Nestárnoucí Demi Moore používá na mládnutí vesmírnou technologii

PR článek

divka_laxmanNový Laxman Premium má mnoho programů: umožňuje dosáhnout přes 40 různých účinků – od hluboké relaxace, až po pomoc při rakovině.

Již před 30 lety vyvinula NASA přístroj, který rychle relaxuje, zbavuje deprese a léčí. Ale teprve nový model Laxman, který používají také světové celebrity, dal této technologii nový rozměr.

„Pravidelná relaxace omlazuje duši i tělo“

...říká lékař Arnold Gabriel z berlínské univerzitní nemocnice. ,,Když často odpočíváte, zamezíte stresu, omládnete. Projevilo se to už po třech týdnech klinického testování AVS přístroje Laxman. Pokud vím z tisku, tak Demi Moore používá AVS přístroj asi dvacet let – divíte se, že vypadá na svůj věk tak mladě? A nejen že vypadá, její tělo je skutečně mladší. Problém dneška spočívá v tom, že téměř nikdo nerelaxuje dostatečně – občasná procházka, sezení u televize nebo dovolená opravdu není na dnešní úroveň stresu žádná relaxace. Proto využíváme AVS technologii: navodí hlubokou relaxaci ihned a kdykoliv si vzpomenete. Za několik minut jste osvěžení jako po dvou hodinách dobrého spánku,“ dodává Gabriel. Jak AVS přístroj funguje?

Vesmírná technologie pro psychiku

První AVS – audiovizuálně stimulační přístroje vznikly v dílnách NASA pro zvýšení psychické odolnosti pilotů. Vyberete si na ovládací jednotce program, nasadíte světelné brýle, sluchátka a zapnete start. Speciální zvuky, hudba a zejména příjemné mihotání světelných paprsků změní okamžitě biorytmy – pomocí frekvence, kterou světla a zvuk vysílají. Třeba místo nespavosti navodí přístroj pomalou frekvenci, tedy biorytmus spánku a vy do pár minut usnete. Stejným principem zbaví AVS přístroj bolesti, únavy, stresu, deprese, syndromu vyhoření nebo vysokého tlaku. Laxman má přes 40 možností využití, včetně zvýšení duševní výkonnosti nebo pomoci při rakovině.

Proč vypadají George Clooney nebo David Beckham mnohem mladší?

Hned po kosmickém programu začali AVS přístroje využívat sportovci i další celebrity. Z ciziny patří mezi známé uživatele Demi Moore, David Beckham, George Clooney anebo také producent Michaela Jacksona - Quincy Jones. Nevíme, k čemu všemu přístroj využívají, možností je mnoho. Novinka Laxman Premium má dokonce 70 programů!

Jan Valuch
mentální kouč a terapeut, prezident WAAT

Galaxy
Odborný garant AVS technologie pro ČR (největší dodavatel v Evropě, působí též v ČR/SR)

Kontakt: www.psychowalkman.cz
Lékařská poradna: lekar@galaxy.cz


Stáhnout v PDF

Přečteno: 4437x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Takhle to zní zajímavě, když je to takto napsané. Nevíte někdo o někom z okolí, reálném člověku, co AVS má? Zajímalo by mě jeho doporučení. Případně děkuji.


Doporučujeme k tématu

Bylinný čaj Sladké spaní 50g EV

Směs bylin pro kvalitní spánek  Detail Pro tuto recepturu jsme vybrali…

Cena: 170 Kč

Lunární náramek Aqua Aura Křišťál

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Náramek z…

Cena: 480 Kč

Vonné tyčinky SATTVA 15ks

Přírodní ručně vyráběné vonné tyčinky  Bez syntetických vůní,…

Cena: 74 Kč

WILLOW Vrba bílá (38) Bachovy květové BIO…

Při neustálých pocitech nespravedlnosti, zatrpklosti a obviňování…

Cena: 275 Kč

VERVAIN Sporýš lékařský (31) Bachovy…

Při prosazování pouze svých myšlenek, pocitech neomylnosti, přání změnit…

Cena: 275 Kč

SWEET CHESNUT Kaštanovník jedlý (30)…

Při zoufalství, pocitu nejzazší hranice snesitelnosti, tzv. "zahnání do…

Cena: 275 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte