img

Horoskop na leden 2021: Jaký bude první měsíc roku a na co bychom se měli připravit?

Horoskop na leden 2021 předpovídá, že budeme dokončovat ještě rozdělané projekty z minulého roku. Zatímco první dny roku byly velmi uvolněné, už zítra vstoupí válečník Mars do znamení Býka. A budeme muset řešit spoustu nových věcí. V žádném případě však nejednejte impulzivně, i když to k takovému jednání bude lákat. Leden je také čas na nalezení svého pravého “já”.

Horoskop na rok 2021 upozorňuje, že už 8. ledna nám začne pomáhat Merkur, který vstoupí do Vodnáře. Díky tomu se nám začne více tvořit, budeme mnohem kreativnější a budou přicházet i zajímavé nápady. Díky Venuši v Kozorohu si pak budeme chtít srovnat i své finance, což je pro tento rok velmi důležité. A co se týče milostných záležitostí, budou nás přitahovat lidé, kteří inspirují a pomáhají nám plnit sny a cíle. Kolem půlky ledna pak buďte opatrní na to, kam směřujete svoji energii a úsilí. Uran vstoupí 14. ledna do Býka, a nás donutí uvolnit všechny emoce, které jsme v sobě držely. Po 19. lednu by se nám pak mělo začít dařit ve všech oblastech. Projděte si i Novoroční horoskop na rok 2021. Pro každý měsíc. Co vás v novém roce čeká a nemine?

Horoskop na leden 2021: Beran (21. března – 19. dubna)

Leden pro vás bude trošku náročnější co se týče vašich osobních cílů, vysvětluje horoskop na leden 2021. Nejspíš budete mít pocit, že se vám nedaří tak, jak byste opravdu chtěli. Věřte ale, že je to jen pocit. Hvězdy vám potřebují ukázat, že ne všechno je růžové, jak si přestavujete. Ve složitější záležitosti, kterou budete řešit, by vám mohl pomoci partner. Koncem ledna byste už měli mít všechny záležitosti vyřešené.

Čtěte také:

Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola

Partnerský horoskop na rok 2021: Jak se vám bude dařit v lásce a vztazích?

Květinový horoskop 2021: Co o vás prozradí květiny? A která patří pouze vám?

Horoskop na leden 2021: Býk (19. dubna – 20. května) 

Loňský rok nekončil nejlépe a tak teď nemáte moc náladu řešit pracovní ani osobní záležitosti. Avšak z oblasti týkající se financí a investic k vám půjdou dobré zprávy. Ovšem pozor na konflikty. Je potřeba, abyste v sobě našli určitou flexibilitu a snažili se vždy hledat kompromis. Jde zejména o pracovní oblast, kde hrozí konflikt s kolegy, uzavírá horoskop na leden 2021.

Horoskop na leden 2021: Blíženci (29. května – 21. června) 

Máte-li s partnerem společné finance, pak by bylo dobré udělat si v této oblasti pořádek. Váš partner přijde s nápadem, který byste měli přijmout. Těšit se můžete i na dobré zprávy, které vám přinese starý přítel. Měly by to být pro vás velmi užitečné informace. Dařit by se vám mělo i v oblasti pracovní, říká horoskop na leden 2021.

Horoskop na leden 2021: Rak (21. června – 22. července) 

Konečně se vám začne pořádně dařit v práci. Během ledna přijde nabídka na povýšení, lepší pozici nebo zaměstnavatel navýší příjem. Každopádně to pro vás budou dobré zprávy. Pro to, abyste se měli pracovně lépe, budete ale z dlouhodobého hlediska muset něco udělat. Horoskop na leden 2021 vidí, že nejlepší cesta by byla studium. Ideálně vysokoškolské, které vám chybí. Naskytne se však i možnost nějakého zajímavého semináře či kurzu.

Horoskop na leden 2021: Lev (22. července – 22. srpna) 

Neopomínejte svůj rodinný život, upozorňuje horoskop na leden 2021. Měli byste vzít rodinu a vyrazit někam ven. Na výlet nebo na několikadenní dovolenou. Potřebujete být všichni spolu. Během ledna přijde i nějaká lekce, která vás má naučit, že všechno přijde v ten správný čas, je třeba být trpělivý a zodpovědný. Při komunikaci s partnerem hrozí hádka. Buďte opatrní na slova, která vypouštíte z úst.

Horoskop na leden 2021: Panna (22. srpna – 22. září) 

Vaše pozornost bude v lednu zaměřena na nové pracovní plány. Jejich řešení pro vás nemusí být úplně příjemné. Čeká vás nějaké jednání, které však bude příjemné a dojde ke společné dohodě. Na dosah ruky máte skvělou příležitost pro osobní finanční zisk. Bude to úplně nová oblast, do které se pouštíte, vidí horoskop na leden 2021.

Horoskop na leden 2021

Horoskop na leden 2021: Váhy (22. září – 23. října) 

Leden by mohl přinést do vašeho života nějakou nepříjemnou záležitost, která by vás mohla rozrušit. Dojít může i na neshody a hádky s partnerem. Avšak otevřenou komunikací by mělo jít všechno lehce napravit. Mohla by se naskytnou zajímavá příležitost na přivýdělek, později možná i na stálou práci. Pomoci by vám v tom mohl přítel nebo obchodní partner.

Horoskop na leden 2021: Štír (23. října – 22. listopadu) 

Dostanou se k vám zprávy, které vám přidají vrásky na čele. Ale nebojte se, není to tak děsivé, jak to na první pohled vypadá. Snažte se nedívat na věci kolem sebe růžovými brýlemi, ty by vás mohly svést na špatnou cestu. Díky vašim zkušenostem a tvrdé práci se před vámi objeví nové příležitosti. Vše si ale dobře promyslete, nikam nespěchejte.

PROJDĚTE SI I PODROBNÝ LUNÁRNÍ KALENDÁŘ NA ROK 2021

Horoskop na leden 2021: Střelec (22. listopadu – 21. prosince) 

V lednu vás čeká nějaký kratší výlet za zábavou. Bude to sice moc fajn, ale pozor na to, aby se vaše peněženka až příliš nevyprázdnila. Vaše touha cestovat je větší, než touha našetřit si peníze. Letos budete nějaké finanční prostředky nad plán ještě potřebovat, tak zbytečně neutrácejte, zvedá varovně prst horoskop na leden 2021. První třetina ledna může přinést neočekávané zprávy, které se týkají vašeho partnera. I v tomto případě půjde o finance.

Horoskop na leden 2021: Kozoroh (21. prosince – 19. ledna) 

Leden pro vás bude měsícem, kdy se vám bude dařit ve všem, na co sáhnete, uvádí horoskop na leden 2021. Nejspíš si lehce upravíte svoj pracovní náplň, uleví se vám. Přesto budete mít nejspíš lepší finanční odměnu. Jste pracovití a vždy děláte maximum. Budete za to odměněni. Rádi byste však dořešili i některé záležitosti doma. I když nepůjde o příjemná témata, měli byste se do nich pustit co nejdřív.

Horoskop na leden 2021

Horoskop na leden 2021: Vodnář (19. ledna – 18. února) 

Začátkem měsíce ještě dořešíte nějaké soukromé záležitosti, které vás trápí. Změny, které budou následovat, pro vás budou velice příznivé. Dosáhnete dohody. Kolem poloviny ledna však budete řešit nějaký problém ve vztahu. Ale nebojte se ničeho, hvězdy jsou na vaší straně, vše dopadne dobře. Partner je na vaší straně, nemějte žádné obavy, uzavírá horoskop na leden 2021.

Horoskop na leden 2021: Ryby (18. února – 20. března) 

Nejspíš budete během ledna nuceni měnit své plány. Pozor si dávejte na některé přátele, kterým rozhodně nemusí jít o vaše dobro. V mnoha záležitostech byste měli zaujmou realistický přístup. Zatím spíše proplouváte říší snů. Na prvním místě by měly být povinnosti a odpovědnost. Jste také nakloněni otevřené komunikaci. Díky tomu se vám bude dařit, i v oblasti financí.

NEPŘEHLÉDNĚTE I DALŠÍ HOROSKOPY NA ROK 2021:

Partnerský horoskop 2021
Horoskop 2021
Zdravotní horoskop 2021
Pracovní horoskop 2021
Finanční horoskop 2021
Cestovní horoskop 2021
Květinový horoskop 2021
Bylinkový horoskop 2021
Ptačí horoskop 2021
Cyklický horoskop 2021
Andělský horoskop 2021
Keltský horoskop 2021
Egyptský horoskop 2021
Indický horoskop 2021
Cikánský horoskop 2021
Aztécký horoskop 2021
Arabský horoskop 2021
Africký horoskop 2021
Mayský horoskop 2021
Indiánský horoskop 2021
Alchymistický horoskop 2021
Čínský horoskop na rok 2021
Čínský horoskop na rok 2021: Partnerský horoskop na rok kovového Buvola
Úplněk 2021 podrobně! Jaké úplňky nás čekají?

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Bydlení, zahrada

Vertikální zahrady jsou hit. Váš obývák dokonale zútulní

Vertikální zahrady si své zájemce v Česku stále hledají. Když si je však pořídíte, hned se zamilujete. Oč se vlastně jedná? Jde o velmi netypický způsob pěstování různých druhů rostlin. Ty jsou do sebe vzájemně...

Těhotenství, děti

Nevolnost v těhotenství: Proč se objevuje a jak ji zvládnout?

Říká se, že žena pozná, když otěhotní. Jiný stav je zkrátka znát. Jenže s sebou přináší i řadu nových zkušeností. Mezi tu méně oblíbenou novotu patří nevolnost v těhotenství. Nejčastěji se jedná o pocit na zvra...

Životní styl

Práce z domu začíná být standard. Jak se na homeoffice nezbláznit?

Homeoffice je za poslední rok jedním z nejčastěji skloňovaných slov. Pochopitelně, práce z domu není vhodná pro každou profesi. Ale tam, kde je to jen trochu možné, se homeoffice hojně využívá. Na první pohled ...

Academy

Onemocnění koronavirem, COVID-19

COVID-19 je označení onemocnění způsobené odhaleným typem koronaviru. Jelikož jde o zcela nově objevený virus, onemocnění se nejčastěji označuje jako onemocnění koronavirem. Je nutné podotknout, že existuje mno...

Řemesla

Jak zabalit dárek? Buďte letos originální!

Jak zabalit dárek pro manželku, manžela, maminku, tatínka, nebo děti? To v posledních dnech řeší snad každý z nás. Ti, co dostali do vínku více kreativity a zručnosti, jsou na koni. Nápady z nich padají, jako b...

Mazlíčci

Chov papoušků: Jak ochočit papouška a zvyknout ho na nový domov?

Rozhodli jste se, že vám budou doma dělat společnost papoušci? Chov papoušků je sice zábavný, zato náročný na pozornost. To však neznamená, že vám bude pták od začátku zobat z ruky. Stejně jako každý nový mazlí...

První pomoc

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Staročeské okénko

Staročeské recepty z ryb: Zpestřete si jídelníček chutnými pokrmy!

Staročeské recepty z ryb vnesou do vašeho jídelníčku „nový vítr“. Kombinují výrazné chutě a s oblibou i slané a sladké ingredience. Výsledných pokrmů se však nemusíte vůbec obávat. Jsou skutečně velmi lahodné. ...

Blogeři

Když mám PMS a volám SOS

Jsem vážně na vodstřel, když mám PMS. Já vim, že vás asi nebudou zajímat nějaký kecy ohledně premenstruačního syndromu jedný neznámý ženský ve středních letech, jenže já mám dneska duševní pnutí a potřebuju si „ulevit“. Vod toho jsem zakládala tenhle blog. Tak pojďme se hromadně podpořit ženy! Taky vás všechno okolo tak sejří, když na dveře klepe teta Irma?