Horoskop 2018

img

Blíženci - horoskop 2018

Se začátkem nového roku je tu čas na rekapitulaci. Tedy na zhodnocení uplynulého roku a toho, co se nám povedlo a nepovedlo. Ze začátku roku budete…

Blíženci - horoskop 2016

Horoskop na rok 2018 říká, že hvězdy budou lidem ve znamení Blíženců přát. Blíženci budou mít na rok 2018 velké ambice, které nebudou přehnané. Pokud budou mít Blíženci dostatek vůle a vytrvalosti, splní se jim v roce 2018 nejeden dlouhodobý sen.

Dařit se bude podle horoskopu na rok 2018 Blížencům i v rodinném prostředí. Blíženci mají rádi stálé partnerské prostředí a léta vkládané energie se letos ve vztahu konečně úročí. Nezadaní Blíženci si užijí jak měsíce plné nezávazného flirtování, tak vážnější známost.

Léto by měli Blíženci využít k seznamování. Energie bude nakloněná novým svazkům a milým setkáním. Nové kontakty pak využijete na konci roku, kdy se z toho vyloupnou zajímavé pracovní příležitosti, které vás posunou v kariérním životě. 

S koncem roku 2018 budou mít Blíženci problém s autoritami a s pracovními vztahy. Vše se nakonec vyřeší, jen je třeba doufat v lepší zítřky a hlavně si zachovat chladnou hlavu. Na konci roku bude na Blížence také čekat nečekané překvapení v nezvyklé podobě. 

Během roku by si měli Blíženci dávat pozor na falešné sliby. Zároveň by ale měli být obezřetní, jaké sliby sami učiní. Leckdo by si nesplněné závazky mohl vzít osobně. 

Horoskop Blíženci - Leden 2018

Se začátkem nového roku je tu čas na rekapitulaci. Tedy na zhodnocení uplynulého roku a toho, co se nám povedlo a nepovedlo. Ze začátku roku budete mít plno přání, které se vám skutečně vyplní. Jen pokud ale budete mít dostatek píle, odhodlání a vytrvalosti. Sepište si své sny a dělejte každý den vše pro to, aby se vám tužby vyplnily.

Vaši dobrou náladu a soustředění naruší technické problémy doma, se kterými si nebudete vědět rady. Nebojte si říct o pomoc, na všechno sami stačit nemůžete. 

Horoskop Blíženci - Únor 2018

Pro velký objem práce v únoru zapomenete na svou zdravotní a tělesnou kondici. Je nejvyšší čas začít pravidelně cvičit, jíst a relaxovat. Jen tak si v chladných únorových dnech zachováte dostatek energie pro práci i rodinu. 

Se začátkem nového roku budou hvězdy nahrávat vzdělání. Je proto ten pravý čas zapsat se na kurzy vysněného cizího jazyka. Výsledky se brzy dostaví. 

Horoskop Blíženci - Březen 2018

Březen bude pro Blížence ideální měsícem, kdy by měli investovat peníze. Pokud si s takovou věcí nevíte rady, nebojte si říct o pomoc. Nečekaná pomocná ruka ale přijde i ze strany partnera, využijte ji. 

Na konci března budete mít snahu zavděčit se všem. Nevyjde to a navíc se budete cítit špatně, proto se naučte předem říkat ne. 

Přítel vás požádá o pomoc. Neodmítněte ho, karty se mohou zanedlouho obrátit. 

Horoskop Blíženci - Duben 2018

Zadaní Blíženci, kteří mají rodinu, si v dubnu budou užívat dny plné pohody, které budou naplněné láskou a pochopením. Začnete si všímat každodenních příjemných okamžiků, které konečně doceníte. Přestanete hledat vzrušení venku, ale naopak si budete užívat obyčejné dny s rodinou. 

Na nezadané Blížence se usměje štěstí v podobě nové perspektivní známosti. Nemějte přehnaná očekávání a berte vztah tak, jak přichází - bez velkých nároků. Jen tak si ho užijete na sto procent. 

Horoskop Blíženci - Květen 2018

Na Blížence čeká vlna nové tvůrčí energie. Využijte ji k přestavbě domácnosti, novým projektům nebo zahraničním cestám. Změny oceníte jak vy sami, tak partner. 

V květnu budou Blíženci prahnout po uznání. Dostaví se a to příjemným způsobem - na výplatní pásce nebo faktuře. 

Horoskop Blíženci - Červen 2018

Váš sexuální život dostane nový a nečekaný náboj. Romantická situace, nečekané vyznání a horké letní počasí na sebe nenechají dlouho čekat a do vaší ložnice přinesou uragán plný vášnivé lásky. Poddejte se tomu a užívejte si každý okamžik. 

Pozor na falešné sliby, které přijdou ze strany, ze které byste je nečekali. Na druhou stranu nečiňte to, co se vám nelíbí, druhým. Zrušené schůzky, odmítnutá pozvání nebo neustálý nedostatek času, by mohli blízcí brát jako zradu. 

Horoskop Blíženci - Červenec 2018

V červenci budete mít chuť podnikat nové věci, bořit stereotypy a rozdmýchávat usazené rituály. Vaše nová energie na sebe nenechá dlouho čekat a přinese s sebou nové kontakty. Nových známostí se nebojte a pokuste se na všechny zajímavé nabídky na volný čas říkat ano. 

V červenci se budete ve svém těle cítit skvěle a čekat na vás bude plno milých komplimentů jak v práci, tak doma. 

Horoskop Blíženci - Srpen 2018

Na nezadané Blížence čeká romantický srpen v podobě nové známosti. Ač vztahu v počátku nebudete dávat moc naděje, nezatracujte ho předem. Namísto hledání důvodů, proč to nejde, naopak hledejte způsoby, jak se s druhým sblížit. Tentokrát to vyjde. 

Na konci srpna budete mít konečně čas na dlouho odkládanou zábavu. Dostanete se k četbě, malování nebo vaření.

Zároveň se můžete těšit na nečekanou finanční injekci, která vás zpříjemní léto. 

Horoskop Blíženci - Září 2018

Zářijové dny zavanou do práce nemilé energie. Bude provázena hádkami a nesrovnalostmi s vedením. Budete mít problém vyrovnat se s autoritami a jejich nečekanými názory. S notnou dávkou tolerance a pochopení to ale zvládnete, a vše se nakonec v dobré obrátí. 

Udělejte si čas na přátele. Práce a domácnost je důležitá, člověk by ale v záplavě povinností neměl odbývat sám sebe. 

Horoskop Blíženci - Říjen 2018

Mít velkou síť známých a přátel se rozhodně vyplatí. Přesně to se ukáže v říjnu, kdy se Blížencům naskytne nečekaná pracovní nabídka. Přijde od člověka, kterého budete znát teprve chvíli, ale o to zajímavější bude. Nezapomeňte ji šikovně využít a známému hlavně náležitě poděkovat. 

V říjnu budete mít chuť zkoušet nové sporty. Vyzkoušejte akro jógu, potápění nebo jumping. Pokud se na lekce bojíte jít sami, vezměte s sebou spřízněnou duši. 

Horoskop Blíženci - Listopad 2018

V listopadu Blíženci zapomenou relaxovat. Nenoste si práci domů, ale pokuste se bezpodmínečně oddělit pracovní a soukromý život. Jen tak budete ve stoprocentní psychické a fyzické kondici.

S nespavostí vám pomůže meduňkový čaj a pravidelná meditace.

Na konci listopadu na vás čeká milé překvapení. Přijde ze strany, odkud byste ho nečekali, o to milejší ale bude. Užijte si ho plnými doušky a bez výčitek. 

Horoskop Blíženci - Prosinec 2018

Předvánoční čas si letos užijete. Těšit se můžete na pohodové chvíle strávené s rodinou. Pozor ale na nespolehlivé lidi, s jejich chováním nebudete počítat a vykolejí vás. Příště už se budete spoléhat raději jen sami na sebe. 

Na konci roku se o vás bude pokoušet nemoc. Vraťte se k moudrosti našich předků a zkuste na nachlazení vyzrát s pomocí bylinek. Službu vám udělá echinacea, jitrocel nebo šalvěj. 

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!

Zdraví a krása

Alternativní léčba běžných nemocí může být účinným pomocníkem

Někdy si vystačíme sami a alternativní léčba může být skutečně účinná. Jindy je lepší neotálet a hned vyrazit k lékaři, pokud nás něco trápí. Ovšem alternativní léčba nemusí být ani tak zahozená. Někdy může fun...

Těhotenství, děti

Dotýká se vás distanční výuka? Tipy, jak může být online výuka příjemnější

Distanční výuka se dětem a studentům nevyhnula ani v novém školním roce. Oproti jarnímu období je nyní online výuka pro děti povinná. I když se ministři a dokonce i učitelé snažili vymýšlet nejrůznější řešení, ...

Životní styl

Život na cestách a jeho kouzlo: Poznejte taje novodobého nomádství!

Život na cestách si lze představit jako nikdy nekončící dobrodružství. A právě tak ho popisují i leckteří jedinci, jež uchvátilo novodobé nomádství. Kdo je to vlastně nomád? Je to obvykle člověk, který touží po...

Psychologie

Síla myšlenky může přispět k léčbě nejrůznějších nemocí

Síla myšlenky dokáže měnit životy, a to doslova. Existuje k tomu i určité vědecké podložení. Svými myšlenkami totiž můžeme ovlivnit fyziologické pochody těla. Nastartovat organismus k uzdravení tak není zcela n...

Zajímavá videa

Konzumní děti aneb Komercionalizace dětství

Film vrhá světlo na multimiliardové tržní odvětví, které se rozhodlo bombardovat reklamou děti již od toho nejranějšího věku. Podstrkuje jim i jejich…

Academy

Mor

Slovo mor je v širším významu známé již po staletí. Historicky bylo lidmi používáno pro popis jakéhokoliv nakažlivého závažného onemocnění, které mělo vliv na širokou společnost. V dnešní době výraz mor označuj...

Wellness

Reflexní terapie rukou jako první pomoc při obtížích

Tento druh terapie – reflexologie má využití především u lidí, kteří mají problém s nohama, například bolestivé zranění, nebo mají nohy ohrožené…

Řemesla

Vyrobte si: Medová svíčka snadno, rychle a za pár korun

Medové svíčky jsou velmi oblíbené. Ale jejich pořizovací cena je pochopitelně vyšší. Pro naše zdraví jsou mnohem lepší než parafínové svíčky, za kterými se v pozadí nese odér ropy. Medové svíčky však v obchodě ...

Fitness

Stop výmluvám! Zařaďte ranní protažení

Venku se ochlazuje a k tomu se přidává ranní šedá obloha. Řada z nás má nejen psychický, ale i fyzický problém dostat se z teplé postele a vyrazit do dne alespoň s trochou té energie. Vězte, že posouvání budíku...

Rozvoj osobnosti

Pláč a jeho očistná moc. Proč jsou slzy tak důležité?

Pláč je přirozenou reakcí organismu. Dochází k němu zejména při zvýšené emoční zátěži. Slzy se však mohou vyskytnout i v případě, že byl dotyčný vystavený nějakému silnému alergenu, či chemické látce. Vědci dok...

Mazlíčci

Canicross, jak začít? Aneb když vy i váš pejsek milujete běhání

Psí sporty jsou ideálním způsobem, jak zabavit a rozvíjet aktivní pejsky. Platí-li výraz “jaký pes, takový pán” a jste-li sami příznivci pohybu a sportu, pak možná běháte při venčení společně. Od toho už je jen...

První pomoc

Cévní mozková příhoda: Boj s časem

Příčiny vzniku cévní mozkové příhody jsou dvojího typu: Prvním typem je takzvaná hemoragická cévní mozková příhoda. K hemoragické cévní mozkové…