 2.)

V tomto roce budete velice aktivní v komunikaci. Vše se vám podaří domluvit a díky svým dobrým komunikačním schopnostem budete mít všude dveře otevřené, předpovídá mayský horoskop 2023. Dokonce máte šanci získat nějakou zajímavou práci, jejíž náplní bude právě komunikace. Také byste měli všechny své rozdělané projekty dodělat do konce. Rozhodně se ale potřebujete lépe soustředit, jste nějací roztěkaní. Měli byste vyzkoušet nějaké meditace. 

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Na impulzivní utrácení. Vaše peněženka sice snese mnoho, ale zase ne tolik, co máte v plánu jí naložit. Peníze dávejte z ruky jen v rozmyslem.

Mayský horoskop 2023: ZAC (11. 2. ‒ 2. 3.)

Mayský horoskop 2023 předpovídá, že pro zrozence ZAC bude tento rok přímo revoluční. Čekají vás změny téměř ve všech oblastech vašeho života. Nebraňte se jim. Jsou totiž nezbytně nutné pro váš posun vpřed. Vše, co vám přijde letos do cesty, budete muset překonat. Dobrou zprávou však je, že když už nebudete vědět kudy kam, vždy se můžete obrátit na své přátele. Ti pomoc nikdy neodmítnou. V tomto roce je jedním z vašich základních úkolů naučit se ovládat svůj temperament.

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Na rychlé změny, které byste prováděli bez velkého přemýšlení. Vše, co se chystáte udělat, si dobře promyslete.

Mayský horoskop 2023: KEH (3. 3. ‒ 22. 3.)

Tento rok vám přinese mnohé výzvy a rozhodně vás nenechá v klidu. Mayský horoskop 2023 uvádí, že bude třeba, abyste prošli některými důležitými zkouškami ve vašem životě. Podle toho se pak bude odvíjet i vaše další cesta. Měli byste se učit. Najděte si nějaké vhodné studium nebo si zajděte na zajímavý seminář či přednášku. Už dlouho stojíte na místě, nutně se potřebujete posunout dál. Také je třeba, abyste se naučili větší trpělivosti. I z této oblasti ale dostanete potřebné lekce. Ty pro vás budou mít do budoucna cenu zlata.

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Na svůj jídelníček. Rozhodně byste jej měli trošku upravit či ozdravit. A potřebujete-li zhubnout nějaký ten kilogram, pak je nejvyšší čas pustit se do toho. V opačném případě hrozí zdravotní problémy.

Mayský horoskop 2023

Mayský horoskop 2023: MAK (23. 3. ‒ 11. 4.)

Zabrat dostane váš psychický stav. A to pořádně. Především začátkem roku se mohou objevit deprese, úzkosti nebo nezvykle nepříjemné psychické rozpoložení, které vám bude bránit ve vykonávání běžných úkonů. Budete si nejspíš muset vzít i volno z práce, což se negativně promítne ve vaší peněžence. Ale odpočinek rozhodně potřebujete nebo se z toho nedostanete. Celý tento rok byste si měli dobře naplánovat. Ať víte, na co se připravit. Dobrou zprávou je, že s každým novým měsícem bude všechno jen a jen lepší. Konec roku si opravdu užijete na maximum.

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Na vztahy se svými nejbližšími. Budete se hodně zabývat sami sebou a na ostatní pozapomenete. To ale není dobře. Potřebujete mít vedle sebe někoho, s kým si popovídáte nebo komu dáte hlavu na rameno, když vám bude nejhůř.

Mayský horoskop 2023: K´ANK´IN (12. 4. ‒ 1. 5.)

Mayský horoskop 2023 vám přinese to, co jste v minulém roce ztratili. Mělo by se vám dařit, avšak vše záleží na vašem postoji a na vaší píli. Je důležité, abyste své úsilí nasměrovali tím správným směrem. A je potřeba mít i trochu optimističtější pohled na svět. Nakreslete si na papír kolonky a do nich zapište určité oblasti vašeho života, jako je kariéra, finance, rodina, milostný život a podobně. Do nich pak zapište na jednu stranu co vás trápí a rádi byste vyřešili. A na druhou stranu, jak byste chtěli tuto oblast posunout, případně kterým směrem.

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Na to, co komu říkáte. Ne každý je schopen udržet tajemství. A ne každý to s vámi myslí dobře, i když se tak tváří.

Mayský horoskop 2023: MUWAN (2. 5. ‒ 21. 5.)

Konečně se můžete těšit na lepší časy, předpovídá mayský horoskop 2023. Přináší vám pro tento rok novou naději a konečně i příchod lepších časů. Po zvratech, které ve vašem životě nastaly, vám tento rok přinese jakousi útěchu a konečně klid. Pohodový bude především začátek roku, později pak budete muset řešit nějaké nepříjemnosti. Ale vše zvládnete na jedničku, nečekají vás žádné životní pády. Nejnáročnějším měsícem bude z tohoto pohledu duben. V ten čas budete mít pocit určité nestability v mnoha oblastech svého života. Pak ale zase vše vrátí do těch správných kolejí.

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Po žebříčku úspěchu půjdete letos nahoru, ale nežeňte se příliš rychle. Pamatujte na rčení: pomalu, ale jistě. Když se tím budete řídit, všechno klapne.

Mayský horoskop 2023: PAX (22. 5. ‒ 10. 6.)

Na letošní rok byste měli mít nějaký plán. Kam se chcete posunout a co chce dokázat? Jaká je vaše meta? První vaše letošní kroky povedou po nějaké úplně nové cestě, kterou jste se rozhodli vydat. Nebude to cesta lehká a i na ní budete muset překračovat malé i velké větve, ale zdá se, že kráčíte správným směrem. Mayský horoskop 2023 vám slibuje obrovský posun. Podaří se vám letos něco, o čem jste mohli doposud zatím jenom snít. 

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Nesnažte se měnit lidi kolem sebe k obrazu svému. Každý má svoji vlastní cestu. Vy se držte té, po které právě kráčíte. Nehodnoťte. Nesuďte.

Mayský horoskop 2023

Mayský horoskop 2023: KAYAB (11. 6. ‒ 30. 6.)

V první čtvrtině roku vás čekají určité změny a nerovnosti na vaší životní cestě. Brzy ale pochopíte, proč se to celé děje a proč to má takhle být. Naučíte se spoustu nových věcí, které se vám budou do budoucna hodit. A následně povedou i k dalším úspěchům. I když se vám do ničeho příliš nechce, život vás donutí. Mayský horoskop 2023 ujišťuje, že vše, co se bude v tento čas dít, je pro vaše dobro. Značně se zlepší i komunikace mezi vámi a vašimi příbuznými.

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Vyvarujte se unáhlených závěrů a unáhlených rozhodnutí. Mohli byste udělat spoustu zbytečných chyb.

Mayský horoskop 2023: KUMK’U (1. 7. ‒ 20. 7.)

Mayský horoskop 2023 vám v tomto roce zajistí pohodu po pracovní a finanční stránce. V těchto oblastech svého života se nemusíte ničeho obávat. V práci budete spokojeni a financí bude dostatek. Aby všechno nadále správně fungovalo, bude nutné zachovat si praktický přístup a vyhýbat se emotivním rozhodnutím. Ostatně právě emocím byste se letos měli věnovat. Rozhozený emoční stav vám může přivodit mnohé nepříznivé situace. Snažte se mnohdy příliš nepřemýšlet a netrávit čas zbytečnými myšlenkami. Změny vás v tomto roce čekají ve vztazích. Rozhodně se byste se měli vyhýbat hádkám.

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Na nechtěné těhotenství. Nejprve je třeba dát si do pořádku vztah a teprve pak můžete přemýšlet o rozšíření rodiny. Nevěřte fámám, že příchod dítěte všechny neshody urovná. Rozhodně to neplatí.

Mayský horoskop 2023: WAYEB (21. 7. ‒ 25. 7.)

Rok 2023 odstartuje poměrně zvláštně. Budete se dít spousta věcí, kterým nebudete rozumět, a které nebudete chápat. Naštěstí se poměrně rychle vše vrátí zase zpět do starých kolejí. Letos byste měli být schopni zvládat veškeré krize a výzvy, které vám do života přijdou. Podaří-li se vám to, dostanete svůj život plně pod kontrolu. Což ostatně potřebujete. Mayský horoskop 2023 rovněž uvádí, že vás čeká změna práce nebo nějaký pracovní posun. A zároveň varuje, abyste se vyhnuli investicím. Není pro to vhodný čas.

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Na sebe. Vždy nejprve myslete na sebe a teprve pak na ostatní. Ač to může znít jakkoliv egoisticky, lepší rada pro vás na letošní rok bohužel není.

Mayský horoskop 2023: POP (26. 7. ‒ 14. 8.)

Problémy v partnerských vztazích čekají zrozence POP. Budete řešit nejen vztahy milostné, ale rovněž vztahy pracovní. Hlavu vám zamotají především v prvním čtvrtletí roku, předpovídá mayský horoskop 2023. Teprve až měsíce květen a červen vám přinesou tak nějak trochu klidu. Vztahy, které budete řešit, ovlivní i další aspekty vašeho života. A nebude vám z toho nejlépe. Budete proto dělat mnoho chyb. Snažte se být opatrnější. Naštěstí na druhou půlku roku máte už lepší vyhlídky, vše se začne pomalu urovnávat a vy budete opět spokojení. Pozor si dávejte letos na zdraví. Nejen na to fyzické, ale i na psychické zdraví.

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Na přílišné uzavírání se do sebe. Tím své problémy nevyřešíte. Mějte to na paměti!

Mayský horoskop 2023: WO (15. 8. ‒ 3. 9.)

Hlavní roli v tomto roce bude hrát milostný život. Budete plní energie a elánu a bude se vám dařit. Věci se začnou posouvat tím správným směrem. Obecně lze pak říci, že rok 2023 pro vás bude dobrým rokem. Budete schopni realizovat své životní cíle či ambice. Nenechte si ujít žádnou příležitost, která se vám letos naskytne. Dosáhnete významných milníků. V posledním čtvrtletí pak počítejte s tím, že ve vašem životě nastanou zásadní změny. Mayský horoskop 2023 uzavírá předpověď s tím, že vše se hýbe správným směrem. Ve vašem životě je hojnost i štěstí.

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Na pomluvy a intriky. Bude jich kolem vás více než dost.

Mayský horoskop 2023: SIP (4. 9. ‒ 23. 9.)

V letošním roce se bude čistit karmická zátěž, což bude vyžadovat váš disciplinovaný a praktický přístup, věští mayský horoskop 2023. Nastanou vám nové povinnosti a mnoho věcí se vašem životě se změní. Bez jakéhokoliv násilí se však bude ve vašem životě posouvat vše vpřed. Ve druhé a třetí čtvrtině roku pak čekejte náhlé změny, které však pro vás budou přínosné. Na konci roku vás pak čeká nějaké milé překvapení. Po celý rok však buďte ve střehu a opatrní. 

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Buďte vytrvalí, stůjte si za svým a nikdy neslevujte ze svých priorit. Měli byste být otevřeni změnám, jinak bude vše mnohem náročnější.

Mayský horoskop 2023: SOTZ (24. 9. ‒ 13. 10.)

Rok 2023 přinese do  vašeho života stabilitu a pozitivní změny. Konečně si uvědomíte svůj skutečný potenciál, díky kterému budete schopni položit základy pro následující dny, týdny a měsíce. Čekají vás nové začátky i nové povinnosti, předpovídá mayský horoskop 2023. Celým rokem budete proplouvat tak nějak bez větších obtíží, avšak významné změny je třeba očekávat ke konci roku. A změny budou takové, jaké si zasloužíte. Snažte se žít tedy pozitivní život bez negativních myšlenek a činů. Změnám buďte otevření.

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Neunáhlete se, ať už řešíte cokoliv. Buďte vytrvalí a trpěliví. Rozhodně se vám to vyplatí. Pokud můžete, raději ve svém životě zpomalte.

Mayský horoskop 2023: SEC (14. 10. ‒ 2. 11.)

Mayský horoskop 2023 věští rok radosti a štěstí. Budete mít letos mnoho příležitostí k rozvoji vašich sociálních i profesních vazeb, což bude mít ve výsledku jen samá pozitiva. Rovněž se objeví šance na lepší finanční situaci. Peníze k vám přijdou bez většího úsilí. Ve výsledku vám to přinese více klidu a také si budete moci dovolit více odpočívat. To vám pomůže i v dosahování vašich cílů. Mayský horoskop 2023 má však jedno varování: v žádném případě letos neinvestujte, o své peníze byste přišli.

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Na komunikaci ve své rodině. Ne vše bude vždy jasné a můžete se dostat do situací, kdy vám vaši blízcí nebudou rozumět. Mluvte spolu a vysvětlujte si. Jen žádné hádky, to je cesta do pekel.

Mayský horoskop 2023: XUL (3. 11. ‒ 22. 11.)

V roce 2023 budete mít konečně možnost dohnat resty ve všech oblastech vašeho života, které jakkoliv trpěly v uplynulém roce. Letos dojde k závratnému obratu. Stane se i mnoho klíčových věcí, které vám však budou ku prospěchu. V tomto roce dostanete spoustu příležitostí pro kariérní růst a dokonce se urovnají i případné neshody ve vašem rodinném či milostném životě. Musíte však zůstat pevní ve svých zásadách a názorech. Neuhýbejte za žádných okolností.

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Na cestování. Především na chvíle, kdy budete sami sedět za volantem. Věnujte se plně řízení a mějte oči všude. Neporušujte předpisy. Hrozí vám totiž nějaké nepříjemné komplikace.

Mayský horoskop 2023

Pročtěte si i tradiční horoskop na celý rok 2023.

Mayský horoskop 2023: YAXK’IN (23. 11. ‒ 12. 12.)

Letošní rok bude pro vás o něco náročnější než ten uplynulý. Budete totiž muset čelit tvrdé konkurenci ve svém podnikání nebo v zaměstnání. Studenti budou mít problémy ve škole, pokud se opravdu naplno neponoří do učebnic a získávání nových znalostí. Vše, co budete letos dělat, bude vyžadovat mnohem větší vaši pozornost. Jestliže polevíte, přijde nějaká nepříjemná lekce, která vás donutí pracovat ještě více tvrdě. Mayský horoskop 2023 varuje, že letos nedostanete nic zadarmo. Všechno si budete muset tvrdě vydřít.

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Na drby a pomluvy. Chcete-li si zachovat dobrou pověst, nedávejte svému okolí žádné záminky pro to, aby se o vás mohlo cokoliv šířit. Uškodilo by vám to.

Mayský horoskop 2023: MOL (13. 12. ‒ 1. 1.)

Lidé narození ve znamení MOL budou v tomto roce muset pochopit, že štěstí v životě rozhodně není zadarmo a není pro každého. Hned zkraje roku budete řešit ještě nějaké problémy, které se objevily koncem roku loňského. Pokud je řešit nebudete, doženou vás později a o to bude všechno horší. Držte se ale rčení, že na konci každého tunelu je světlo. A k tomu světlu míříte. Na konci roku už budete mít všechno vyřešené a budete spokojeni.

Na co byste si v roce 2023 měli dát pozor? Na finance a přílišné utrácení. Přepočítejte si, kolik v peněžence a na svém účtu máte. A utrácejte s rozmyslem. Nebo se dostanete do velice nepříjemné ztráty.

NENECHTE SI UJÍT I DALŠÍ HOROSKOPY 2023:

Horoskop 2023
Čínský horoskop na rok 2023 – Rok Zajíce
Čínský horoskop na rok 2023: Partnerský horoskop na rok Zajíce
Finanční horoskop 2023: Čeká nás rok štědrosti a přílivu financí
Partnerský horoskop na rok 2023 nabídne změny, posun ve vztahu i nové lásky
Pracovní horoskop 2023: Pozitivní posuny v kariéře, povýšení nebo vysněné zaměstnání? Hvězdy nám letos přejí
Keltský horoskop 2023 pro všechna znamení: Co vám daly stromy do vínku, jak s tím naložit a na co se připravit v příštích dnech?
Andělský horoskop 2023: Budoucnost podle předpovědi andělů. Co vás čeká?
Cyklický horoskop 2023: Příroda, živly a jejich pohled na lidskou budoucnost
Cikánský horoskop 2023: Tajuplná a magická předpověď na celý rok
Indický horoskop 2023: Horoskop starých Indů předpovídá, jaký rok čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu
Egyptský horoskop 2023: Jaký osud předpovídají bohové vašim dalším dnům?
Africký horoskop 2023: Netradiční astrologie s přesností předpovídá náš další osud
Arabský horoskop 2023: Jaká zbraň vás nejlépe vystihuje a s čím budete muset bojovat v dalším roce svého života?
Úplněk 2023 podrobně! Co nám předpovídají jednotlivé úplňky na aktuální měsíce v roce?

Autor článku: Monika PoledníkováDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

STŘEDA 30. 11. 2022
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v přibývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. …
více o tomto dni
ČTVRTEK 01. 12. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
PÁTEK 02. 12. 2022
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 03. 12. 2022
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
NEDĚLE 04. 12. 2022
beran
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 05. 12. 2022
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni
ÚTERÝ 06. 12. 2022
býk
Měsíc přibývá a putuje ve znamení Býka, který má vliv na oblast krku a ovlivňuje také čich a chuť. Chraňte dnes svůj krk šálou, kloktejte bylinné…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Dýně Hokaido – recepty: 12 skvělých receptů z dýně Hokaido, které z vás udělají mistry kuchaře!

Bábovka je super. Jen jsem do ní nedala kakao, ale rozinky a na kousky nakrájené vlašské ořechy.

Body shaming nelze podceňovat. Jak se bránit kritice týkající se tělesných proporcí?

Sladěte dámský kabát se stylovými botami a kozačkami a vytvořte dokonalý elegantní vzhled. Pokud však chcete v...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...

likvidace hlubokokořenících vytrvalých plevelů

Dobrý den, kdy je prosím vás nejvhodnější období pro mechanickou likvidaci šťovíku n...

Domácí péče o lámavé nehty

Potřebovala bych poradit. O nehty se poslední dobou snažím dobře pečovat. Umělé nehty m...

okna

Když jsou špinavá.
Zobrazit všechna témata

Jste s partnerem spřízněné duše? Tyto indicie vám napoví

Spřízněné duše jsou dle mnoha definic lidé, kteří hluboce souzní a vzájemně si poskytují bezpečí, bezděčnou lásku i pochopení. Pokud na ně věříte, bude vás tento článek zajímat! Podle jakých charakteristik pozn...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Nastává adventní čas. Jak ho využít ve vlastní prospěch?

Adventní čas započne v roce 2022 poslední listopadovou nedělí, tj. 27. 11. Mnozí věřící lidé v něm vidí hluboký význam příchodu Ježíše Krista na tento svět. Vánoce jsou vlastně oslavou narození Ježíška, který l...

Hrníčkové vánoční perníčky

V menším hrnci si zahřejte mírně Heru a rozmíchejte v ní i med a moučkový cukr. Poté do tekutější a zchladlé směsi vsypte prosátou hladkou mouku, kypřící prášek, mletou skořici, perníkové koření a doplňte vajíč...

Výchova psa není snadnou "disciplínou". K jakým nejčastějším chybám dochází?

Výchova psa se stává čím dál častějším tématem, neboť koronavirová krize způsobila hromadné pořizování domácích mazlíčků do rodin. Pokud jste zodpovědným a milujícím majitelem psa, jistě se budete chtít v tomto...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Ovocná bublanina našich babiček: Inspirujte se osmi recepty!

Ovocná bublanina má své stále místo v mnoha českých rodinách. Tradici jejího mlsání zpravidla zahájily šikovné prababičky a babičky, které se vskutku uměly u plotny ohánět! Inspirujte se tedy jejich recepty a u...

Děláte skutečně to, co vás baví?

Práce, job, zaměstnání... každej tomu řiká jinak. Všichni ale za tim vidíme jediný - prachy, úspěch, svobodu. Říká se, že bez práce nejsou koláče. Asi to tak bude. Když nemáte kačku v ruce, nenajíte se. Prostě budete mít hlad. Tak je nastavenej svět. Materialismus, kapitalismus, bo nevim jak to pojmenovat. Peníze jsou dobrej sluha, ale zlej pán, no né? A položili jste si někdy otázku, jestli vám stojí za to, co teďka děláte? Jako myslim tim to, v čem pracujete???