Výběr šťastného data svatby je pro mnohé páry důležitý. Někteří neváhají zapojit do výběru astrologii či numerologii!

Hledáte nejšťastnější datum svatby? Tyto dny v roce 2024 a 2025 nepřehlédněte!

Každý zamilovaný a zasnoubený pár se snaží vybrat nejen nejpohodlnější ale také nejšťastnější datum svatby. Pokud se i vy v následujících měsících či letech plánujete vzít, máme pro vás několik tipů od astrologů a numerologů. Tyhle dny roku 2024 a 2025 si zapište do diáře a určitě o nich zauvažujte.

Pokud budete váhat s výběrem nejlepšího data svatby, může vám v rozhodování pomoci i náš bonusový svatební horoskop. Díky němu se dozvíte, jaký konkrétní měsíc je pro vás vhodný k sňatku dle znamení zvěrokruhu.

Nejšťastnější datum svatby v roce 2024

Plánujete-li se vzít ještě v roce 2024, čeká vás dle astrologů a numerologů v manželství více radosti než výzev. Váš společný život by tak měl být šťastný. Napovídá tomu i fakt, že součet všech čísel tohoto roku je 8–a osmička je symbolem nekonečna, tedy i nekonečné lásky mezi dvěma lidmi. Zajímavost: Rok 2024 patří mezi přestupné roky, a právě ty hodnotí čínská astrologie jako extra šťastné pro uzavření manželství. A nyní si už pojďme představit vhodná data pro sňatek v roce 2024:

Čtěte také:

Romantická svatba v létě? 4 tipy, aby vše vyšlo podle vašich představ

 • 20., 25., 27. a 28. ledna
 • 9. a 24. února
 • 1., 2., 15. a 30. března
 • 3., 9. a 31. května
 • 1., 14., 19. a 30. června
 • 1., 11., 21. a 28. července
 • 1. a 2. srpna
 • 1., 19. a 27. září
 • 2., 12. a 26. října
 • 1., 2., 14. a 16. listopadu
 • 17. prosince

Nejšťastnější datum svatby v roce 2025

Zasnoubili jste se v roce 2024 a chcete se vzít „do roka a do dne“? Pak budete hledat nejšťastnější datum svatby v roce 2025. Ještě, než vám však konkrétní dny představíme, řekněme si, zda je vůbec tento rok pro svatbu vhodný. Čínská astrologie hovoří o tom, že i rok 2025 je velice příznivý pro uzavření sňatku – rok 2024 ale stále dominuje, co se týká uzavření šťastného a dlouhotrvajícího manželství. Zdaleka nejvhodnější je pak podle Číňanů období od 25. července do 22. srpna 2025. Další konkrétní data prozkoumejte níže:

 • 2., 10. a 25. ledna
 • 1., 2., 9. a 26. února
 • 2., 8. a 28. května
 • 1., 6., 20. a 22. června
 • 2., 3. a 10. července
 • 12. a 15. srpna
 • 2., 20. a 24. září
 • 1., 3., 16. a 25. října
 • 1. a 2. listopadu
 • 3., 5., 11., 21., 27. a 31. prosince

Venkovní svatba má své kouzlo.

Svatební horoskop: Jaký měsíc je pro vás nejvhodnější k uzavření sňatku?

Věříte-li na astrologii, může vám ve výběru vhodného data svatby pomoci i náš svatební horoskop. Díky němu se dozvíte, jaký měsíc je pro vás jako stvořený k uzavření sňatku:

 • Beran: energický, vášnivý, impulzivní a také trochu netrpělivý Beran rozhodně nepůjde s davem. Rád si zkrátka věci dělá po svém a nenechá se ovlivňovat zažitými společenskými stereotypy, dogmaty či konvencemi. Proto by měl vybírat datum svatby v dubnu – tedy ještě před začátkem letní sezóny oblíbené k „svatbování“.
 • Býk: lidé narození v tomto znamení zvěrokruhu bývají velmi uzemnění, loajální, jemní, občas tvrdohlaví a také velmi požitkářští i romantičtí. Proto je pro něj ideálním měsícem k uzavření manželství únor – obzvlášť kolem data Valentýna bude Býk ve velmi romantické náladě! I zimní svatba může být kouzelná!
 • Blíženci: komunikativní, hraví a kreativní Blíženci budou ve svém živlu v říjnu. Tento měsíc mohou zorganizovat velmi příjemnou a také zábavnou podzimní svatbu, na kterou nikdo nezapomene do konce svého života. Mnohé hosty mohou dokonce překvapit hostinou ve stylu bláznivé Halloweenské party!
 • Rak: toto znamení zvěrokruhu si zakládá na pokojných rodinných vztazích. Proto může najít skvělé datum svatby v lednu. Sice je to zimní měsíc, který naznačuje svatební hostinu ve vnitřních prostorách – ale právě to stmelí jeho rodinu a blízké nejvíce. Příjemné rodinné posezení v pronajaté roubence či myslivně při praskajícím krbu bude přesně to, co Raka po svatebním obřadu zahřeje u srdce.
 • Lev: energický Lev miluje pozornost ostatních a také společenskou zábavu. A nejvíce si ji užije v červenci! Tento letní měsíc je pro něj naprosto ideální k uzavření manželství, protože se může hřát v záři slunečních paprsků a uspořádat velkou venkovní party, kterou mu bude leckdo závidět. Lev zkrátka není troškař a ke své spokojenosti potřebuje dostatek chvály.
 • Panna: pořádkumilovná a perfekcionistická Panna by měla hledat ideální datum svatby buď v březnu nebo září. V obou měsících totiž (po většinou) nepanují nějaké extrémní teploty, a tak se bude toto znamení zvěrokruhu cítit nejkomfortněji. Chce mít prostě každý detail svatební hostiny pečlivě dotažený do konce a nesnáší, když se musí kvůli tuhému mrazu či velkému vedru nějak omezovat.
 • Váhy: vzdušné znamení Váhy potřebuje cítit ve všech ohledech rovnováhu. Nemá rádo, když jej něco vykolejí – to pak velmi rychle znejistí. Oplývat největším svatebním sebevědomím a sebejistotou mohou tedy Váhy během října, je to totiž jejich narozeninový měsíc (od 1. 10. do 23. 10.)! Podzimní svatba plná barev se pro ně krom jiného stane úžasným zážitkem na celý život.
 • Štír: tajemný, intuitivní, také trochu žárlivý a smyslný Štír by měl hledat své šťastné datum svatby v prosinci. Taková předvánoční nebo dokonce vánoční svatební hostina bude nanejvýš originální i romantická, a přesně to Štír miluje.
 • Střelec: stejně tak jako Štír, i Střelec by měl uvažovat o prosincové svatbě – jenže s tím rozdílem, že si zvolí k obřadu zahraniční destinaci. Ať už půjde o severskou zemi s hromadami sněhu nebo exotiku, bude tak naplněn Střelcova dobrodružný duch a užije si svůj velký den naplno a podle svých představ.
 • Kozoroh: extrémně pracovitý Kozoroh se může často cítit unavený, avšak v létě obvykle popadne druhý dech a hýří energií. Proto by se měl při výběru data svatby zaměřit nejvíce na červenec. Prosluněná venkovní letní svatba s nejbližšími bude pro Kozoroha nabíjející záležitostí.
 • Vodnář: toto znamení zvěrokruhu má rádo originalitu a také dobrodružství. Jistě si tedy vybere pro svatební hostinu netradiční místo někde venku – proto se pro něj hodí měsíc srpen, kdy je ještě stále teplo ale počasí dokáže být také pěkně nevyzpytatelné. Vodnář si zkrátka nebude dělat velkou hlavu třeba při náhlém letním dešti, a ještě z toho vytěží nezapomenutelný a zábavný zážitek.
 • Ryby: citlivé a romanticky založené Ryby by měly uvažovat o svatbě v březnu. Za prvé je to jejich narozeninový měsíc (od 1. 3. do 20. 3.) a za druhé již začínají kvést rostliny v přírodě, které se mohou stát vítanou kulisou pro Rybí romantickou duši. Ideální pak bude také nějaké místo u vodní plochy – a nemusí jít zrovna o tuzemsko (co třeba obřad na pláži u moře?).

Autor článku: Iveta ReinischDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PONDĚLÍ 27. 05. 2024
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v ubývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes dlouhé…
více o tomto dni
ÚTERÝ 28. 05. 2024
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v ubývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. Vhodný den…
více o tomto dni
STŘEDA 29. 05. 2024
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v ubývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. Vhodný den…
více o tomto dni
ČTVRTEK 30. 05. 2024
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v ubývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. Vhodný den…
více o tomto dni
PÁTEK 31. 05. 2024
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v ubývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 01. 06. 2024
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v ubývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 02. 06. 2024
beran
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté vody…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Bílá magie versus černá magie

Dobrý den můžete mě kontaktovat potřebovala bych poradit zjistit více o černé magie děkuji piš te na můj email...

Barvy aury a jejich význam

Možná jsem vídala auru i dříve, ale chvíle, kdy jsem si uvědomila, že to co vidím je aura, u mne nastala někdy...

Venkovní bouda pro kočku krok za krokem: dopřejte kočce teplý pelíšek i v zimě

chtělo by to nějakej plánek,nákres nebo něco,jinak je to k ničemu,prý krok za krokem

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

Opravdu potřebujete půjčku? Ovlivňuje vás ekonomika?

Opravdu potřebujete půjčku? Ovlivňuje vás ekonomika? Chcete zlepšit své podnikání? VO...

Přrodní látky na zvýšený cholesterol

Výhodně a solidně k financím. Jste ve svízelné finanční situaci a nevíte kam se obr...

Nabídka rychlé a nebankovní půjčky pro každého do 24 hodin

Výhodně a solidně k financím. Jste ve svízelné finanční situaci a nevíte kam se obr...
Zobrazit všechna témata

5 nejlepších domácích léků na akné. Najdete je v lednici i ve spíži

Akné je kožní onemocnění, které dokáže pořádně znepříjemnit život. Objevuje se především u žen, i když ani mužům se nevyhýbá. Nejčastěji se objeví, když v těle probíhá nějaká hormonální bouře. Tedy hlavně v pub...

Je to životní láska? Těchto pět indicií vám napoví!

Přemýšleli jste někdy nad tím, o čemže vlastně je ona životní láska? Je to snad naprosté spříznění duší, bezmezná důvěra anebo vzájemná podpora v časech dobrých i zlých? A co vlastně odlišuje věčnou lásku od vz...

Sex během těhotenství: Ano či ne? Na co je nutné dávat si pozor?

Nastávající maminky mají z milování v těhotenství obavy. V drtivé většině případů však není čeho se obávat. Sex během těhotenství je totiž pro většinu žen naprosto bezpečný, i když se touhy či chutě mohou v růz...

Kocovinová úzkost: Zaručené tipy, jak se jí zbavit

Po včerejším popíjení jste se ráno probudili ne ve zcela optimálním stavu. Není vám dobře a navíc máte pocit úzkosti až depresí. Možná cítíte i vinu, hanbu a do toho je vám stále špatně. Tak přesně toto je takz...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Trápí vás zmrzlé rameno? 5 nejlepších cviků, které vám uleví

Syndrom zmrzlého ramene je značně nepříjemný zdravotní problém, který se projevuje silnou bolestivostí a nepohyblivostí ramenního kloubu. Člověk má problém s jakýmkoliv pohybem paže i s rotací ramene. Ale přede...

Bezlepkový banánový chlebíček

Začněte tím, že si předehřejte troubu na 170 až 190 °C a smícháte si v míse tyto ingredience – rozmačkané banány, rozpuštěné máslo, krystalový cukr, vejce a vanilkový extrakt. V dalším kroku pak přidejte bezlep...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Pocit vysvobození

Dneska bych si tu dovolila pár řádek o pocitu vysvobození. Každej si pod tim představí něco jinýho, ale já pod tim vidim jediný - vyjdeme ze svazujících myšlenkovejch okovů, který maj podobu strachu, předsudků, zloby, smutku a bůhví čeho ještě. Tyhle okovy si ostatně nasazuje téměř každej člověk zcela dobrovolně a pak mu dá sakra práci s tim něco udělat - respektive se jich zbavit.