Panna - horoskop 2018

Panna - horoskop 2016panna

Horoskop na rok 2018 pro znamení Panna je plný pestrých zážitků a dění. Díky spoustě nečekaných a skvělých příležitostí se vám otevřou oči. V mnohých oblastech života změníte svůj pohled na věc. Především se budete těšit z lásky, jelikož rok 2018 bude velmi nakloněn vašemu milostnému životu. Pokud jste v předešlých letech strádali v partnerských vztazích nebo jste nemohli najít toho pravého, vše se obrátí k lepšímu a vy si budete užívat lásku plnými doušky.

Především v první půlce roku se možná budete ztrácet ve zmatku a chaosu, ale díky svému praktickému přístupu, pečlivosti, trpělivosti a logickému myšlení vše hravě překonáte. Načerpáte novou energií jít dále a vzdorovat dalším možným překážkám.

V pracovním životě se Panna nezalekne žádné překážky. Díky své trpělivosti zvládnete i hodně tvrdou a náročnou práci. Vaše energie vás povede neustále vpřed, takže vás nic nedokáže zastavit. Ani žádná nemoc vás nedostane na kolena, budete se po celý rok 2018 těšit dobrému a pevnému zdraví.

Horoskop Panna - Leden 2018

V lednu budete vrženi do zmatku a chaosu, vy se s tím vším ale vypořádáte s lehkostí a nic vás nerozhodí. Trpělivost vás totiž naučila čelit i těm nejobtížnějším překážkám. Navíc na to nebudete sami. Hvězdy vám nabídnou pomocnou ruku a štěstí vám bude přát.

Pokud máte problémy ve vztahu, nebojte se ozvat, protože mlčení znamená souhlas. Zapracuje směrem k partnerovi na větší upřímnosti. Díky tomu si můžete ušetřit mnoho trápení a neshody.

Horoskop Panna - Únor 2018

Únor Panny nabije přívalem nové energie. Dávejte ale pozor na váš sklon k perfekcionismu. Pokud budete v práci ve skluzu, přiznejte si to, nebo se z toho zblázníte. Buďte k sobě upřímní, a když naznáte, že vám vaše síly na nějaký úkol nestačí, nechte si pomoci od ostatních. 

I v domácnosti utlumte svůj smysl pro detail a pořádek. Netlačte na ostatní s domácími pracemi a raději si vychutnávejte harmonické soužití.

Horoskop Panna - Březen 2018

V březnu si Panny uvědomí, že není téměř nic, čeho nedosáhli svou pílí a trpělivostí. Budete sršet sebejistotou a odhodláním vše dotáhnout do cíle, a to v jakékoliv oblasti vašeho života. Od začátku roku jste však v jednom kole, proto se snažte zpomalit a vydejte se na nějakou kratší dovolenou, která vám jen prospěje. Díky ní načerpáte opět novou energii potřebnou k dosažení vašich cílů.

Také byste měli být v pozoru ke všem lidem, kteří vám něco slibují. Hrozí totiž, že vám způsobí komplikace anebo vás dokonce podrazí. Řídit byste se měli heslem - důvěřuj, ale prověřuj.

Horoskop Panna - Duben 2018

Tato obezřetnost se bude projevovat i v dubnu, do kterého vstoupíte s nejistotou a obavami. V druhé polovině měsíce ale opět získáte odvahu a optimistický pohled na svět a budete překypovat kreativitou a originálními nápady.

Jarní teplejší dny vás vylákají ven na procházky, kde můžete snadno natrefit na sympatickou osobu, která ve vás zažehne plamínek lásky a vzrušení. Nechte se pozvat na rande nebo večeři. Nikdy nevíte, co se z takové nevinné schůzky může vyklubat.

Horoskop Panna - Květen 2018

Květen pro vás bude ve znamení svobody. Váš chtíč po cestování a objevování nových věcí, vám přichystá nečekané a vzrušující šance. Buďte ale opatrní, s kým se rozhodnete na tuto odvázanou a dobrodružnou cestu vykročit. Máte velkou šanci získat nové kontakty a přátele, kteří na vás mohou mít v budoucnosti velmi dobrý vliv. Možná poznáte i toho pravého partnera. Ve vzduchu je totiž cítit láska.

Horoskop Panna - Červen 2018

Červen pro vás bude zátěžovou zkouškou především v práci. Pocit beznaděje a neschopnosti ve vás budou vyvolávat nedodržování termínů a mírný zmatek na pracovišti. Budete potřebovat nashromáždit vaše komunikační a organizační schopnosti, abyste vše překonali bez úhony.

V červnu si dávejte si pozor na své plíce a vyhýbejte se kouři či pobytu na znečištěném ovzduší. Sice se těšíte velmi dobrého zdraví již od začátku roku, ale nepodceňujte situaci.

Horoskop Panna - Červenec 2018

Na vaší cestě se může v červenci objevit osoba, která vám změní celý život a převrátí ho doslova naruby. Především svobodné Panny mohou očekávat, že tato osoba může ve vašem životě již zůstat natrvalo a obohatit jej láskou a něhou. Nezapomínejte se i přes drobné problémy v práci neustále usmívat. Nikdy nevíte, na koho zrovna narazíte.

V červenci si udělejte více času sami na sebe. Oddejte se svým zájmům a dopřejte si několik klidných hodinek jen a jen pro sebe. Po mnohých překážkách, kterým jste v práci čelili, si to bez debat zasloužíte.

Horoskop Panna - Srpen 2018

I srpen bude nakloněn svobodným Pannám při hledání lásky. Všechny Panny budou více odvázané a budou se chtít bavit. Navštivte společenské akce, ale nezapomínejte na povinnosti a praktické věci.

V práci se vám bude dařit, a především ke konci srpna se na vás usměje štěstí. Je možné, že dostanete pochvalu, přidáno nebo dokonce nabídku na nové pracovní místo. Pokud jste v nynější práci nespokojeni, neváhejte ani vteřinu a skočte po nové šanci.

Horoskop Panna - Září 2018

V září se vám bude velmi dařit, a to především po finanční stránce. Možná to bude novou prací anebo vaším elánem, kterým nakazíte i své kolegy. Ti vám rádi a ochotně se vším pomohou a přiloží ruku k dílu. Budete mít dostatek energie pustit se do nových plánů.

Dařit se vám bude také v partnerském vztahu. Svého partnera překvapíte nabytou kreativitou a fantazií. Konfliktu se vyhnete tak, že s ním raději nebudete debatovat o sporných věcech.

Horoskop Panna - Říjen 2018

Pokud nebudete příliš fantazírovat, ale naopak se budete držet nohama na zemi, čeká vás cesta k úspěchu jak v práci, tak v osobním životě. Důležité jsou v tomto měsíci otevřenost, komunikace, upřímnost a střídmý realismus.

Dopřejte si dostatek odpočinku a relaxace. Vaše tělo i mysl potřebují na chladnější zimní dny načerpat opět novou mízu. Zkuste třeba masáž nebo jógu.

Horoskop Panna - Listopad 2018

V listopadu budou Panny oplývat empatií a zájmem o rodinu a své blízké. Vše vám bude vycházet podle vašich představ a snů. Do listopadu se vrhnete s nadšením a pracovitostí. Neměli byste ale partnera nutit do akcí, které mu nejsou příjemné, proto svoji aktivitu příliš nepřehánějte. Nezapomínejte na dostatek spánku a odpočinku.

Horoskop Panna - Prosinec 2018

Ke konci roku bude možná vaše sebevědomí trochu kolísat. Zaměřte se ale na pozitivní věci a ty negativní nechte jednoduše plavat. Dobrá komunikace s druhými vám může pomoci posunout se v osobním i pracovním životě kupředu.

Naslouchejte svému partnerovi i přátelům a v případě problémů se jim snažte pomoci. Oni vám vaši starost a láskyplnou péči dozajista brzy oplatí.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 21346x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Čaj BERAN 30g, Dr.Popov

Čaj pro narozené ve znamení Berana (21.3. – 20.4.). Bylinný porcovaný čaj,…

Cena: 50 Kč

Doporučené články

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte