Úplněk v dubnu 2024 bude intenzivně působit zejména na Štíry, Ryby a Raky - zesílí jejich intuici, emoce i energie.

Úplněk v dubnu 2024 a horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu: Rak si začne plnit sny a Ryby získají šanci na životní změnu

Úplněk v dubnu 2024 nastane 24. 4. v 1:48 a ponese se ve znamení Štíra. Známý je také pod názvem „Růžový měsíc“, což je zřejmě odvozené od polní květiny zvané plaménka. Právě ta rozkvétá jako první v dubnu a nese jemné růžové kvítky. A co konkrétního přinese tento zářivý měsíc? Bude to zejména šance k sebepoznání. Najednou získáte dost prostoru pro jakousi introspekci a zjistíte, kdo ve skutečnosti jste a kam směřujete.

Protože je Štír považovaný za tajemné, silně intuitivní a také vášnivé znamení, mohou se i s úplňkem v dubnu 2024 (který je ve Štíru) pojit intenzivní emoce. Náhle můžete mít tendence odpoutávat se od všeho, co vám dosud škodilo – a to bez jakýchkoliv okolků. A neskutečně to prospěje každému aspektu vašeho života! Tak se tedy určitě neobávejte pustit do jakési duchovní a mezilidské očisty! Vhodná doba se blíží.

Úplněk v dubnu 2024 a vliv na Berana

Milý Berane, úplněk v dubnu 2024 má pro tebe jasné poselství: „Nepřetvařuj se a buď konečně sám sebou! A také nezapomeň ze svého života vystrnadit vše, co již neslouží ve tvůj prospěch.“ Kolem zářivého dubnového měsíce u tebe nastane doba prozření a také sdělování pravd – ty ale někdy mohou bolet. Připrav se na náročnější období, které tě však v jistém smyslu osvobodí a pomůže ti, jít dál lehčím krokem.

Čtěte také:

Lunární kalendář: Masáže a cvičení podle postavení Měsíce!

Úplněk v dubnu 2024 a vliv na Býka

Milý Býku, někdy jsi až příliš důvěřivý a pouštíš si do života lidi, kteří mohou zneužívat tvé dobroty. Úplněk v dubnu 2024 tě ale důrazně upozorňuje na to, aby sis dal pozor na vetřelce a emoční upíry! Je docela možné, že se nyní v tvém okolí někdo takový pohybuje a snaží se vetřít do tvé přízně. Snaž se zapojit rozum, věř své intuici a nepodléhej emocím – lépe tak vydedukuješ, o koho by mohlo jít. Jakmile to zjistíš, udělej si jasné hranice, přes které tato osoba nikdy nepronikne.

Úplněk v dubnu 2024 a vliv na Blížence

Milý Blíženče, pravděpodobně máš práce až nad hlavu. To je ale pro tvé znamení zvěrokruhu poměrně typické – chceš se zkrátka věnovat co nejvíce činnostem a co nejvíce toho stihnout. Úplněk v dubnu 2024 tě však nabádá k tomu, aby sis lépe zorganizoval práci a nesnažil se ji urvat silou nýbrž svou chytrou hlavou. Dobře tedy promysli veškerou pracovní strategii, vytvoř si smysluplný plán, houževnatě se jej drž a uvidíš, že jakékoliv tvoření bude jednodušší a radostnější.

Úplněk v dubnu 2024 a vliv na Raka

Milý Raku, je jasné, že miluješ klid, pohodu a bezpečí své komfortní „bubliny“. Úplněk v dubnu 2024 tě však nyní nabádá k tomu, abys z této pohodlné zóny vystoupil a udělal něco pro svůj byznys. Máš v hlavě nápad a dlouho toužíš po jeho realizaci? Pak to konečně udělej! Právě nastává ta správná doba pro takovéto rozhodné činy, které pozitivně ovlivní tvou profesní budoucnost. Pokud si nevěříš, začni u plnění těch nejmenších snů – doplníš tím sílu a sebevědomí pro to, pokračovat dál k vyšším cílům!

Úplněk v dubnu 2024 a vliv na Lva

Milý Lve, možná se nyní cítíš unavený z každodenních povinností. A věz, že kolem úplňku v dubnu 2024 může tato únava ještě zesílit – tento měsíc bude pro tebe velmi intenzivní a emocionálně náročný. Proto se konečně zastav a odpočívej. Věnuj se sám sobě, hýčkej se. A dopřej si také chvíli samoty, která pro tebe není až tak úplně typická. Jedině tak doplníš ztracenou energii kvalitním způsobem a zase vyjdeš zářící do společnosti – a věř, že na tebe určitě počká. Mysli na to, že ti nic a nikdo neuteče! Teď jsi na řadě jen a jen TY!

Úplněk v dubnu 2024 a vliv na Pannu

Milá Panno, kolem úplňku v dubnu 2024 se značně vylepší tvé komunikační dovednosti! Proto toho náležitě využij a odprezentuj nadřízenému svůj zajímavý projekt, řekni si o více peněz anebo si promluv s partnerem, pokud tě něco tíží. Pozitivní výsledek by měl být zaručen ve všech směrech. Také je možné, že potkáš koncem dubna někoho důležitého ze své minulosti a bude jen na tobě, jak toto setkání uchopíš. Může ti přinést jak to dobré, tak i to špatné.

24. dubna 2024 kolem 2 hodiny ranní nastane úplněk.

Úplněk v dubnu 2024 a vliv na Váhy

Milé Váhy, máte stále potřebu utvrzovat se v tom, že jste dostatečně dobří? A používáte k tomu dotazy lidí, které máte kolem sebe? Pak slyšte poselství úplňku v dubnu 2024: „Věř ve své vlastní schopnosti, nauč se mít rád/a sám/u sebe!“. Pokud nezačnete pečovat o svou duši a zanedbáte sebelásku, snadno přijdete k duševnímu „úrazu“. Myslete na to, že nikdo vás nemůže milovat víc než vy sami sebe. A že nikdo vám nemůže věřit víc, než budete věřit sami v sebe. Ať už to může na okolí působit, jakkoliv sobecky, udělejte kroky k tomu, abyste se začali mí konečně rádi a vážili si své osobnosti.

Úplněk v dubnu 2024 a vliv na Štír

Milý Štíre, úplněk v dubnu 2024 je tu pro tebe! Protože bude panovat ve tvém znamení, můžeš se cítit nezvykle nabitý energií. Tak toho náležitě využij a udělej něco dobrého pro svůj život. Zářivý měsíc tě také nabádá k tomu, abys konečně přestal obviňovat své okolí z minulých chyb. Spíše to chce zamést si před vlastním prahem a projevit více sebereflexe. Určitě tě to mentálně pozdvihne a staneš se také lepším a inspirativnějším člověkem!

Úplněk v dubnu 2024 a vliv na Střelec

Milý Střelče, s úplňkem v dubnu 2024 pocítíš silnou potřebu odpočinku. A tak prostě jen medituj, lenoš, pospávej, nebo se věnuj své oblíbené volnočasové činnosti. Hvězdy zkrátka nějaké tvé větší činnosti nepřejí, a tak je nepokoušej. Při relaxaci se pak můžeš krom jiného věnovat i rozvíjení sebereflexe, duchovnímu růstu a auto léčení jakýchkoliv duševních traumat z minulosti. Půjde ti to dobře – jen naslouchej sám sobě a neobávej se vyndat kostlivec ze skříně. Tahle očista se pro tebe stane na dlouhou dobu životním pohonem.

Úplněk v dubnu 2024 a vliv na Kozoroh

Milý Kozorohu, i přesto, že nejsi zrovna milovník velké společnosti a také nerad býváš středem pozornosti, s úplňkem v dubnu 2024 se toto vše na krátko změní. Náhle pocítíš silnou potřebu být s lidmi, které máš nejradši a touhu se bavit mimo domov. Tedy vyraz za nezapomenutelnou zábavou a neostýchej se! Jen pozor na impulzivní a iracionální chování v opilosti – mohlo by ti přinést mnoho problémů. Drž se tedy trochu zpátky, nezapomeň na rozum a užij si naplno společnost nejmilejších příbuzných, přátel či známých!

Úplněk v dubnu 2024 a vliv na Vodnář

Milý Vodnáři, úplněk v dubnu 2024 tě povzbudí v profesních záležitostech. Budeš mít totiž možnost v práci zazářit! Věř tedy ve své schopnosti a dovednosti, zdatně je prodej a těš se z úspěchu, povýšení, prémií či pochvaly nadřízeného. Pokud pak podnikáš a jsi sám svým pánem, neboj se udělat několik kroků vpřed. Možná si dosud dělal jen to, na co jsi byl zvyklý a obával se všeho nového – hvězdy ale přejí změně, proto do ní skoč po hlavě a raduj se z rozvoje svého zářného byznysu.

Úplněk v dubnu 2024 a vliv na Ryby

Milé Ryby, nastává čas pro to, abyste se konečně hnuly z místa. Pravděpodobně v nějaké oblasti svého života stagnujete, a právě s úplňkem v dubnu 2024 byste to měly zásadním způsobem změnit. Přinuťte se tedy k činům a neodkládejte neustále důležitá rozhodnutí. Pomoci vám může v životním pohybu i jakákoliv cesta mimo domov – naplánujte si třeba krátký výlet, jenž vám vytříbí myšlenky. Anebo vyrazte na dlouhou cestu do zahraničí, která pro vás bude znamenat kompletní transformaci (stane se vaší duchovní cestou za sebepoznáním).

Autor článku: Iveta ReinischDiskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Lunární kalendář

PONDĚLÍ 27. 05. 2024
kozoroh
Měsíc putuje znamením Kozoroha a je v ubývající fázi. Kozoroh má vliv na pleť, ale působí také na kolena, kyčle a klouby. Nepodnikejte dnes dlouhé…
více o tomto dni
ÚTERÝ 28. 05. 2024
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v ubývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. Vhodný den…
více o tomto dni
STŘEDA 29. 05. 2024
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v ubývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. Vhodný den…
více o tomto dni
ČTVRTEK 30. 05. 2024
vodnář
Měsíc putuje ve znamení Vodnáře a je v ubývající fázi. Vodnář působí na lýtka, kotníky a žíly. Nezatěžujte nohy dlouhým chozením a stáním. Vhodný den…
více o tomto dni
PÁTEK 31. 05. 2024
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v ubývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
SOBOTA 01. 06. 2024
ryby
Měsíc putuje znamením Ryb, je v ubývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se…
více o tomto dni
NEDĚLE 02. 06. 2024
beran
Měsíc ubývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté vody…
více o tomto dni

Dobrý kontakt k tématu

Amulety, talismany, esoterika, zdravá výživa a astro služby Spiritobchod.cz
Společnost Euro Trade Plus se zabývá provozováním…

Bílá magie versus černá magie

Dobrý den můžete mě kontaktovat potřebovala bych poradit zjistit více o černé magie děkuji piš te na můj email...

Barvy aury a jejich význam

Možná jsem vídala auru i dříve, ale chvíle, kdy jsem si uvědomila, že to co vidím je aura, u mne nastala někdy...

Venkovní bouda pro kočku krok za krokem: dopřejte kočce teplý pelíšek i v zimě

chtělo by to nějakej plánek,nákres nebo něco,jinak je to k ničemu,prý krok za krokem

Krabičková dieta – zdravé stravování bez vaření a počítání kalorií

Zdravé stravování jsem si vyzkoušela taky, objednávala jsem čtyři měsíce a s jídlem a výslednou váhou jsem spo...

Tipy, jak ušetřit při nákupu kosmetiky a neslevit na kvalitě

Hodně zajímavých slev je také na https://slevovykupon.net/

Opravdu potřebujete půjčku? Ovlivňuje vás ekonomika?

Opravdu potřebujete půjčku? Ovlivňuje vás ekonomika? Chcete zlepšit své podnikání? VO...

Přrodní látky na zvýšený cholesterol

Výhodně a solidně k financím. Jste ve svízelné finanční situaci a nevíte kam se obr...

Nabídka rychlé a nebankovní půjčky pro každého do 24 hodin

Výhodně a solidně k financím. Jste ve svízelné finanční situaci a nevíte kam se obr...
Zobrazit všechna témata

5 nejlepších domácích léků na akné. Najdete je v lednici i ve spíži

Akné je kožní onemocnění, které dokáže pořádně znepříjemnit život. Objevuje se především u žen, i když ani mužům se nevyhýbá. Nejčastěji se objeví, když v těle probíhá nějaká hormonální bouře. Tedy hlavně v pub...

Je to životní láska? Těchto pět indicií vám napoví!

Přemýšleli jste někdy nad tím, o čemže vlastně je ona životní láska? Je to snad naprosté spříznění duší, bezmezná důvěra anebo vzájemná podpora v časech dobrých i zlých? A co vlastně odlišuje věčnou lásku od vz...

Sex během těhotenství: Ano či ne? Na co je nutné dávat si pozor?

Nastávající maminky mají z milování v těhotenství obavy. V drtivé většině případů však není čeho se obávat. Sex během těhotenství je totiž pro většinu žen naprosto bezpečný, i když se touhy či chutě mohou v růz...

Kocovinová úzkost: Zaručené tipy, jak se jí zbavit

Po včerejším popíjení jste se ráno probudili ne ve zcela optimálním stavu. Není vám dobře a navíc máte pocit úzkosti až depresí. Možná cítíte i vinu, hanbu a do toho je vám stále špatně. Tak přesně toto je takz...

Zlomeniny pánve

Pletenec pánevní je označení pro anatomickou strukturu prstencovitého tvaru, která leží na bázi páteře. Kost pánevní je párová a srůstá ve stydké oblasti. Kost je plochá a vznikla srůstem kostí kyčelní, sedací ...

Trápí vás zmrzlé rameno? 5 nejlepších cviků, které vám uleví

Syndrom zmrzlého ramene je značně nepříjemný zdravotní problém, který se projevuje silnou bolestivostí a nepohyblivostí ramenního kloubu. Člověk má problém s jakýmkoliv pohybem paže i s rotací ramene. Ale přede...

Bezlepkový banánový chlebíček

Začněte tím, že si předehřejte troubu na 170 až 190 °C a smícháte si v míse tyto ingredience – rozmačkané banány, rozpuštěné máslo, krystalový cukr, vejce a vanilkový extrakt. V dalším kroku pak přidejte bezlep...

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Pocit vysvobození

Dneska bych si tu dovolila pár řádek o pocitu vysvobození. Každej si pod tim představí něco jinýho, ale já pod tim vidim jediný - vyjdeme ze svazujících myšlenkovejch okovů, který maj podobu strachu, předsudků, zloby, smutku a bůhví čeho ještě. Tyhle okovy si ostatně nasazuje téměř každej člověk zcela dobrovolně a pak mu dá sakra práci s tim něco udělat - respektive se jich zbavit.