Vladimír Hanzelín se zaměřuje na kompletní realizace solárních systémů. Zajišťuje montáže solárních kolektorů, fotovoltaických elektráren i zdrojů tepla včetně regulace. Navazuje na tradici a kvalitu značek Green-one-tec, Sonnenkraft a další. Zajišťuje dodávky v rámci celé ČR.Za téměř 20 let praxe byly již realizovány stovky instalací v celé České republice pod obchodní značkou SOLAR POWER CZ, pro kterou je mimo jiné obchodním zastoupením.

Společnost má vybudovanou celorepublikovou síť certifikovaných partnerských firem, které zajišťují kompletní realizace solárních systémů. Na území Jihomoravského kraje působí firma Vladimíra Hanzelína, která provádí montáže solárních kolektorů a dalších technologických zařízení. Svým zákazníkům je vždy nablízku, a to jak při úvodní konzultaci, tak při zpracování technické a cenové nabídky. Firma se pravidelně účastní na mnoha regionálních výstavách.

Realizace solárních kolektorů a fotovoltaických elektráren

Zvažujete možnost využití sluneční energie a s tím související montáže solárních kolektorů či fotovoltaických elektráren? Využijte profesionálních služeb firmy Vladimíra Hanzelína, která je certifikovaným partnerem společnosti Solar Power CZ. V nabídce najdete kompletní sortiment špičkové solární techniky, která pochází výhradně od evropských výrobců.

Samozřejmostí je detailně propracovaná technická dokumentace i manuály pro instalaci a provoz solárních kolektorů a fotovoltaických elektráren. Portfolio produktů zahrnuje mnoho precizně zpracovaných solárních kolektorů určených pro montáže nad nebo do střešní krytiny. Vrcholem ve vývoji solárních kolektorů jsou pak vakuové kolektory, které se skládají z řady dvojitých trubic vyrobených z borosilikátového skla.

Montáže zdrojů tepla a kompletace topných systémů

Firma Vladimíra Hanzelína se sídlem v Brně se nezaměřuje jen na samotné dodávky a montáže solárních kolektorů a fotovoltaických elektráren, ale celých solárních systémů. Po domluvě se zákazníkem firma zajistí montáže různých zdrojů tepla. Má zkušenosti s montáží kotlů, krbů, akumulačních nádrží i zásobníků TUV. Firma dodává také kompletní stavebnice solárních systémů, řídicí systémy, čerpadlové jednotky i solární ohřevy bazénů. Postará se o kompletace topných systémů včetně regulace.Součástí poskytovaných služeb je odborné poradenství, konzultační činnost a servis solárních systémů. Samozřejmostí je vyřízení dotace z programu "Nová zelená úsporám".