Jarní rovnodennost je skvělou příležitostí pro nové životní začátky i duševní očistu.

Jarní rovnodennost 2024 a horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu: Rak bude řešit peníze a Panna nutný odpočinek

Jarní rovnodennost letos nastane 20. března 2024 v 4:07 hodin a všem znamením zvěrokruhu přinese možnost nových začátků i příval životodárné energie. Nejintenzivněji však bude působit tento den na Berana, Raka, Váhy a Kozoroha. Tato znamení budou přinucena k jakémusi osobnímu růstu. A co čeká konkrétně vás?

Na jarní rovnodennost se můžete začít těšit už teď. S tou letošní se totiž budou pojit samé pozitivní události. Za prvé můžete utužit své stávající vztahy a za druhé upevnit svou duševní pohodu. Celkově bude období kolem 20. března a ještě několik týdnů poté velmi přívětivé, a tak toho využijte ve svůj prospěch!

Jarní rovnodennost 2024 a horoskop pro Berana

Beran je ohnivým znamením, které nesnáší povely od okolí. Chce si zkrátka udělat věci po svém. A právě jarní rovnodennost ho podpoří v jeho nezávislosti, svéráznosti a svobodě vyjadřování. Kolem dvacátého března budou tedy hvězdy přát větší uvolněnosti, divokosti i akčnosti. Tedy, Berani, neobávejte se reakcí okolí, buďte nekompromisně sví, tvořte něco přínosného, jděte randit, anebo se hýčkejte v tom nejlepším slova smyslu! Jaro je ostatně o obnově, očistě, nové energii, a tak si ji dopřejte třeba masáží, wellness pobytem či zdravým, kvalitním a chutným jídlem.

Čtěte také:

Přerušovaný půst jako možnost jarní detoxikace. Pročistí tělo, pomůže zhubnout a zajistí příval energie

Jarní rovnodennost 2024 a horoskop pro Býka

Na Býka bude jarní rovnodennost působit spíše útlumově. Náhle zatouží po domácím klidu a pohodě bez jakékoliv společnosti. Samota je ostatně občas přínosná, a tak z ní může toto znamení vytěžit maximum. Co se tedy soustředit třeba na zvelebování obydlí? S jarem do něj může Býk vnést nové barvy, doplňky, nábytek či jakýkoliv jiný osvěžující prvek. A ještě jednu věc přinesou hvězdy s počátkem jara – větší zájem ze strany rodiny. Proto, pokud Býk doteď s příbuznými nekomunikoval dostatečně, od 20. 3. se vše změní k lepšímu.

Jarní rovnodennost 2024 a horoskop pro Blížence

Blíženci s jarní rovnodenností doslova rozkvetou. Lákat je budou společenská setkání všeho druhu, na kterých zazáří svou komunikační obratností. Nové známosti se však mohou ocitnout v jejich konverzačním „otroctví“ – Blíženci je zkrátka nepustí jen tak ke slovu, neboť budou hýřit nápady a myšlenkami. A pokud chce toto znamení zvěrokruhu posílit kamarádské vazby, kolem 20. března nastane ten správný čas! Hvězdy budou přát utužování zejména dlouhodobých přátelství!

Jarní rovnodennost 2024 a horoskop pro Raka

Rak je citlivé znamení zvěrokruhu, kterému velmi záleží na dobrých vztazích. Ty jsou pro něj častokrát důležitější než materiálno. Kolem jarní rovnodennosti se ale bude muset ohlédnout i za svým finančním zabezpečením. Je skutečně dostatečné a podle představ? Začátek jara bude také perfektní pro vzdělávání ve finanční oblasti – Rak tedy může zapracovat na své finanční gramotnosti, rozvinout nějaký zajímavý nápad v prosperující byznys a celkově zapracovat na svém dlouhodobém zabezpečení. Existuje také šance, že do cesty Rakovi přijde někdo inspirativní, kdo pomůže rozvinout jeho kariéru.

Jarní rovnodennost 2024 a horoskop pro Lva

Lev nejspíš prožíval v uplynulých dnech jakési stagnující období, kdy nebyl k ničemu motivován. To se ale s jarní rovnodenností diametrálně změní. Závratný příval energie způsobí nutkání více se angažovat v rodinných i profesních záležitostech života. Začátek jara tak Lev pojme velice produktivně a začne buď organizovat velký jarní úklid, výlet s partnerem či dětmi, anebo se pustí do sebevzdělávání. Nutno podotknout, že to budou velice plodné dny, díky nimž se toto znamení posune v životě o velký kus kupředu. Také si užije pozornost, které se mu z okolí dostane až do sytosti.

Jarní rovnodennost 2024 a horoskop pro Pannu

Jarní rovnodennost Pannu zbrzdí a připomene, jak moc je důležitý odpočinek. Období pracovní vytíženosti by měla tedy vyměnit za období relaxace. Pro toto znamení zvěrokruhu ale bude velmi těžké zpomalit, neboť je velmi pracovité a houževnaté. Panna by se pak měla kolem 20. března také zamyslet nad tím, jak funguje její partnerský vztah – skutečně do něj vnáší vše, co je nezbytné a možná trochu navíc? Právě v tento čas bude retrospekce nezbytná. Jedině tak totiž dojde k vzájemnému pochopení s protějškem a zlepšení soužití. V opačném případě hrozí hádky a rozchody.

Jaro s sebou přináší osvěžení a novou energii.

Jarní rovnodennost 2024 a horoskop pro Váhy

Váhy jsou zdravě zvídavé a chytré osobnosti, které nerady zahálejí. A právě období kolem jarní rovnodennosti jim poskytne dostatek vnějších podnětů pro sebevzdělávání v jakékoliv oblasti. Zapomínat by ale nemělo toto znamení ani na své nejlepší přátele, ti jej totiž mohou také v mnohém posunout vpřed. Hvězdy budou koncem března přát kreativním a obohacujícím debatám s těmi nejbližšími, stejně jako profesnímu rozvoji. Váhy by si tedy zjara neměly zavírat samy doma, a naopak vyjít mezi lidi pro kousek svého osobního štěstí či prosperity.

Jarní rovnodennost 2024 a horoskop pro Štíra

Jarní rovnodennost podnítí u Štíra silnou touhu posunout se vpřed po profesní stránce. A zdá se, že již v minulosti toto znamení udělalo několik kroků k tomu, aby začalo dělat přesně to, co jej baví. Půda pro vlastní byznys bude nanejvýš ideální, proto by Štír neměl váhat a udělat další rozhodnutí – pokud skutečně cítí, že je to to pravé. Jestli nezaváhá, bude se nakonec radovat ze svých profesních úspěchů, stejně jako z harmonického života. Zkrátka konečně nastolí rovnováhu mezi osobním a pracovním životem a bude se tetelit štěstím!

Jarní rovnodennost 2024 a horoskop pro Střelce

I když teprve začne jarní rovnodennost, Střelec už bude myšlenkami někde v létě – teplé sluneční paprsky ho zkrátka probudí znovu k akčnímu životu. Je to totiž dobrodruh tělem a duší, který nerad sedí na jednom místě. Potřebuje být neustále v pohybu, protože jedině tak cítí, že žije. Začátek jara tedy bude Střelce svádět k předběžnému plánování letní dovolené nebo přímo k jarnímu výletování do neznámých končin. Obojí mu rozjasní náladu, a tak není o čem přemýšlet. Vzhůru za dobrodružnými zážitky – ať to bude v tuzemsku či kdekoliv jinde na světě!

Jarní rovnodennost 2024 a horoskop pro Kozoroha

Kozoroh mívá někdy pověst osamělého vlka, s jarní rovnodenností ale bude muset vylézt se své samotářské ulity. Právě společnost jej totiž začátkem jara přiměje k úsměvu, optimističtějšímu náhledu na život a dodá nový impulz. Kozoroh se tedy může vydat s partnerem na romantický pobyt, s přáteli na příjemné posezení nebo na návštěvu za rodinnými příslušníky, které dlouho neviděl. Krom toho by se měl zaměřit i na své fyzické zdraví (především na klouby) – vhodné budou tyto aktivity: plavání, jóga nebo třeba pobyt v sauně.

Jarní rovnodennost 2024 a horoskop pro Vodnáře

S jarní rovnodenností by měl Vodnář obrátit svou pozornost na všechny lidi, které má rád. Možná totiž pozapomněl vyjadřovat své city, a tak je pro okolí velmi složité se v nich vyznat. Anebo se tolik ponořil do svých existenciálních úvah, až začal vypadat jako podivín bez emocí. Začátek jara je ideálním obdobím pro změnu nebo jakousi očistu mezilidských vztahů. Kdejaký Vodnář určitě později ocení, když mu věnovanou lásku a oporu leckdo z blízkých zase v časech horších oplatí.

Jarní rovnodennost 2024 a horoskop pro Ryby

Senzitivní Ryby se kolem jarní rovnodennosti zaměří samy na sebe – a bude to tak naprosto v pořádku. Nastane ten správný čas pro osvojování si nových vědomostí nebo dovedností, a tak je nasnadě zápis do nějakého zajímavého kurzu. Velice příznivě pak bude na Ryby působit i velký úklid domácnosti – jarní očista šatníku je více než žádoucí!  Jakmile se toto znamení zvěrokruhu zbaví v bytě všeho, co nepotřebuje, uleví se mu i na duši. A pak už zbyde čas jen na partnerské nebo rodinné radovánky!

