Partnerský horoskop 2018: Prosinec

 Horoskop lásky na rok 2018Horoskop lásky na prosinec

Hvězdy prozradí mnohé. Podle temperamentu jednotlivých znamení zvěrokruhu dokážou odhadnout, která znamení se k sobě hodí více a která méně. Kde půjde o romantiku, vášeň, nebo to nepůjde vůbec. Připravili jsme proto pro vás partnerský horoskop na rok 2018, který vám prozradí, jak se vám bude v tomto roce v lásce dařit. Tentokrát nás čeká měsíc prosinec. Přečtěte si také velký partnerský horoskop na rok 2019

Partnerský horoskop na rok 2018 - Prosinec

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Kozoroh je rodinný typ, který má rád pevné a jisté zázemí. I proto byste s partnerem už rádi do vaší rodiny přivítali miminko. Prosinec se podle hvězd ukáže jako ideální měsíc k početí dítěte. Vyhraďte si proto na sebe s partnerem dostatek času, dobře načasujte vhodné dny a vrhněte se na miminko. 

Tip pro Kozorohy na prosinec:

Abyste si cítila smyslně, pořiďte si nové prádlo. Zkuste krajkové body, podvazky pod sukni nebo sváteční korzet. To je tip, který vám radí partnerský horoskop

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vodnáři můžou být někdy až příliš stydliví a konzervativní, což ale rozhodně není dobré pro jejich milostný život. Partnerský život vám spestří erotická pomůcka. Dnes už se dá vše objednat na internetu, nemusíte kvůli tomu do obchodou. Nadělte si s partnerem pod stromeček smyslné vánoční překvapení a opepřete si vánoční svátky. 

Tip pro Vodnáře na prosinec:

Partnerský horoskop říká, že pokud jste o vašem vztahu pochybovali, v prosinci se vše obrátí k lepšímu. Pochyby, žárlivost a stesk půjde stranou a ve vašem vztahu zavládne konečně harmonie. 

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Ryby jsou skoro až závislé na vztazích se svými blízkými, pro které jsou schopné se plně obětovat. I tak by se dal ve zkratce vylíčit váš milostný život. Kdo dává, měl by ale také brát. Myslete na to ve vztahu, a vytyčte si hranice. 

Tip pro Ryby na prosinec:

Od partnera se dočkáte krásného, romantického gesta, které vás dostane do kolen. Partnerský horoskop radí, abyste se ale se svými slovy díků příliš neunáhlili. 

Beran (21.3.-20.4)

Berani mají, jak známo, svou hlavu. Nejlíp ví, co mají dělat a kdy to mají dělat. V prosinci vám proto začne lézt na nervy neustálé partnerovo radění a kontrolování. Bez toho, aniž mu to řeknete, se ale nic nezmění. Komunikace je základ!

Tip pro Berany na prosinec:

Berani se mohou v prosinci těšit na setkání s člověkem, kterého už dlouho neviděli - ale mají ho ve svém srdci. Jak se setkáním naložíte, je čistě na vás. 

Býk (21. 4.–21. 5.)

Vládnoucí planetou Býků je planeta Venuše, což je ženská planeta a zároveň planeta lásky. To tedy Býky předem předurčuje k velké citovosti a emočnosti. Na emoce ve vztahu si ale dávejte pozor, někdy to může být až moc. 

Tip pro Býky na prosinec:

Býci by si v prosinci měli dávat dobrý pozor na konflikty ve vztahu! Zastrčte rohy a kdyby vás partner či partnerka provokovali nebo naštvali, zkuste nad tím výjimečně mávnout rukou! Zajímá vás více o Býcích jako znamení? Podívejte se na celou charakteristiku Býků!

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci jsou velmi srdečné, aktivní a činorodé znamení zvěrokruhu. Mezi jeho charakteristiku patří, že dlouho nevydrží u jedné a té samé činnosti. Ve vztahu to ale může být problém! Neměli byste vztahově konečně zakotvit, namísto neustálého střídání partnerů? Tak to aspoň vnímá partnerský horoskop

Tip pro Blížence na prosinec:

Partnerský horoskop radí, abyste se v prosinci, vy ženy, nebály jako první oslovit muže. Pokud se vám někdo líbí, nečekejte až vás na rande pozve on, ale vyzvěte ho sama. 

Rak (22. 6.–22. 7.)

Vládnoucím živlem Raků je voda, což z nich dělá klidné a poměrně vyrovnané znamení, které si velmi cení tradic, rodiny a zázemí. Proto bude vašim největším přáním, abyste byli na Vánoce všichni pohromadě v rodinném kruhu a s partnerem - bez konfliktů. Což se vám povede a vy prožijete nádherné Vánoce

Tip pro Raky na prosinec:

Pokud od partnera nedostanete na Vánoce vysněný dárek, neberte si to osobně a nedělejte obličeje. Vánoce nejsou o dárcích ale o tom, že můžete být všichni spolu.   

Lev (23. 7.–23. 8.)

Lvi jsou od přírody vůdci, kteří se rádi vyhřívají na výsluní a užívají si všeobecné pozornosti. Váš partner to ale nemusí vnímat stejně. Dávejte si proto v prosinci dobrý pozor na to, abyste ho zájmem ostatních mužů nenaštvali. Kolize hrozí zejména na vánočním večírku

Tip pro Lvy na prosinec:

Jak zahnat partnerskou nudu a okořenit si život? Vezměte partnera do kina nebo do divadla, vezměte si na sebe to nejlepší oblečení a namalujte se. Prospěje vám to. Zajímají vás horoskopy? Podívejte se na kompletní horoskop pro Lvy na rok 2019.

Panna (24. 8.–22. 9.)

Vládnoucí planetou Panny je Merkur, což je předurčuje k citlivosti - až melancholii. Celý prosinec s vámi proto budou mávat značně rozpolcené pocity a vy si nebudete jistí, kam váš život partnersky kráčí. V druhé polovině prosince už se vám ale psychicky udělá lépe a vy se budete na svět zase dívat jasnýma očima. Alespoň takto to slibuje partnerský horoskop. 

Tip pro Panny na prosinec:

Udělejte v prosinci jedno důležité rozhodnutí, možná až předsevzetí - naučte se odpouštět. Sobě i svému partnerovi. Vašemu vztahu to jen prospěje.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Jejich jméno Váhy předurčuje, jak už jistě tušíte, k jisté váhavosti. Ve vztahu se vám ale tato váhavost nemusí vyplatit. Pokud už dlouho nemůžete najít vhodného partnera, zamyslete se nad tím, zda jste náhodou nepřebrala. 

Tip pro Váhy na prosinec:

Nezadané Váhy buďte v prosinci ve střehu - nová známost na vás může čekat na vánočním večírku, na vánočních trzích nebo při procházce či sportu. Stačí mít oči otevřené, a ten pravý se brzy objeví! 

Štír (24. 10.–22. 11.)

Štíři jsou flegmatičtí, klidní a vyrovnaní jedinci s živlem ve vodě. Někdy jste ale pohodlní až moc. Aby byl vztah šťastný, žena musí být sebevědomá. V poslední době vám ale sebevědomí schází. Pokuste se na sobě změnit to, co vám nejvíc vadí - ať už je to váha, denní režim nebo třeba péče o tělo. Jakmile se budete cítit lépe, zlepší se i váš vztah, případně naděje na nový vztah

Tip pro Štíry na prosinec:

Víte, co vám v prosinci udělá dobře? Svařák nebo kafe s kamarádkou! Vytáhněte kamarádku ven a proberte spolu, co znáte za nejnovější drby. 

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Střelci jsou znamení zvěrokruhu, které se nikdy nevzdává. Pokud patříte mezi Střelce, kteří ještě nejsou pod chomoutem, ale rádi by, tyto Vánoce se možná konečně dočkáte vyznání, na které tak dlouho čekáte. Dívejte se pozorně na krabičky pod stromečkem, případně buďte připravené na Silvestra. Zajímá vás o Střelcích více? Podívejte se na celou charakteristiku Střelců

Tip pro Střelce na prosinec:

Vánoce si nejvíce užijete v rodinném kruhu a během svátků nedojde k žádným konfliktům, ani se stranou vašeho protějšku. 

Partnerský horoskop na celý rok 2018

Přečtěte si také ostatní díly našeho seriálu - partnerský horoskop. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1268x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Partnerské vztahy a sexualita

V této knížce najdete spoustu užitečných a praktických informací z oblasti…

Cena: 150 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte