Partnerský horoskop 2018: Květen

Horoskop lásky rok 2018 (1)Partnerský horoskop prozradí, jak se vám bude dařit v květnu.

Hvězdy prozradí mnohé. Podle temperamentu jednotlivých znamení zvěrokruhu dokážou odhadnout, která znamení se k sobě hodí více a která méně. Kde půjde o romantiku, vášeň, nebo to nepůjde vůbec. Připravili jsme proto pro vás partnerský horoskop na rok 2018, který vám prozradí, jak se vám bude v tomto roce v lásce dařit. 

Partnerský horoskop na rok 2018 - Květen 

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Vyjít s tchyní mnohdy nebývá snadné. A co teprve když je vaše budoucí tchýně bývalá pedagožka, která má tendenci komandovat všechny kolem sebe? Svatbou si neberete pouze svého muže, ale také jeho rodinu. 

Tip na květen 

Čtěte také:

Horoskop 2018

V květnu se vám dostane nečekaných komplimentů a pozornosti ze strany partnera. Těšit se můžete na romantické chvíle a milostná vyznání. 

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Ač to tak v první chvíli vypadá, tak rozvod nemusí znamenat konec světa. První měsíce a roky po rozvodu jsou sice náročné, ale nakonec může být svoboda spíše obohacující. V případě potřeby vyhledejte radu psychologa. 

Tip na květen

Vzhled není všechno. Přestože nový objev tak úplně nesplňuje vaše požadavky na vzhled, nemusí to znamenat, že jako partner nebude skvělý. 

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Partnerský horoskop říká, že byste si měli dávat pozor na partnery, kteří vám vysávají energii. S člověkem, který se neustále jen stěžuje a nadává, v životě moc štěstí nepoznáte. 

Tip na květen

Nevolejte muži vždy jako první. Přestože už jste spolu strávili několik pěkných večerů, nechte ho vycukat a nedávejte mu vaši pozornost zadarmo. 

Beran (21.3.-20.4)

Berani v květnu zatouží po změně v milostném životě. Lákat vás bude vše nové a nepoznané. Zatoužíte objevovat nová místa na milování. U svého partnera však s některými svými nápady narazíte na jeho nesouhlas. 

Tip na květen

Nezadaní Berani budou v květnu, měsíci lásky, pociťovat žárlivost ke všem zadaným přátelům. Vaše osamělost se ale už brzy změní.  

Býk (21. 4.–21. 5.)

Robert Fulghum kdysi řekl: „Láska způsobuje bolest, ale také bolest léčí. Láska prostě bolest je.“ Nenechte se tedy jedním zklamáním v lásce nadobro odradit a nepřestávejte hledat toho pravého. 

Tip na květen

Letos si 1. máj konečně užijete tak, jako všichni zamilovaní. Pod rozkvetlou třešní a s milovaným partnerem. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

S partnerem se v květnu konečně dostanete na stejnou vlnu. Možná za to může jarní období, sluníčko nebo vaše zamilovanost. Právě teď je proto čas na společné plánování budoucnosti a důležitá životní rozhodnutí. 

Tip na květen

Partnerský horoskop ukazuje, že v květnu bude vaše mysl zastíněna vaším egem. Budete prahnout po uznání a poděkování. 

Rak (22. 6.–22. 7.)

Ačkoliv se pro partnera budete snažit udělat první poslední, stále to nebude stačit. Myslete na svou hrdost a důstojnost, a pokud nebude vynutí, odejděte středem s hlavou vztyčenou

Tip na květen

Ženy Raci jsou poměrně úzkostlivé na pořádek, a tak byste si nedovolila domov opustit, pokud není zcela uklizený. Muži ale mnohdy ocení spíše spokojenou a pohodovou domácnost (byť neuklizenou), než vystresovanou a nervózní ženu. 

Lev (23. 7.–23. 8.)

Máte dva týdny neoholené nohy, na hlavě odrosty a už skoro nevíte, co znamená slovo řasenka? To že jste vdaná a máte děti, nemusí znamenat, že na sebe přestanete dbát. Nechte jedno odpoledne, ať se o domácnost postará manžel, a sama si vyrazte za odpočinkem. Nová barva vlasů nebo manikúra vám zlepší celý týden. 

Tip na květen

Podle partnerského horoskopu by si Lvi v květnu měli doma dávat pozor na svou dominanci a autoritu. Co snesou podřízení a děti, nemusí snést partner. 

Panna (24. 8.–22. 9.)

Přestože jste vdaná, nezalézejte do ulity. Jen co vám neznámý muž vystřihne lichotku, nemusíte ho hned fackovat. Naopak. Pozornost cizích mužů si užívejte, díky ní si udržíte přirozené sebevědomí i v dobách, kdy na vás partner nebude mít čas. 

Tip na květen

Neztrácíte s novým partnerem kousek sebe? Pokud vždy se změnou partnera hodíte svoje zájmy a záležitosti za hlavu a vždy bezpodmínečně přijmete partnerův život, nebudete nikdy úplně spokojená. 

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Pokud už ve vztahu necítíte tolik lásky a vášně jako dříve, máme pro vás tip. Zašlé milostné napětí oživíte společným tancem. Přihlaste se s partnerem na hodiny salsy, bachaty nebo klasických tanců. Společně strávené chvíle jiskru ve vašem vztahu znovu zažehnou. 

Tip na květen

Napíšete mu důležitou zprávu, on si ji zobrazí, ale odepíše až za několik hodin nebo dní? Pak do vás asi není tak zamilovaný, jak jste si myslela. 

Štír (24. 10.–22. 11.)

Naoko jste sice extrovert a milujete společnost a večírky. Na druhou stranu si ale občas rádi dopřejete chvíli jen sami pro sebe. Pokud to partner nerespektuje, nebojte se si o svůj vlastní čas hlasitě říct.  

Tip na květen

Květen je měsíc zamilovaných. A vy budete jedním ze zaláskovaných párů. Víte, co se teď právě děje ve vašem těle? A že zamilovanost je chemická reakce

Střelec (23. 11.–21. 12.)

V květnu si dávejte pozor na nevěru. Jedno drobné ulítnutí může změnit váš vtah se současným partnerem navždy. Chovejte se tak, jak chcete, aby se druh choval k vám. 

Tip na květen

Naučte se pokoře, a pokud vám někdo pochválí oděv nebo vůni, neodpovídejte já vím, ale vždy děkuji. Na své okolí totiž někdy můžete budit dojem nafoukaného člověka.

Partnerský horoskop na celý rok 2018

Přečtěte si také ostatní díly našeho seriálu. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 2068x

Chcete se zeptat na cokoliv k tématu? Obraťte se na naše poradce.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Partnerské vztahy a sexualita

V této knížce najdete spoustu užitečných a praktických informací z oblasti…

Cena: 150 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte