img

Novoroční horoskop na rok 2021. Pro každý měsíc. Co vás v novém roce čeká a nemine?

Nový rok je tu a s ním i tradiční předpovědi pro celý rok 2021. Na co bychom se měli připravit, co nás v tomto roce potká? Novoroční horoskop na rok 2021 prozradí měsíc po měsíci, co nám osud přinese. Čeká nás lepší rok než byl ten uplynulý?

Každoročně si na Nový rok přejeme vše nejlepší. Doufáme, že nastávající rok bude o něco lepší než ten, který právě skončil. Nové začátky jsou vždy plné nadějí. Jaký tedy bude Nový rok 2021? Přečtěte si i tradiční horoskop na rok 2021 pro všechna znamení zvěrokruhu, který jsme pro vás přichystali. A nezapomeňte si projít i čínský horoskop na rok 2021.

Novoroční horoskop na rok 2021

Udělali jsme pro vás podrobnou analýzu roku 2021. Co o něm říkají věštci a astrologové? Jaký je horoskop na rok 2021 a na co bychom se měli připravit? Skončí už konečně pandemie koronaviru? Začnou se plnit vaše sny? Posunete se v životě zase o kousek dál? Novoroční horoskop na rok 2021 poskytuje náhled na to, co nás čeká během dvanácti měsíců. Předpovídá možnosti, příležitosti i výzvy, které nás čekají. Jde o přehled událostí, na které bychom se měli v letošním roce připravit.

Čtěte také:

Mayský horoskop na rok 2021 předpovídá spoustu změn

Netradiční alchymistický horoskop na rok 2021 ví, jak přilákat pozitivní energii do svého života

Indiánský horoskop na rok 2021: Co věští moudrost starých indiánů?

Novoroční horoskop na rok 2021: Leden

Napětí a stálé změny, ukazuje novoroční horoskop na leden. Kritický rok 2020 bude ještě chvíli doznívat, postupně až do léta. Pandemie je tu už velice dlouho, tedy se právem cítíme unavení a vyčerpaní. Loňské postavení planet přineslo nepříznivé účinky na jednotlivce i podniky. Nepříznivé postavení planet nás často dostávalo do ponuré nálady. A ještě minimálně do konce zimy nás hvězdy v nejistotě nechají.

Novoroční horoskop na rok 2021: Únor

Novoroční horoskop upozorňuje na to, že rok 2021 bude celý pod taktovkou Saturnu. Což není nic, na co bychom se měli těšit. Saturn nám ukáže svoji nevlídnou tvář a bude se nás snažit vyškolit v mnoha oblastech. Některé měsíce budou kritičtěji, mezi takové patří právě i únor. Strach a nejistota budou cítit všude kolem. Nebudeme vědět, čemu bychom měli věřit.

Novoroční horoskop na rok 2021: Březen

Březen je oficiálně považován za první jarní měsíc. Avšak vláda temna bude ještě chvíli pokračovat. Zima se bude odmítat vzdát své vlády. A stejně tak budeme stále sledovat nejrůznější opatření, rozkazy a příkazy. Na jednu stranu budeme rozčílení. Na stranu druhou se začneme věnovat činnostem, díky kterým se odpoutáme od přítomnosti, která se nám příliš nelíbí. Jak velí novoroční horoskop na rok 2021, mohou přicházet nové nápady, můžeme měnit zaměstnání nebo začít podnikat v úplně nové, neznámé oblasti.

Novoroční horoskop na rok 2021: Duben

Jasné světlo na konci tunelu! Duben bude první měsícem, který bude prosvětlený prvním jarním sluncem. Začne se rozehřívat nejen celá země, ale především naše nitro. Lidé k sobě začnou být milejší a vřelejší. Budou spolu více komunikovat i spolupracovat. Na jaře čeká lidstvo příchod a vzestup nových technologií. Novoroční horoskop na rok 2021 vidí, že se budeme muset učit nové věci a novým věcem se i přizpůsobovat.

Novoroční horoskop na rok 2021: Květen

Měsíc lásky prožijeme vcelku příjemně, uvádí novoroční horoskop na rok 2021. Avšak stále budeme narážet na mantinely ve společnosti, které budou tendence nás omezovat. Stále ještě nejsme ve starých kolejích. A vypadá to, že už nikdy nebudeme. Svět se mění a my to začínáme vnímat. Chápeme, že se budeme muset přizpůsobit nové době i novým technologiím. Tedy pokud budeme chtít, aby se alespoň částečně věci vrátily do toho “starého dobrého”.

Novoroční horoskop na rok 2021: Červen

Letošní druhý náročnější měsíc pro všechna znamení zvěrokruhu, upozorňuje novoroční horoskop na rok 2021. Saturn opět vytáhne své růžky a ukáže nám, co umí. Budeme pociťovat strach, nedůvěru a budeme odmítat se s těmito pocity ztotožnit. Zatoužíme vše bojkotovat a budeme se chtít postavit na odpor. Avšak příval nové energie zvenčí nás zastaví. 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Podrobný lunární kalendář na rok 2021.

Novoroční horoskop na rok 2021: Červenec

Jak velí novoroční horoskop na rok 2021, prázdninové měsíce by nám měly do života přinést více klidu. Nebudeme cestovat tak, jak v minulých letech. Spousta věcí nebude možných, ubude příležitostí. Přesto si najděte nějakou skulinku a utečte na chvíli z reality, která nás nutí stále přemýšlet o všem, co se kolem děje. Odpočiňte si a naberte sílu na podzimní a zimní měsíce.

Novoroční horoskop na rok 2021: Srpen

Do půlky měsíce si budeme užívat prázdninový klid, koncem měsíce se však začneme dozvídat informace, které by nás mohly rozrušit. Budeme řešit mladší generaci. Tedy především své děti. A nejen je. Změní se celkový pohled na svět, přibudou další technologie a my se je budeme muset naučit používat a využívat pro každodenní fungování.

Novoroční horoskop na rok 2021: Září

Přijdou nové změny ve vědě. Možná nový lék, možná jiná vakcína. Budeme čelit situacím, které nás pomyslně vrátí o rok zpátky. Jenže tentokrát budeme mít touhu více bojovat. Nebudeme se chtít jen tak vzdát. Nastanou změny ve všech sférách v životě, ukazuje novoroční horoskop na rok 2021. Budeme se muset spoléhat více jen sami na sebe. A možná, že se nám splní i vytoužené přání. Je k tomu dobrý čas.

Novoroční horoskop na rok 2021

Novoroční horoskop na rok 2021: Říjen

Je třeba mít emoce pod kontrolou, varuje novoroční horoskop na rok 2021. Přejí nám ale hvězdy. Jsme schopni se více soutředit, můžeme cítit větší klid i pokoj v duši. Máte šanci dosáhnout svého vytyčeného cíle. Pracovně i v soukromí se vám bude dařit. Říjen je měsícem, kdy bychom měli cítit spokojenost.

Novoroční horoskop na rok 2021: Listopad

Pokud podnikáte, připravte se na to, že by mohla přijít nějaká kontrola, upozorňuje novoroční horoskop na rok 2021. Jestliže jste nemocní, bude vás čekat podrobnější vyšetření. Připravte se i na jednání s úřady nebo nějakými autoritami. Neměly by ale hrozit žádné větší problémy či komplikace. Finančně by se v tomto měsíci mělo dařit.

Novoroční horoskop na rok 2021: Prosinec

Potřetí a letos naposledy nás popíchne Saturn. Zejména první půle měsíce proto bude náročná, uvádí novoroční horoskop na rok 2021. Vrátíme se více k přírodě a letošní svátky pro nás nebudou tolik zavánět materialismem. Na Vánoce bychom už měli cítit úlevu a spadne z nás jistá tíha.

Autor článku: Monika Poledníková

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Bydlení, zahrada

Jak na úpravu vody ve vířivce

Pořídit si vířivku je snem mnoha lidí. Představa odpočinku ve vířivém bazénu po dlouhém dni v práci dovede být skutečně neodolatelná. Vířivka dovede splnit veškeré naše sny o domácím wellness. Musíme ale počíta...

Těhotenství, děti

Nevolnost v těhotenství: Proč se objevuje a jak ji zvládnout?

Říká se, že žena pozná, když otěhotní. Jiný stav je zkrátka znát. Jenže s sebou přináší i řadu nových zkušeností. Mezi tu méně oblíbenou novotu patří nevolnost v těhotenství. Nejčastěji se jedná o pocit na zvra...

Životní styl

Práce z domu začíná být standard. Jak se na homeoffice nezbláznit?

Homeoffice je za poslední rok jedním z nejčastěji skloňovaných slov. Pochopitelně, práce z domu není vhodná pro každou profesi. Ale tam, kde je to jen trochu možné, se homeoffice hojně využívá. Na první pohled ...

Academy

Onemocnění koronavirem, COVID-19

COVID-19 je označení onemocnění způsobené odhaleným typem koronaviru. Jelikož jde o zcela nově objevený virus, onemocnění se nejčastěji označuje jako onemocnění koronavirem. Je nutné podotknout, že existuje mno...

Řemesla

Jak zabalit dárek? Buďte letos originální!

Jak zabalit dárek pro manželku, manžela, maminku, tatínka, nebo děti? To v posledních dnech řeší snad každý z nás. Ti, co dostali do vínku více kreativity a zručnosti, jsou na koni. Nápady z nich padají, jako b...

Mazlíčci

Chov papoušků: Jak ochočit papouška a zvyknout ho na nový domov?

Rozhodli jste se, že vám budou doma dělat společnost papoušci? Chov papoušků je sice zábavný, zato náročný na pozornost. To však neznamená, že vám bude pták od začátku zobat z ruky. Stejně jako každý nový mazlí...

První pomoc

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…

Staročeské okénko

Staročeské recepty z ryb: Zpestřete si jídelníček chutnými pokrmy!

Staročeské recepty z ryb vnesou do vašeho jídelníčku „nový vítr“. Kombinují výrazné chutě a s oblibou i slané a sladké ingredience. Výsledných pokrmů se však nemusíte vůbec obávat. Jsou skutečně velmi lahodné. ...

Blogeři

Když mám PMS a volám SOS

Jsem vážně na vodstřel, když mám PMS. Já vim, že vás asi nebudou zajímat nějaký kecy ohledně premenstruačního syndromu jedný neznámý ženský ve středních letech, jenže já mám dneska duševní pnutí a potřebuju si „ulevit“. Vod toho jsem zakládala tenhle blog. Tak pojďme se hromadně podpořit ženy! Taky vás všechno okolo tak sejří, když na dveře klepe teta Irma?