Březnový úplněk ve Vahách přiměje mnoho lidí k radikální upřímnosti a touze uvést vše na pravou míru.

Úplněk v březnu 2024 a horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu: Blíženec bude randit a Štír rozjímat

Na dnešní den připadá úplněk v březnu 2024. Nejintenzivněji bude působit v 8:00 ráno a ponese se ve znamení Vah. Mnozí lidé tedy intenzivně zatouží po vnitřní harmonii a nastolení pořádků v osobním i profesním životě. Náhle tedy můžete pocítit, že nechcete dělat ústupky ani kompromisy a upřednostníte jednání na rovinu jak vůči nejbližším, tak i směrem ke kolegům či k nadřízenému. Bude to zkrátka čas tvrdých pravd, které očistí vztahy.

Každé znamení zvěrokruhu by si mělo během úplňku v březnu 2024 zamést nejprve před vlastním prahem a poté až soudit druhé. Jestliže chcete tedy od ostatních upřímné a férové jednání, musíte začít u sebe. A pokud zatoužíte srovnat nějaké vztahové resty z minulosti, nastane pro to naprosto ideální období!

Úplněk v březnu 2024 a horoskop pro Berana

Milý Berane, úplněk v březnu 2024 tě bude silně nabádat k odstřihnutí se od toxických přátelství a jiných podobně nezdravých vztahů. Možná už delší dobu cítíš, že něco není v pořádku, a tak vyslyš své nitro a udělej si řádnou vztahovou inventuru. Jestli máš ve svém okolí někoho, kdo tě evidentně jen zneužívá pro svůj vlastní prospěch a v nouzi ti není oporou, jako ty jemu, ukonči to. Ať to bude bolet, jakkoliv silně, pomůže ti to v tom, posunout se dál. Budeš tak šťastnější a svobodnější.  

Čtěte také:

Lunární kalendář a jarní detoxikace. Kdy je nejlepší začít s očistou?

Úplněk v březnu 2024 a horoskop pro Býka

Milý Býku, úplněk v květnu 2024 na tebe bude působit více než hypnoticky. A také ti dodá mnoho blahodárné a tvořivé energie, kterou bys měl produktivně zužitkovat. Jestli si dosud stál jen tak v koutě, měl bys právě kolem zářivého březnového měsíce vyjít ze své ulity a udělat pár přínosných kroků pro svou budoucí kariéru. Je to také perfektní čas pro hýčkání se jakéhokoliv druhu – proto se neostýchej a odjeď na wellness pobyt, dopřej si masáž, zajdi si na manikúru a pedikúru, anebo absolvuj návštěvu v kadeřnickém a kosmetickém salonu! Udělá ti to dobře.

Úplněk v březnu 2024 a horoskop pro Blížence

Milý Blíženče, úplněk v březnu 2024 v tobě podpoří romantickou náladu. Můžeš tak více než obvykle toužit po rande „při měsíčku“, po příjemném posezení u chutné večeře s protějškem nebo po lovení nové známosti, pokud jsi zrovna svobodný. Hvězdy jsou ti kolem 25. 3. nakloněné, a tak vyjdi do ulic a užívej si života po boku milované či sympatické osůbky. Je více než pravděpodobné, že tvoje rande na slepo klapne, anebo že se tvůj současný vztah posune na vyšší úroveň – tedy jen v případě pohodového a šťastného soužití. Neharmonickým párům pak hrozí rozchody.

Úplněk v březnu 2024 a horoskop pro Raka

Milý Raku, jsi skutečně spokojený s domovem, který máš v současnou chvíli? Pokud ano, není co řešit. V opačném případě nastane ten správný čas pro změnu. Úplněk v březnu 2024 přeje zásadním rozhodnutím, tedy vyhlédni si svůj nový idylický domov, kde ti bude dobře! Pokukuješ už dlouho po bydlení na vesnici a nemůžeš se rozhoupat? Právě kolem úplňku k tomu budeš tak trochu popostrčen. Hlavně neříkej, že něco „nejde“! Každá cesta má svůj začátek, prostředek a konec, a je jen na tobě, jak s tím naložíš. Vždy existuje nějaké řešení. Proto mysli na sebe a konečně si dopřej životní štěstí na místě, kterému budeš s láskou říkat „domov“.

Úplněk v březnu 2024 a horoskop pro Lva

Milý Lve, úplněk v březnu 2024 ti připraví mnoho průlomových okamžiků. Jestli tedy dosud všechno stálo na jakémsi mrtvém bodě, od 25. 3. se vše rozpohybuje – zejména, co se týká vztahových záležitostí. Nejspíš tě čekají nějaké vážné rozhovory, které ale nemusí mít nutně negativní či nepříjemný podtext. Je zkrátka možné, že díky těmto debatám si vytříbíš myšlenky a vezmeš mnoho věcí za jiný konec. Těšit se pak můžeš na příval nápadů, proto nezahálej, vše si zapiš a tvoř cokoliv, co tě napadne – maluj, šij, vyráběj.

Úplněk v březnu 2024 a horoskop pro Pannu

Milá Panno, s úplňkem v březnu 2024 přijde na paškál zejména téma financí. A bude pro tebe více než příznivé! Je možné, že získáš nějaký neočekávaný příjem peněz – můžeš dostat nenadálé odměny nebo dokonce vyhrát. Tento mimořádný příspěvek do rozpočtu ale hned neutrať a pečlivě promysli, jak s ním naložit. Nejvíce se ti tyto finance zúročí, když si je uložíš na spořící účet. Věř, že za pár měsíců toto rozhodnutí určitě oceníš. Dále se také připrav na nějaké změny ve vztazích – nejspíš přijde jejich tvrdá prověrka! Proto se nenech omámit jarním šálením a odolej jakékoliv formě nevěry (platí hlavně pro dlouhodobě zadané Panny).

Úplněk v březnu 2024 bude velmi romantický pro Blížence.

Úplněk v březnu 2024 a horoskop pro Váhy

Milé Váhy, úplněk v březnu 2024 září jen pro vás. Na jedné straně vám tedy vlije energii do žil a na té druhé vás přiměje k zásadním očistným procedurám. A tím není myšlena jen osobní fyzická a duševní očista, ale především ta vztahová. Je na čase říct emočním upírům, toxickým jedincům, žárlivcům, agresorům (i těm pasivním) jasné „DOST“! 25. březen vám poskytuje možnost znovuzrození a získání naprosté harmonie, k té však patří i ukončení některých nefunkčních vztahů. Udělejte to co nejdřív, abyste odhodili letité břímě, které vám brání růst.

Úplněk v březnu 2024 a horoskop pro Štíra

Milý Štíre, úplněk v březnu 2024 v tobě podnítí potřebu samoty, a tak si ji s chutí dopřej a relaxuj. Kolem 25. 3. bude krom jiného na výši tvé duchovno, tedy nezahálej a pusť se do retrospekce a rozjímání. Může tě to posunout v osobním rozvoji o velký kus vpřed! Neméně důležitý bude pro tebe v tomto období i dostatečný spánek, a tak jej nezanedbávej. Nastává čas tvé duševní očisty, díky níž můžeš změnit všechno to, co tě dosud trápilo. Jestli nepromarníš svůj optimální duchovní čas a zapracuješ na sobě, můžeš se těšit na příznivé zprávy a okamžiky.

Úplněk v březnu 2024 a horoskop pro Střelce

Milý Střelče, úplněk v březnu 2024 je sice ve Vahách, tobě ale také svítí silně na cestu. A také tě bude intenzivně nabádat k seznamování s ostatními lidmi. Neseď tedy doma a vyjdi ven. Zorganizuj na oblíbeném místě setkání s přáteli nebo rodinou a příjemně si popovídej o životě. Ve společnosti pak můžeš klidně natrefit na novou fascinující osobu, která se pro tebe stane velkou inspirací – třeba z toho bude láska nebo celoživotní přátelství!

Úplněk v březnu 2024 a horoskop pro Kozoroha

Milý Kozorohu, nepracuješ poslední dobou až přespříliš? Právě úplněk v březnu 2024 tě postaví před otázku týkající se vybalancování osobního a profesního života. Nepodceňuj tento „hvězdný“ apel a udělej pár zásadních změn, jinak ti hrozí vyhoření. Je sice něco pravdy na tom, že práce šlechtí, neměla by mít ale negativní dopady na psychiku. Dopřej si tedy pár dní odpočinku, nemysli na práci a užij si volné dny s těmi nejbližšími. Nabije tě to potřebnou energií.

Úplněk v březnu 2024 a horoskop pro Vodnáře

Milý Vodnáři, nebuď překvapený, že kolem úplňku v březnu 2024 uděláš pár překotných rozhodnutí. Zářivý jarní měsíc na tebe totiž bude působit velice intenzivně a podnítí potřebu nějaké činnosti nebo změny. Je tedy docela možné, že na poslední chvíli rezervuješ dovolenou a odjedeš pryč. Anebo se pustíš do vyhledávání dlouho vytouženého kurzu, který ti otevře nové profesní obzory. Ať se rozhodneš pro cokoliv, březnový úplněk ti přeje. Neostýchej se tedy kroků, které mohou druhým dělat vrásky na čele z udivení.

Úplněk v březnu 2024 a horoskop pro Ryby

Milé Ryby, úplněk v březnu 2024 vás přinutí k zásadním rozhodnutím, které se budou týkat financí. A může jít dokonce o nepříjemné situace. Kolem březnového úplňku tedy myslete více než obvykle na zajištění takzvaných zadních vrátek, udělejte si pořádný finanční polštář a předejdete nechtěným starostem. Pokud pak máte partnera a sdílíte společný účet i spoření, je na čase udělat pár změn, díky nimž budete profitovat hlavně vy. Určitě to neznamená, že byste měly „syslit“ na úkor protějšku, spíše je to výzva k tomu, abyste se staly nezávislými.

Autor článku: Iveta ReinischDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

NEDĚLE 14. 04. 2024
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 15. 04. 2024
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
ÚTERÝ 16. 04. 2024
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
STŘEDA 17. 04. 2024
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
ČTVRTEK 18. 04. 2024
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
PÁTEK 19. 04. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
SOBOTA 20. 04. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Amulety, talismany, esoterika, zdravá výživa a astro služby Spiritobchod.cz
Společnost Euro Trade Plus se zabývá provozováním…

Je vodíková voda zázračným nápojem nebo jde o největší podvod 21. století?

Proč Hans dává k této vodě komentář k ionizované vodě? Jsou to dvě zcela jiné metody: obohacování vody o vodík...

Vztahové pověry z celého světa: Znáte je?

Od své babičky, znám hodně pověr (pocházela z Bílých Karpat).
Děvče se svým chlapcem nesmí být spolu sami, př...

Jak chovat hady – 5 důležitých rad pro začínající chovatele

Před tím, než se rozhodnete si hada pořídit, je vždy nutné si zjistit vše co se chovu týče a mít připravené kv...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

prací prostředky e shop

já jsem si oblíbila netoxické čističe Method nebo tierra verde. Obojí kupuji na eshopu Al...

Jarní očistná hladovka

Já jsem procházela takouvou očistnou kůrou 2 celé týdny, kdy jsem nejedla maso, ani mlék...

Nabídka rychlé a nebankovní půjčky pro každého do 24 hodin

Hledáte půjčku na splacení všech svých dluhů? Musíte zaplatit exekuci? Máte spis v reg...
Zobrazit všechna témata

Buďte krásní v každém věku. Předčasné stárnutí pleti lze snadno zbrzdit

Chcete si zachovat mladistvou pleť a jste ochotni pro to udělat cokoliv? Na to, abyste oddálili předčasné známky stárnutí pleti nepotřebujete spoustu peněz a vlastně ani příliš času navíc. Přesto existují triky...

Sex pro radost i zdraví. Proč bychom se neměli vyhýbat sexuálním radovánkám?

Chcete mít lepší náladu, méně se stresovat a snížit riziko vzniku civilizačních onemocnění i srdečních chorob? Pokud ano, pak byste se měli mít více rádi. Sex je totiž blahodárný v mnoha ohledech. Trocha té spr...

Lepší život bez plastů: 6 nápadů, jak nahradit běžné plastové pomocníky

Dnešní doba velí jasně: měli bychom se snažit žít ekologicky a především se musíme zbavit plastů. Odborníci neustále varují, že nám život ničí i takzvané mikroplasty. Jsou ve vzduchu, v dešti, v jídle, ve vodě ...

Rovnováha mezi soukromým a pracovním životem. Jak nalézt optimální balanc?

Hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem je dnes vcelku moderní téma. Má dokonce i své označení: jde o takzvaný work-life balance. A jsou i experti, kteří vás tuto dovednost umí naučit. O co vlastně j...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Krémová polévka s krůtím masem a divokou rýží – vhodné pro diabetiky

Ve velkém hrnci (na středním plamenu) rozehřejte olej. Přidejte pokrájené houby (žampiony), celer, mrkev a šalotku. Vše promíchejte a restujte asi 5 minut. Dále vsypte do hrnce hladkou mouku, sůl, pepř a opékej...

Kvasinková infekce u psa: Jak ji rozpoznat a léčit?

Kvasinková infekce u psa bývá poměrně častým problémem. Když se včas a adekvátně neléčí, může se rozšířit a způsobovat nejedny nepříjemné kožní potíže. Ty zpravidla zasahují uši pejska, tlapky, kožní záhyby neb...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Pocit vysvobození

Dneska bych si tu dovolila pár řádek o pocitu vysvobození. Každej si pod tim představí něco jinýho, ale já pod tim vidim jediný - vyjdeme ze svazujících myšlenkovejch okovů, který maj podobu strachu, předsudků, zloby, smutku a bůhví čeho ještě. Tyhle okovy si ostatně nasazuje téměř každej člověk zcela dobrovolně a pak mu dá sakra práci s tim něco udělat - respektive se jich zbavit.