Autor článku: Iveta ReinischDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

NEDĚLE 14. 04. 2024
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
PONDĚLÍ 15. 04. 2024
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
ÚTERÝ 16. 04. 2024
rak
Měsíc přibývá a putuje znamením Raka. Nevětrejte peřiny venku, zůstala by vám v nich vlhkost. Jezte jen lehkou stravu, žaludek je citlivý. Věnujte se…
více o tomto dni
STŘEDA 17. 04. 2024
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
ČTVRTEK 18. 04. 2024
lev
Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více, než v jiné dny. Snažte se…
více o tomto dni
PÁTEK 19. 04. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni
SOBOTA 20. 04. 2024
panna
Měsíc putuje znamením Panny, je v přibývající fázi. Panna má vliv na trávící orgány, proto doporučujeme lehkou stravu. Je vhodný den pro pečení.…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Amulety, talismany, esoterika, zdravá výživa a astro služby Spiritobchod.cz
Společnost Euro Trade Plus se zabývá provozováním…

Je vodíková voda zázračným nápojem nebo jde o největší podvod 21. století?

Proč Hans dává k této vodě komentář k ionizované vodě? Jsou to dvě zcela jiné metody: obohacování vody o vodík...

Vztahové pověry z celého světa: Znáte je?

Od své babičky, znám hodně pověr (pocházela z Bílých Karpat).
Děvče se svým chlapcem nesmí být spolu sami, př...

Jak chovat hady – 5 důležitých rad pro začínající chovatele

Před tím, než se rozhodnete si hada pořídit, je vždy nutné si zjistit vše co se chovu týče a mít připravené kv...

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

prací prostředky e shop

já jsem si oblíbila netoxické čističe Method nebo tierra verde. Obojí kupuji na eshopu Al...

Jarní očistná hladovka

Já jsem procházela takouvou očistnou kůrou 2 celé týdny, kdy jsem nejedla maso, ani mlék...

Nabídka rychlé a nebankovní půjčky pro každého do 24 hodin

Hledáte půjčku na splacení všech svých dluhů? Musíte zaplatit exekuci? Máte spis v reg...
Zobrazit všechna témata

Buďte krásní v každém věku. Předčasné stárnutí pleti lze snadno zbrzdit

Chcete si zachovat mladistvou pleť a jste ochotni pro to udělat cokoliv? Na to, abyste oddálili předčasné známky stárnutí pleti nepotřebujete spoustu peněz a vlastně ani příliš času navíc. Přesto existují triky...

Sex pro radost i zdraví. Proč bychom se neměli vyhýbat sexuálním radovánkám?

Chcete mít lepší náladu, méně se stresovat a snížit riziko vzniku civilizačních onemocnění i srdečních chorob? Pokud ano, pak byste se měli mít více rádi. Sex je totiž blahodárný v mnoha ohledech. Trocha té spr...

Lepší život bez plastů: 6 nápadů, jak nahradit běžné plastové pomocníky

Dnešní doba velí jasně: měli bychom se snažit žít ekologicky a především se musíme zbavit plastů. Odborníci neustále varují, že nám život ničí i takzvané mikroplasty. Jsou ve vzduchu, v dešti, v jídle, ve vodě ...

Rovnováha mezi soukromým a pracovním životem. Jak nalézt optimální balanc?

Hledání rovnováhy mezi pracovním a osobním životem je dnes vcelku moderní téma. Má dokonce i své označení: jde o takzvaný work-life balance. A jsou i experti, kteří vás tuto dovednost umí naučit. O co vlastně j...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Krémová polévka s krůtím masem a divokou rýží – vhodné pro diabetiky

Ve velkém hrnci (na středním plamenu) rozehřejte olej. Přidejte pokrájené houby (žampiony), celer, mrkev a šalotku. Vše promíchejte a restujte asi 5 minut. Dále vsypte do hrnce hladkou mouku, sůl, pepř a opékej...

Kvasinková infekce u psa: Jak ji rozpoznat a léčit?

Kvasinková infekce u psa bývá poměrně častým problémem. Když se včas a adekvátně neléčí, může se rozšířit a způsobovat nejedny nepříjemné kožní potíže. Ty zpravidla zasahují uši pejska, tlapky, kožní záhyby neb...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Pocit vysvobození

Dneska bych si tu dovolila pár řádek o pocitu vysvobození. Každej si pod tim představí něco jinýho, ale já pod tim vidim jediný - vyjdeme ze svazujících myšlenkovejch okovů, který maj podobu strachu, předsudků, zloby, smutku a bůhví čeho ještě. Tyhle okovy si ostatně nasazuje téměř každej člověk zcela dobrovolně a pak mu dá sakra práci s tim něco udělat - respektive se jich zbavit.