Nezapomenutelný vánoční večírek přesně podle vašich představ připraví Restaurace Zámecká růže

PR článek

firemní vánoční večírekFiremní vánoční večírek

Chcete pro partu kamarádů uspořádat vánoční večírek anebo připravit nezapomenutelný event pro své zaměstnance a nevíte, kde v Brně budete spokojeni? Restaurace Zámecká růže je vhodná pro všechny, kteří si chtějí užít vánoční večírek se vším všudy v útulném a moderním prostředí s příjemnou obsluhou, která vám splní vše, co vám na očí uvidí. Jen málokde se o vás postarají tak skvěle, jako v této brněnské restauraci.

Zámecká růže přichystá kvalitní firemní vánoční večírek

Vánoční večírek se vším všudy tak, abyste na něj dlouze vzpomínali. To bez problémů dokáže zajistit brněnská Restaurace Zámecká růže, která se může pyšnit nejen skvělým zázemím, ale i profesionální obsluhou. Na vaše přání vám bude připraven stylový vánoční večírek podle vašich představ, a to pro více než 70 lidí.

Firemní vánoční večírek může v restauraci začít již v 11 hodin dopoledne. K dispozici vám bude po celou dobu trvání večírku profesionální personál, který se postará o vaše pohodlí a spokojenost. Využít můžete taktéž uzavřený salonek pro 15 osob.

Těšit se můžete na pokrmy domácí výroby

Restaurace Zámecká růže nabízí skvělé pokrmy, které pocházejí výhradně z domácí výroby. Pošimrat jazýček můžete domácími specialitami jako je hovězí svíčková nebo jehněčí kolínko. Chuťové pohárky okouzlíte dančím tatarákem nebo hovězím líčkem.

Kuchaři mohou připravit pro své hosty také občerstvení formou rautu. Ochutnat tak můžete celou řadu pokrmů, na kterých se vyřádili v kuchyni s láskou všichni kuchaři.

Řízená degustace vín jako zpestření večera

Aby byl váš firemní vánoční večírek ještě více nezapomenutelný, restaurace vám přichystá taktéž řízenou degustaci vína. Společně můžete s kolegy poznávat ta nejlepší česká i zahraniční vína, a to jak bílá, červená, tak i růžová.

Restaurace je schopná zajistit také degustaci jakéhokoliv druhu alkoholu. Hlavně milovníci rumů, whiskey nebo ginu si tu přijdou na své. K dobré náladě vám může hrát i DJ.

Vánoční večírek si užijete i na zahrádce

Večírek si můžete užít také na zahrádce, která je opatřena plynovými ohřívači. Ty se postarají o vaše pohodlí a teplo i v zimě. Hnedka u restaurace v areálu zámku je možnost parkování. Ubytovat se můžete v zámeckém hotelu a probudit se tak do krásného předvánočního zimního rána v luxusních pokojích.


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte