Rak - horoskop 2018

Rak - horoskop 2016rak

Horoskop na rok 2018 Rakům slibuje poměrně úspěšný rok. Raci obvykle nemají profesní ambice dotáhnout to na nejvyšší posty, přesto ale zažijí pracovně náročný rok. Přestože je bude v následujících měsících práce bavit, bude jí hodně, a tak se Raci musí připravit na náročné dny, které přijdou. Ruku v ruce s pracovním vytížením půjdou stresové situace, a mohou se objevit také psychosomatické žaludeční problémy. 

V takových chvílích bude citlivý Rak utíkat zpět k rodině a přátelům, kteří se mu v roce 2018 stanou skutečnou oporou. A i pracovní vytížení Rak nakonec zvládne, jen to bude chtít pořádnou dávku sebezapření a vůle něco dokončit.

Stresové situace bude Rak v roce 2018 kompenzovat sportem, ve kterém bude opravdu úspěšný. V létě bude ideální čas na to shodit několik kilogramů nebo se dostat do kondice. Pokud takové rozhodnutí už dlouho odkládáte, pak vězte, že letos je k tomu ideální čas!

Listopad Rakům přinese nové výzvy i zkušenosti. Flegmatičtí Raci ale budou muset jít novým příležitostem naproti. Schovávat se v ulitě rozhodně nebude žádoucí. 

Horoskop Rak - Leden 2018

Začátek ledna přinese pohodové dny. Budete si užívat povánočního času a veselí. První dny v práci po dovolené vás však rychle vrátí zpět do reality. Zkuste si v sobě ten pozitivní duch zachovat a nenechejte se vykolejit nečekanými situacemi.  

Pro mnoho povinností doma nezapomínejte sami na sebe. Ženy ocení kadeřníka či wellness, muži pak večerní poklábosení s kamarády. 

Horoskop Rak - Únor 2018

Ženy Raci, které mají děti, budou v únoru trpět až přehnanou starostlivostí a péčí o své děti. Nenechejte ale strach, aby vás paralyzoval a odřízl od běžného života. 

Dlouhá a chladná zima bez sluníčka se podepíše na vašem psychickém zdraví a mohou hrozit špatné nálady, v nejhorším případě až deprese. Nezapomínejte proto řádně relaxovat. Hodí se sport, oblíbená kniha nebo sauna. 

Horoskop Rak - Březen 2018

Chladnému březnu bude přát láska. Dostane se vám pořádné dávky romantiky, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat. 

V březnu rodina docení vaši snahu a obětavost, kterou členům rodiny dáváte. Těšit se můžete na příjemné překvapení, kterého se vám dostane. 

Horoskop Rak - Duben 2018

V dubnu se stanete svědkem bezpráví. Zapomeňte výjimečně na vaši flegmatickou povahu a postavte se situaci čelem. Uvidíte, že když se nebudete pořád schovávat do ulity, nikdo vás neukousne. 

Raci jsou velmi citliví a mají výjimečnou vlastnost naslouchat přátelům. Jen si dávejte pozor, aby těch "přátel", co budou potřebovat pomoc, nebylo až příliš. Mohli by vám zbytečně vysávat energii. 

Horoskop Rak - Květen 2018

V květnu to s vaší psychikou bude skákat nahoru a zase dolů. Krásný slunečný obraz ve vaší mysli vystřídá den špatný a zbytečný. Nepropadejte úzkostem či panice, a jakmile špatná nálada přijde, vyrazte ven. Udělá se vám lépe. 

Při seznámení s lidmi nedávejte hned na první dojem. Ukáže se totiž, že z nezávazného seznámení se vyklube něco více. 

Horoskop Rak - Červen 2018

V červnu budete v největší kondici za poslední období. Bude proto ten správný čas na sportovní výkony, soutěže nebo pohybové dovolené. Dávejte si ale pozor, ať to se sportem nepřeženete. Člověku se může i ta největší radost snadno přejíst. 

Zadaní Raci by neměli zapomínat na to, že vztah je třeba utužovat. Týden neoholené nohy, mastné vlasy nebo jakákoliv jiná rezignace na váš vzhled, vám sex-appeal rozhodně nepřidá. 

Horoskop Rak - Červenec 2018

V červenci zatoužíte po vzdělání, bude tedy ten pravý čas vyrazit na poznávací dovolenou, lehnout si s knihou do houpací sítě nebo zajít na nějakou přednášku. 

Raci jsou s každým rádi zadobře, přesto se ale v červenci dostanou do konfliktu, ze kterého nebudou moci vybruslit středem jako diplomaté tak, jako vždycky. 

Horoskop Rak - Srpen 2018

Léto je jako stvořené pro hubnutí. Pokud si přejete posílit svaly, zhubnout pár kilogramů nebo se jen dostat do kondice, teď k tomu bude ten nejvhodnější čas!

V srpnu se Rakům dostane nečekaných komplimentů od opačného pohlaví. Neschovávejte se hned do ulity, protože jste zadaní, ale obdiv okolí si užívejte.  

Horoskop Rak - Září 2018

V září pozor na nečekané výdaje. Vždy se snažte myslet trošku dopředu a šetřete si peníze do zásoby. Alespoň s nějakými úsporami vás nečekané výdaje tolik nezaskočí a ušetříte si spoustu stresu. 

Podzimní dny budou ideálním časem k zařizování domova. Pokud už dlouho odkládáte úklid šatní skříně nebo výmalbu kuchyně, teď je na to ten správný čas. 

Horoskop Rak - Říjen 2018

Po namáhavých posledních týdnech, se vám v práci konečně dostane uznání. Vychutnejte si ho a zapomeňte na věty typu "to nic nebylo". Obdiv a úspěch si zasloužíte.

V říjnu nebudete mít chuť vyrážet nikam do společnosti a s horšícím se počasím budete mít stále větší chuť zůstávat doma. Chvíle relaxace si užívejte, nezapomínejte se ale čas od času hodit do gala a povyrazit si, přestože na to třeba zrovna nebude dvakrát správná nálada. 

Horoskop Rak - Listopad 2018

Horoskop na rok 2018 říká, že listopad vám přinese nové příležitosti. Mějte proto oči otevřené, vyhledávejte nové kontakty a nezapomeňte být za každou novou šanci vděční. 

V listopadu se ve vás probudí žárlivost. Nakonec se ale ukáže jako nepodložená, a vy se tak budete trápit zcela zbytečně. 

Horoskop Rak - Prosinec 2018

Práce přibývá, vy ještě nemáte nakoupené dárky a z cukroví máte jen jeden druh? V takové chvíli je potřeba zařadit zpátečku a ubrat ze shonu. Jen tak si Vánoce budete moci užít s rodinou, namísto toho abyste leželi v posteli s chřipkou. Pamatujte, že stres je prevít. Tento rok už o tom něco víte!

Na vánočním večírku budete hýřit vtipem a nečekaně okouzlíte nejednoho kolegu. Pozor ale, ať vám příležitostná sláva nestoupne do hlavy, nemuselo by se vám to vyplatit. 


Stáhnout v PDF

Přečteno: 22636x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte